Ігор Мірошниченко Народний депутат України, заступник голови парламентського комітету з питань свободи слова та інформації. Член Політради ВО "Свобода", журналіст, аналітик.

Нечесна гра руху ''Чесно''

26 вересня 2014, 15:55

23 вересня на сайті руху "Чесно" опубліковано інформацію "Рух ЧЕСНО закликає партії зняти одіозних кандидатів". "Свобода" вітає цю ініціятиву та закликає усі партії очистити свої лави від бандитів, корупціонерів і тих, хто допомагав Януковичу вибудовувати в країні диктатуру. Разом з тим, з прикрістю констатуємо, що в додаток до цього матеріялу (ДОДАТОК 1 – ФІГУРАНТИ АНТИКОРУПЦІЙНИХ РОЗСЛІДУВАНЬ) потрапили Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок та очільник Економічної ради об'єднання Ігор Кривецький. На жаль, рух під промовистою назвою "Чесно", класифікуючи націоналістів як "небезпечних" кандидатів у депутати, посилається на опубліковані у жовтій пресі брехливі й маніпулятивні матеріяли, які є безпідставними й не підкріплені жодним доведеним фактом та спростовані у суді. Такі публікації ми розцінюємо як свідому дискредитацію нашого об'єднання: як відомо, деякі представники руху "Чесно" й самі є кандидатами у народні депутати від низки партій. А чи не варто було би зняти шори заангажованости, надіти окуляри й поглянути на діяльність ваших нових однопартійців, з якими ви тепер пліч-о-пліч ідете на вибори, "чесні" панове кандидати в депутати?

Нагадаємо, що на парламентських виборах 2012 року "Свобода" відмовилася отримувати від руху "Чесно" претензії на адресу свободівців-кандидатів у народні депутати України, оскільки вважала, що представники "Чесно" провадили кампанію з дифамації лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока та низки кандидатів від націоналістичного об'єднання. На заангажованість руху "Чесно" вказувало не лише тенденційне трактування фактів, але, в першу чергу, відвертий правовий нігілізм – ігнорування рішень судів, які набрали законної сили. Очорнювати людей, посилаючись на замовні й спростовані судами матеріяли, є неприпустимо. Ця позиція "Чесно" тоді зробила неможливою подальшу співпрацю з нашою політичною силою. Ба більше, на виборах 2012 року так звану перевірку на доброчесність кандидатів у депутати з 58 "перевірених" свободівців не пройшов 21. І навпаки – "чесними" виявилося чимало депутатів, які після отримання мандату довели свою "порядність" голосуванням за найганебніші рішення.

Зокрема, за так звані диктаторські закони 16 січня голосували 28 депутатів, яких раніше рух "Чесно" назвав "доброчесними". Серед цих "достойників" – такі одіозні персонажі, як Станіслав Скубашевський, Сергій Кузьменко, Михайло Опанащенко, Ірина Спіріна, Ольга Левченко, Андрій Табалов. Отже, рух "Чесно" також частково співвідповідальний за утвердження в країні диктатури на початку 2014 року.

Під зверненням до польського Сейму, автори якого офіційно просили чужу державу публічно принизити Україну, що є відвертою підривною діяльністю, поставив свої зрадницькі підписи 21 депутат із "доброчесних". Серед них – Світлана Фабрикант, Андрій Шибко, Анатолій Гіршфельд, Володимир Бідьовка, Ольга Борита, Віталій Немілостєвий, Володимир Купчак.

А ось іще одна вельми промовиста статистика: із 24 нардепів, які їздили до Москви на засідання Держдуми РФ, свого часу ну дуже "доброчесними" були визнані 5 запроданців-комуністів: Олег Буховець, Сергій Гончаров, Василь Демедюк, Володимир Кудря та Руслан Скарбовійчук.

Зауважимо: "Свобода" ще 2012 року наголошувала, що те, що насправді робить "Чесно", є по суті зведенням політичних порахунків під ширмою "громадської ініціятиви". Тепер, коли чільні діячі "Чесно" самі балотуються, у їхню неупередженість можуть повірити хіба їхні спонсори.

Ми сподівалися, що після Революції гідности позиція вашої організації, яка за своєю суттю покликана виконувати суспільно корисну справу, зміниться на дійсно неупереджену перевірку кандидатів у депутати. Однак із прикрістю констатуємо, що і на позачергових парламентських виборах 2014 року рух продовжує наклепницьку кампанію проти ВО "Свобода" – цього разу в чорний список знову потрапив лідер "Свободи" Олег Тягнибок, туди ж додали і чинного народного депутата свободівця Ігоря Кривецького. На разі "небезпечних" кандидатів-свободівців лише двоє. Однак апетит, як кажуть, приходить під час їжі... Чи хтось сильно здивується, якщо в арсеналі "правдолюбів", на додачу до замовних пасквілів у ЗМІ, з'являться такі потужні "аргументи" для зведення рахунків із політичними опонентами, як цитування Діми Кісєльова, Lifenews та подібних рупорів Кремля? Можна тільки уявити, хто пролізе крізь такий фільтр "доброчесности". Але там напевно не знайдеться місця для цілого списку "Свободи".

Зважаючи на це, закликаємо "Чесно" під час перевірки кандидатів послуговуватися тільки перевіреними, доведеними фактами, а не здогадками та фантазіями писак, які називають себе журналістами. Наголошуємо, що очорнення кандидатів-націоналістів із посиланням на жовту пресу не додає авторитету самому рухові, а також задекларованим "Чесно" принципам. Закликаємо припинити дискредитацію політичних опонентів шляхом лобіювання інтересів тих партій, у списках яких на прохідних місцях перебувають ваші колеги.

При нагоді інформуємо, що Франківський районний суд Львова задовольнив позов Олега Тягнибока до ТОВ "Експрес мультимедіа груп" про захист чести, гідности та ділової репутації. Суд визнав такою, що не відповідає дійсності й порушує права і свободи, ганьбить честь, гідність і ділову репутацію лідера "Свободи" інформацію, оприлюднену в статті "Гроші Тягнибока-4. Угода з дияволом", надруковану в газеті "Експрес" від 24.10.2013 року (N117). Окрім цього, Житомирський районний суд за позовом Всеукраїнського об'єднання "Свобода" зобов'язав місцеву газету "Субота" спростувати недостовірну інформацію, поширену у матеріялі "Хто хазяїн партії Тягнибока?", яку видання передрукувало зі статті газети "Експрес" під назвою "Гроші Тягнибока-3. Хазяїн партії "Свобода". Своїм рішенням суд зобов'язав як газету "Субота", так і "Експрес" спростувати наклепи, поширені проти націоналістичного об'єднання та народного депутата свободівця Ігоря Кривецького.

У зв'язку з цим вимагаємо від руху "Чесно" публічно спростувати поширену недостовірну інформацію та викреслити зі списку потенційно небезпечних кандидатів у депутати лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока та очільника Економічної ради "Свободи" Ігоря Кривецького.

P.S. Навіть брудні прийомчики, типові для жовтої преси, не допомогли рухові "Чесно" нарити нічого дійсно крамольного на народних депутатів від "Свободи", яких іще 2012 року, коли вони були в статусі кандидатів, обливали брудом. По суті це є визнанням успішної роботи "Свободи" в парламенті.

powered by lun.ua
Коментарі — 70
Микола Махін _ 13.10.2014 00:26
IP: 74.125.18.---
"В пожилом возрасте я с немцами примирился. А с совками примириться не могу. Дело даже не в том, что они против нас, освободителей Западной Украины от любых оккупантов, вели подлейшую и жесточайшую войну, а перед этим голодом и репрессиями уничтожали население соседних земель. НЕМЦЫ РАСКАЯЛИСЬ, ОСУДИЛИ свою экспансию, стали преследовать военных преступников, помогать жертвам фашизма и т.д. А совки – нет! Они передали свою совковую идеологию новым поколениям сталинистов, восстановили свои политические партии и общественные организации, а постоянно пытаются героизировать свое тоталитарное прошлое при помощи обломков совковой пропаганды. Поэтому с ними примирения быть не может..."
Slavko Yurkiv _ 29.09.2014 09:55
IP: 91.200.224.---
Slavko Yurkiv:
Peter Blood:
Slavko Yurkiv:
Peter Blood:
Slavko Yurkiv:
===
Ось я дивуюся, Юрків, як тобі рашісти з Мааааскви дозволяють сюди крапати?
А ти замільдуй, як дідо!
===
Ти давно мені не цікавий, жмЮрків, але співчуваю тобі, шо серед кацапів зараз живеш і на "УП" шось винюхуєш і за Швабодну гопоту руки тягнеш!
А я співчуваю СВОБОДІ:)))
Скільки ж вас таких укрожидокацапів, від Львова до Харкова, які займаються словоблудством і намагаються замутити чисту воду Дністра, Дніпра, Сіверського Донця?
Я ще можу зрозуміти "расових" кацапів, котрі намагаються приєднатися до "вяликой родины", а у вас Батьківщина одна – Україна, як кажете, споконвіку.
То чого підмахуєте, сцуки, ворогам?!
Яна Якимцова _ 28.09.2014 23:37
IP: 134.249.244.---
"свобода" хотя бы тем хороша, что она не любит москалей и не позволяла подписать тимошенко очередной меморандум с регионалами.
Slavko Yurkiv _ 28.09.2014 22:54
IP: 91.200.224.---
Peter Blood:
Slavko Yurkiv:
Peter Blood:
Slavko Yurkiv:
===
Ось я дивуюся, Юрків, як тобі рашісти з Мааааскви дозволяють сюди крапати?
А ти замільдуй, як дідо!
===
Ти давно мені не цікавий, жмЮрків, але співчуваю тобі, шо серед кацапів зараз живеш і на "УП" шось винюхуєш і за Швабодну гопоту руки тягнеш!
А я співчуваю СВОБОДІ:)))
Slavko Yurkiv _ 28.09.2014 22:32
IP: 91.200.224.---
Peter Blood:
Slavko Yurkiv:
===
Ось я дивуюся, Юрків, як тобі рашісти з Мааааскви дозволяють сюди крапати?
А ти замільдуй, як дідо!
Slavko Yurkiv _ 28.09.2014 18:40
IP: 91.200.224.---
Peter Blood:
Slavko Yurkiv:
То ти з жидівського роду?
===
Інакше, як довбанутим ЖмЮрківим тебе не і не назвеш! Розвивайся і далі у такому дусі, тупорилий Швабодівский "жовтодзьобику". І памнєтай, жи як "Бандера ПРийде- тобі в писок надає!" і всюди буде пурєдок. Слава Швабодівским хємороям! Слав провіднику Ми Хайль Чишину! Слава, слава, слава! (чути дике ревіння здичавілих н а ц и к і в, зігуючих "Зіг Хайль!"
Чекай, чекай!
Я ж тебья не ображаю, я тебья панимаю.
У мого діда Василя у 1944 році теж була західна альтернатива, але він на 10 років обрав східну, а його сини на 25.
У другого діда, Івана, альтернативи взагалі не було, одразу – 25.
Але дід Василь ні на хвильку не сумнівався, що треба обирати східну, бо з Сибіру ще можна було повернутися на Батьківщину, а з Гамерики – ніколи, і ніхто з родини ніколи за цим не жалкував.
Саме тому, я з великим хвилюванням очікую на прихід БАНДЕРИ!
А ти, взагалі, не хвилюйся, тобі дадуть допити твоє пиво:)))
Natalia Berdadyn _ 28.09.2014 17:04
IP: 37.53.92.---
Oleg Getman:
Игорюня, мы тебя не забыли!!)) по запросу гугл "Свободовец Мирошниченко избил журналиста" – видео, ты показал на что способен)))
а хіба Пантелеймонов – журналіст? Це колишній корумпований чиновник, щодо якого рух "Стоп цензурі" на другий день після втечі Януковича, висунув заяву...
...
Тому ми: Вимагаємо від власників телеканалу "Інтер" Дмитра Фірташа та Сергія Льовочкіна, а також від Кабміну, Верховної ради України негайного відсторонення від керівництва телеканалами "Інтер" та Перший національний топ-менеджерів, які були провідниками цензури.
Ми заявляємо, що керівник Inter Media Group Ганна Безлюдна, директор "Національних інформаційних систем" (НІС) Антон Нікітін, директор Першого національного Олександр Пантелеймонов повинні понести особисту відповідальність за трагедію, що забрала життя сотні людей і залишила кількасот скаліченими.
pravda.*c*om.*u*a/news/2014/02/24/7016151/
Тверезий _ 28.09.2014 16:41
IP: 74.125.18.---
Стесняюсь спросить: а чего Мохницкого в список не взяли?
Іван Мазепа _ 28.09.2014 16:16
IP: 46.200.9.---
Slavko Yurkiv:
Peter Blood:
Slavko Yurkiv:
===

То ти з жидівського роду?
Тепер зрозуміла твоя ненависть до СВОБОДИ.
З іншого боку, мучит нелюбов до совєтів, за діда.
==============
Та ні, ті що з жидівського роду сидять в ВР, кабміні, в судах, прокуратурах..., або виїхали за програмою воз*єднання сімей.
А Peter Blood синтез результатів експерементів їхнього доктора менгеле із наслідками інцесту – такий собі порхач з усохшим мозком.
Myk Voroshchuk _ 28.09.2014 15:23
IP: 94.179.231.---
Я Тернополянин! У мене серйозні претензії до "Свободи" (Хоч я голосував саме за них).Персонально до мера Тернополя.
Slavko Yurkiv _ 28.09.2014 15:10
IP: 91.200.224.---
Peter Blood:
Slavko Yurkiv:
Але ж чому "загинув у сталінському Гулагу біля Магадану"?
Невже за квартиру на Личаківстькій?
===
Ти просто як "банний лист" чи реп"ях до мене причепився! Відповім: за те, що був звільнений з нацистського концтабору Дахау американцями і маючи у Львові дружину і 2-х малолітніх дітей, відмовився на пропозицію американців емігрувати до Great Britain, а "повернувся" до "савєцкого раю", за що був і висланий до Магадану, де і помер. Хто зна, якби мій дідо вчинив інакше, то і я б з часом жив би у цивілізованій європейській країні, а не спілкувався з гопотно-бикотним сучасним молодняком, який, не знаючи на своїй шкірі злочинів дойч-нацистів і зараз тупорило "зігує" чи сповідує про н а ц и к і в с к у ідео л о хію!
То ти з жидівського роду?
Тепер зрозуміла твоя ненависть до СВОБОДИ.
З іншого боку, мучит нелюбов до совєтів, за діда.
Бідний, ти, бідний!
Душа в розпачі, а у Львові таке файне пиво...
Іван Мазепа _ 28.09.2014 14:29
IP: 46.200.9.---
Peter Blood:
Іван Мазепа:
===
Йди вже нах. Швабодівский вилупку-провокаторе!
========
А чому тобі б не піти туди, раз дорогу знаєш.
Іван Мазепа _ 28.09.2014 14:18
IP: 46.200.9.---
Peter Blood:
Slavko Yurkiv:
Але ж чому "загинув у сталінському Гулагу біля Магадану"?
Невже за квартиру на Личаківстькій?
===
. Хто зна, якби мій дідо вчинив інакше, то і я б з часом жив би у цивілізованій європейській країні, а не спілкувався з гопотно-бикотним сучасним молодняком, який, не знаючи на своїй шкірі злочинів дойч-нацистів і зараз тупорило "зігує" чи сповідує про н а ц и к і в с к у ідео л о хію!
=========
А хто ж тебе тут прив*язав. Так шуруй за програмою воз*єднання сімей. А то сереш там де їсь, подібно тим що жруть український хліб і репетують "расія, расія".
Іван Мазепа _ 28.09.2014 13:59
IP: 46.200.9.---
Slavko Yurkiv:
Peter Blood:
Slavko Yurkiv:
===
Ти, люмпене-бидляку, навіть і не повіриш, шо мій дідо міг зібрати відповідну кількість злотих і купити собі квартиру на Личаківській. А перед тим роками винаймав чуже помешкання...
Але ж чому "загинув у сталінському Гулагу біля Магадану"?
Невже за квартиру на Личаківстькій?
===========
Скоріш за все, за те, що любив багато пописувати, подібно своєму нащадку. Рано чи пізно, за такими приходять.
Slavko Yurkiv _ 28.09.2014 13:53
IP: 91.200.224.---
Peter Blood:
Slavko Yurkiv:
===
Ти, люмпене-бидляку, навіть і не повіриш, шо мій дідо міг зібрати відповідну кількість злотих і купити собі квартиру на Личаківській. А перед тим роками винаймав чуже помешкання...
Але ж чому "загинув у сталінському Гулагу біля Магадану"?
Невже за квартиру на Личаківстькій?
Іван Мазепа _ 28.09.2014 13:05
IP: 46.200.9.---
Peter Blood:
Іван Мазепа:
===
Чекай, що наступного разу і тебе, Швабодівского вилупка, відпи...ть інша, крім Швабоди, про н а ц и к і в с к а гопота!
=========
Судячи з твоєї бурхливої серливої діяльності, чекати потрібно, скоріш за все, тобі. Тож начувайся
Дмитрий Котельников _ 28.09.2014 13:00
IP: 176.36.189.---
Є кремлеботи, є юлеботи. А як називати цю ботву, для якої компартія Свобода – то святе? І будуть рвати на собі вишиватника за неї.
Іван Мазепа _ 28.09.2014 12:42
IP: 46.200.9.---
Peter Blood:
Svitlana Bodnarchuk:
Oleg Getman:
Боже, який жах!!! Дав кілька стусанів вражому виродку!!! А вбивців Небесних Сотень покарано?????
===
Справа зовсім не в тому, чи заслуговував бути відпиждженим той кацап-українофоб Пантелеймонов. Реально заслуговував, але не в таких нерівних умовах, коли його одного пи...ла купа Швабодівских "падрійото-ідійотів", причому "недоторканних мерзотників". Тому я завжди стою за реальну ДЕМОКРАТІЮ, а не за Швабодівску шваль-гопото-бикоту!
===========
Ось ти, такий благородний патріот, чомусь не викликав пантєлєймошу "кацапа-українофоба" на поєдинок, тому прийшлось Свободі зробити те що вона зробила. Але якщо вважаєш, що свободівці порушили кодекс честі, то виклич їх на поєдинки кожного особисто. Покажи, що ти кращий за них, замість того щоб тут роздристувати сморід і тролити.
Іван Мазепа _ 28.09.2014 12:21
IP: 46.200.9.---
Oleg Getman:
А що, треба було пантєпєймошу нагородити за путлєрівську пропаганду?
Зробили все правильно. Молодці!
Svitlana Bodnarchuk _ 28.09.2014 11:41
IP: 93.74.57.---
Oleg Getman:
Боже, який жах!!! Дав кілька стусанів вражому виродку!!! А вбивців Небесних Сотень покарано?????
Oleg Getman _ 28.09.2014 11:09
IP: 195.5.55.---
Через некоторое время руководитель НТКУ оказался на стуле за столом, где ему Мирошниченко наносил удары сначала в корпус, а затем схватил за лицо. В какой-то момент Бенюк заблокировал шею сидящего на стуле Пантелеймонова, а затем ударил его в область головы. После этого перед руководителем НТКУ положили лист бумаги, чтобы Пантелеймонов написал заявление.
Через некоторое время видео с избиением Пантелеймонова стало недоступным для публичного доступа в аккаунте Аронца на сервисе Ustream, однако благодаря перезаливам, оно появилось на YouTube.
Oleg Getman _ 28.09.2014 11:08
IP: 195.5.55.---
18 марта – Депутаты от парламентской фракции ВО "Свобода" заставили временно исполняющего обязанности президента Национальной телекомпании Украины (НТКУ) Александра Пантелеймонова написать заявление об уходе в отставку. Информацию об этом подтвердил сам руководитель НТКУ в эфире Общественного ТВ. Это произошло после того как депутаты от "Свободы" пришли к Пантелеймонову во вторник вечером в здание НТКУ. Видео того, что произошло потом, было обнародовано активистом Александром Аронцом.
На нем отчетливо видно, как в кабинет, где находился Пантелеймонов зашли парламентарии Игорь Мирошниченко, Андрей Ильенко, Богдан Бенюк. Сначала никаких мер физического воздействия к руководителю компании не применялось, однако в какой-то момент Мирошниченко потянул за галстук Пантелеймонова, затягивая его на шее последнего. Потом депутат начал толкать Пантелеймонова.
Oleg Getman _ 28.09.2014 11:05
IP: 195.5.55.---
Игорюня, мы тебя не забыли!!)) по запросу гугл "Свободовец Мирошниченко избил журналиста" – видео, ты показал на что способен)))
Slavko Yurkiv _ 28.09.2014 09:35
IP: 91.200.224.---
Дмитрий Котельников:
Я вірю, що прийде час, коли брудні свободівці будуть сидіти на одній лаві підсудних з комуністами та регіоналами. Компартія Свобода має піти в історію.
Дмитрий Котельников:
Я вірю, що прийде час, коли брудні свободівці будуть сидіти на одній лаві підсудних з комуністами та регіоналами. Компартія Свобода має піти в історію.
На різних!
СВОБОДІВЦІ бридитимуться...
Slavko Yurkiv _ 28.09.2014 09:03
IP: 91.200.224.---
Peter Blood:
Slavko Yurkiv:
"Освоював" Львів в якості агента нквд чи дефензиви?
===
В якості шевця в районі вул. Личаківської напроти Винниківського базару. Загинув у сталінському Гулагу біля Магадану. Питання Є?
Є!
Чому туди потрапив?
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter