Ігор Мірошниченко Народний депутат України, заступник голови парламентського комітету з питань свободи слова та інформації. Член Політради ВО "Свобода", журналіст, аналітик.

Ультраліві екстремісти розвалюють студентський рух

01 березня 2011, 18:05

Пропоную увазі товариства статтю Сашка Аронця, написану за гарячими слідами вчорашньої студентської акції біля ВРУ. Важливо знати думку очевидця.Студентська акція 28 лютого залишила по собі багато запитань. Що ж насправді сталося? Як очевидець коротко розповім про хід подій.

Отже, у цей день мала відбутися акція студентів проти деградації освіти та ухвалення нового Закону "Про вищу освіту". Акція анонсувалася як позапартійна і на неї запрошувалися усі небайдужі, не тільки студенти, але й викладачі, батьки студентів, школярі.

Патріотичні київські студенти, аспіранти та викладачі, діяльність яких координує мережа "Український студент", вирішили долучитися до акції. На місце збору патріотичні студенти прибули з українським національним прапором, почали роздавати усім бажаючим жовто-блакитні стрічки. Але патріотична символіка, схвально сприйнята всім студентством, одразу ж викликала невдоволення та відверте роздратування в групи осіб далеко не студентського віку та зовнішності, які назвали себе "координаторами акції".

Одним з найактивніших серед них був і такий собі Володимир Задирака, який наполегливо представлявся "координатором" студентської акції. Проте навряд чи людину, яка має близько 40 років і відома як активіст екстремістських ультралівих організацій та автор статей на маргінальних лівацьких сайтах, можна назвати студентом. Те ж стосується і Андрія та Сергія Мовчанів. Ці люди давно вже не студенти, а головне – відомі ультраліві політичні фанатики і лідери лівацьких організацій.

Глянувши на цих самозванців, стало очевидно, що більшість з цих "координаторів" є членами політизованої марксистської профспілки "Пряма дія", "Антифашистської дії", поміченої у вуличних нападах на Контрактовій площі за вживання української мови, сталіністів з "Організації марксистів". Вони, наслідуючи своїх попередників більшовиків, вирізняються своєю ідеологічно вмотивованою українофобією. Саме тому національна символіка справила на них дію, ідентичну дії червоної ганчірки на бика.

Це й зрозуміло, достатньо почитати статті "політично незаангажованого студентського координатора" Задираки, які він розміщує на лівацьких сайтах та в своєму ЖЖ: "Патріотизм – не останній, а перший прихисток негідника", "Быть ЛЮБЫМ патриотом СТЫДНО И СМЕШНО", "Патриот превращает противостояние с властью в очередной садо-мазохистский акт любви к Родине".

Вже на початку акції лівацький "істеблішмент" занервував та почав переконувати одну частину студентів, що студенти під національними прапорами – це "провокатори" (!) та що це взагалі не студенти, а політична партія (!!!). В більшості такі дії викликали щонайменше подив, адже було очевидно, що поряд стоять такі самі студенти, а вся їх "політизація" полягала у використанні національної символіки. Але, як виявляється, для ліваківсиньо-жовтий прапор є провокативним і недопустимим для публічної демонстрації.

Не зважаючи на усі спроби політично заангажованих лівих задурманити голову студентам та пересварити їх, була сформована єдина колона, яка і рушила до Комітетів Верховної Ради. А далі відбулося найцікавіше.

Вже під самою будівлею Комітетів група агресивно налаштованих лівих накинулася на жовто-блакитні прапори, які тримали українські студенти, намагаючись відтіснити їх. Виникла штовханина та безлад, протестувальники не розуміли, що відбувається. Ситуацією негайно скористалася міліція, яка штучно "розрізала" своїми рядами натовп студентів на дві частини. Не зважаючи на це, учасники акції з обох сторін проявляли солідарність скандуванням "Студенти єдині!" та вимагали від міліції зняти штучний кордон. Лише кілька "незаангажованих" лівацьких "ораторів" наполегливо намагалися внести у студентські лави розкол та обзивали частину студентів "ультраправими провокаторами" та "політично заангажованими", хоча жодної політичної символіки в жодного учасника акції не було.

Попри все, мітинг продовжувався і студенти вимагали від влади почути їх вимоги. Під кінець акції кордон міліції був знятий і студенти з обох розділених частин тиснули одне одному руки, що, по суті, і було символом єдності студентського руху.

Отже, факти є очевидними – ультраліві екстремісти, які невідомо чому вважають себе "елітою" студентського руху, були вкрай незадоволені присутністю на акції патріотичного студентства, яке декларувало свій патріотизм та виступало під національною символікою. Для екстремістів, які свої ліві політичні погляди декларують скрізь і усюди, жовто-блакитні прапори та гасло "Слава Україні!"- це "шкідлива політизація студентського руху". Зрозумівши, що для більшості студентів є абсолютно незрозумілою така алергійна реакція на здорові патріотичні позиції, ліваки свідомо пішли на провокацію, напали на студентів та використали міліцію для розділу студентського мітингу. Але навіть такі відверто заангажовані та провокативні дії ультралівих не позначилися на настроях більшості студентів, які прагнули єдності та не мали жодних заперечень щодо використання національної символіки.

Проте на цьому все не завершилося. Ліві, після вчинених ними вуличних провокацій, почали просто відверто та нахабно брехати, засмічуючи інформаційний простір своїми маячливими фантазіями.

Найголовніша брехня полягає в тому, що, за твердженням лівацьких "координаторів", на акції нібито була присутня "Свобода". На акції не було ЖОДНОГО прапора чи будь-якої іншої символіки "Свободи". Це доводить відео, розміщене в цій статті, а також величезна кількість фото- та відеоматеріалів з акції – будь-яка незаангажована людина може легко в цьому пересвідчитися.

Брехня очевидна тому, що "Свобода" якраз відома тим, що на всі акції принципово приходить виключно з партійною символікою. Більше того, не було жодних згадок про "Свободу" ні в листівках, що їх розповсюджували активісти мережі "Український студент", ні у їх виступах. "Свобода" також не подавала повідомлення про проведення акції, у чому можна пересвідчитися, зателефонувавши в КМДА. Тому спроба українофобів представити виступ патріотичних українських студентів як "спробу "Свободи" попіаритися" не витримує жодної перевірки фактами. Це просто відверта та цинічна брехня у геббельсівському стилі. Можливо ультраліві розкажуть, як партія може "піаритися" без партійної символіки?

Мені можуть закинути що, мовляв, я є активістом "Свободи" і сам факт моєї присутності на акції говорить про те, що там була присутня партія. Але це очевидний абсурд. Серед студентської молоді Києва багато патріотично налаштованих людей і вони із зрозумілих причин є прихильниками "Свободи". Але на акції ці студенти були присутні без жодної символіки, окрім національної. Але, виявилося, що цього достатньо, щоб ліві назвали цих студентів "політично заангажованими" і навіть більше – "Свободою". Виникає питання: невже тепер можливість захищати свої студентські права – це привілей, який роздають "елітарні ліві активісти"? Невже вони тепер вирішують – хто студент, а хто "ультраправий провокатор"? І невже відтепер студент з лівими політичними поглядами – це "студентський активіст, який бореться за свої права", а студент з патріотичними поглядами – це "ультраправий" або навіть "нацистський провокатор"? Але хто дав право ділити студентів на "правильних" і "неправильних", користуючись марксистко-ленінськими "критеріями" купки українофобів?

Особливо треба звернути увагу на ще одну кричущу брехню від українофобів – патріотичні студенти нібито вигукували "антисемітські гасла" та пояснювали свою присутність на акції "ворожнечею до осіб єврейської національності". Це вже навіть не брехня – це якась маячня божевільного. Очевидно, що ніяких доказів "аполітичні" наклепники не наводять. Знову ж таки, запрошую усіх передивитися відео з акції та спробувати відшукати там скандування "антисемітських гасел".

Ще одна порція брехні та наклепів від українофобів вилилася вже під вечір 28 числа, коли акція давно закінчилася. На цей раз вони звинуватили "Свободу" в... побитті лівацьких екстремістів! Можливо, стусанів "еліті лівого руху" надавали особисто Олег Тягнибок та Ірина Фаріон? Звідки така впевненість, що на ліваків нападали представники легальної політичної сили? Чи, на думку марксистів-ленінців, "Свободі" того і треба, що полювати на купку маргінальних діячів з ознаками манії величі? Що ж, чекаємо від ліваків фактів на підтвердження їхніх слів. Хоча впевнений – не дочекаємося.

Український студентських рух завжди був авангардом патріотизму та національної свідомості. Українські студенти йшли в бій під Крутами, воювали в армії УНР, склали основу ОУН і УПА, саме студентське голодування 1990 року стало одним з передвісників Незалежності, українські студенти були найактивнішими учасниками революційних подій 2004 року. І після цього всього, сьогодні група самозванців-українофобів називає українських студентів з національною символікою "провокаторами" і "нацистам"?

Нажаль, найпатріотичніший виш України – Могилянка, який є рідним для мене, сьогодні став прихистком для купки агресивних українофобів, різного роду марксистів-ленінців, для яких слово "патріотизм" – лайливе, а "жовто-блакитний прапор" – ганчірка. Вони у приміщенні Могилянки відзначають річницю "Октябрьської революції", публічно вивішують портрети Леніна та Троцького. То невже ми, могилянці, і далі будемо терпіти це знущання над здоровим глуздом? Будемо й надалі зносити, коли бути патріотом – це "провокація" і "фашизм"?

Антитабачна кампанія програла саме через те, що її усіма силами намагалися зробити "аполітичною" та "безпрапорною", ніби вимога відставки міністра – це не політика. Сьогодні купка ліваків-українофобів намагається завести на манівці черговий студентський протест – на цей раз в хід іде вже навіть не фальшива "аполітичність", а відверта ненависть до проявів патріотизму. Складається враження, що ці самозванці-"координатори" нічим по суті від Табачніка не відрізняються – та сама українофобія, тільки вид збоку. Не дарма ж ці горе-"координатори" бігали поміж рядів студентів та істерично вимагали "не кричати нічого про Табачніка!".

Український студентський рух переможе та захистить свої права лише тоді, коли він буде патріотичним – історія це доводить. Як тільки його починають розколювати та вести на манівці лівацтва та українофобії – це завершується маргіналізацією та поразкою.

Як відомо, хто найголосніше кричить "тримай злодія!", той сам...

P. S. Пропоную до перегляду відео з акції – http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GIw6hsWSpC0

P.P.S. Також можна почитати реакцію мережі "Український студент" – http://studblock.livejournal.com/524.html

Олександр Аронець, випускник НАУКМА 2010 року

powered by lun.ua
Коментарі — 241
Володимир Задирака _ 01.03.2011 19:37
IP: 77.120.252.---
І хотілося б зрозуміти звідки взявся "координатор"? Я не є координатором, я був ЗАЯВНИКОМ.

І з приводу віку. Якщо б ви почитали запрошення на мітинг то побачили б "батьків випускників". Я батько школярки, що має цього року вступати до ВИШу. Якщо вас так турбувала мала кількість молоді в лавах патріотів, то не треба шукати найстаршого "антипатріота" на мітингу, а працювати із реальними проблемами,а не паразитувати на лівих та ліберальних протестах, організованих ЛІВИМИ ТА ЛІБЕРАЛАМИ.
welder1985 _ 01.03.2011 19:36
IP: 193.107.108.---
Ой бачу тут тягнибоківців налетіло з усіх боків!
Скажітьм ені шановні аронці, мірошниченки, ноєві, кружко та інші.
Якщо ви зібралися у владу іти то де елементарна етика спілкування? Чи ви не розумієте що ця ксенофобія коли ви всіх підряд тут нагло називаєте "москаль", "кацапчик" являється розпалюванням міжнаціональної ворожнечі і може бути використане вашими опонентами проти вас під час виборчої кампанії? Чому ви не вмієте аргументами і цифрами доводити щось, а лише ображаєте людей, які мають іншу думку?
Бо прочитавши ваші відповіді в коментарях кожен форумчанин зробив для себе висновки, що саме від вас і лунали вчора ті антисемітські та русофобські гасла на студентській акції за свої права, на яку ви примазались підло!
shturm _ 01.03.2011 19:36
IP: 194.44.167.---
Какая к черту "акция"? Два десятка студентов – это акция? Только для того, чтоб некоторым..., типа автора, попи...деть. Действительно, есть проблема. Но и решать ее нужно более организовано, продумано, толково. А так – пиар для политмусора.
Ruten-17 _ 01.03.2011 19:34
IP: 95.134.105.---
Щось свободівські либи все менше мені подобаються... ніякі вони не патріоти
Володимир Задирака _ 01.03.2011 19:30
IP: 77.120.252.---
Клас! Я є членом "старого покоління ПД" (90-х) і учасником голодування 1990 року. До спілки ЗАРАЗ не вхожу. Не є членом жодної партії.

Я як учасник голодування 1990 року прошу представників ВО "Свобода" не спекулювати на цій події. До ідеології націонал-соціалізму ті виступи не мали жодного стосунку. Мій антипатріотизм та антинаціоналізм є результатом життєвого досвіду. 20 років незалежності переконали мене у тому що конструкт "національної держави" є виправдання визиску людей та обмеження їхніх свобод.

Ну, ы особисте. Ыгорю, я був про тебе кращої думки. Вважав націоналістом і ксенофобом, але не негідником.
welder1985 _ 01.03.2011 19:28
IP: 193.107.108.---
Докази фінансування Свободи владою!

1) "Свобода" не заперечує, що її фінансують "Регіони"
http://gazeta.ua/articles/politics/346073
2) Фінансування ВО "Свобода" – таємниця навіть для комітету виборців України: http://vn.20minut.ua/news/148814
3) "Чому КОЛОМОЙСЬКИЙ фінансує СВОБОДУ???"
http://una-unsoatila.blogspot.com/2009/10/blog-post_07.html
4) Партія регіонів заявляє про використання членів ВО "Свобода" у дільничних комісіях від кандидата в Президенти Віктора Януковича у Львівській області: http://infoporn.org.ua/2010/02/04/yak__mozhna_bulo_zdogadatysya_svoboda_pracyuye_na_yanukovycha_/
5) Михальчишин: Останавливаюсь у менеджера Ахметова – http://www.obozrevatel.com/interview/mihalchishin-u-menya-devushka-s-russkoj-familiej.htm
6) Дмитро Видрін (радник Януковича): Свободу свідомо фінансували донецькі олігархи:
http://inozmi.glavred.info/articles/5101.html
7) ВО Свобода плодить тушок:
http://5.ua/newsline/179/100/73815/
dihlofos _ 01.03.2011 19:26
IP: 94.178.170.---
Володимир Кружко:


welder1985:
Олександр Аронець:
zp45:
Брихло ти Мирошниченко. Больной на голову нацист. Косой тебя об стол тварино.
_________________________________________
От спалився москалику! Статтю не читав, адже вона моя))
Слухай, Аронець! Ти молодий нормальний пацан. Пишеш не з такою жовччю як Фаріон і Мірошниченко. Чого ти виправдовуєшся тут замість Мірониченка, прямо як герман виправдовує Януковича коли той щось ляпне.
Якщо не можеш справитись із дебілкою Фаріон, психічно хворим Мірошниченком та з гутлеролюбом Ноєвим, то чому б тобі не створити власну справді націоналістичну партію любові? Я б за тебе проголосував!
==========
москаль сиру захотів.
москаль, на сир зуби не скаль!
а як називаються ті,хто стоїть на одній трибуні пліч-о-пліч з кремлівською сескоткою Тімашєнкою?
Dr.Grem. _ 01.03.2011 19:25
IP: 95.135.26.---
zp45:

Велике сорі, Тут є ваш колега, який українців не любить та тих хто на мові говорить. Тож подумала, що це Лола. Ще раз соррі.
Володимир Кружко _ 01.03.2011 19:24
IP: 92.242.99.---
welder1985:
Олександр Аронець:
zp45:
Брихло ти Мирошниченко. Больной на голову нацист. Косой тебя об стол тварино.
_________________________________________
От спалився москалику! Статтю не читав, адже вона моя))
Слухай, Аронець! Ти молодий нормальний пацан. Пишеш не з такою жовччю як Фаріон і Мірошниченко. Чого ти виправдовуєшся тут замість Мірониченка, прямо як герман виправдовує Януковича коли той щось ляпне.
Якщо не можеш справитись із дебілкою Фаріон, психічно хворим Мірошниченком та з гутлеролюбом Ноєвим, то чому б тобі не створити власну справді націоналістичну партію любові? Я б за тебе проголосував!
==========
москаль сиру захотів.
москаль, на сир зуби не скаль!
Dr.Grem. _ 01.03.2011 19:19
IP: 95.135.26.---
zp45:
Олександр Аронець:
zp45:
Брихло ти Мирошниченко. Больной на голову нацист. Косой тебя об стол тварино.
_________________________________________
От спалився москалику! Статтю не читав, адже вона моя))
Чего хотел предурь галичанская?
Лолик тебе знов забанили, чи так вирішив поміняти нік?
А клонувати будеш?
welder1985 _ 01.03.2011 19:19
IP: 193.107.108.---
zp45:
Олександр Аронець:
zp45:
Брихло ти Мирошниченко. Больной на голову нацист. Косой тебя об стол тварино.
_________________________________________
От спалився москалику! Статтю не читав, адже вона моя))
Чего хотел предурь галичанская?
не хами наволоч ригіАналівська! Вживу б ти не посмів людині таке писать. Чи в морду дать тобі а?
Хархама _ 01.03.2011 19:17
IP: 88.81.224.---
От статьи осталось впечатление, что свободовцы решили примазаться к студенческой акции, организованной не ими. Сами чтоли уже студентов собрать не могут?
welder1985 _ 01.03.2011 19:16
IP: 193.107.108.---
Олександр Аронець:
zp45:
Брихло ти Мирошниченко. Больной на голову нацист. Косой тебя об стол тварино.
_________________________________________
От спалився москалику! Статтю не читав, адже вона моя))
Слухай, Аронець! Ти молодий нормальний пацан. Пишеш не з такою жовччю як Фаріон і Мірошниченко. Чого ти виправдовуєшся тут замість Мірониченка, прямо як герман виправдовує Януковича коли той щось ляпне.
Якщо не можеш справитись із дебілкою Фаріон, психічно хворим Мірошниченком та з гутлеролюбом Ноєвим, то чому б тобі не створити власну справді націоналістичну партію любові? Я б за тебе проголосував!
лісиче _ 01.03.2011 19:15
IP: 195.191.200.---
Киeвлянин:
Автор.

Есть ли предположения, кто из "олигархов" содержит красную сволочь?
................
Москва? Як без Москви? Якби зупинити грошові ріки з Москви на підтримку "РуССкага Міра" всі жити стали би сутужніше. А чим тобі не догодили жидо-соціялісти? Чому лише "червона ",а " коричнева" чим гірша?
Igor Semak _ 01.03.2011 19:13
IP: 46.30.167.---
многа тєкста. ніасіліл. та це мені й нідочого: я там був, "патріотичних київських студентів" (а всі решта, виходить, непатріотичні?) було від нас усіх процентів, щоб не збрехати, десять. Але ці десять процентів стали попереду (найзухваліший тип примазування=) і вирішили замінити нам наші голови своєю. Коротше кажучи,
ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ пане і іже с німі: ставлю вас перед фактом, що:
1) 10 процентів "патріотичних київських студентів" сприймалися як паразити, які примазалися до нашої акції (а їм байдуже, до якою, аби примазатися), аби дійти свого;
2) національна ідея – це не той прапор, з яким можна ходити і на страйки шахтарів, і на студентські протести, і на виступи профспілки проституток: інакше цей прапор перетворюється на ганчірку. От саме активним перетворенням його на трап'є ви і займаєтеся, паралельно заважаючи багатьом громадянам робити РЕАЛЬНИЙ прогрес у цій країні.
Dr.Grem. _ 01.03.2011 19:12
IP: 95.135.26.---
Олександр Аронець:
zp45:
Брихло ти Мирошниченко. Больной на голову нацист. Косой тебя об стол тварино.
_________________________________________
От спалився москалику! Статтю не читав, адже вона моя))
Саша! То ти себе тут піариш чи статтю?:)))

Написано добре з публіцстичною витримкою змісту, вказуючи на зерно. яке сіється подіями, а чи воно зійде все буде залежати від міндобривами, яке удобрить ФСБ.
welder1985 _ 01.03.2011 19:12
IP: 193.107.108.---
Олександр Аронець:
Остап Ибрагимович:
seno _ 01.03.2011 18:32
Г-н Мирошниченко, вы действительно своими опусами вызываете "аншлаг". Тему гнилую нашли. Ну соответствующая гниль и выплывает: гляньте на предыдущий свой "витвор"!
Так держать! Нормальные люди с вами с...рать рядом не сядут!

Не воспринимайте их всерьёз. Пускай рискнут написать статью против ПР, Януковича, Азарова и т.п.

Это и будет тест. Из чьих рук похлёбку берут.
_______________________________________
Статті проти ПР постійно пишем!
Конкретно мої:
http://www.pravda.com.ua/articles/2010/05/31/5092744/

Читай наприклад сайт Свободи, тоді побачиш, а для порівняння почитай блог Медвєдєва – там 80% статей про Свободу)
Та у вас та 2/3 критика партнерів по опозиції і 1/3 критика влади. Он Гриценко в блогах своїх конкретні злочини влади викриває, конкретні цифри, а у Мірошниченка головні вороги це російськомовні українці та ветерани фронтовики. Гидко читать це!
dihlofos _ 01.03.2011 19:12
IP: 94.178.170.---
Олександр Аронець:
Арон- з давньоєврейської є ковчег завіта...
Арон – очень подвижный и общительный мальчик. У него много друзей и подружек. Взрослый Арон также окружен многочисленными друзьями, которые выручают его в критических ситуациях.
Арон хитроват и любит прихвастнуть (хвастовство отличало его и в детстве), обратить на себя внимание, выделиться из толпы. Он редко ошибается в оценке людей; если Арон сомневается в своем партнере, он найдет способ его проверить. Но когда дело касается лести, на него находит затмение. Тому, кто хочет войти в доверие к Арону, достаточно курить ему фимиам. Но долго обманывать Арона все равно не удастся.
Киeвлянин _ 01.03.2011 19:09
IP: 95.132.178.---
Автор.

Есть ли предположения, кто из "олигархов" содержит красную сволочь?
Олександр Аронець _ 01.03.2011 19:08
IP: 213.227.202.---
zp45:
Брихло ти Мирошниченко. Больной на голову нацист. Косой тебя об стол тварино.
_________________________________________
От спалився москалику! Статтю не читав, адже вона моя))
Володимир Кружко _ 01.03.2011 19:07
IP: 92.242.99.---
welder1985:
Володимир Кружко:
welder1985:
Ігоре! Я тобі вже псиав, що колись пишався тобою як журналістом спортивним.
Але той блог твій в якому ти назвав мого діда фронтовика, який мав 6 поранень і дійшов до Впршави виганяючи фашистів з України "марнославним виродком", який не заслуговує на повагу і пошану, а лише на співчуття, я тобі цього не забуду.
Я на багатьох акціях буваю, тож як тільки тебе побачу десь поряд схвачу за твою косу та об асфальт прибацаю, будеш знать хто насправді марнославний виродок!
=========================
жодного сумніву, ти простий москальський виродок.
Типова лексика культурних "свободівців"))
Та я ж титульний, хлопці, я свій!))
Ви ж говорите що націоналізм то любов до своєї нації, то любіть мене!!!!!
======================
тремти москалику, у українців любов зі злісттю.
Смерть москалям!!!
лісиче _ 01.03.2011 19:05
IP: 195.191.200.---
welder1985:
Кароче, для тих хто ще не прочитав цієї дурні Мірошниченка раджу і не читати,а краще почитайте ось я знайшов щойно правду про те, як ультраправі провокатори розкололи студентський рух і побили російськомовних дівчат з Могилянки:
http://direct-action.org.ua/?p=636
...............
А що це за витвір такий,"російськомовні дівчата з Маріюпіля"?
Dr.Grem. _ 01.03.2011 19:03
IP: 95.135.26.---
welder1985:

а ваші Мірошниченки та Фаріони щопятниці то на ІНтері то у Шустера лякають собою східняків.
Це і є "пиль демократії". щоб народ україни та за кордон думали. що є тіпа якась опозиція, щоб не думалося, що є диктатура Москви... Це добре розроблена программа ФСБ...
Олександр Аронець _ 01.03.2011 19:03
IP: 213.227.202.---
Остап Ибрагимович:
seno _ 01.03.2011 18:32
Г-н Мирошниченко, вы действительно своими опусами вызываете "аншлаг". Тему гнилую нашли. Ну соответствующая гниль и выплывает: гляньте на предыдущий свой "витвор"!
Так держать! Нормальные люди с вами с...рать рядом не сядут!

Не воспринимайте их всерьёз. Пускай рискнут написать статью против ПР, Януковича, Азарова и т.п.

Это и будет тест. Из чьих рук похлёбку берут.
_______________________________________
Статті проти ПР постійно пишем!
Конкретно мої:
http://www.pravda.com.ua/articles/2010/05/31/5092744/
http://www.pravda.com.ua/columns/2010/12/1/5632659/
http://www.pravda.com.ua/columns/2010/12/13/5666774/

Читай наприклад сайт Свободи, тоді побачиш, а для порівняння почитай блог Медвєдєва – там 80% статей про Свободу)
seno _ 01.03.2011 19:01
IP: 93.72.95.---
Остап Ибрагимович:
seno _ 01.03.2011 18:32
Г-н Мирошниченко, вы действительно своими опусами вызываете "аншлаг". Тему гнилую нашли. Ну соответствующая гниль и выплывает: гляньте на предыдущий свой "витвор"!
Так держать! Нормальные люди с вами с...рать рядом не сядут!

Не воспринимайте их всерьёз. Пускай рискнут написать статью против ПР, Януковича, Азарова и т.п.

Это и будет тест. Из чьих рук похлёбку берут.
...
А вы в точку!
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter