ПЕРЕВЕРНУТИ ПРАПОР – ЗМІНИТИ ДОЛЮ КРАЇНИ! Неполітичні технології ''перезавантаження''

22 грудня 2013, 00:24

Завтра, на черговому Народному Віче, час змінити долю України.

Державний переворот вже неможливий, зміна влади та навіть її окремих представників, судячи з усього, теж.

Але слід змінити те, що ще можна: тонке духовне тіло України. Той самий філософський камінь, вузлик долі, ергрегор, що знаходиться десь глибоко на споді.

Як це зробити?


Для цього існує чимало неполітичних технологій: спільна колективна молитва, читання Псалмів Давидових, коли усі беруться за руки (для чого, думаєте, Шевченко їх перекладав та переспівував?), хресні ходи та ін.

Але завтра можна зробити вже перший крок до нової країни – перевернути нинішній український прапор, відновивши на тонкому та символічному божественну гармонію щодо історичної долі України-Русі.

Опозиція поки не стала лідером та очільником спротиву. Майдан ще не став повноцінним суб'єктом. Але в усіх – і в опозиції, і в майданщиків, і в простих людей є унікальна можливість – створити новий ергрегор, нову долю країни, її нове призначення.

Ергрегори – це, як відомо, згустки смислів, енергій та волі, які генеруються великою кількістю людей. Свій ергрегор має будь-яка держава, народ, цивілізація, релігійна конфесія, політична партія. Містик і візіонер Даниїл Андрєєв (до речі, родич Тараса Шевченка) у книзі "Роза Мира" так писав про ергрегори: "Под эгрегорами понимаются иноматериальные образования, возникающие из некоторых психических выделений человечества над большими коллективами. Эгрегоры лишены духовных монад, но обладают временно сконцентрированным волевым зарядом и эквивалентом сознательности. Свой эгрегор имеет любое государство, даже Люксембург".

Отже, ергрегор України слід негайно змінювати – звісно, це не одноденний процес, але починати треба тут-і-зараз.

Просто перевернути прапор, просто розвернути долю України – від занепаду, ентропії, виродження, неофеодалізму, небуття та мороку – до світлого та гармонійного існування, що живиться божественною енергетикою.

За законами геральдики, світлий колір мусить бути над темним, золотий (жовтий) – над синім чи блакитним.

За законами метафізики та сакральних символів, предвічне (божественне, райське, надматеріальне, золоте) мусить бути над матеріальним (людським, сотвореним, синьо-блакитним).

Хто поділяє профанічну, банально-емпіричну версію, що український прапор – то є чисте небо над золотим колоссям – хай тепер думає, що справжній український прапор – то є сонце над водою Дніпра, в якому було хрещено давню Русь-Україну.

Отже, прапором спротиву бандюкам, прапором Майдану, згодом – прапором нової країни мусить стати прапор божественної гармонії: зверху – жовте, божественне, знизу – блакитне, людське!

Якщо комусь подібний підхід здається надто ірраціональним, ось вам раціональне, політично та політологічно обґрунтоване бачення: "свої", тобто прихильники антифеодальної революції, повинні мати свої напівтаємні знаки – наприклад, жовто-блакитний прапор – проти бездушної держави-монстра, яка крокує під синьо-жовтим.

Якщо комусь здається, що спочатку треба перезаснувати чи "перезавантажити" країну, а потім – змінити прапор, то все навпаки: спочатку слід домовитись про прапор, який стане стягом змін та оновлення, а потім вже про самі зміни.

Якщо комусь думається, що прапор догори ногами вішають лише переможені країни, то, як здається, вже 22 роки український прапор перевернутий, наче Україна – це повержена та переможена держава (що, зрештою, є правдою). Хіба не час його повернути на місце?

Завтра, в день Народного Віча, саме ця тема може стати основним порядком денним – бо на інший, більш радикальний, опозиція вчасно не наважилась, а від криків "Геть!" та співів гімну ще ніхто під землю не провалився і на сонці не згинув.

Відважимось на унікальний метафізичний експеримент?P.S.

Пропоную завтра, окрім перевертання прапору, спробувати поскандувати чудове, як на мене, українське прислів'я з позитивним зарядом: "КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ!".

P.P.S.

А шкода, що "східняки" не навезли в Київ малинових козацьких прапорів – хоча б для культурно-політичної симетрії з бандерівськими червоно-чорними...

powered by lun.ua
Коментарі — 335
AlexSilverS _ 22.12.2013 10:51
IP: 213.200.52.---
-Graffo-:
Добрий день, вельмишановний пане Графо!
kudytam _ 22.12.2013 10:50
IP: 95.133.168.---
Анатолий Сагайдак:
Многим покажется статья больше фантастикой чем реальностью. В этом и состоит наша беда, мы видим и живем только материальным (видимым), миром. Однако то, что мы генерируем в невидимом мире, начинает проявляться в материальном, видимом мире. Если говорить очень простым языкам, то, что мы генерируем нашими мыслями, действиями и самое главное, какими эмоциями окрашиваем нашу энергию, такого качества и наша материальная жизнь. Исходя из сказанного, НЕНАВИСТЬ МОЖЕТ ПОРОДИТЬ ЕЩЕ БОЛЬШУЮ НЕНАВИСТЬ! И эта борьба вечная, где нет победителей и никогда не будет, так как борющиеся стороны производят на невидимом плане одну и ту же энергию – НЕНАВИСТЬ! Вот почему Иисус в своем Учении говорил о "подставить другую щеку!". Это говорилось не от слабости, не от доброты. Иисус так говорил потому, что глубоко понимал структуру видимого и невидимых миров! Молодец, Окара! Ваша статья очень полезная для мыслящих людей!
Ісус ще виганяв фізично торгашів із Храму.
AlexSilverS _ 22.12.2013 10:48
IP: 213.200.52.---
Tatomyr:
AlexSilverS:
Я завжди на рівні підсвідомості не сприймав світлий сонячний колір внизу. ДУША ПРОТИВИЛАСЬ
=======
деколи потрібно свідомість включати
Включіть, нарешті
AlexSilverS _ 22.12.2013 10:48
IP: 213.200.52.---
Tatomyr:
AlexSilverS:
Я завжди на рівні підсвідомості не сприймав світлий сонячний колір внизу. ДУША ПРОТИВИЛАСЬ
=======
деколи потрібно свідомість включати
Включіть, нарешті
Микола Луценко _ 22.12.2013 10:47
IP: 109.197.219.---
-Graffo-:
Микола Луценко:
Автор правий. Прапором України був і має бути саме жовто – блакитний.
А він який?
Для довідки: кольори читаються знизу і вгору
.
Микола Луценко:
Його перевернули тоді, коли у Верховній Раді на той час було засилля комуністів
А тепер Луценко хоче розставити все по місцях: жовті лани широкополі – у горі, а небесну блакить – під ланами
Перевернути світ догори дригом
:)
Я Вам радив би, якщо чогось не знаєте достеменно, вживайте вирази "на мою думку", "можливо", "я десь чув" тощо. Інакше в людей може скластись враження, що Ви малограмотний. Читайте хоча б Вікіпедію.
Yury Stowisim _ 22.12.2013 10:46
IP: 93.74.149.---
До сраки нам європейську геральдику! Синій і жовтий – небо і степ. Це національні кольори і в Казахстані, і в кримських татар. У кримських татар тамга ще й наш Тризуб (перевернутий) нагадує: падаючий сокіл. Це все ще від половців нам дісталося, частина земель яких входили в Русь.
polyglot _ 22.12.2013 10:45
IP: 94.248.13.---
Тарас Потоцький:
Хто хоче змінити нашу державу ~ перше повинен змінити себе...
Миллионы людей ИЗНАЧАЛЬНО ЛУЧШЕ И ЧЕСТНЕЙ ВЛАСТИ. Так что не надо трусливых отговорок.
Tatomyr _ 22.12.2013 10:42
IP: 74.125.181.---
AlexSilverS:
Я завжди на рівні підсвідомості не сприймав світлий сонячний колір внизу. ДУША ПРОТИВИЛАСЬ
=======
деколи потрібно свідомість включати
Тарас Потоцький _ 22.12.2013 10:42
IP: 77.52.160.---
Хто хоче змінити нашу державу ~ перше повинен змінити себе...
polyglot _ 22.12.2013 10:31
IP: 94.248.13.---
Лев Глазуновский:
Продолжение:Должностные лица спецслужб даже не потрудились составить новые именно для Украины, а просто перевели агитки с арабского языка на украинский.Надо сказать,что все эти меры готовились,когда еще не был известен результат саммита в Вильнюсе, т.е. на всякий пожарный случай. За всем этим стоит Агентство США по международному развитию (USAID), легально аккредитованное на Украине.Надо сказать, что в России сразу распознали "лицо" этого агентства и быстренько вышвырнули его с территории. Даже сейчас когда" майдан" полностью потерпел поражение и власть с ходу захватить не удалось Запад не успокоился и вынашивает новые планы, теперь в них делается упор на организацию военного противостояния и раскол Украины, т.е. развязывание гражданской войны.Это так, к слову об " украинских ценностях", на которые упирает (госпожа,надо полагать?) "весна".
Если человек – идиот, то это не надолго, а НАВСЕГДА!
polyglot _ 22.12.2013 10:26
IP: 94.248.13.---
Разочарованный в законе,
Протест на убыль не идет,
И у Майдана в мирном лоне
Восстаний новых зреет плод.
И как поля в период сева
Томит предчувствие дождя,
Во власти праведного гнева
Народ привычно ждет вождя.
Обманутый бандитской кастой,
Под властью жадных воротил,
Он ждет – явится добрый пастырь
Под шелест серафимьих крыл.
Пообещает правды царство,
Мечтою головы вскружит...
Прозренья горькое лекарство,
Дай силу нам, чтоб дальше жить!
-vts-m- _ 22.12.2013 10:23
IP: 74.125.181.---
Олег Прохоров:
Ну що, пане Прохоров,
Пожили і побачили: Окара блог не зняв...
А це багато про що говорить...
AlexSilverS _ 22.12.2013 10:17
IP: 213.200.52.---
Jurko Berlinskiy:
А Юркові картоплю на салі
AlexSilverS _ 22.12.2013 10:15
IP: 213.200.52.---
Я завжди на рівні підсвідомості не сприймав світлий сонячний колір внизу. ДУША ПРОТИВИЛАСЬ
Анатолий Сагайдак _ 22.12.2013 10:15
IP: 77.52.103.---
Многим покажется статья больше фантастикой чем реальностью. В этом и состоит наша беда, мы видим и живем только материальным (видимым), миром. Однако то, что мы генерируем в невидимом мире, начинает проявляться в материальном, видимом мире. Если говорить очень простым языкам, то, что мы генерируем нашими мыслями, действиями и самое главное, какими эмоциями окрашиваем нашу энергию, такого качества и наша материальная жизнь. Исходя из сказанного, НЕНАВИСТЬ МОЖЕТ ПОРОДИТЬ ЕЩЕ БОЛЬШУЮ НЕНАВИСТЬ! И эта борьба вечная, где нет победителей и никогда не будет, так как борющиеся стороны производят на невидимом плане одну и ту же энергию – НЕНАВИСТЬ! Вот почему Иисус в своем Учении говорил о "подставить другую щеку!". Это говорилось не от слабости, не от доброты. Иисус так говорил потому, что глубоко понимал структуру видимого и невидимых миров! Молодец, Окара! Ваша статья очень полезная для мыслящих людей!
Микола Луценко _ 22.12.2013 10:12
IP: 109.197.219.---
Автор правий. Прапором України був і має бути саме жовто – блакитний. Не розуміти цього може лише невіглас, або ж той, для кого Україна є лише місцем проживання. Його перевернули тоді, коли у Верховній Раді на той час було засилля комуністів, а питання прапора треба було вирішувати. Це був вимушений компроміс, інакше мали б ми сьогодні червоно- синій, чи червоний прапор, чи ще щось подібне. Як у Білорусі. Вдалось відстояти тоді хоча б кольори.
А чи на часі сьогодні порушувати це питання?... Думаю, хоча б роз'яснювати людям чому має бути так, а не навпаки, рано бути не може. Як і пізно – теж.
Irina Severin _ 22.12.2013 10:05
IP: 74.125.181.---
Типова провокація проти державності України.
Jurko Berlinskiy _ 22.12.2013 10:04
IP: 74.125.17.---
Igor Vasylkiv:
Жовто-синій варіант мені завжди більше подобався...
А мені смажена картопоя на салі завжди більше подобалась, чим на оливковому маслі,

Шановні-прапор-це символ, змінювами символи- це "волюнтарізм" в найгіршому його прояві
Igor Vasylkiv _ 22.12.2013 09:59
IP: 178.137.16.---
Жовто-синій варіант мені завжди більше подобався...
hrim _ 22.12.2013 09:56
IP: 74.125.181.---
"Ідеальна" стаття, щоб внести ще один привід для розколу українців та відвернути суспільство та МАЙДАН від головного.

1. Синьо-жовтий прапор був прапором УНР (1918-1920), Військово-морських сил (1918), ЗУНР, Карпатської України (1939). Національний прапор 1948 був у двох варіантах.

2. У кінці 80-х на початку 90-х, аж до проголошення Незалежності синьо-жовтий прапор був символом народження УКРАЇНИ. З цим прапором виросло нове покоління українців.

3. Міжнародна спільнота такі ініціативи з прапором сприйме як???
Jurko Berlinskiy _ 22.12.2013 09:56
IP: 74.125.181.---
AlexSilverS:
Окарі РЕСПЕКТ!
А Сільверу проспект!!!!
Jurko Berlinskiy _ 22.12.2013 09:54
IP: 74.125.17.---
Николай Злочевский:

Пропоную Окарі завтра починати ходити задом наперед, або, ще краще, рачки, чим не новація?
Пане Юрко, напевно з точки зору матеріалізму Ви і Друкапня Вінниця праві. Але ж Окара вірить у те, що написав.
Це питання дискусійне, мені самому важко зрозуміти в що вірить Окара, памятаю його в червоній маєчці та з брудними п"ятами па передачі "П"ять копійок"- отже в добрі манери, повагу до прямого ефіру, де його побачать мільйони людей-він не вірить, префразуючи классика можна сказати:

"По замазкам навроді би фраэр, но не фраэр, таки точно"
Ostap Maks _ 22.12.2013 09:48
IP: 93.180.202.---
Янукович і його "бригада" воістину вдячні Господарю Кремля за сендвіч взятий в борг на 15ярдов, який бригада взяла на "розпил" собі.
Завдання опозиції фіксувати кожне розкрадання бюджетних коштів та оприлюднення на Майдані по неділях на народних віче та ЗМІ (сайт "Наші гроші" та ін.). Протоколи зборів направляти в посольства європейських країн і РФ для реагування: санкції для сімей бригади.
А Путін нехай сам вирішує, що робити з "бригадою", коли вона буде робити "шухер".
  За цей борг народ України не у відповіді перед Путіним.Так вирішило народне Віче на Майдані.
AlexSilverS _ 22.12.2013 09:47
IP: 213.200.52.---
Окарі РЕСПЕКТ!
Николай Злочевский _ 22.12.2013 09:41
IP: 94.153.84.---
Jurko Berlinskiy:
головний меседж Окари-"Опозиція поки не стала лідером та очільником спротиву."- все інше словесна мішура від лукавого,

Пропоную Окарі завтра починати ходити задом наперед, або, ще краще, рачки, чим не новація?
Пане Юрко, напевно з точки зору матеріалізму Ви і Друкапня Вінниця праві. Але ж Окара вірить у те, що написав.
Корупція1434 Україна та Європа1126 Уряд реформ420 Зеленський67 Свобода слова579
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter