Сергій Лещенко

Перша ганьба Кличка

10 червня 2014, 00:19

Віталій Кличко не провів тижня на посаді мера, але вже дискредитує сам себе.

Своїм головним радником – керівником групи радників – він призначив такого собі Ігоря Никонова.

Пересічним читачам це прізвище нічого не скаже. Поясню – це один з найбільш агресивних київських забудовників, який прямо каже, що мріє звести у Києві хмарочос, як він колись це побачив у Нью-Йорку.

Крім того, Никонов є партнером Дмитра Фірташа та Вагіфа Алієва, а також кумом і сусідом паркан в паркан із Сергієм Льовочкіним. Самі Клички знайомі з Никоновим ще з часів, коли той працював разом з Ігорем Бакаєм, а брати перебували під патронатом газового олігарха.

У мене як киянина є персональні рахунки з Никоновим, тому що я ніколи не пробачу йому спотворення мого міста.

Саме Никонов є девелопером абсолютно огидного за своїм зовнішнім виглядом будинку на площі Слави.Не здатні залучати архітекторів рівня Жан Нувель або Герцог і де Мерон, але керовані сверблячкою забудови, київські девелопери на століття наперед позбавляють місто естетики, замащуючи горизонт багатоповерхівками в гонитві за кожним квадратним метром, який трансформується в гроші.

Ось це одоробло Никонова на фото ліворуч – поряд із ще однією потворною багатоповерхівкою на Грушевського, 9-а.Будинок на площі Слави називається Diamond Hill. Його збудовано на місці дитячого садочка. Спочатку планувалося, що там буде 9 поверхів; побудували 21 поверх, бо кожен новий – це ще десятки мільйонів доларів від проданих квартир.

Нікого не цікавило, що тепер цей протез, який видно з будь-якої точки лівого берегу, назавжди залишиться згадкою про псевдо-еліту, що дірвалася до міста та його земель на межі тисячоліть.

"Я би нічого не зміг домогтися у Америці без зв"язків. Максимум – був би власником трьох бензоколонок", – десь так зізнається Никонов у інтерв"ю "Форбсу". Тепер його "зв'язки" керують Києвом напряму, і мрія про нью-йоркський хмарочос має шанси втілитися в життя.

Великому боксеру не позаздриш. Він не має жодного уявлення, як керувати містом. І він не здатен змінити Київ за півтора роки, що залишилися до чергових місцевих виборів, але так само не зможе на когось перекласти відповідальність.

Тотальна більшість УДАРу в Київраді стане його прокляттям. Він нестиме персональну відповільність за провал "київської мрії".

Кличко думав, що Київ може стати початком його піднесення. Насправді це може бути початком кінця його політичної кар"єри. І він уже рухається в цьому напрямку.

powered by lun.ua
Коментарі — 153
Олексій Кащук _ 10.06.2014 13:06
IP: 193.93.163.---
Алексей Демидов:
Ви готові спростувати всі або частково факти, викладені у статті? Ні? Тоді до чого Ваш коментар?
Mihail Vovk _ 10.06.2014 12:25
IP: 91.235.71.---
Nataliya Lyutenko:
Я там не только был – я там живу. Уборку в квартире нужно делать каждый два дня – пыли много.
Mihail Vovk _ 10.06.2014 12:24
IP: 91.235.71.---
Автор статьи явно ненавидит нью йорк. Отсутствие единого стиля тоже стиль. Автор мог бы многим штукам научиться в нью йорке. А вместо этого пытается сохранить якобы наследие. Жизнь это постоянное даижение. И застыть в жизни в 19ом веке было бы глупой ошибкой. Сохранить дома прошлых веков можно где-то в одной отделенной территории. Но зачем по всему киеву пытаться сохранять развалины? Другое дело, что нужно взяться за организацию территорий котоые застраиваются. Позняки – пример полного разгельдяйства. Часто те кто кричат за сохранность того или иного здания понятия не имеют о его истории. Тот же пример с гостиным двором, который уже был достроен в прошлом столетии до второго жтажа, а нам подается это как первозданность.
Alex Zhelikhovsky _ 10.06.2014 11:53
IP: 37.115.223.---
Nazar Avelamo:
Мушу сказати, саме цей будинок мені більше всіх і сподобався в Києві...:)
Ты же из Львова, или учился там? Неужели приветствовал бы застройку цента Львова такими высотками?
Alex Zhelikhovsky _ 10.06.2014 11:50
IP: 37.115.223.---
smelya:
Мені не подобаються висотки в Києві, особливо на схилах Дніпра. Але які претензії до забудовника? Він агресивний? Так забудовник зобов'язаний бути агресивним. Інша справа – хто дав дозвіл на це будівництво? От кого треба розірвати на шматки. От про кого треба писати. І саме за цією інстанцією кияни мають стежити. А що стосується Лещенка – то він дуже любить вживати образливі слова до Кличка і Порошенка – ганьба, порожнеча і т.п. Що поробиш – фани Тимошенко, вони такі.
Если раньше за разрешения Никонову нужно было платить, и платить немало, то теперь он сам будет давать разрешения, в том числе и самому себе. Если раньше ему хватало денег на 1-2 разрешения, то теперь ему разрешения не нужны. Представляете, что начнется в Киеве?

Пишут тут: да они всего на 1,5 года... Во-первых, не факт – законодательство у нас что дышло. Во-вторых, за эти 1,5 года можно столько коробок начать строить – мама дорогая! Да, потом будем клясть их всех, но это потом...
Валентина Дегтяренко _ 10.06.2014 11:37
IP: 91.207.210.---
Партія Удар це клон ПР,давно повинні здогадатися і меньше її піарити.
Алексей Демидов _ 10.06.2014 11:31
IP: 176.241.110.---
Представим что Лещенку платит з.п. газета Правда которую "держит" проигравший кандидат на выборы президента.Не умеет Юля красиво проигрывать...Ну есть у нее зуб на Фирташа. Но причем тут другие люди. Громкая "статья" за 500 грн (на больше она не "надуеться") не несет в себе ничего. Ну назначил Кличко себе советником и что? Что плохого "афтор" сможеть "написать про Кличко или про Никонова? Увы, но с "огонька правды" – ресурс вместе с "евромайданом" и т д стал тупо заказным!!! это факт. Народ перестает читать эту срань. А правда становиться в один эшелон с подобным ресурсом "ВЕСТИ"... а жаль...
Микола Матеїв _ 10.06.2014 10:59
IP: 109.251.124.---
Сергію! Про огидність. А чи є щось огидніше від носіння і розкидання чужого, "свіжого" та ще не вивітреного лайна? Ти від цього смороду на твоїх руках ще не скоро очистишся.
Сергей Тертерян _ 10.06.2014 10:43
IP: 95.158.3.---
Как только Кличко решил пойти в политику, я сказал друзьям, что мы теряем легенду, но получим еще одно разочарование... Жаль... Если все будет идти по тому же сценарию, то скоро люди начнут плеваться так же как плюются при имени Лёни-космоса... Ради чего?
mykasiev _ 10.06.2014 09:56
IP: 93.72.163.---
Nataliya Lyutenko:
Чому ж так "караул" – навіть Шевченківське РУ ГУ справу по крадіжці КАНом школи N8 (Різницька 2) по підробним документам порушувало.
Nataliya Lyutenko _ 10.06.2014 09:45
IP: 94.244.144.---
Статью можно было бы считать объективной, если бы взвешенно проанализировали все "за" и "против" насчет Никонова, а так, обычный истеричный "караул" в духе товарища Лещенко... прям удивляешься, почему он еще не в БЮТ, абсолютно те же приемчики.
Mage Xen _ 10.06.2014 09:45
IP: 46.201.161.---
Що стосується зовнішнього вигляду цих будинків, то з цим, як на мене, усе дуже добре. Може це й не шедевр світової архітектури, але порівняно з тисячами київських "панельок" – троянда серед бур'янів. Проблема в іншому – центр Києва вже давно перевантажений і кожен новий будинок, а тим паче бізнес-центр збільшує кількість людей і автомобілів, які прагнуть туди проїхати і запаркуватися біля них. Через це і без того величезні пробки в центрі стають ще більшими. Має бути повна заборона на будівництво нових будинків у центрі, потрібно зносити старі будинки, а на їх місці будувати парки для людей та парковки для автомобілів. Тоді місто стане комфортним для життя.
Nataliya Lyutenko _ 10.06.2014 09:41
IP: 94.244.144.---
mykasiev:
Nataliya Lyutenko:
І по "Оушн плазі" – десь там поділися вентиляційні шахти метро Либідська – були й нема – катятам ж повітря не потрібне коли господарі грошенята миють
то есть на Лыбедской дышать нечем? Вы там давно были? В отличие от перехода на Майдане с воздухом там все нормально
Виталий Комов _ 10.06.2014 09:27
IP: 94.248.55.---
Странно, что члены громады на кого-то обижаются: на Черновецкого, Кличка. Почему громада Киева, имея статус хозяина, не влияет на ситуацию? Потому что попытки объединить киевлян в громаду, наталкивались, в первую очередь, на актив громады, типа Луценка и Соболева. Они занимали кабинеты Попова и рассказывали киевлянам, что срочно нужны выборы. Много говорилось о том, что выборы сами по себе проблем не решают, что надо готовить команду от громады в Киевсовет. С громадой не работали, депутатов от громады не готовили. Активисты типа Луценко и Соболева не могли понять, что для решения проблем надо формировать громаду. Поэтому претензии надо предъявлять громаде. Земля, бюджет – это ее коллективная собственность. Мало того, что не может громада защитить свою собственность, она еще приводит Кличко к власти. Стоял и стоит вопрос объединения громады. Может теперь проснуться луценки и соболевы?
Yurius Solomius _ 10.06.2014 09:26
IP: 176.36.40.---
хм... так на У перед виборами була стаття про Кличка і Порошенка... і там писали, що "Кличко – вікно впливу Фірташа". автори, ви хоч інколи читайте статті своїх колег, тоді б не було такого "здивування".
чи ви вже не знаєте, про що писати?
Alexandr Gusev _ 10.06.2014 09:22
IP: 91.142.174.---
Мені здається, що будинок біля Маріїнського парку куди більш огидніший!
ASk _ 10.06.2014 09:22
IP: 176.36.124.---
Леонид Стрыхар:
К.А.Н. (строй, девелопмент и т.д.) – Кличко, Алиев, Никонов. Океан плаза, Республика, Комфорт таун и т.д. Что плохого в этих объектах? Все кравсиво, качественно, современно.
Плохо в этом то, что непосредственные владельцы идут в управление, не в виде хотя бы опосредованно-заувалировано через представителей, лоббистов и пр., а безпосередньо.

В ВР Пинчук, Ахметов осознали некрасивость своего там присутствия и имеют группы влияния, но многие богатые остаются и в ВР.
А сколько % пришло в КИеве на участки, % явки по выборам Президента и местные совпали?
Результат Клычка понятен (обыватель говорит так – "он сделал всё своими руками, спорт. слава Украины"), но и загадочен.
Теряется для меня смысл в посещении выборов при таком способе мышления подавляющего большинства пипла.
Alexandr Gusev _ 10.06.2014 09:21
IP: 91.142.174.---
Огидного? Пане Сергію, та ви взагалі нічого не розумієте в архітектурному стилі!
mykasiev _ 10.06.2014 09:19
IP: 80.64.82.---
Nataliya Lyutenko:
І по "Оушн плазі" – десь там поділися вентиляційні шахти метро Либідська – були й нема – катятам ж повітря не потрібне коли господарі грошенята миють
mykasiev _ 10.06.2014 09:18
IP: 80.64.82.---
А ось цікава історія про те як цей КАН сотоваріщі державний банк на 130 млн "развєлі"

ut.kiev.ua/yuridicheskaya-praktika/item/22-vitrebuvannya-u-pat-ab-ukrgazbankchastki-u-statutnomu-kapitali-tov-vant.html
Timur Ibraimov _ 10.06.2014 09:17
IP: 94.158.68.---
Леонид Стрыхар:
...Что плохого в этих объектах? Все кравсиво, качественно, современно.

Контекст. Они изуродовали склоны Днепра. К тому же, это прямое нарушение Ландшафтной конвенции.
Nataliya Lyutenko _ 10.06.2014 09:15
IP: 94.244.144.---
А еще Никонов владелец успешной компании, которая строила "Дрим-таун", "Ошеан плазу" и пр. И по рассказам, прекрасный толковый управленец, так что нечего высасывать из пальца "компромат". "Абсолютно огидний" это лишь по вашему мнению... И потом, разрешение на стройку не он сам выписывал. И потом у нас практически каждый крупный бизнесмен будет "партнером Фирташа", в связи с массой активов самого Фирташа.
Vaka Magala _ 10.06.2014 09:09
IP: 91.197.51.---
Досі не можу збагнути, як міг перемогти Кличко. Тим більше – з таким відривом, що навіює великі підозри. Бо проста логіка каже, що не може бути такого штучно розриву між кандидатами з одного умовно – помаранчевого поля. Аби пройшов з перевагою у 3 чи 5 відтоктків, ще б можна було повірити, але ось так? А ставлення до Кличка всім киянам відомо – це у кращому випадку – іронія щодо його інтелектуально-мовних здібностей. І отка неприродня перемога... З дуже великим, як кажуть, душком. Який тільки підтверджує всі підозри щодо сечності як виборів, так і намірів самого Кличка, хоча, здається, хто ж його питатиме? Мавр зробив справу, а тепер (ним і містом) будуть рулити інші бригадири.
ASk _ 10.06.2014 09:09
IP: 176.36.124.---
А может быть громкое фиаско титулованного долдона на посту мера и есть план плавного ухода с политического небосклона?
Он пришел как Иоан – предтеча в сценарии плана преемник (как он смело на Яныка прыгал, с какой готовностью его принимали в Межгорье) и уйдет тихо, за 1.5 года.

Лещенко, Найем в блокноте межгорского "секретаря-референта" мелькнули фамилии Данилюк, Парубий.
Не пора ли узнать что либо об этом?
Plumbum _ 10.06.2014 09:08
IP: 194.44.160.---
пи*діти – не мішки носити, які ми все-таки заздрісні і підлі люди. Людина ще дня не попрацювала, а вже обсусолюється його крах і неспроможність керувати. Сергію, я в Вас розчаровуюсь
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter