Сергій Лещенко Колишній журналіст "Української Правди", колишній депутат від Блоку Петра Порошенка.

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

11 травня 2019, 15:57

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам. Тому мене мало цікавлять політичні ігрища, але нинішня ситуація потребує пояснень.

Приватний адвокат президента Трампа Руді Джуліані поза своєю волею був втягнутий в сценарій генпрокурора Юрія Луценка з порятунку власної долі.

Отже, Луценко не хоче йти з посади генпрокурора, хоча його відставку вже анонсував Володимир Зеленський.

Все банально – Луценко немає куди йти. Він думав, що Порошенко переобереться на другий термін, а Луценко очолить партію на виборах і стане потім прем'єр-міністром. Тому він анонсував свою відставку ще восени 2018 року. Про це знають усі в політиці, а про претензії бути головою уряду я особисто чув від Луценка три роки тому, коли зняли Кабмін Яценюка і нинішній генпрокурор включився у конкурентну боротьбу з Гройсманом.

Але настав 2019 рік. Порошенко програв і наполеонівський план Луценка провалився. Партія Порошенка не набере достатньо голосів, щоб Луценко міг претендувати на прем'єр-міністра. До Вакарчука чи Кличка нинішнього генпрокурора не візьмуть. Ось він і вирішив залишитися, зачепитися за нинішню посаду, але вже через американців.

І, щоб вони його захистили від відставки, Луценко придумав історію про те, що екс-віце-президента США Байден в інтересах свого сина тиснув на Генпрокуратуру України з метою закрити справу проти екс-міністра екології Миколи Злочевського та його газової компанії "Бурізма".

БРЕХНЯ 1

На жаль, адвокат президента Трампа став мішенню для маніпуляцій та брехні з боку генпрокурора Юрія Луценка. Джуліані як американський політик навряд може уявити, що генпрокурор може бути настільки брехливим. Може, якщо це генпрокурор без вищої освіти та моральних рамок – Юрій Луценко.

Отже, Луценко не хоче втрачати посаду генпрокурора і вигадав легенду, яку зараз "продає" американцям. Начебто Байден захищав інтереси свого сина в компанії "Бурізма" та домагався звільнення генпрокурора через справу проти "Бурізми" та Злочевського.

Але правда полягає в тому, що саме Луценко закрив цю справу! І після цього сірий кардинал Кононенко літав на зустріч зі Злочевським у Відні, що була сфотографована журналістами. А компанія Злочевського почала постачання газу на завод Порошенка-Кононенка. І саме чинний президент називав Злочевського "нормальний парєнь" на записах у своєму кабінеті.

Щоб вирватися з цього периметру кругової поруки Луценко-Порошенко-Кононенко-Злочевького, і була вигадана вся ця історія.

БРЕХНЯ 2

Луценко систематично дезінформує Джуліані з метою збереження своєї посади генпрокурора. Наприклад, Луценко бреше в своїх твердженнях, що "чорна бухгалтерія" Партії регіонів є сфальшована. Навпаки, експертиза та допити фігурантів цього документу підтвердили його правдивість.

А в Америці правдивість чорної бухгалтерії була доведена вироком по справі Манафорта, адже транзакції в бухгалтерії по Манафорту було підтверджено документально, що зрештою і довело ухилення Манафорта від сплати податків та його засудження у США.

БРЕХНЯ 3

Крім того, Луценко дезінформував, що когось було засуджено в Україні за втручання в американські вибори. А насправді було зрежисоване Банковою рішення Окружного адміністративного (не кримінального!) суду Києва за позовом корупціонера Розенблата. І це рішення не вступило в законну силу. До речі, на понеділок призначена апеляція за цим позовом.

БРЕХНЯ 4

Так само брехнею є постійні твердження оточення Луценка про якусь кримінальну справу, яку розпочали в Америці щодо його викриттів про "чорну бухгалтерію Партії регіонів" та "змову Байдена", про допити, які вже проводять у зв'язку з цим, про "ворогів Америки".

Цього тижня я повернувся із США, де перебував на травневі свята, офіцером на кордоні мені на найближчі шість місяців дозволено перебування в Америці. А під час подорожі навіть записав відеоблог напроти нерухомості Пола Манафорта в Нью-Йорку, яка була конфіскована в результаті його шахрайських дій, виявлених ФБР та підтверджених вироком американського суду.Думаю, Джуліані зрозумів, що Луценко систематично вводив його в оману та скасував свою поїздку.

Тепер нам як українцям треба дати моральну та політичну оцінку діям Луценка, який заради збереження посади втягнув Україну в конфлікт між двома політичними партіями в Америці, при чому систематично вдаючись до брехні та маніпуляцій у спілкуванні з Джуліані.

Мене хвилює те, що в результаті меркантильних дій генпрокурора вчергове буде кинуто тінь на репутацію України, яку в американській пресі будуть обговорювати у негативному контексті, і це черговий аргумент на користь звільнення Луценка з посади.

____

Детальніше – тут:

Підписуйтеся на мій ютюб-канал https://www.youtube.com/channel

Підписуйтеся на мій телеграм-канал https://t.me/LeshchenkoS

powered by lun.ua
Коментарі — 83
Андрей Николаевич Горобчак _ 12.05.2019 11:02
IP: 35.235.227.---
Сергей, конечно хорошо подготовился, но это не отменяет того факта,что Джулиани дал четко понять, что пока Лещенко бужет в команде, с Зеленским никто разговаривать не станет. Это очевидные вещи
Микола Всеогляд _ 12.05.2019 10:06
IP: 35.235.226.---
Лещенко, хто тобі повірить? Матер рефреймінгу з брудкими нападками на опонентів, де твоя шляхетність, де совість?
Роман Осипов _ 12.05.2019 09:04
IP: 35.235.227.---
Petro Seric:
Да уже взяли, сейчас ещё анулируют ему американскую визу и будет ему веселье
Роман Осипов _ 12.05.2019 09:00
IP: 35.235.226.---
Сергей сейчас будет все говорить, что бы себя оправдать. Но все мы помним, как он летал в Америку и открыто топил за демократов, что бы они продолжили гранты выделять
Валерий Чайкин _ 12.05.2019 08:32
IP: 35.235.227.---
беги сирожа! беги
Михайло Карпінський _ 12.05.2019 07:47
IP: 35.235.227.---
LUCYK PEREWERTEN,JOGO MISCE NA NARACH...
Олександр Юренко _ 12.05.2019 03:33
IP: 35.235.226.---
Анна Павловская:
Можно по-разному относиться к Лещенко, но здесь он прав. Почему Джулиани утверждает, что "амбарная книга" ПР – фейк? Откуда он взял, что Лещенко осужден за вмешательство в выборы в США? И т. д. Столько несусветной чуши и грязи. Причем омерзительно выглядят все стороны. И Розенблат, и Генпрокурор, и те, кто положили дело Злочевского под сукно, и Байден, и Манафорт, и Трамп вместе со своим адвокатом, и наш ныне действующий гарант. Вопрос: кто должен нести ответственность за не совсем адекватного Генпрокурора Украины, из-за слов и действий которого страна ввергнута в скандал? Ответ: ПАП и те депутаты ВР, что проголосовали за его назначение. Интересно: Лещенко голосовал за его назначение?
-звісно. не голосував.Решта-100%.
Себастьян Перейро _ 12.05.2019 00:54
IP: 35.235.226.---
Сергій Лещенко

19 августа 2016 г. ·

...

"Амбарная книга Партии регионов" спасла мир. Манафорт, кормившийся из рук Януковича, уходит с позором. Думаю, после такого удара Трамп уже не оправится.
P.S. Сейчас особенно заметен контраст с тем, как реагировали украинские политики-фигуранты "Амбарной книги Януковича". Политическая культура – она или есть, или ее нет.

Читайте классиков!
Себастьян Перейро _ 12.05.2019 00:48
IP: 35.235.226.---
Сергій Лещенко

19 августа 2016 г. ·

...
Наш утренний брифинг о деньгах Януковича для Манафорта, который проводили вместе с Sevgil Musaieva-Borovyk и Anton Marchuk, попал в утренние новости ведущего американского телеканала CBS News. Считаю, это был последний гвоздь в крышку гроба Манафорта. Надеюсь, что с ним – и Трампа.

Это пишет в Фейсбуке кто? Луценко? Взломал страницу Лещенко или что?
Peter Johnson _ 12.05.2019 00:28
IP: 35.235.226.---
Oй, пане Лещенко, здається що у Вас багато більші проблеми ніж в Луценка.
Себастьян Перейро _ 12.05.2019 00:27
IP: 35.235.226.---
Кто такой Джулиани?
Маразматичный дед? Простак которому можно навешать лапши? Дилетант? Давайте посмотрим хотя б википедию:

Зажив слави у Нью-Йорку та США завдяки своїй діяльності на посаді прокурора, коли він успішно розслідував декілька гучних справ пов'язаних з діяльністю організованих злочинних угруповань у США. Також два рази обирався мером Нью-Йорку (1994-2001). На цій посаді він досяг неабияких успіхів у покращенні життя в місті, зменшенні рівня злочинності та взагалі покращенні іміджу найбільшого міста країни. До його досягнень належить масштабне скорочення злочинності в місті, успішну боротьбу з корупцією, економічний бум з появою сотень тисяч нових робочих місць і скороченням податків.

Человек с репутацией.

А кто такой Лещенко?
Ігор Кобель _ 12.05.2019 00:12
IP: 35.235.226.---
Michael Tolstoy:
Leshchenko wants to freeze us starting in 2020. What are we going to do without gas in winter of 2020?
та вже "замерзали" не раз
ти бабушкам на лавочці втикай свої байки
korowin _ 11.05.2019 23:33
IP: 35.235.226.---
polpot tavriheski:
а ничего что Джулиане очень тесно с Кернесом общается еще один кристально честный чиновник...))
Сірога заявіл шо Руді єхал к Кернесу на собраніє єврейской общіни...
но в последній момент переігралі

заговор сгущаєтся...
korowin _ 11.05.2019 23:30
IP: 35.235.226.---
Микола Грінченко:
korowin:
Сірога жжот лайв

youtube.com/watch?v=xsTNlInhbn8

не хочет садіться...
Забув уже, шо справа Злочевського під час закриття була в НАБУ. "Мели, мели, моя губонько", а от шо за грошики закривали – так це точно, Ситник же недарма за річну зарплату тачки купляє
корупціонери хренові (с) Лєщенко
Україну в Америуі сношають по повному (с) Лєщенко

Сірога виходить на новий рівень...
polpot tavriheski _ 11.05.2019 23:29
IP: 35.235.226.---
Taras Shyyko:
Джуліані про одне, Лещенко про інше. Очевидно що псевдо журналіст настворював проблем в україно-американських відносинах (
Залишилося ще приплести американця до українських корупційних скандалів і вийде не погана історія)))
что вы несете,все правильно пишет Лещенко...у вас совсем мозги поехали...Джулиани еще тот проходимец недавно отмазывал румынских мафиози потом когда вскрылось сказал.что не помнит их а читал по глупости теперь эта история а ничего что Джулиане очень тесно с Кернесом общается еще один кристально честный чиновник...))
Микола Грінченко _ 11.05.2019 23:22
IP: 35.235.226.---
korowin:
Сірога жжот лайв

youtube.com/watch?v=xsTNlInhbn8

не хочет садіться...
Забув уже, шо справа Злочевського під час закриття була в НАБУ. "Мели, мели, моя губонько", а от шо за грошики закривали – так це точно, Ситник же недарма за річну зарплату тачки купляє
Микола Грінченко _ 11.05.2019 23:20
IP: 35.235.226.---
Taras Shyyko:
Джуліані про одне, Лещенко про інше. Очевидно що псевдо журналіст настворював проблем в україно-американських відносинах (
Залишилося ще приплести американця до українських корупційних скандалів і вийде не погана історія)))
Та він навіть не усвідомлює, який скандал він влаштував. Тоді, в 2016, коли їм прямо всім писали – ви ж берете і втупу вбиваєте кіл між стосунками України і Америки, якшо Трамп переможе – вам же ці вкиди "лєві" аукнуться, а вони топили всі – Лещенки, Шабуніни, Ситники – за перемогу Клінтон. Дотопились
korowin _ 11.05.2019 23:04
IP: 35.235.226.---
Сірога жжот лайв

youtube.com/watch?v=xsTNlInhbn8

не хочет садіться...
Log Log _ 11.05.2019 22:50
IP: 35.235.226.---
Юрій Дрозд:
Petro Seric:
За славян только Россия заступалась, а теперь не будет, поумнела Россия Матушка.
Ви хочете сказати, що Росія завжди намагалася підм'яти всіх під себе. Сподіваюся, що такої лафи цим бандюгам більше не буде.
Не дискутуйте з ідіотом, воно половини слів на російській мові не розуміє.
Розумово відстале читати не вміє, наслухалось Кисельова, і несе маячню.
Володимир Філіппов _ 11.05.2019 22:49
IP: 35.235.226.---
Просто югік більше нічого не вміє робити
korowin _ 11.05.2019 22:40
IP: 35.235.226.---
sensor+2:
Michael Tolstoy:
He compromised the national security of the US, just like Assange criminal from Wikileaks.
I see what you're trying to do here. But why, it's for nothing. Your comments won't be read by whoever you address them for. You' re just a tiny russian troll.
нравіцца корміть ольгінского троля...??
ну ну
Дмитрий Новаковский _ 11.05.2019 22:25
IP: 35.235.226.---
вот так Штаты платят черной неблагодарностью своим агентам влияния) а история ничему этих агентов не учит...
sensor+2 _ 11.05.2019 22:24
IP: 35.235.226.---
Michael Tolstoy:
I hope Trump extradites this Soros agent to the US like Sssange. He compromised the national security of the USand interfered in the US elections without registering as an agent in the US.
Ah I see. Youre just a russian idiot.
sensor+2 _ 11.05.2019 22:22
IP: 35.235.226.---
Michael Tolstoy:
Rudy, Leshchenko is a criminal who broke the law in Ukraine many times...
lol again. How mamy and for what.
sensor+2 _ 11.05.2019 22:20
IP: 35.235.226.---
Michael Tolstoy:
Rudy, please tell Zelia that USA will suspend all American support to Ukraine if he doesn't allow extradition of Leshchenko to USA for jail sentence in the federal prison.
lol. Why just jail sentene, and not straight electrocution. You need fresh air in your lungs.
Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter