11 січня 2013, 18:46

Новий глава СБУ виявився фахівцем з безпеки на фірмі Януковича

Останні дні журналісти ламали голову над призначенням нового глави Служби безпеки України.

Аж ось на сайті СБУ з'явилася офіційна біографія Олександра Якименка.

І розгадка цього кадрового рішення виявилася дуже проста. Як і все у діях Януковича. Ключем є слово "Сім'я".

Отже, за біографією, до 2007 року Якименко працював "на оперативних та керівних посадах в Службі безпеки України".

Які саме посади обіймав Якименко – не вказується. Але показове інше. В 2007 році уряд Януковича іде у відставку. І Якименко також втрачає посаду в СБУ.

Далі, як сказано в його біографії, у "2007 – 2008 роках працював спеціалістом управління внутрішньої безпеки корпорації "МПС", місто Донецьк".

За скромною абревіатурою "МПС" ховається корпорація "Міжрегіональний промисловий союз", власником якої на 99% є компанія "Лемтранс", найбільший приватний вантажний залізничний перевізник України.

А "Лемтранс", починаючи з червня 2007 та до кінця минулого року, був спільною власністю Ріната Ахметова та Віктора Януковича.

Щоправда, частка, що належала президентській родині, була захована на фірму "СПС-Груп", за якою маячить охоронець резиденції "Межигір'я".

Про це детально описано в статті "Сторож "Межигір'я" як партнер Ріната Ахметова, або Схованка грошей Януковича".До речі, Якименко – не єдиний високопосадовець, що має запис "Міжрегіональний промисловий союз" у трудовій книжці. На початку 2000-х керівником корпорації МПС працював нинішній міністр інфраструктури Володимир Козак.

Після роботи в корпорації "Міжрегіональний промисловий союз" у біографії нового глави СБУ – взагалі провал.

Написано "2008 – 2010 роки – працював на тимчасових роботах без укладення трудових угод". Що це значить? Працював нелегально? За договорами підряду? Чи місце роботи вирішили взагалі не світити?

А потім Янукович стає президентом, і "спеціаліст управління внутрішньої безпеки корпорації "МПС" спочатку іде керівником СБУ в Севастополь, а потім – в Донецьку область.

Далі "покращення" було вже не стримати – в 2012 році Якименко стає першим заступником глави СБУ, а в 2013 – керівником усієї спецслужби. "Сім'я" рулить! 2015 рік насувається.

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...