Роман Маселко

Громадська рада доброчесності виходить з процесу фейкового оцінювання суддів

25 березня 2018, 21:34

26 березня, о 11.00, Громадська рада доброчесності проведе брифінг, де офіційно заявить про свій вихід з процесу кваліфікаційного оцінювання суддів та озвучить причини такого рішення. Захід відбудеться в Українському кризовому медіацентрі за адресою вул. Хрещатик, 2, Український дім.

Задля очищення судової влади кожен діючий суддя має пройти оцінювання. Але Вища кваліфікаційна комісія перетворила цей процес на фейк та бутафорію.

Менше, ніж за рік Вища кваліфікаційна комісія суддів України хоче переатестувати понад 5000 суддів. У перший день співбесід – 23 березня одна з колегій ВККС за півтори години встигла провести співбесіди із 9 суддями. З деякими суддями співбесіди тривали 6 хв. Усі судді успішно пройшли оцінювання і їх привітали з отриманням підвищених зарплат "по-новому".

Це лише підтверджує, що кваліфікаційне оцінювання у виконанні ВККС – бутафорний конвеєр, єдина мета якого – зберегти суддям посади, дати підвищені зарплати та відзвітувати про "успішне завершення" реформи. Як наслідок, вже у "реформованих" судах опиняться і судді Майдану, і судді, статки яких не відповідають задекларованим доходам, і судді, які причетні до ухвалення свавільних рішень, та інші судді, які повністю дискредитували суддівські мантії.

На суддівському конвеєрі ВККС влаштовує суддям псевдоперевірку їхнього професійного рівня та доброчесносності. Порушуючи закон та Конституцію ВККС зробила все для того, аби громадськість не змогла перешкодити цьому конвеєру. Більше того, своїми рішеннями Комісія дала зелене світло усім суддям, які ухвалювали рішення проти учасників Революції Гідності.

Аби влада, розхвалюючи досягнення судової реформи, перед українцями та міжнародними організаціями вкотре не використала громадськість, Громадська рада доброчесності вирішила припинити свою участь у фіктивному "очищенні" суддівського корпусу. Члени ГРД сподіваються на підтримку в очах суспільства і зроблять усе, аби процес оцінювання суддів відбувся відповідно до даних владою обіцянок та очікування суспільства.

Участь у брифінгу візьмуть всі члени Громадської ради доброчесності.

powered by lun.ua
Коментарі — 23
kirilo _ 27.03.2018 14:00
IP: 195.78.246.---
Шановний пане Роман!
Після виходу з фейкового процесу співробітництва з ВККС та ВРП дуже хочу вірити, що Ваша діяльність стане тільки активніше. Вважаю Ваше рішення правильним.
Тепер треба донести, що:
1. суд в Україні – порожня формальність, а не правосуддя
2. судді – ті ж чиновники, просто ряджені
3. верховенство права – суто декларація та лише мрія, оскільки порушення Конституції стало буденністю і банальністю
4. гарант Конституції, від же президент ухиляється від свого основного обов'язку, а тому автоматично потрапляє під імпічмент, навіть закон приймати не обов'язково. Тим більше в країні, де навіть Конституція не працює.
Оскільки ані суд, ані Президент не можуть та не хочуть гарантувати Конституційні права громадян, вони автоматично стають НЕ ЛЕГЕТИМНИМИ.
На додаток: свято місце пустим не буває. Створюйте громадський суд.
Хай щастить
m_brodskiy _ 26.03.2018 20:04
IP: 104.155.106.---
Валентина Лучникова:
m_brodskiy:
А судебная реформа причём? Или требуется разнести дерьмо по всем сайтам?
Тимошенко не дерьмо, а політик світового класу, її в Ізраїлі дуже люб лять.
А то що вана виглядає як дерьмо, то в похилому віці багато жінок так виглядають, я думаю ви в її віці будете не краще виглядати.
Може в синагозі було погане освітлення, а може журналістка спеціально підібрала такий ракурс щоб показати Юлю макакою. Видно що журналістка була до Юлі упередженою.
Вова Правдоруб _ 26.03.2018 14:25
IP: 193.194.127.---
Ідіть неуки не тільки з грд, а взагалі ідіть, щоб вами невігласами і не пахло
Валентина Лучникова _ 26.03.2018 14:24
IP: 188.163.52.---
m_brodskiy:
А судебная реформа причём? Или требуется разнести дерьмо по всем сайтам?
liberia _ 26.03.2018 09:08
IP: 35.205.200.---
Михайло Бабич:
m_brodskiy:
А для чого цей висер?
Для історії.

youtu.be/UHtvlzqoGto

Юля вчить в Ізраїлі як боротися з корупцією.
Вана перемогла корупцію в енергетиці любовю, і до сих пір енергетика єдина некорупційна область в Україні.
Євреї розвісили вуха і не сміються, напевно в них нема українських каналів.
Цікаво що Юля в сінагозі з Мішою Лівінським і секретаркою Бені, а всі думали що це Немиря поїхав з нею в Ізраїль "набиратися справжньої духовності"
Andriy Panchenko _ 26.03.2018 09:04
IP: 92.112.42.---
Абіцяю, що пачую кожнага...
Що 2010 рік, що 2014 – народ обирає популіста, який не має нічого спільного з тим народом, окрім інтересу грабувати народ.
Nataliya Mychko _ 26.03.2018 08:43
IP: 193.194.106.---
Да, система просто так не сдается (((На новые должности пройдут те, кто с деньгами, и отрабатывать будут и дальше (((
Nataliya Mychko _ 26.03.2018 08:43
IP: 193.194.106.---
Да, система просто так не сдается (((На новые должности пройдут те, кто с деньгами, и отрабатывать будут и дальше (((
Елена Величко _ 26.03.2018 00:47
IP: 94.178.97.---
Олександр Гальченко:
Вітаю Громраду з прозрінням – краще пізно, якто кажучи.
Саме такі фейкові й конкурси у директорати міністерств – легалізація старих міністерських кадрів на нових типу "реформованих" посадах та окладах: (
+ (про конкурси та для чого робиться, щоб виконувати вказівки старі, а не змінити життя для людей)
m_brodskiy _ 26.03.2018 00:46
IP: 46.98.209.---
20 березня Юлія Володимирівна Тимошенко ще була в Раді й відповідно зареєструвалася, чого вже не відбулося ні вчора, ні сьогодні. Причина в тому, що вночі з 20 на 21-ше вона вже вилетіла до Ізраїлю в аеропорт Бен-Гуріон, де пройшла через V.I.P. зал. Але все ж була помічена, коли сідала в лімузин. За тими даними, про які довідався, вона прилетіла на зустріч з біглим олігархом Ігорем Коломойським, який уперше запропонував їй зустріч не в Женеві, а в Ізраїлі.
Олігарх саме сюди переносить ті переговори, які не просто "а поговоріть" чи влаштувати інформаційну атаку, а потребують консолідації ресурсів, участі радників, технологів тощо. Це виправдано тим, що до себе додому Коломойський нікого з чужих не запрошує, а в місцях можливих зустрічей у Женеві проводити мозкові штурми, наради тощо не надто безпечно. Там топчуться всі спецслужби, включно з нашими, які й зафіксували свого часу контакти олігарха з Саакашвілі та його довіреною особою, Онищенком і замголовредом видання "Страна.уа
Елена Величко _ 26.03.2018 00:45
IP: 94.178.97.---
Сьогодні випадково подивилась онлайн екскурсію по місту Бріздейн (Brisdane) у Австралії.
Взагалі вразило, що робиться заради людей, чисте повітря, штучне чисте море та пісок у центрі та бескоштовно, окремо дороги для машин та майже нема машин у центрі. Особливо вразило, що стоять стели, де людина може нажати на червону кнопку, якщо погано та прийдуть швидко на допомогу...
Про що це я? Про те, що й суди там працюють на людей й усе інше – тому там й життя зовсім інше, бо, як казала ведуча – у всьому відчувається, що влада дбає про людей...
Це я не для того пишу, щоб сказати, що судді..., бо були й гарні судді. що ризикували та зараз є такі...
я кажу про те, що ЗАГАЛЬНА МЕТА та ціль, що для громадян та просто людей усе робиться УСЮДИ, – то основне, й тоді усе ІНШЕ й судді роб.лять як потрібне, бо середовище таке – для людей, що живуть.
m_brodskiy _ 26.03.2018 00:39
IP: 46.98.209.---
Олександр Гальченко:
Вітаю Громраду з прозрінням – краще пізно, якто кажучи.
(
директор київського Інституту стратегічних досліджень імені Голди Меїр Альберт Фельдман твій дядя.?

ось Юля їздить в Ізраїль десятки разів молитися і прозрівати.
так що краще пізно, краще не пізно залежить від людини...
m_brodskiy _ 26.03.2018 00:33
IP: 46.98.209.---
Кожна людина, кожен політик у своєму житті робить помилки... У мене, як у політика, теж були помилки. Це і нерозуміння сили кохання і сили агресії. Не всі можна змінити в країні агресивним способом, способом навіть ось такий сильної критики. Я в своєму житті, особливо після тих випробувань, які я пройшла, хотіла б замінити агресію, протистояння, ось цю нескінченну боротьбу на любов, на гармонію, на баланс і на взаєморозуміння"

Вже після інтерв'ю журналістка влаштувала провокацію і повідомила в ефірі, що Тимошенко привітала Путіна із переобранням на пост президента Росії. Однак, директор київського Інституту стратегічних досліджень імені Голди Меїр Альберт Фельдман, котрий був на зв'язку зі студією, відкинув подібні чутки.

Зазначимо, що про Революції Гідності канал Iland зняв прокремлівський пропагандистський фільм "Площа розбитих надій".

Як пише Главком, цей фільм з'явився внаслідок цілеспрямованого замовлення Росії
Олександр Гальченко _ 26.03.2018 00:31
IP: 104.155.41.---
Вітаю Громраду з прозрінням – краще пізно, якто кажучи.
Саме такі фейкові й конкурси у директорати міністерств – легалізація старих міністерських кадрів на нових типу "реформованих" посадах та окладах: (
m_brodskiy _ 26.03.2018 00:25
IP: 46.98.209.---
Перебуваючи в Ізраїлі, голова політпартії "Батьківщина" Юлія Тимошенко спілкувалася з російськомовним телеканалом ILand, що на замовлення з Москви знімав прокремлівський фільм про Євромайдан

Зустріч з репортерами Тимошенко мала вранці 21 березня 2018 року. Вона відповідала російською мовою, спілкуючись із журналісткою Аною Шулік.

"Сьогодні я в Єрусалимі не з політичною метою. Я вважаю, що все починається з віри, з високої і справжньої духовності, з моральності. І тому сьогодні я приїхала з духовними цілями.

Я хочу помолитися, сповідатися... Я хочу визнати свої помилки, я хочу за них вибачитися перед Богом і перед людьми", – пояснила вона.

Разом з тим, вона зазначила, що Україна досі не має миру, бо не живе "за законами Творця по-справжньому".

На уточнююче запитання про ті, что за "помилки" вона має на увазі, Тимошенко відповіла:

"Кожна людина, кожен політик у своєму житті робить помилки... У мене, як у політика, теж були помилки. Це і нерозуміння сили кохання і сили
Олег Миронов _ 26.03.2018 00:21
IP: 77.120.210.---
Дуже правильна дія, спасибі!
Nazarii Obidniak _ 26.03.2018 00:01
IP: 31.134.73.---
Звичайно ми підтримуємо і такий крок потрібно було швидше зробити щоб і ВККС (рішали в мантіях) зашкварилася в очах всього як нашого суспільства так і в очах міжнародних партнерів...
Вячеслав Джунь _ 25.03.2018 23:58
IP: 37.53.139.---
Тепер вже остаточно зрозуміло, що ВККС намагається сформувати не незалежний і кваліфікований суддівський корпус, а замкнену на владу бариг корпорацію продажних мантієносців-лакуз, готових задовольняти вимоги бариг за принципом: "Чого бажаєте..." А владі бариг незалежні інститути громадянського суспільства не потрібні, більш того вони для них небезпечні...Тому ГРД прийняла єдине вірне і принципове рішення, щоб розкрити очі суспільству...
Максим Чарушниковв _ 25.03.2018 23:13
IP: 46.118.127.---
Ну нічого страшного. Складайте списки і готуйте матеріали стосовно українських корупціонерів і всіх (ЗМІ, журналісти, політтехнологи, експерти, тощо) хто підтримує режим "марадьорства і грабєжа України", а далі (після Порошенка) найжорсткіші внутрішні і зовнішні санкції стосовно них
Serjio Sandpiper _ 25.03.2018 22:40
IP: 35.205.22.---
"Порушуючи закон та Конституцію ВККС зробила все для того, аби громадськість не змогла перешкодити цьому конвеєру. " – есть нарушения Закона? – где можно просмотреть ваши исковые заявления по поводу?
Александр 1 _ 25.03.2018 22:36
IP: 188.163.12.---
Мабуть, це правильний крок. Але дуже сумний.
Александр 1 _ 25.03.2018 22:33
IP: 188.163.12.---
Sokol Oleh:
а участники Революции Достоинства чем-то отличаются от других граждан?
Безумовно, як козаки від свинопасів.
Юрий Богданов _ 25.03.2018 22:32
IP: 77.120.171.---
Sokol Oleh:
ПНХ.
Корупція1337 Зеленський21 Україна та Європа1086 Порошенко2 Свобода слова568
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Саша Дрік

За півроку Міноборони направило в правоохоронні органи 167 матеріалів на сотні мільйонів гривень

1
Олексій Братущак

Що не так з вимогою Зеленського зібрати позачергове засідання Ради

8
Михайло Жернаков

Громадські організації закликають Президента розблокувати судову реформу

2
Костянтин Матвієнко

Українська влада має вжити екстрених заходів безпеки в умовах розгортання прямого збройного протистояння Туреччини і Росії

19
Сергій Лямець

Засланные казачки, или Как экс-владелец "Дельта Банка" Николай Лагун пытается уйти от Джеймса Бонда

1
Володимир В’ятрович

Інформаційне роззброєння України.

10
Євген Бистрицький

ЗАПАХ ЛАЙНА

58
Олеся Яхно

О зависимости РФ жить чужой жизнью – жизнью Украины

9
Ігор Головань

НАБУ вдруге зобов'язали розслідувати записи "Трубу прорвало"

4
Олексій Братущак

''Дєдушка'' Зеленського. Що не так з Тігіпком?

32
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter