ПЕРЕВЕРНУТИ ПРАПОР – ЗМІНИТИ ДОЛЮ КРАЇНИ! Неполітичні технології ''перезавантаження''

22 грудня 2013, 00:24

Завтра, на черговому Народному Віче, час змінити долю України.

Державний переворот вже неможливий, зміна влади та навіть її окремих представників, судячи з усього, теж.

Але слід змінити те, що ще можна: тонке духовне тіло України. Той самий філософський камінь, вузлик долі, ергрегор, що знаходиться десь глибоко на споді.

Як це зробити?


Для цього існує чимало неполітичних технологій: спільна колективна молитва, читання Псалмів Давидових, коли усі беруться за руки (для чого, думаєте, Шевченко їх перекладав та переспівував?), хресні ходи та ін.

Але завтра можна зробити вже перший крок до нової країни – перевернути нинішній український прапор, відновивши на тонкому та символічному божественну гармонію щодо історичної долі України-Русі.

Опозиція поки не стала лідером та очільником спротиву. Майдан ще не став повноцінним суб'єктом. Але в усіх – і в опозиції, і в майданщиків, і в простих людей є унікальна можливість – створити новий ергрегор, нову долю країни, її нове призначення.

Ергрегори – це, як відомо, згустки смислів, енергій та волі, які генеруються великою кількістю людей. Свій ергрегор має будь-яка держава, народ, цивілізація, релігійна конфесія, політична партія. Містик і візіонер Даниїл Андрєєв (до речі, родич Тараса Шевченка) у книзі "Роза Мира" так писав про ергрегори: "Под эгрегорами понимаются иноматериальные образования, возникающие из некоторых психических выделений человечества над большими коллективами. Эгрегоры лишены духовных монад, но обладают временно сконцентрированным волевым зарядом и эквивалентом сознательности. Свой эгрегор имеет любое государство, даже Люксембург".

Отже, ергрегор України слід негайно змінювати – звісно, це не одноденний процес, але починати треба тут-і-зараз.

Просто перевернути прапор, просто розвернути долю України – від занепаду, ентропії, виродження, неофеодалізму, небуття та мороку – до світлого та гармонійного існування, що живиться божественною енергетикою.

За законами геральдики, світлий колір мусить бути над темним, золотий (жовтий) – над синім чи блакитним.

За законами метафізики та сакральних символів, предвічне (божественне, райське, надматеріальне, золоте) мусить бути над матеріальним (людським, сотвореним, синьо-блакитним).

Хто поділяє профанічну, банально-емпіричну версію, що український прапор – то є чисте небо над золотим колоссям – хай тепер думає, що справжній український прапор – то є сонце над водою Дніпра, в якому було хрещено давню Русь-Україну.

Отже, прапором спротиву бандюкам, прапором Майдану, згодом – прапором нової країни мусить стати прапор божественної гармонії: зверху – жовте, божественне, знизу – блакитне, людське!

Якщо комусь подібний підхід здається надто ірраціональним, ось вам раціональне, політично та політологічно обґрунтоване бачення: "свої", тобто прихильники антифеодальної революції, повинні мати свої напівтаємні знаки – наприклад, жовто-блакитний прапор – проти бездушної держави-монстра, яка крокує під синьо-жовтим.

Якщо комусь здається, що спочатку треба перезаснувати чи "перезавантажити" країну, а потім – змінити прапор, то все навпаки: спочатку слід домовитись про прапор, який стане стягом змін та оновлення, а потім вже про самі зміни.

Якщо комусь думається, що прапор догори ногами вішають лише переможені країни, то, як здається, вже 22 роки український прапор перевернутий, наче Україна – це повержена та переможена держава (що, зрештою, є правдою). Хіба не час його повернути на місце?

Завтра, в день Народного Віча, саме ця тема може стати основним порядком денним – бо на інший, більш радикальний, опозиція вчасно не наважилась, а від криків "Геть!" та співів гімну ще ніхто під землю не провалився і на сонці не згинув.

Відважимось на унікальний метафізичний експеримент?P.S.

Пропоную завтра, окрім перевертання прапору, спробувати поскандувати чудове, як на мене, українське прислів'я з позитивним зарядом: "КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ!".

P.P.S.

А шкода, що "східняки" не навезли в Київ малинових козацьких прапорів – хоча б для культурно-політичної симетрії з бандерівськими червоно-чорними...

powered by lun.ua
Коментарі — 335
Tatomyr _ 22.12.2013 09:40
IP: 74.125.181.---
тут автор на форумі створив розкол, ...а тепер перенесіть цю ситуацію на майдан,уявіть наслідки?Провокатор.
Николай Злочевский _ 22.12.2013 09:35
IP: 94.153.84.---
-Vesna-:
Ергрегори – це, як відомо, згустки смислів, енергій та волі, які генеруються великою кількістю людей. (с)

Тобто перевернувши прапор – ми створимо собі новий ергрегор?
Можливо очистимо і відкоригуємо забруднений егрегор, який знищували і деформували окупанти і під тиском окупантів...
Jurko Berlinskiy _ 22.12.2013 09:28
IP: 74.125.181.---
головний меседж Окари-"Опозиція поки не стала лідером та очільником спротиву."- все інше словесна мішура від лукавого,

Пропоную Окарі завтра починати ходити задом наперед, або, ще краще, рачки, чим не новація?
Константин Захаров _ 22.12.2013 09:21
IP: 91.202.106.---
Жовто-блакитні
Наші прапори
Ми не переможні
Шаблі до гори
Буде Україна вільна
Буде ненька самостійна...
...
youtube.com/watch?v=8NntfHXDBqE
politiko.ua/blogpost28384
kudytam _ 22.12.2013 09:14
IP: 95.134.38.---
Serr:
kudytam:
Жито внизу символізує – життя, долю України і точно відповідає родючості її землі. Сонце уже в житі! нація живе на землі, а не в Дніпрі! А небесна блакить у горі (де їй і місце!) – символізує ангельську вічність, вирій предків. Де літати пташці, коли небо суцільне сонце? Був би жовто-блакитний віками над Україною – не було би голодоморів. Не провокуй своїми ідіотичними фантазіями збурення, навіть, серед собі подібних мудрагелів.
"Перевернутий" (тобто-жовто-блакитний) прапор уже мала Центральна Рада – і хіба це їх допомогло за відсутності дієздатного війська? Потім "перевернутий" прапор використовували більшовики поряд із червоним – для маскування своїх намірів – і їх у 1918 й 1919 році викинули з України. А ще до 1947 року такий прапор використовували мельниківці... То чи не краще припинити гратися, а щодо позитиву – згадати головне гасло УПА: ВОЛЯ НАРОДАМ, ВОЛЯ ЛЮДИНІ!
Символ для людини, а не людина для символу.
-Vesna- _ 22.12.2013 09:13
IP: 93.72.133.---
Лев Глазуновский:
-Vesna-:
Этих"любителей" Украины, в основном выступающих на этих страницах, отличает редкое ту-по-головие, незнание истории и пещерное мировоззрение. Если убрать пару-тройку людей,которые здесь реально мыслят,то посторонний человек,зашедший на этот сайт,подумает,что Украину населяют одни де-би-лы.Масла в огонь подливает администрация "украинской правды",регулярно банящая аккаунты,мнения которых не совпадает с ее мнением
Повторяю тебе – ты тупой?
Здесь собирается люди – для которых Украина есть ЦЕННОСТЬ.

А пара-тройка убогих скунсов, типа тебя, здесь решают какие-то свои психиатрические реализации.
Образованный он. Зомби паскудное.
Tatomyr _ 22.12.2013 08:59
IP: 74.125.17.---
Лев Глазуновский:
Написал то,что увидел, ну а остальные слова,результат анализа.
=====
льова,у ваа всі пости-це результат АНАЛліза, ...АНАЛлізатор ви наш
Tatomyr _ 22.12.2013 08:55
IP: 74.125.181.---
коли цуцик не знає що робити,то починає лизати себе під хвостом, ...автору порада брати приклад з цуцика
-Vesna- _ 22.12.2013 08:55
IP: 93.72.133.---
Лев Глазуновский:
korvin:
Нет, без обид. Только вчера увидел на улицах Киева "демонстрантов",которые шли с портретами Януковича,головой вниз.Написал то,что увидел, ну а остальные слова,результат анализа.
Ущербный, что ты здесь делаешь?
Не видишь – тут люди собрались, которым дорога Украина.
Ходи на свои говно-сайты какого-нить русского единства – и там рви баян.

PS пара-тройка каких-то скунсов лазит сцать в чужой борщ и получает кайф от этого.
Ну психиатр вам в помощь.
Василь Голован _ 22.12.2013 08:52
IP: 74.125.17.---
Осільки тема "голубизни" так турбує русофілів, повідомляю, – у Европі секс-меншини (гомосуесуалісти та лесбіянки) символізує рожевий колір – дуже близький до малинового. Краще мати сусідом гомосексуаліста ніж гетеро-бандюка!
Serr _ 22.12.2013 08:49
IP: 91.209.51.---
kudytam:
Щодо прапору, то саме жито внизу символізує – життя, долю України і точно відповідає родючості її землі. Сонце уже в житі! нація живе на землі, а не в Дніпрі! А небесна блакить у горі (де їй і місце!) – символізує ангельську вічність, вирій предків. Де літати пташці, коли небо суцільне сонце? Був би жовто-блакитний віками над Україною – не було би голодоморів. Не провокуй своїми ідіотичними фантазіями збурення, навіть, серед собі подібних мудрагелів.
"Перевернутий" (тобто-жовто-блакитний) прапор уже мала Центральна Рада – і хіба це їх допомогло за відсутності дієздатного війська? Потім "перевернутий" прапор використовували більшовики поряд із червоним – для маскування своїх намірів – і їх у 1918 й 1919 році викинули з України. А ще до 1947 року такий прапор використовували мельниківці... То чи не краще припинити гратися, а щодо позитиву – згадати головне гасло УПА: ВОЛЯ НАРОДАМ, ВОЛЯ ЛЮДИНІ!
Oleks Piskun _ 22.12.2013 08:45
IP: 93.73.12.---
Вам нічим зайнятися?
Не відволікайте народ від головної мети – боротьби з режимом!
Під синьо-жовтим прапором мільйони українців віками боролися і віддавали своє життя за незалежність України.
kudytam _ 22.12.2013 08:41
IP: 95.134.38.---
Окара, не додавай клопоту своїми ментальними дурницями. Без тебе проблем по вуха. Кожен невіглас пнеться в містики, пророки. До речі не "ергрегор", а еґреґор, можна – егрегор! Щодо прапору, то саме жито внизу символізує – життя, долю України і точно відповідає родючості її землі. Сонце уже в житі! нація живе на землі, а не в Дніпрі! А небесна блакить у горі (де їй і місце!) – символізує ангельську вічність, вирій предків. Де літати пташці, коли небо суцільне сонце? Був би жовто-блакитний віками над Україною – не було би голодоморів. Не провокуй своїми ідіотичними фантазіями збурення, навіть, серед собі подібних мудрагелів.

Роби жовтий колір насиченим, а блакитний легким, і буде тобі щастя.
korvin _ 22.12.2013 08:35
IP: 178.219.85.---
Лев Глазуновский:
Вместо того,что-бы преворачивать "прапора",оппозиция решила переворачивать портреты Януковича, таким образом надеясь видимо "уничтожить" его,или изменить его "судьбу". Господину Окаре,который находится в Москве, наверное оттуда не видно, что оппозиция вполне довольна судьбой Украины,единственное с чем они несогласны-это Янукович у власти,которого она и старается "сковырнуть", что-бы самой усесться на его место.
Все? ты закончил подлизывать яныку? Умничка- батя тобой доволен. Зайди в кассу- получи зарплату.
Віктор Федосюк _ 22.12.2013 08:29
IP: 95.132.204.---
Підтримую!
ЧАС НАЗРІВ!
На Берестечку ось уже кілька років майорить жовто-синій стяг на Козацькій вежі. І для нас Козаків це вже не є дивиною – це наш НАЦІОНАЛЬНИЙ стяг, що відрізняє нас від символіки прогнилої держави, котра була прийнята колишньою верховною зрадою на догоду комуністам – мовляв то пшеничка і небо. А все набагато глибше і символічніше – Божественне і Земне. Згідно канонів Геральдики вгорі має бути колір герба – Тризуба – золотий-жовтий, а нижня смуга – колір тла-щита – синій. Як член Геральдичного Товариства, я і мої колеги неодноразово піднімали це питання – але завжди знаходилась відповідь – не на часі, добре що хоч так є... ЧАС НАСТАВ!
ПЕРЕВЕРНУТІСТЬ КОЛЬОРІВ НА ДЕРЖАВНОМУ СИМВОЛІ ТЯГНЕ НАС У ПРІРВУ І ХАОС, ГАЛЬМУЄ РОЗВИТОК!!!
Є прислівя: Як корабель назовеш – так він і попливе.
Зрозуміло, що для такої дії потрібна сміливість і бачення перспективи – ЗАДЛЯ ЧОГО ЦЕ ТРЕБА ЗРОБИТИ.
Якщо є РОЗУМ І ВОЛЯ – рішуче потрібно втілювати у ЖИТТЯ!
А Бог все бачить!
-Vesna- _ 22.12.2013 08:15
IP: 93.72.133.---
Valentines Valla:
Перевернутий прапор – це міжнародний знак, що означає, що країну охопило велике горе, що вона знаходиться в небезпечному для життя, критичному стані і просить про допомогу.
!!!
Rodion Velychenko _ 22.12.2013 07:04
IP: 93.73.64.---
ВСЕ ЕЩЕ ВОЗМОЖНО!
Только не все сразу! Надо продолжать бить в ту же точку!
Наш глиняный гигант уже шатается, просто нужно время чтобы он упал:)
Тимофій Неїжборщ _ 22.12.2013 07:03
IP: 178.93.171.---
А таки правда – український прапор історично називається жовто-блакинтий, а не блакитно-жовтий, як зараз. Але чи хто Окару зазаз почує...
Olga Swan _ 22.12.2013 04:55
IP: 89.252.36.---
Что-то вспомнилось:)
"Сейчас в однобортном уже никто не воюет! Война у порога, а мы не готовы к войне"
w w w. y ou t u b e.с o m / watch?v=J0a-GIJ9AuM
тот самый мюнхгаузен – о важности военной формы

Не знаю,как там сакральные смыслы, а народу по-моему понятней небо и поле
и,по большому счету, все равно, лишь бы небо – мирное и хлеб колосился:)
Desi _ 22.12.2013 04:55
IP: 176.36.177.---
приємно, за такого скаженого інформаційного срачу, зберігається свідомість, можна впевнено робити крок вперед:) такі результати європейцям не снилися:)
kyjanyn _ 22.12.2013 04:48
IP: 46.30.167.---
Друкарня Вінниця:
афттару респект) хорошая трава и креатифф. наверняка в межигорье поржали если прочли статью)
Так ти, не гальмуй, збігай туди до них, та й почитай їм уголос, там може оцінять твою дотепність
azone _ 22.12.2013 04:45
IP: 74.125.183.---
Надо еще раз вспомнить почему Вы вышле на Майдан и идти шаг за шагом к победе. Переворачивайте флаги, молитесь правильным богам, говорите правильные заклинания у себя дома, если это Вам помогает. Но лучше на день на работу не выйти и напомнить овощу, что деньги не только от вовы идут.
kyjanyn _ 22.12.2013 04:43
IP: 46.30.167.---
cityzen:
А вот режущие слух слова гимна "ще не вмерла","згинуть вороженьки" стоит заменить на более жизнеутверждающие, например...
На Майдані ці слова кожну годину всі співають і нікому не ріже. І позитиву на майдані достатньо. Приходьте і Ви це відчуєте.
Коли з Божої ласки в Україні будуть утверджені Український народ, Нація і Держава, тоді у композиторів та поетів буде справжня нагода для натхнення. Тоді й народяться нові слова, а можливо і нова музика.
Музика гімну авторства Михайла Чубинського характеризується піднесено-вольовим емоційним настроєм і багатьма у світі вважається одним із найкрасивіших національних гімнів.
Друкарня Вінниця _ 22.12.2013 04:41
IP: 178.74.249.---
афттару респект) хорошая трава и креатифф. наверняка в межигорье поржали если прочли статью)
Desi _ 22.12.2013 04:39
IP: 176.36.177.---
SergioBeer:
Після таких рррреволюціонерів наступному Майданові довететься кольори сторчки, поперек ставити...
десь так? ki.ill.in.ua/m/300x225/12734533.jpg
Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter