Сергій Лещенко

Врятувати Юру Єнакіївського. Банкова та Шокін грають у піддавки?

04 листопада 2015, 09:48

"Юра Єнакіївський" хоче подорожувати світом та готовий платити за це.

Як відомо, цей соратник Януковича на прізвище Юрій Іванющенко перебуває під санкціями Євросоюзу та в міжнародному розшуку Інтерполу. Він живе в Росії, тоді як родина сумує за ним у Монако. Іванющенко хоче возз'єднатися з близькими та виїхати на Лазурове узбережжя, а для цього шукає способи вискочити з петлі.

Минулого року Іванющенко намагався позбутися санкцій Євросоюзу. Тоді перший заступник генпрокурора Микола Герасимюк йому в цьому всіляко сприяв. Він надав колишньому "смотрящему" Януковича листа, що той чистий перед законом в Україні, аби Іванющенко міг ним скористатися для виключення з чорного списку. Але схема змови дала збій. Вона спрацювала з міністром екології Януковича Миколою Злочевським, гроші якого звільнили з-під арешту в Британії, але Іванющенко був під щільнішим контролем. Адже його прізвище перебуває у санкційному списку ЄС.

Ось документ річної давнини за підписом тодішнього першого заступника генпрокурора Герасимюка:Зараз Іванющенко робить чергову спробу. Він розуміє, що не може вийти з-під санкцій ЄС, тому прагне хоча би зникнути з системи Інтерполу. Для цього потрібно, аби Україна не продовжувала його розшук.

Минулого місяця була спроба підіграти Іванющенку в частині продовження санкції суду на його розшук. Уже коли суддя виніс ухвалу про його подальший розшук, на рівні генпрокуратури почалися дивні рухи, аби відкликати подання до суду щодо Іванющенка. Вже після винесення ухвали! Завдяки суспільному розголосу цього сценарію вдалося уникнути.

Але намагання Іванющенка зняти себе з Інтерполу тривають. Так, за Кримінально-процесуальним кодексом (стаття 190 частина 5) санкція на затримання "оскарженню не підлягає". Але адвокати Іванющенка таку скаргу подали, і Апеляційний суд Києва замість того, щоб відмовити, прийняв... її до розгляду. Слухання заплановане на 4 листопада.

Насправді, Іванющенко вже тривалий час намагається домовитися з українською владою про виключення з бази даних Інтерполу (це – задача-мінімум, яка дозволить подорожувати світом) або про закриття кримінального провадження (це – задача-максимум, яка дозволить повернутися в Україну та зняти міжнародні санкції) .

За інформацією джерел, врятувати Іванющенка "абсолютно безкоштовно" взялися Григорій Суркіс та Борис Ложкін. Ці двоє в минулому – партнери в медіа-бізнесі – пам'ятаєте Радіо "Киевские Ведомости"? Окрім того, в часи Януковича Суркіс намагався зробити Іванющенка співвласником футбольного клубу "Динамо", а син Іванющенка Арсен грав за резервний склад цієї команди.

У Ложкіна та Іванющенка інша точка дотику. У нинішній владі Ложкін є куратором "Укрспирту" через свого радника Михайла Бейліна. Так от, Ложкіну тут приписують контакти з Іваном Аврамовим, який був "смотрящим" цієї "теми" в часи Януковича (партнер Іванющенка, відомий також як "Іван Іванович"). Аврамов нещодавно приїжджав до України на допит по справі "7 кілометра" та, кажуть, перетинався з Ложкіним.

Так от, джерела стверджують, що адміністрація президента наполегливо просила Шокіна допомогти в питанні непродовження санкції на арешт Іванющенка, що є підставою для зупинення розшуку через Інтерпол. Поки безрезультатно, бо питання вийшло в публічну площину.Тим часом, в Києві на Іванющенка чекає грандіозне будівництво персонального... ні, навіть не Межигір'я, а Версаля. Те, що замислив Іванющенко в Конча-Заспі, видно у портфоліо архітектора Германа Волги.

Можна уявити розчарування Іванющенка – він вклав сотні мільйонів у побудову персонального раю, але не може насолодитися ним через людей, які одного дня два роки тому вийшли на Майдан.

powered by lun.ua
Коментарі — 52
grom2468 _ 09.11.2015 11:37
IP: 104.197.195.---
Вова Патт:
Жгли и будем жечь вату!Ели младенцев и снегирей и будем есть!Ушлепок с лишней хромоссомой ПНХ!
Latinos _ 06.11.2015 09:36
IP: 46.211.96.---
Да. Уж
Микола Злочевський _ 05.11.2015 10:07
IP: 46.185.103.---
Шамиль Абдулахман:
Пане Шаміль, а Ви зараз поза межами України?
Шамиль Абдулахман _ 05.11.2015 09:47
IP: 93.126.73.---
Микола Злочевський:
Ложив я на всих дописувачів і переписувачів!... Я знаю скільки платять за газ в европі... Скоро закінчаться жирні обрізки і кістки і на помийних ямах біля фірташе-пінчуків, т я цивілізований світ не дасть більше грошей цій мерзоті ні за які манси. Не вірять баригам та буграм!... Не буде президента з політиків – ніхто з україною справ не матиме!... Прийдеться ідіотам дохнути, а не кричати: юлькаворооооофффффкаааааа!
Микола Злочевський _ 05.11.2015 09:35
IP: 46.185.103.---
Шамиль Абдулахман:
Mykola_Berezen:
Як там зараз поживає високоідіотизоване негідниками населення україни?... Чи годують його шоколадом порошенки з вил ляшка, чи як і раніше – сосуть... кара мельки?... Крик: юлькаворооооофффкааааа!... Все тихіше і тихіше... Та і газ все дешевше і дешевше..., що говорить про вміння стратегічно мислити пані тимошенко. Не те що чергові бариги та бугри на посту президента...
Пане Шаміль, недавно один дописувач приводив таблицю по рокам, починаючи з кабального підписання "дуже хороших " газових контрактів Сонькою. І там. навіть враховуючи транзитні знижки ми платили на протязі років більшу ціну, ніж європейські держави, що не мали знижки за транзит і ореду чорноморським флотом баз...
А кричите: юлькаворооооофффкааааа!... тільки Ви. А тихіше він буде і далі, бо прозріває народ відносно Соньки...хоча є такі. як і Ви...Але що тут поробиш?!
Шамиль Абдулахман _ 05.11.2015 09:23
IP: 93.126.73.---
Mykola_Berezen:
Як там зараз поживає високоідіотизоване негідниками населення україни?... Чи годують його шоколадом порошенки з вил ляшка, чи як і раніше – сосуть...... кара мельки?... Крик: юлькаворооооофффкааааа!... Все тихіше і тихіше... Та і газ все дешевше і дешевше..., що говорить про вміння стратегічно мислити пані тимошенко. Не те що чергові бариги та бугри на посту президента...
Mykola_Berezen _ 05.11.2015 07:12
IP: 46.185.103.---
Шамиль Абдулахман:
И пока тимошенко не станет президентом, украина так и останется бесперспективной территорией, населенной быдлом и скотом.
Високочтимий імам, Ви є сектант і муедзин храму Соньки -Золотої ручки...пора прозрівати і ложити на Соньку, а не постійно закликати на молитву...
Шамиль Абдулахман _ 05.11.2015 03:58
IP: 93.126.73.---
Наслаждаться чем то в украине – это предельно глупо!... Единственное удовольствие разных там иванющенок и прочих порошенок – это возможность делать деньги по беспределу... Т е дежурный на посту президента берет кредит и его тупо разворовывают, увеличивая долг государства украинского и свое состояние... И пока тимошенко не станет президентом, украина так и останется бесперспективной территорией, населенной быдлом и скотом.
denkend _ 05.11.2015 01:45
IP: 104.197.196.---
А слабо, пане Сергію, якщо Ви вже такий "правдоруб", вийти з фракції "імені його" – тоді то принаймі буде протест, який можна буде віднести до "рішучих".
Тоді, принаймі, буде зрозуміло, що Ви таки проти. Бо навряд чи хто у нашій державі повірить в те, що черговий "сантехнік", цей раз на прізвище "Ложкін", хоч пальцем кивне без дозволу "самого".
А інакше виглядатиме так, що Ви просто боретесь з "сантехніком", а не з "керівником ЖКУ" і запровадженими ним повадками.
meua _ 05.11.2015 00:25
IP: 93.74.11.---
Ложкин давно перепутал государственный карман с собственным и госслужбу с бизнесом. Но Порошенко такого выбирал, и время показало, что "два сапога пара". Обоим место в другом "месте".
Вова Патт _ 04.11.2015 19:22
IP: 104.197.208.---
Василий Сом:
Вова Патт:
Василий Сом:
А я украинцев не люблю и не переживаю за них.Я всегда знал,что это продажная нация.И теперь наблюдаю как она приходит к своему логическому концу.
А веселить вас будет Яценюк,Аваков и Турчинов с Парубием.Смешно наверное было как на майдане сами сотню расстреляли или как в Одессе своих же сожгли или на Донбассе своих же 10 тыс.ухандокали.
Мне кажется смешно!!
Да нет тролль, вот читать твои словесные испражнения – вот это смешно.
Рассейский тролль живёт фиг знает где в мордве, зато как хорошо сочиняет сказки о том, что было на Майдане, и в Одессе...
Ты пиши, пиши идиот ещё и на долго не пропадай, а то скучно без таких ушлёпков как ты...)))
А где сказки,пардон?
В Одессе жгли? Жгли!
На Донбассе убивали? Убивали!
На мадане убивали?Убивали!
И главное, всё своих же!!!
Дикари однако!
Вова Патт _ 04.11.2015 19:06
IP: 104.197.217.---
Василий Сом:
А я украинцев не люблю и не переживаю за них.Я всегда знал,что это продажная нация.И теперь наблюдаю как она приходит к своему логическому концу.
А веселить вас будет Яценюк,Аваков и Турчинов с Парубием.Смешно наверное было как на майдане сами сотню расстреляли или как в Одессе своих же сожгли или на Донбассе своих же 10 тыс.ухандокали.
Мне кажется смешно!!
Вова Патт _ 04.11.2015 18:42
IP: 104.197.213.---
Василий Сом:
Вова Патт:
вован, мы – украинцы в зубы не смотрели януковичу, и не станем смотреть в зубы порошенко.
Ты не переживай так за нас – мы сами прекрасно понимаем что у нас в стране происходит и что нам делать...))
военной техники вместе с гоблинами в приисподню отправили, 2 казармы вместе с дебилами сожгли до тла и 1 большой склад раSSейских боеприпасов туда же в ад отправили...
Так что ты не переживай – мы в курсе происходящего в нашей стране...))
Конечно я тебе верю,сынок.
И то,что скоро Россия развалится,и то что скоро Путина будет судить ГААГА,и то что Украина получит скоро безвизовый режим и все хохлы будут жить на немецкие пособия.И что скоро,скоро,скоро Украина превратится в такую страну,что все туда будут просто рваться.
И ты верь,а то замёрзнешь,не спи!
Вова Патт _ 04.11.2015 18:37
IP: 104.197.193.---
Журнал Forbes поставил президента России Владимира Путина на первое место в списке наиболее влиятельных людей мира.

Владимир Путин занимает первую строчку рейтинга Forbes уже третий год подряд.

Второе место заняла канцлер ФРГ Ангела Меркель, на третье место Forbes поместил президента США Барака Обаму.

В первую десятку вошли также папа римский Франциск, лидер КНР Си Цзиньпин, основатель компании Microsoft Билл Гейтс, глава ФРС США Джанет Йеллен, премьер-министр Великобритании Дэвид Кэмерон и премьер-министр Индии Нарендра Моди.

Также в списке присутствуют президент "Роснефти" Игорь Сечин (47-е место) и бизнесмен Алишер Усманов (67-е место).
Вова Патт _ 04.11.2015 18:21
IP: 104.197.198.---
Василий Сом:
Сербские и черногорские источники утверждают, что между марионеточными режимами Украины и Черногории достигнуто соглашение "о сотрудничестве". И для подавления антинатовских выступлений в Черногорию (на итальянский манер Монтенегро) будут завезены каратели из числа бывших участников уличных столкновений в Киеве и Одессе, имеющие опыт жестоких расправ над политической оппозицией.
Переговоры об этом проходили под патронажем США. А какая ещё гадость на планете происходит без заботливого патронажа США? Разве ещё остались такие?
Согласно составленному плану украинские боевики, имеющие опыт уличных столкновений, должны будут устраивать провокации, избивать протестующих против прозападного правительства и делать всё, чтобы нынешний черногорский режим остался при власти.
Вова Патт _ 04.11.2015 17:53
IP: 104.197.195.---
Василий Сом:
Вова Патт:
Вова Патт _ 04.11.2015 16:25IP: 146.148.75.-
Вова Патт _ 04.11.2015 16:01IP: 104.197.197.-
Ты вован юзай свой реальный динамический ай пи, и не юзай прокси – станешь чуточку похож на обычного юзера, а не на тролля...))
Тут таких как ты троллей за милю видят...))
Слушай друган,прокси сервером я могу пользоваться если меня банят,но меня не банят здесь уже недели две,сам удивляюсь почему.А почему IP меняется, так меня это не колышет я же сказал,что я с Воронежской области.
В чём проблема,брат?
Вова Патт _ 04.11.2015 16:25
IP: 146.148.75.---
Александр 1:
Вова Патт:
Шура ты лучше про гауптмана СС Шухевича расскажи как ты его любишь,как ты легенды о нём складываешь.Прямо зачитаешься тебя,историк ты наш бендеровский.
Вовик, не обижайся. Но мне не интересно дискутировать с зомби. Ты, "тихо сам с собою...". Кстати, Роман Шухевич никогда не имел звания офицера немецкой армии (ну это так, информация, чтобы ты откровенным дураком не выглядел так часто).
Имел Шура имел,он звание,вот почитай свою историю и ответь если честный ты малый,какую фашистскую форму и звание имел Шухевич.
Расскажи людям правду.
Александр 1 _ 04.11.2015 16:21
IP: 95.134.48.---
Вова Патт:
Шура ты лучше про гауптмана СС Шухевича расскажи как ты его любишь,как ты легенды о нём складываешь.Прямо зачитаешься тебя,историк ты наш бендеровский.
Вовик, не обижайся. Но мне не интересно дискутировать с зомби. Ты, "тихо сам с собою...". Кстати, Роман Шухевич никогда не имел звания офицера немецкой армии (ну это так, информация, чтобы ты откровенным дураком не выглядел так часто).
Вова Патт _ 04.11.2015 16:01
IP: 104.197.197.---
Александр 1:
Шура ты лучше про гауптмана СС Шухевича расскажи как ты его любишь,как ты легенды о нём складываешь.Прямо зачитаешься тебя,историк ты наш бендеровский.
Александр 1 _ 04.11.2015 15:50
IP: 95.134.48.---
Василий Сом:
Мы, "уважаемый", представляем общественность – народ Украины.
... А почему лещенко подлеца и лжеца парашенко завуалировано называет банковой???
Ні, ви не народ. Народ вибрав Порошенко президентом України. А для вас він негідник. Тобто ви – ворог народу.
Александр 1 _ 04.11.2015 15:45
IP: 95.134.48.---
Ctarperch:
Вам пане Лещенко також нести відповідальність за ставлеників вашої партії...
І вам нести відповідальність за цю владу, яку вибрав народ. Ви ж частка народу чи ні?
Вова Патт _ 04.11.2015 15:42
IP: 104.197.208.---
Когда эта кутерьма с проектом "Украина" закончится,то на Украину посыпятся тысячи исков от тех кого преследовала хунта,кого расстреливала у кого отнимала незаконно деньги,кого незаконно посадила.Интересно,что тогда этот "пинкертон" будет писать?
Виктор Белый _ 04.11.2015 14:48
IP: 178.219.88.---
Василий Сом:
а он служит царю батюшке.
Виктор Белый _ 04.11.2015 14:46
IP: 178.219.88.---
Василий Сом:
мне тоже не нравиться, что Лещенко в партии Порошенка
Виктор Белый _ 04.11.2015 14:44
IP: 178.219.88.---
Это полнейший безпредел этот дом больше порошенковского.одна куркульня,где справедливость и демократия. Наверное без майдана не обойдёться.жаль только людской крови
Україна та Європа1061 тітушки18 Aтака Путіна1181 Вибори-2014158 Уряд реформ386
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter