2 лютого 2014, 07:08

Австрія. Адреси регіоналів та їх менеджерів

З відкритих реєстрів Австрії я систематизував інформацію про підприємства, які належать регіоналам у цій державі, а також про топ-менеджмент їхніх фірм, які отримують зарплату від кривавого режиму в Україні.

Ця інформація має бути в нагоді АвтоМайдану, який у неділю збирається у Австрії – країні, куди виїхав лідер Партії регіонів Микола Азаров одразу після відставки з посади прем"єр-міністра.

Адресу віденської реєстрації родини Азарова включно з його сином-депутатом я вже публікував у статтях на Українській правді:

Pötzleinsdorferstraße 156 Haus 3 Wien

 1180

Так само відома адреса й офісу, де розташовані чисельні фірми Азарових у Відні Publishing Deluxe Holding GmbH, Vienna Deluxe Magazine GmbH, Media Deluxe GmbH, а також компанія Garda Handels- and Beteiligungs GmbH, яка отримувала допомогу коштом українських платників податків:

Singerstraße 16/4 1010 Wien

Директором компанії Publishing Deluxe Holding GmbH є жінка на прізвище Alexandra Burgesmeir. Адреса її реєстрації: Wurzingergasse 7/8, 1180 Wien.

Ця фірма займається виданням журналів для найзаможніших. Презентації, організовані Азаровим-молодшим у Австрії, своєю присутністю освячує посол України Андрій Березний. Він – колишній керівник торгово-економічної місії України у Швейцарії, а заступником у нього працював... правильно, Олексій Азаров.Також у Відні є ще одна фірма, яка іменує себе фондом "Sustainable Ukraine", одним з керівників якого є Олексій Азаров. Адреса фонду: Teinfaltstrasse 8/5 OG 1010 Wien.

Крім того, родині Олексія Азарова у Відні належить фірма P 12 Galerie und Kunsthandel GmbH, яка володіє мистецькою галереєю P-12 у Відні за адресою Parkring 12/Top 12/Top 8. Керує нею дружина депутата Лілія Азарова. За цією ж адресою значиться офіс трасту з Ліхтенштейну P&A Corporate Services, який є кінцевим власником бізнесу братів Клюєвих в галузі сонячної енергетики, а донедавна був і фінальним власником резиденції Януковича "Межигір"я".

Завдяки учасникам групи "Віденський актив" вдалося знайти фотографії загадкової дружини Олексія Азарова, яка вклала півмільйона гривень у австрійську фірму через два місяці після того, як задекларувала нульові доходи та залишки на рахунках. Все-таки, потяг до марнославства переміг конспірологію: знімки було знайдено у віденському лакшері-журналі, який належить... самій родині Азарових.Окрім Азарових, у Австрії глибоко пустили коріння нинішній глава адміністрації президента Андрій Клюєв і його брат-депутат Сергій Клюєв. Адреса реєстрації родини Сергія Клюєва у Австрії:

Groissaustraße 12 3001 Tulbingerkogel

Також у Австрії Клюєвими засновано низку підприємств. Так, компанія SLAV Handel, Vertretung und Beteiligung AG розташована за адресою: Wipplingerstraße 35

1010 Wien.

Члени наглядової ради цієї фірми такі:

- Dr. Friedrich Bubla, адреса: Biondekgasse 4 2500 Baden

(Бубла – одна з ключових осіб у розміщенні грошей регіоналів у Відні. Він також є співголовою азарівської організації Sustainable Ukraine, а також співкерівником їхньої фірми Garda Handels- and Beteiligungs GmbH та гелереї P 12)

- Berta Obal, адреса: Moissigasse 7/15 1220 Wien

- Dr. Gregor Trummer, адреса: Am Graben 29 A 1010 Wien

- Konstantin Rozanov, адреса: Pembury, Lansdown Crescent GBR- Cheltenham, GL50 2JX

- Iryna Klyuyeva, адреса: Groissaustraße 12 3001 Tulbingerkogel

- Mykhailo Goncharenko, адреса у Києві: Geroev Stalingrada Strasse 12/183 Kiev

Фірма Клюєвих Activ Solar GmbH, яка володіє заводом з виробництва панелей для сонячних електростанцій та розбудовує цей бізнес в тому числі за рахунок бюджету України, має офіс у Відні там же, де й інша компанія Клюєвих Slav: Wipplingerstraße 35 1010 Wien

Керівником фірми є чоловік доньки Сергія Клюєва Kaveh Ertefai.

У грудні активісти вже проводили "просвітницьку" роботу серед сусідів офісу Клюєвих.Компанія Клюєвих Activ Solar також виступила спізасновником фірми Diamond Activ Solar GmbH, де вони контролюють 50 відсотків статутного капіталу. Адреса Diamond Activ Solar GmbH є такою: Werner Heisenberg-Straße 7 2700 Wiener Neustadt.

Ще одна фірма Клюєвих CEE Clean Economic Energy AG, на яку оформлено парки їх сонячних електростанцій в Україні, розташована за адресою: Palais Collalto
 Am Hof 13/2/14
A-1010 Vienna


Наглядова рада:

- Dr. Martin
Zuffer,

- Dr. Michael Pistauer,

- Dr. Thomas Regitschnig-Kumpan (адреса реєстрації – Bergheidengasse 12 1130 Wien)

- Brandon Christopher Kaufmann

Також у Відні розташований офіс компанії Centragas Holding GmbH, яка виступала акціонером РосУкрЕнерго та належить олігарху Дмитру Фірташу та депутату-регіоналу Івану Фурсіну. Адреса фірми:
 Schwindgasse, 5/1/4, 1040
 Vienna. Керівниками Centragas Holding GmbH є британець Wilson Howard George.

Ще у Відні працює фірма депутата-регіонала Антона Пригодського T.S.L. – Trading and Shipping Logistics GmbH. Адреса реєстрації: Theresianumgasse 7 1040 Wien.

Керівником фірми значиться Egils Bruveris, який для своєї реєстрації вказує ту ж адресу: Theresianumgasse 7 1040 Wien.

Також після тривалих пошуків нами виявлено перший актив, який належить родині регіоналів у Німеччини. Ідеться про житловий комплекс Park Palais у місті Дюссельдорф, власником якого є супутник життя депутатки з правлячої партії Ірини Бережної Борис Фуксман.

Будинок належить компанії nat GmbH & Co. KG, яка розташована за адресою San-Remo-Straße 15 40545 Düsseldorf. Фуксмана вказано керівником цієї компанії.

Ідея полягає в тому, щоб шляхом написання петицій до фінансової поліції, до банків, шляхом пікетування та інформування місцевих медіа та сусідів не дозволити регіоналам та їх родичам легалізовувати свої гроші на Заході – в той час, як рідну країну вони довели до межі громадянської війни.

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...