4 травня 2014, 16:31

Активи єнакіївського угрупування – під прапором британської королеви

Уже три місяці в парламенті не з'являється один з найближчих соратників Януковича депутат Юрій Іванющенко, відомий як авторитет "Юра Єнакіївський".

Тетяна Чорновіл описала причетність Іванющенка до катувань в Києві. Крім того, є інформація про підтримку ним сепаратистів в Донецькій області – через свого "смотрящего" Армена Саркісяна.

За часів Януковича Іванющенко був одним з гаманців родини, який збирав з ринку долі для "межигірського м'ясника". Він разом зі своїм vip-"смотрящим" Іваном Аврамовим були в переліку головних бенефіціарів старої влади.

Після втечі Януковича Іванющенко та Аврамов зникли, але протягом останніх тижнів повернулися назад. Обох діячів уже бачили в Україні.

Іванющенко включений до "чорного списку" Швейцарії. Крім того, він давно нев'їзний до США через обман уряду Америки. А два тижні тому 28 держав Євросоюзу розширили перелік осіб, проти яких вводяться нові санкції, включивши туди й Іванющенка.

Будучи вигнанцями в цивілізованому світі, єнакіївське угрупування продовжує користуватися перевагами європейської юрисдикції. Зокрема, до мене потрапили документи на приватний реактивний літак, який обслуговує Аврамова з Іванющенком.Літак перебуває у британській юрисдикції, тоді як Сполучене Королівство, будучи членом Євросоюзу, мало заморозити всі активи Іванющенка.

Отже, реактивний "Фалькон-900" з позивним номером M-DADI вартістю 30 мільйонів доларів зареєстрований на британському острові Мен.А власником літака є компанія Industry East Europe Investments з лондонською пропискою. Її фіктивним директором є Даміан Кальдербанк, який виконує аналогічну роль в 700 (!) офшорних компаніях по всьому світу.Компанія Industry East Europe Investments також була до 2010 року засновником Закритого недиверсифікованого венчурного корпоративного інвестиційного фонду "Нові технології", наглядову раду якого очолює права рука "Юри Єнакіївського" Іван Аврамов.Хоча в британському реєстрі офіційною адресою Industry East Europe Investments є Лондон, на сайті самої компанії вказано, що їх штаб-квартира розташована в... Єнакієвому на вулиці Марата, 1.За цією ж адресою вулиця Марата, 1 розташований "Єнакіївський коксохімпром" – підприємство, яке належить родині Іванющенка та Аврамова. Саме тут Іванющенко починав свій трудовий шлях, працював з 1981 по 1996 рік, дослужившись до заступника директора з економіки, а згодом забрав підприємство через процедуру ліквідації та переведення активів на нову юридичну особу.

Таким чином, нами ідентифіковано один з активів колишнього спільника Януковича, який зареєстрований на території Євросоюзу, де проти нього введено санкції.

Закликаю друзів Майдану з Британії інформувати уряд Її Величності про те, що Іванющенко володіє компанією Industry East Europe Investments та приватним бізнес-джетом – з метою заморозки та подальшої конфіскації активів. Навіть вживаний літак з початковою вартістю 30 мільйонів доларів – 300 мільйонів гривень – ніколи не будуть зайвими для українського бюджету.

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...