Сергій Лещенко

Ще один крок до розправи Порошенко над НАБУ

12 грудня 2018, 15:09

Учора, крім рішення про поновлення Насірова, той самий Окружний адміністративний суд Києва виніс ще одне абсурдне рішення. Він "визнав протиправними" дії директора НАБУ Артема Ситника і та мене як нардепа щодо розголошення інформації щодо Пола Манафорта.

Позов подавав Борислав Розенблат, який під слідством НАБУ, а рішення ухвалював суд, підконтрольний Павлу Вовку, який теж перебуває під слідством НАБУ.

Окремо суд визнав "протиправними" мої дії "щодо втручання у зовнішню політику України шляхом поширення даної інформації про Пола Манафорта".

На перший погляд, такий абсурд можна коментувати лише анекдотом. Адже, якщо і було порушення закону (тобто втручання у вибори США), то розслідувати це мають американські правоохоронні органи, а не Окружний адміністративний суд міста Києва!

І вони розслідували – але не наше міфічне "втручання" в американські вибори, а якраз діяння Манафорта, викриті в чорній бухгалтерії Партії регіонів. Саме за цим епізодом Манафорт визнаний винним судом присяжним та очікує на призначення терміну тюремного ув'язнення.

Крім того, депутат не може "незаконно" втручатися у зовнішню політику України, тому що депутатські повноваження не забороняють комунікації з іноземними дипломатами, журналістами та навіть правоохоронними органами. Що я і робив, давши пояснення представникам ФБР минулого року щодо одного з епізодів у діяльності Манафорта.

Окружний адміністративний суд міста Києва пачками задовольняє рішення на користь Розенблата та по справам проти Артема Ситника та НАБУ, про що миттєво опубліковується інформація на сайті суду. Яким, повторюся, керує Вовк, підконтрольний президентському "смотрящему" Олександру Грановському, у чому він був викритий журналістом Михайлом Ткачем.Навіщо потрібне це рішення?

Перше – щоб використати його проти керівника НАБУ Артема Ситника в рамках аудиту. Визнання "протиправними" дій Ситника допоможе кишеньковим аудиторам винести рішення про його звільнення.

Друге – визнання дій Ситника "протиправними" стосується американських виборів, і в такий спосіб сценаристи з Банкової намагатимуться погасити негатив від звільнення Ситника серед дипломатів. На закиди про неприпустимість цього шахраї з президентського оточення будуть говорити – так ми його звільняємо за те, що він незаконно впливав на вибори в США.

Ну і третє – цим рішенням Порошенко буде намагатися заслужити додаткову лояльність в адміністрації Трампа, аби та закрила очі на можливі порушення в ході виборів президента та застосування адміністративного ресурсу, щоб правлячі корупціонери зберегли владу.

Безглузде по своїй суті, але політично мотивоване рішення ще не набуло законної сили та буде оскаржене.

powered by lun.ua
Коментарі — 32
Oleksander Matvienko _ 12.12.2018 16:46
IP: 188.231.190.---
Щоб хтось не розправився з Ситником, Ситник мав би в рамках ККУ розправитись з "розправителями", бо за кожним з них по десятку тяжких злочинів. Тут твій дружбан на сусідній гілці закликає трезвіти, А ми і в 2014 були трезві і знали яку банду ви хочете впарити українцям. То ж. все це справа рук ваших.
Volodymyr Tyshchenko _ 12.12.2018 16:03
IP: 212.26.131.---
Не варто читати тексти з помилками в заголовках.
Українські чоловічі прізвища на -ко українською мовою відмінюються, на відміну від мови, до якої звикли більшість нардепів...
Volodymyr_R _ 12.12.2018 15:55
IP: 195.114.136.---
Уся судова система України в результаті "реформи" повністю підпорядкована особисто президенту Порошенку та його адміністрації, про яку законність судових рішень можна тепер говорити? Правове свавілля Порошенка не має меж
Lentyai Zljbnyi _ 12.12.2018 15:40
IP: 178.92.135.---
вот она самая"удачная"реформа судовой системы.
Nikita Tretyak _ 12.12.2018 15:38
IP: 35.235.227.---
Розенблэт
Борис Троян _ 12.12.2018 15:36
IP: 91.243.208.---
Андрій Броїло:
Андрій Броїло:
пфф! Ситник й так давно з руки кормиться, що ним керувати? не раз його ловили на візитах в АП, і в Козин...
Тогда нахрена Порошенко ТАК рискует, пытаясь его убрать с должности? Ведь увольнение Сытника НАВЕРНЯКА не одобрят на Западе и закончится большим коррупционным скандалом для Порошенко.
Андрій Броїло _ 12.12.2018 15:22
IP: 46.211.48.---
пфф! Ситник й так давно з руки кормиться, що ним керувати? не раз його ловили на візитах в АП, і в Козин...
Aтака Путіна1223 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14 Уряд реформ403
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter