8 січня 2013, 21:18

Юлія Тимошенко іде ва-банк

Юлія Тимошенко надіслала листа на волю. На відміну від некомфортних послань, які стосуються невходження до парламенту або відмови від поділу комітетів, цей лист керівництво "Батьківщини" оприлюднило оперативно.

"Я оголошую акцію громадянської непокори", – пише Тимошенко.

"З цього моменту я, по-перше, більше не визнаю ваших прокурорів та слідчих. З сьогоднішнього дня я більше жодного разу не буду з ними спілкуватися, давати їм жодних пояснень, відповідати на їхні запитання.

По-друге, з цього моменту на знак протесту я більше жодного разу не приїду добровільно в ваш суд. Доставляти мене до суду вам доведеться із застосуванням грубої фізичної сили.

І останнє – третє. З цього моменту я більше не підпорядковуюсь встановленим вами тюремним знущанням. Я більше жодного разу не дозволю провести мій особистий огляд або обшук моїх речей. Я буду фізично захищатися...".


Сумна правда життя полягає в тому, що суспільство починає втрачати Тимошенко з фокусу уваги.

Якщо до виборів вона так чи інакше щодня була в інформаційному просторі, то після обрання нового парламенту якщо про неї згадають раз на тиждень – то вже добре. Відбулася втома від Тимошенко плюс реальна втрата впливу на політику через появу нових гравців на опозиційному полі – Яценюк зі своєю групою підтримки, УДАР і особливо "Свобода".

І ця заява Тимошенко – крок відчаю, спроба уникнути забуття, а також унеможливити доставку до суду по справі ЄЕСУ, який постійно відкладався через хворобу Тимошенко. Хочеться подивитися, як тепер конвоїри будуть це робити.

На відміну від справи про газовий контракт, розгляд справи ЄЕСУ несе репутаційні втрати для Тимошенко. Так чи інакше, стане зрозумілою схема заробітку за допомогою кіпрської офшорки "Сомоллі Ентерпрайзес", через яку Тимошенко пропускала газові кошти в середині 1990-их років. Порівняно з нинішніми об'ємами родини Януковича це не вражає, але імідж зіпсувати може.

Ну і ще одна фраза здивувала у посланні з харківської лікарні: "Українці вже четвертий рік вимушені жити в несправедливості, несвободі, приниженні та бідності".

Правда полягає в тому, що і за 7 місяців першого урядування Тимошенко, і за 26 місяців другого ці явища нікуди не зникали. А вона як прем'єр не змінювала хижу систему, а користувалася її можливостями.

Якби все перераховане було відсутнє в "Україні Тимошенко" зразка 2008-2009 років, то прихід Януковича до влади просто не зміг би так легко повернути це назад.

powered by lun.ua

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...