Сергій Лещенко

Як ''Справа Манафорта'' врятує Україну

18 липня 2017, 01:10

Нове розслідування New York Times свідчить, що хтось бреше – або Пол Манафорт, або Партія регіонів. Або вони обидвоє.

Головний консультант Януковича Пол Манафорт переходить з одного скандалу в інший. Він перебуває під слідством ФБР, яке досліджує його зв'язки з Росією та отримання мільйонних гонорарів від російських клієнтів. Паралельно Манафорт намагається легалізувати свої відносини з Партією регіонів, на яку він працював протягом 2005-2014 років аж до втечі Януковича до Ростова. Американська преса ледь не щодня пише про нові обставини "справи Манафота".

У Америці така прискіплива увага до Манафорта, оскільки саме він вивів Дональда Трампа на фінішну пряму праймеріз Республіканської партії та зробив його кандидатом, після чого очолив виборчий штаб – до моменту звинувачень у отриманні нелегальних платежів за тіньовою бухгалтерією Партії регіонів.

Щоб зняти хоча би частину запитань американських правоохоронців, Манафорт цього місяця заповнив декларацію для Міністерства юстиції США, де вперше офіційно визнав отримання астрономічних сум від українських корупціонерів.

Манафорт подав документи, згідно з якими в 2012-2014 роках він працював на Партію регіонів, яка оцінила його послуги протягом двох років в 17 мільйонів доларів. При цьому Манафорт стверджує, що отримав останні півмільйона доларів від Януковича за місяць до кровопролиття на Майдані, в січні 2014 року.

Подивіться на ці транзакції Манафорту від Януковича – 700 тисяч доларів, 1 мільйон 950 тисяч доларів, навіть 4 мільйони 399 тисяч. Це перекази за 2012 рік – коли в Україні відбулися парламентські вибори.У своїх звітах Манафорт показав, що Партія регіонів не шкодувала грошей на свого консультанта. Лише в 2012 році, коли регіонали перемогли на виборах, витрати на перельоти Манафорта в Україну склали майже півтора мільйона доларів. Його проживання в київських готелях протягом року коштувало ще 200 тисяч доларів.Гроші Манафорту переказувалися на рахунок фірми DMP International, яка зареєстрована... в шикарному маєтку у Флориді. Як з'ясувалося, цей палац належить самому Манафорту. Тобто сюди, у Палм Біч ішли кошти, вкрадені Партією регіонів в українських громадян, за рахунок яких вони купували послуги американського радника, що забезпечував їм безкінечне перебування при владі.

Але, як виявилося днями, задекларовані Манафортом 17 мільйонів доларів від Партїі регіонів суперечать їх офіційним звітам – гонорар американському політтехнологу перевищує всі видатки цієї структури, які вона декларувала в Україні. Тобто гроші Манафорту не були заплачені з офіційної бухгалтерії Партії регіонів, хоча він стверджував протилежне.

17 мільйонів доларів – це астрономічна сума навіть за американськими стандартами, не кажучи вже про Україну. Для порівняння, за сьогоднішнім курсом на будівництво та придбання житла для Нацгвардії в бюджеті України передбачено вдвічі менше коштів.Манафорта порадив Януковичу в 2005 році його багаторічний партнер Рінат Ахметов, після чого консультант допомагав Партії регіонів перемогти протягом чотирьох виборчих кампаній. Окрім того, Манафорт допомагав тодішній владі розібратися з поточними проблемами. Наприклад, коли посадили Юлію Тимошенко, Манафорт організував для Януковича лояльний звіт американських юристів з компанії Skadden. Контракт коштував бюджету України один мільйон доларів, виплачених без тендера, – і сьогодні цей епізод ліг в основу кримінальної справи проти колишнього міністра юстиції Олександра Лавриновича.Але декларація Манафорта не дає відповіді на всі запитання. У поданих Мінюсту США документах відсутня звітність Пола Манафорта з моменту початку роботы на Партію регіонів у 2005 році аж по 2012 рік. Саме на цей період припадає так звана "чорна бухгалтерія" Партії регіонів, де було виявлено платежів Манафорту на понад 12 мільйонів доларів. Чому про ці гроші нічого не сказано в звіті Манафорта до Міністерства юстиції США? Можливо, тому що перекази були зроблені не у відповідності до законів Америки або України.

Зокрема, мною передавалися до правоохоронних органів докази того, що Партія регіонів переводила гроші Манафорту з рахунку в Киргизстані, який належав фірми, зареєстрованої на Белізі. Пізніше факт зарахування таких платежів на рахунок Манафорта в США підтвердило агентство Ассошиейтед Пресс.

Це вкотре доводить, що насправді Партія регіонів була звичайнісінькою злочинною організацією з розгалудженою системою відмивання коштів. Віднедавна слідство в Україні щодо оборудок за участі Манафорта веде Департамент спеціальних розслідувань злочинів, скоєних під час Революції гідності. Ними неодноразово направлялися запити до США про допит Манафорта, на що не було отримано відповідь.

В адміністрація президента Порошенка дана команда заради пошуку взаєморозуміння з Дональдом Трампом спустити це слідство на гальмах. Тому я продовжую відслідковувати питання Манафорта, адже оперував він грошима українських громадян.

І, до речі, лише завдяки тому, що постать Манафорта, його гонорари від Януковича та російських клієнтів зацікавили спочатку журналістів, а потім і американські спецслужби та політиків, це спричинило суттєвий тиск на адміністрацію Трампа щодо неприпустимості замирення з Путіним. Тобто, насправді, кожні нові викриття про Манафорта не шкодять Україні, а, навпаки, допомагають, бо не дають Трампу укласти угоду з Путіним всупереч інтересам України.

powered by lun.ua
Коментарі — 47
Anton Glushenkov _ 25.07.2017 01:07
IP: 35.187.34.---
Сергій Лещенко успокоится только в тюрьме западной вирджинии куда его уже в сентябре отправят по запросу тамошних прокуроров- шантаж семьи Манафорта и сговор с целью повлиять на выборы президента США-это фидеральные преступления. лет 25 без права помилования.
Василь Таранович _ 24.07.2017 19:16
IP: 188.163.107.---
Mikola Turcshin:
Сольют хохлов американцы, не зря они держат их на поводке из за коррупции и Манафорта, им хохлы как собаке пятая нога, после потери Крыма, сами хохлы их не интересуют.
Головне,що амери злили і поставили раком кацапів мокшанських,санкції таке дошкуляють ординцям.Куди вони не поткнуться,а їх мордою у верблюжі монгольські кізяки. І санкйції і накладені за Кримнаш і Донбас,так що кацапчегу не гавкай тут як собака путінська. Монгольська орда на засіданні керівників штабів США визнана якнайнебезпечніше бандитьсе угрупування на планеті,і тому вся військова машина США буде віднині скерована на ліквідацію цієї загрози. Кацапи закопуйтесь в болота і квакайте.
Виктор Морозов _ 22.07.2017 17:43
IP: 194.213.105.---
Сергію! Вдячний за подібні публікації. Де зараз Савік Шустер? Як його повернути в Україну? Принаймі, його позитивну діяльність ніхто не замінив...
Orest Jj _ 19.07.2017 01:44
IP: 77.52.126.---
rabbik:
...шо лучше, попугай ілі собака...???...

белочки. Они приносят истинное наслаждение жизнью владельцу.
rabbik _ 18.07.2017 21:41
IP: 35.187.72.---
вопрос к любителям животних.
шо лучше, попугай ілі собака...???

в 1999 после краха Рашкі, Капуто єлє уньос ногі жівим.
рвонул в Маямі, купил б.у. буксир, арсенал оружия і попугая.
следующиє 5 лет он жил на рейде, контактируя с внешнім міром лаптопом і вайфаєм.
в один прекрасний день он получил звонок скайпом с України.
от Манафорта...

Лещенко...!!!
копай...!!!
Mikola Turcshin _ 18.07.2017 21:05
IP: 35.189.208.---
Сольют хохлов американцы, не зря они держат их на поводке из за коррупции и Манафорта, им хохлы как собаке пятая нога, после потери Крыма, сами хохлы их не интересуют.
rabbik _ 18.07.2017 19:49
IP: 104.199.97.---
Сергій, як справи з Майклом Капуто.
Старшиє таваріщі підказують що він з покійним Шереметом працювали на Литвина.
За цим полковником КГБ довгий список трупів.
дивись щоб твоє фото не прикрасило головну сторінку, там вже є 2 журналісти...
rabbik _ 18.07.2017 19:41
IP: 35.187.72.---
mihaylenco:
Як на мене – Манафорт є звичайнісіньким бізнесм проектом з розпилювання бабла. Поміж акціонерами риговонялів. Інструмент. Привід. Кидалово партнерами одне одного.
Манафорт смертельний ворог України.
Мюллер (спец прокурор) вже вияснив що у 2004 Олег Дерипаска направив Манафорта з Росії на поміч тупим данбасятам завалити Кучму. З того часу він працює на ригів і Росію на розвал України.
Працює успішно.

Минулим літом Олег Дерипаска поставив Манафорта начальником виборчого штабу Трампа щоб зняти санкції з Росії. З програми Республіканської партії зникла воєнна допомога Україні і появилося покращення стосунків з Росією.
Хтось з журналістів випадково порівняв програми республіканців до і після появи Манафорта – піднявся страшний скандал, Трамп вигнав Манафорта.
Але журналісти почали копати далі, вилізли незадекларовані мільйони, Росія, Україна – і Пол сів на гачок.Він іде першим номером у всіх кримінальних справах.
Logic2009 _ 18.07.2017 18:37
IP: 91.196.177.---
- помнишь: Взвеситесь кострами.
влияние на избирательную компанию в США,
==========================================
Безмозглый, невооружённым глазом видно
где ты сам пишешь, где копипастишь.
Осталось тебе только "взвеситесь", т.е. повеситься,
Чуркин тебя заждался.
Orest Jj _ 18.07.2017 17:50
IP: 77.52.133.---
...В так называемой Луганской народной республике заявили, что не принимали участия в заседании об учреждении "Малороссии", о котором ранее заявил главарь "Донецкой народной республики" Александр Захарченко.
Об этом сообщило сепаратистское издание "Луганскинформцентр", цитируя "председателя Народного совета ЛНР" Владимира Дегтяренко.
"Ведь подобные решения можно принимать только с учетом мнения самого народа. Кроме того, на сегодняшний день мы соблюдаем Минские соглашения, альтернативы которым нет", – заявил Дегтяренко...

Пи.Си. Якто странно звучит речь луга/н/донца, которая до коми совпадает со словами ярого врага Мордора – Пакращенка.
З цього можна зробити два висновка:
1. "председатель народного совета" Луга/н/дона ярій укропатриот
2. Пакращенко – агент Луга/н/дона.
Mikola Turcshin _ 18.07.2017 17:27
IP: 35.187.190.---
По ходу хохлам приписывают влияние на избирательную компанию в США, про российское влияние только разговоры, а тут уже есть факты и конкретные лица.
– Вовки Путина работа, как пить дать.
Сольют хохлов американцы, стоит ещё чуть чуть на них надавить и всё, конец хохлячей "демократии".
mihaylenco _ 18.07.2017 15:28
IP: 194.28.6.---
Не розумію, як американець може допомогти українським фахівцям в заохоченні українських виборців? Він що, знає українську ментальність? Знає українські реалії?

Як на мене – Манафорт є звичайнісіньким бізнесм проектом з розпилювання бабла. Поміж акціонерами риговонялів. Інструмент. Привід. Кидалово партнерами одне одного.
Orest Jj _ 18.07.2017 13:39
IP: 77.52.133.---
Logic2009:
valsh01:
На відміну від Вас я ні з кого не творю кумира.
Ні з Лещенко, ні з Чаленко, ні з Тимошенко.
А стати Президентом Януковичу допомогли не скандали,
а банальний підкуп.
а кого подкупили?

Пи.Си. Якщо б не ющерівці – не було Шапкокрада на троні. Балога з "Тризубом" ("провідник" тоді там був Ярош) пинками не загоняли на дільниці "щирих націоналістів" голосувати за Шапкокрада. Подивіться на мапу голосувань – можливо й щось стане для вам зрозумілим.
Logic2009 _ 18.07.2017 13:36
IP: 91.196.177.---
Микола Злочевський:
Ты,Взадов, совершенно неграмотный. Не взвесьтесь кострами, а взвейтесь кострами...Жалко, что уважаемой Исторички тут нет...Дала бы по шее за надругательство над ее пионерской молодостью...
С. Є. Лєц давним-давно написав саме про цю істоту:

"Он так мало начитан, что вынужден сам придумывать цитаты из классиков."
Orest Jj _ 18.07.2017 13:30
IP: 77.52.133.---
kren:
Orest Jj:
Микола Злочевський:
Orest Jj:
...В Иране арестовали брата президента.
Когда-нибудь и Украина станет такой же демократической страной, как Иран.
Пане Сидір, у нас хоча б пані Цілю арешували по – справжньому за вбивство В. Щербання в аеропорту...
та я ж не против. Пущай арестовівают. Лишний пиар не помешает а шоколадное кубло вже не только будет идти по шляху Шапкокрада а и побегут.
Питання форми і змісту,Як категорії різного ґатунку,вони не завжди і не обов*язково взаємовідповідні.
Як напр.і кубло-це ж не щось інше,що було постало на заміну колишнього.Воно саме таке і є,бо зміст
залишається тим же,комуно-регіональним,за дещо іншої форми.
Тож,власне...до якої форми схилятиметься зміст,що не потерпів суттєвих змін?
ну звістно ж "смело товарисчи в ногу..."
Микола Злочевський _ 18.07.2017 13:23
IP: 188.163.34.---
Mikola Turcshin:
Logic2009:
Лещенко с Найемом учились в США
============================================
"Ужос!!!!!"
Дегенерат, ты действительно безмозглый.
Если бы были мозги, то понимал бы, что пишешь на УП,
а не в "Воронежской правде"
Пошёл вон, пресмыкающееся.
Ты многое не знаешь сынок, тебе ещё учится,учится и учится как завещал дедушка Ленин.
- наверное ты знал такого!?
- пионером был!?
- помнишь: Взвеситесь кострами...
Ты,Взадов, совершенно неграмотный. Не взвесьтесь кострами, а взвейтесь кострами...Жалко, что уважаемой Исторички тут нет...Дала бы по шее за надругательство над ее пионерской молодостью...
valsh01 _ 18.07.2017 12:46
IP: 31.31.116.---
Logic2009:
На відміну від Вас я ні з кого не творю кумира.
Ні з Лещенко, ні з Чаленко, ні з Тимошенко.
А стати Президентом Януковичу допомогли банальний підкуп.
В отличие от вас, я думаю, прежде чем писать что-либо)) И когда пишу, стараюсь отвечать за свои слова. Как и за убеждения. Чего и вам желаю))
Поэтому, когда вы, призвали меня перечитать посты Лещенко, чтоб оценить его заслуги в борьбе с коррупцией, я вам указал, что у него есть заслуги и "заслуги". И его "заслуги" в том, что в Украине совсем недавно был режим уголовника, а сейчас – барыги, неоспоримы. Лещенко – весьма умелый журналист, который может так умело сманипулировать обществ. мнением, что вы сами не заметите, как придете к неправдивому выводу.
Вот и эта статья – манипуляция. 1. Воздействовать на президента США с помощью шантажа – глупо и опасно. А вам это преподнесли, как благо и заслугу. 2. Переключение внимание на коррупцию Манафорта – чем не способ отвлечь вас от порошенков-гройсманов?
Максим Чарушниковв _ 18.07.2017 12:40
IP: 46.211.252.---
Виктор Савченко:
Вітя, всі українці як і ти за те щоб:

бандіта Ахмєтова – в расход

марадьорів і прєдатєлєй Авакова і Турчинова – пожиттєво у вязницю

корупціонера і ворішку Порошенка – пожиттєво у вязницю
-Vesna- _ 18.07.2017 12:30
IP: 35.187.34.---
Манафорта треба посадить.
Це для журналістів має бути справою честі.

З подачі України почався цей кіпіш з Манафортом під час президентської кампанії Трампа
Зараз Україна (як держава) буде морозитись – бо треба з Трампом дружить
Але процес вже запущений
valsh01 _ 18.07.2017 12:27
IP: 31.31.116.---
Виктор Савченко:
valsh01:
дурень ти толік філатов.таким і помреш (тобі весь час привижаються якісь мінстеці.а може в людей є інша думка?ти не подумав про це? час звернутися до психіатра)
Конечно)) У моих политических оппонентов – просто другая точка зрения)) Которую они тут приводят каждый день по 8-10 часов)) И регулярно тут оставляет несколько десятков комментариев)) И практически в каждом – "юлька_ворофвка_украла_фсё_хихикала_луи-витон")) И это, для таких, как вы и русик, совсем не работа, а просто спортивное увлечение)) Сами то в это верите?))
П.С. – а кто такой Толик Филатов?
П.С.1 – кто вам сказал, что я не обращался к психиатру? На работе я регулярно прохожу медосмотр, где задействован и психиатр. Так что у меня и справка есть, что я нормальный? А у вас такая справка есть?))
П.С.2 – а кто вам сказал, что психиатры могут что-то сказать про отсутствие совести, лживость и беспринципность человека. Сие не есть медицинская проблема, а нравственная
Logic2009 _ 18.07.2017 12:21
IP: 91.196.177.---
valsh01:
На відміну від Вас я ні з кого не творю кумира.
Ні з Лещенко, ні з Чаленко, ні з Тимошенко.
А стати Президентом Януковичу допомогли не скандали,
а банальний підкуп.
Mikola Turcshin _ 18.07.2017 12:21
IP: 35.189.218.---
Logic2009:
Лещенко с Найемом учились в США
============================================
"Ужос!!!!!"
Дегенерат, ты действительно безмозглый.
Если бы были мозги, то понимал бы, что пишешь на УП,
а не в "Воронежской правде"
Пошёл вон, пресмыкающееся.
Ты многое не знаешь сынок, тебе ещё учится,учится и учится как завещал дедушка Ленин.
– наверное ты знал такого!?
– пионером был!?
– помнишь: Взвеситесь кострами......
Logic2009 _ 18.07.2017 12:10
IP: 91.196.177.---
Лещенко с Найемом учились в США
============================================
"Ужос!!!!!"
Дегенерат, ты действительно безмозглый.
Если бы были мозги, то понимал бы, что пишешь на УП,
а не в "Воронежской правде"
Пошёл вон, пресмыкающееся.
Mikola Turcshin _ 18.07.2017 11:40
IP: 104.199.97.---
valsh01:
руслан49:
valsh01:
Русик-пидорусик, а сколько раз по плану вы должны в течение смены обосрать Тимошенко? А планы на обгаживание Путина и московии вам тоже спускают от минстеця? А сколько раз по плану вы должны похвалить мудрость, дальновидность и самоотверженность украинского президента, и высказаться про "ему_нет_замены"
==
Багіня вся в бєлом, на ней только малєнькое красноє пятнишко в віде сердца.
Нравитесь вы мне, тролли минстецевские)) Не шучу)) Когда вас читаешь, то так и представляешь самого президента, на ушко диктующего малолетнему олигофрену Русику те жалкие фразы и бледные мысли, которые потом появляются тут)) Так что Русик49=Петр Алексеевич (в детстве). Удачи, Русик! пИсШи исЧо))
– Они все работают на фабрике "Рошен" грузчиками, что с них взять, он для них отец родной.
valsh01 _ 18.07.2017 11:36
IP: 31.31.116.---
руслан49:
valsh01:
Русик-пидорусик, а сколько раз по плану вы должны в течение смены обосрать Тимошенко? А планы на обгаживание Путина и московии вам тоже спускают от минстеця? А сколько раз по плану вы должны похвалить мудрость, дальновидность и самоотверженность украинского президента, и высказаться про "ему_нет_замены"
==
Багіня вся в бєлом, на ней только малєнькое красноє пятнишко в віде сердца.
Нравитесь вы мне, тролли минстецевские)) Не шучу)) Когда вас читаешь, то так и представляешь самого президента, на ушко диктующего малолетнему олигофрену Русику те жалкие фразы и бледные мысли, которые потом появляются тут)) Так что Русик49=Петр Алексеевич (в детстве). Удачи, Русик! пИсШи исЧо))
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter