Сергій Лещенко

Операція ''Легалізація Януковича''

30 серпня 2013, 18:23

Донецький нардеп Сергій Клюєв прикриє Віктора Януковича.

Клюєв подав документи до Антимонопольного комiтету з проханням надати дозвiл на придбання 100% корпоративних прав фірми "Танталiт". Тієї самої, яка виступає номінальним власником резиденції Януковича "Межигір'я".

У такий спосіб має відбутися легалізація власності. "Межигір'я" отримає "доброчесного правонабувача", що начебто ні сном ні духом про махінації, якими супроводжувалося відчуження резиденції. Відповідно, і забрати "Межигір'я" в Клюєва буде замахом на "священне право приватної власності".

Насправді ж Клюєва шкода. Він – людина небідна, учасник рейтингу "Forbes", тричі обирався народним депутатом, але докотився до того, що виконує роль "зіц-головуючого Фунта".

Одна справа, коли роль ширми доручають Курченку – людині без минулого. Інше – коли ковпак клоуна одягають на голову Клюєва, який пережив і допити після Помаранчевої революції, і легалізував власну родину в Австрії, і дослужився до посад керівника групи міжпарламентської дружби з Америкою і Китаєм.

За великим рахунком, немає нічого дивного у тому, що тепер тримати "Межигір'я" в інтересах Януковича буде не маловідомий шахрай із Австрії, а молодший брат секретаря Радбезу.

По-перше, Клюєв і так вже виступає прикриттям родини Януковича у бізнесі. Вони разом за державні кошти та на державних пільгах розвивають сонячну енергетику в Україні. Так, кінцевим власником компанії "Актив Солар" є той самий траст із Ліхтенштейну P&A Corporate Trust, який виступав кінцевим власником "Межигір'я".

По-друге, Клюєв уже виконував роль легалізатора грошей "гаранта", коли 2008 року за нечувані 7 мільйонів доларів придбав у Януковича квартиру на вулиці Мазепи, яку майбутньому президенту фактично подарували громадяни України.І останнє питання – чому виникла потреба, щоб Клюєв став номінальним власником персонального раю Януковича – "Межигір'я"? Чим президента не задовольняла схема, яка діяла досі?

Це легко пояснити. Тому що номінальним засновником "Танталіту" на 99 відсотків була австрійська фірма-прокладка Euro East Beteiligungs GmbH, а її керівником виступав австрійський "зіц-головуючий Фунт" брокер Йоган Вановіц.

Але, починаючи з квітня 2013 року, пан Вановіц засуджений австрійським судом до п'яти років тюрми за махінації з курсом телекомунікаційної компанії.

Іншими словами, виявилося, що резиденцією президента України володіє звичайний австрійський шахрай.

Крім репутаційних втрат для Януковича, подальша участь Вановіца у схемі була проблематичною – він фізично більше не зможе надсилати звіти до австрійських контролюючих органів про фірму-власника "Танталіту".

Враховуючи, що Вановіца дуже добре знають і брати Клюєви, тому що він допомагав розміщати на австрійській біржі їхнє сімейне підприємство Slav AG, переоформлення "Межигір'я" на молодшого Клюєва виглядає дуже логічно.

Єдине, чого йому слід остерігатися – це повторення долі Йогана Вановіца. "Порєшать" з австрійським правосуддям так само, як вони це роблять з українським, Клюєвим навряд чи вдасться.

І ще. Клюєв, який вивіз усю родину до Австрії, не менше вразливий, ніж Вановіц. Його транзакції можуть легко відслідковуватися західними фінансовими спецслужбами. І в певний момент, якщо події в Україні підуть за радикальним сценарієм, Клюєва просто покличуть на розмову. Кого тоді він буде рятувати – себе чи Януковича – це велика загадка.

powered by lun.ua
Коментарі — 66
Совесть людей _ 04.09.2013 16:48
IP: 78.27.187.---
Очень хочеться дожить до часа, когда братья Клюевы, Бойко, Колесников и иже с ними ответят за Межигорье, вышки и хюндаи! Все настолько понятно и всем настолько видно, но только наша доблестная прокуратура и наш самый честный и гуманый суд ничего не замечают! А еще хочется, чтобы "говорящая голова ПР" Олийнык ответил, когда он выполнит обещание, данное в прямом эфире на ТВ, и подаст в прокуратуру депутатский запрос по вышкам Бойко!!!!!!
ukr-gennady _ 01.09.2013 20:54
IP: 95.134.51.---
Чи спрацюють шахрайскі схеми Клюєва покажє час.Як би небуло кінець януковичу прийде і клюєва потягне за собою звісно.
Forte _ 31.08.2013 16:04
IP: 95.134.105.---
Степан Ксьондз:
Мав розмову з товаришем з Банкової. Настрій у керівників чемоданний, нічого не розуміють, інформації безліч.

А ось версія про те, що в Україні має реалізуватися сценарій Росії по перемінній передачі влади найнаближеній особі протягом 15 років, більш правдоподібна. І логічніша. І на практиці апробована Путіним. Чого лісапета конструювати, і так по слідах Росії йдемо в більшості питань розвитку.
Ото і переймаються хлопці. Нехай передають що хочуть, все одно на Банковій буде майоріти прапор "Свободи"!
Только вот такого "путина" у них в кармане нет. Если Ельцину ещё как-то доверяли. Пипл кандидатуру Путина "схавал". А рыговоняли настолько обоср...лись что от них никакая кандидатура не проходит. Хотя, не исключено, что они пытаются. Потому что реально пахнет жаренным
Степан Ксьондз _ 31.08.2013 14:30
IP: 119.81.32.---
Мав розмову з товаришем з Банкової. Настрій у керівників чемоданний, нічого не розуміють, інформації безліч. З одного боку Лещенко виклав все так, що концентрація всього об'єкту, ТОВ "Танталіт", суто технічна і нічого такого не відбувається. Просто десь в Австрії посадили за грати якогось директора фірми Beteilingungs. Але ж посадили його ще в квітні, а директором того Бетейлінгунга він був взагалі в 2010 році. Тобто така собі конспірологія за вуха притягнута. Щось тут інше.

А ось версія про те, що в Україні має реалізуватися сценарій Росії по перемінній передачі влади найнаближеній особі протягом 15 років, більш правдоподібна. І логічніша. І на практиці апробована Путіним. Чого лісапета конструювати, і так по слідах Росії йдемо в більшості питань розвитку.
Ото і переймаються хлопці. Нехай передають що хочуть, все одно на Банковій буде майоріти прапор "Свободи"!
Forte _ 31.08.2013 14:23
IP: 95.134.105.---
Легализуй, не легализуй, всё равно получишь... Жаренным уже пахнет... если уже таких верных рыговонялов как колесо и мельник берут потихоньку за ж... Кто следующий, господа бандиты?
vila _ 31.08.2013 13:18
IP: 178.93.252.---
Хома Прыскиплывый: 05:07
... Звертає на себе увагу, та викликає здивування, також, нехтування відомим, досвідченим автором у цьому блозі Закону України "Про захист персональних даних"... Проте, "хазяін знає, щр кобилі робе"...
Разъясните, пожалуйста, на основании чего Вы пришли к выводу относительно "нехтування відомим, досвідченим автором у цьому блозі Закону України "Про захист персональних даних"" в контексте нижеприведенного положения обозначенного закона:

Закон України "Про захист персональних даних"
(витяг)

Стаття 1. Сфера дії Закону

Положення цього Закону не поширюються на діяльність з обробки персональних даних, яка здійснюється творчим чи літературним працівником, у тому числі журналістом, у професійних цілях, за умови забезпечення балансу між правом на невтручання в особисте життя та правом на самовираження.
С полки пирожок _ 31.08.2013 11:57
IP: 213.238.10.---
camelo:

Camelo – Верблю́д – рід великих ссавців з групи жуйних ряду оленеподібних.
Пирожок, не берите дурного в голову, то я галисійську мову вивчаю. Чтобы разговаривать с галич.айниками.
Понятно.
А я грешным делом подумал, что Вы в Бразилию решили податься.
Ну там на пляже Копакобана кости погреть, повозбуждать местных мачО...)))

Или там на карнавале поднять у местных пролетариев революционное сознание...)))

randrs.ru/photo/0-0/11895_pb-.jpg
ym _ 31.08.2013 11:25
IP: 93.72.110.---
honey12:
обсуждать клюева не виже сенса. нет никакой перспективы его исправить. показывать лещенку его "недостатки" есть смысл, есть надежда, что из него ещё что то получится
А если написать, что автор этого коммента – циничный демагог, который своих оппонентов принимает за идиотов, это будет "образою щодо інших учасників дискусії"?
oven _ 31.08.2013 10:53
IP: 93.72.38.---
Ніяк не припомню: Ющенко вже виїхав з Кончі-Заспи, чи ще там жиє? Чи качає мед в Карпатах? А може в Безрадичах?
Ivan73 _ 31.08.2013 10:52
IP: 94.153.224.---
Ganna Ahmetova:
Gonta_20:
Не зрозуміло абсолютно, як ДЕРЖАВНА ПРЕЗИДЕНТСЬКА РЕЗИДЕНЦІЯ (з її статусом секретності, охорони, безпековими заходами) може перебувати в ПРИВАТНІЙ власності, хто б це не був: Янукович, Клюєв чи іванов! Адже на утримання цієї резиденції між іншим витрачаються і державні кошти. А ще є питання залежності президента від ще когось (звичайно, крім народу). Отож купівля Межигір'я Клюєвим за великим рахунком практично нічого не змінює, бо всі питання не лише не зникають, а з'являються ще й нові!
Ще більш незрозуміло, як державна резиденція може бути у приватній власності якогось іноземця, не кажу вже про шахрая?! Як убезпечити секретність і самого начальника країни від прослуховувань та інших заморочок спецслужб, якщо вони візмуть цього ванювіцю на цугундер?
Це вже не державна резиденція – її Овощ вкрав у держави, а тепер здає її в аренду (де-які приміщення) під державну резиденцію для себе самого за державні кошти.
С полки пирожок _ 31.08.2013 10:45
IP: 213.238.10.---
camelo:
Сергій Лещенко, а шо это за льготы журналистам:

Средняя пенсия для журналистов, начисленная на основании закона "О государственной поддержке СМИ и социальная защита журналистов", составляет 3146,10 гривны

podrobnosti.ua/economy/2013/08/12/923170.html

Просветили бы народ, за что он должен платить повышенную пенсию журналистам!!!
А Вы, Историчка, предлагаете платить верблюдАм и аленям?

Camelo – Верблю́д – рід великих ссавців з групи жуйних ряду оленеподібних.
Elis _ 31.08.2013 09:52
IP: 46.201.81.---
Полонянин 2013 маєте ракцію. Саме так і було.
Респект!
+100%!!!
полянин2013 _ 31.08.2013 09:17
IP: 94.27.72.---
yak777:
Как нагло не стесняясь, ВСЕ ВОРУЮТ. А, людей держат за ЛОХОВ,хотя так оно и есть,ведь сами выбрали ТАКИХ.
Никто за них не голосовал, написали результаты выборов сами. Бандитов нельзя пускать в политику, так как они сфальсифицируют любые выборы.
ukr-gennady _ 31.08.2013 09:16
IP: 92.113.104.---
Державні шахраї вищого гатунку,а Ви таких проФФесорів собі обрали бачили очі нехай повилазять.
Uruz _ 31.08.2013 08:40
IP: 94.153.48.---
То, что изложено в статье и так понятно, эти схемы уже много лет юзают в этой хиреющей стране. хотелось бы увидеть хоть маленькую надежду на светлое будущее, но пока увы
Niksel _ 31.08.2013 08:01
IP: 94.27.65.---
honey12:
если бы лещенко и сам показал бы свою декларацию о доходах и свое имущество, то цены не было бы этой публикации. А так... получается никому нельзя нарушать, потому что они чужие, а мне можно – я свой...
Ну Лещенко рассказал о твоем хозяине, так что ты можешь рассказать о семье Лещенко в Австрии, о миллионах бюджета распиленных под видом солнечной энергетики, да и фотографии хоромов, которыми он владеет приложить. А иначе, – ведь не зачтут и не оплатят, так как это даже не клевета или ложь, для которой тебя наняли и которые требуют определенного умственного развития, а просто бред юродивого.
Tamina _ 31.08.2013 07:45
IP: 37.229.244.---
honey12:
если бы лещенко и сам показал бы свою декларацию о доходах и свое имущество, то цены не было бы этой публикации. А так... получается никому нельзя нарушать, потому что они чужие, а мне можно – я свой...
Считайте, что ваша попытка увести обсуждение темы, подальше от Клюева, не прошла
Tamina _ 31.08.2013 07:45
IP: 37.229.244.---
honey12:
если бы лещенко и сам показал бы свою декларацию о доходах и свое имущество, то цены не было бы этой публикации. А так... получается никому нельзя нарушать, потому что они чужие, а мне можно – я свой...
Считайте, что ваша попытка увести обсуждение темы, подальше от Клюева, не прошла
Хома Прыскиплывый _ 31.08.2013 05:31
IP: 178.165.51.---
Zakon Avogadro:
Я "зацінив" рівень Вашого сарказму та гумору! Yes!
Хома Прыскиплывый _ 31.08.2013 05:31
IP: 178.165.51.---
Zakon Avogadro:
Я "зацінив" рівень Вашого сарказму та гумору! Yes!
Хома Прыскиплывый _ 31.08.2013 05:22
IP: 178.165.51.---
Костянтин Кулак:
"Карфаген" це дріб'язок у зрівнянні з іншими речами, у декілька порядків коштовнішими... Проте, "не кажи "Гоп" поки не перескочиш" або "не треба ділити шкіру не вибитого ведмедя"...
Хома Прыскиплывый _ 31.08.2013 05:07
IP: 178.165.51.---
Звертає увагу той факт, що в оприлюдненій частині копії договору нотаріусом, який цей договір завірив, чомусь, не наведено правової підстави виступу іншої особи від імені продавця – довіреності продавця на особу, яка виступає від його імені (число складання довіреності, номер, серія спеціального захищеного бланку, на якому завірена довіреність, прізвище ім'я побатькові нотаріуса, який завірив довіреність, її реєстровий номер). Чи, за законом, дійсний за наведених обставин такий договір? Фактично, вважаю, дійсний, якщо не визнаний недйсним рішенням суду, яке набрало законної сили за позовом... зацікавленої особи... Звертає на себе увагу, та викликає здивування, також, нехтування відомим, досвідченим автором у цьому блозі Закону України "Про захист персональних даних"... Проте, "хазяін знає, щр кобилі робе"...
manatee157 _ 31.08.2013 01:51
IP: 109.86.150.---
а шо выхотели от ансисоциальных психопатов. они не исправляются, не имеют совести и боятся только наказания.
Hryhory _ 31.08.2013 01:11
IP: 91.209.51.---
Владимир Журавлев:
Не могу, не высказать согласие.
xudognik _ 31.08.2013 00:46
IP: 46.173.89.---
Zakon Avogadro:
А что творила сама тимошенко не напишут.
Зеленський63 Aтака Путіна1280 Корупція1418 Україна та Європа1122 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter