Сергій Позняк Власник та генеральний директор групи компаній FGK Financial Group, член Editor’s Club

ВЕТЕРАНИ ПЕРЕЙМАЮТЬ ДОСВІД НАЙВПЛИВОВІШОЇ БІЗНЕС-СПІЛЬНОТИ

26 листопада 2020, 11:46

21 листопада пройшов перший івент з циклу постійних заходів, які заплановані власниками успішних ветеранських бізнесів, серед яких є доволі великі фінансові сервіси та фонди, виробництва, національні ресторанні мережі, та IT компанії. Крім того, все, що відбувалося проходило за участі Фонду "Повернись живим, СУВІАТО (Спілка учасників, ветеранів та інвалідів АТО) та за інформаційної підтримки Міністерства ветеранів. Організатором семінару був теж ветеранський бізнес – інвестиційний фонд "Фінстрім"

Оксана Коляда (екс-міністр Мінвету) , розповіла про створення центру підтримки ветеранського підприємництва за участі міжнародних інституцій, в т.ч. Держдепу США, який опікується справами ветеранів, тому, що знає на справі, що таке проблематика ветеранського питання.

На заході був дрес-код smart-casual, всі ветерани, навіть на вигляд були, як еліта українського бізнесу, не кажучи вже про те, які ідеї та смисли були обговорені під час жвавої дискусії.

Дуже знаково, про що в першу чергу дізналися ветерани. Особливо важливо, від кого дізналися. На першій лекції ми мали честь слухати спікера Сергія Гайдайчука, президента CEO Club Ukraine. Що об'єднує найбільшу кількість середніх та великих бізнесменів в Україні. І мова йшла про найголовніше в питанні нетвовкінгу. Про налагодження зв'язків на високих підприємницьких, політичних та міжнародних рівнях. Сказати, що ветеранам було цікаво – не сказати нічого. І висновки були відповідні. Наприклад: "Навіщо спілкуватися з "зрадогонами" та тими, хто чекає на манну від уряду, якщо краще об'єднатися із трьома-чотирма толковими хлопцями-дівчатами та зробити круту справу". Знання та методики побудови міцних впливових зв'язків надихнули учасників на створення структури на кшталт ветеранського бізнес-клубу, куди будуть хотіти потрапити інші ветерани-підприємці та для цього потрібно буде відповідати певним критеріям. Тож, ідея створення ветеранського ділового комьюніті, як-то кажуть, "зайшла", і дуже скоро ветерани почнуть об'єднуватись для захисту спільних інтересів, досягненню високих результатів та, беззаперечно, для володіння більшими долями ринку в своїх галузях. Що зробить їх компанії інвестиційно-привабливими та потужними гравцями на економічному полі України.

Але це ще не все. Було відпрацьовано модель створення ветеранського бізнес-кластеру. Навіть з'ясовано, що MVP такого кластеру вже існує і його розквіт питання часу. Тому, наразі, питання про застосування правильних способів побудови потужного кластеру, знання з чого і отримали ветерани на цьому практичному семінарі. І, будьте певні, завдяки знанням, отриманим на війні, бойовим навичкам, витривалості та стресостійкості ветерани його дуже скоро побудують.

Також учасники з'ясували одну шикарну річ. Ось, яким чином. Як відомо серед акціонерів фонду "Фінстрім" є багато учасників війни з Росією. Хто отримав компенсації та розмістив тимчасово вільні кошти в акції нашого фонду, хто заробив, хто ще якось. Так от. Ці красиві білі кошти, красиво по білому, зі сплатою всіх податків (з користю для країни) зайшли у фонд, ветерани стали акціонерами, отримують красиві білі дивіденди, з яких сплачують ВСІ податки за пільговою ставкою. А ветеранський фонд (бо КІФ "Фінстрім" ветеранський бізнес) інвестує ці кошти у, знову ж таки ветеранські бізнеси. УВАГА! ВЕТЕРАНИ АКЦІОНЕРИ ВЕТЕРАНСЬКОГО ФОНДУ, ЯКИЙ ІНВЕСТУЄ В УСПІШНІ ВЕТЕРАНСЬКІ БІЗНЕСИ, ЯКІ ГЕНЕРУЮТЬ ВЕТЕРАНАМ-АКЦІОНЕРАМ КРУТИЙ ДОХІД! Наш захід проходить в клубному домі найвпливовішої бізнес-спільноти, ми маємо честь слухати президента цього клуба, який для нас ментор! І ми не в непраному пікселі просимо про грант, а самі можемо фінансувати свої проекти і ВСІ заробляти на цьому! Все! Цикл замкнувся! Учасникам бойових дій ні від кого, нічого не потрібно! Просто не заважайте! І, так, визнайте, що це потрібно для країни! Наш зірковий ветеранський десант бізнесменів із навичками ведення боїв.

Якщо еліта – це ті, хто готові брати на себе відповідальність за долю суспільства то ми вже її взяли і, слава Богу, несем. Разом із зброєю, яку взяли до рук, захищаючи це саме суспільство, Батьківщину, рідне місто, село, сім'ю, маму.

А, хто, крім нас так ризикував заради цілістності країни? ТОму, коли мене питають: "Сергій Станіславович, а що ж ми робитимемо далі?", в мене відповідь є: ну, ризикнемо, ще раз, задля економічної цілістності та відвоюємо благополуччя нації. По справжньому. І МИ ВЖЕ ПОЧАЛИ!

powered by lun.ua
Коментарі — 4
Log Log _ 26.11.2020 20:05
IP: 185.237.217.---
Иван Новак:
Идите Семижопову в Ж*пу, он Ваш адвокат.
Log Log _ 26.11.2020 15:26
IP: 91.196.178.---
Иван Новак:
Сорос мудрее Вас, поцоватый уролог.
Вам до него как Путлеру до двух метров.
Езжайте в Москву, Путлеру срочно нужны лекари для всех ЧЛЕНОВ.
Log Log _ 26.11.2020 15:22
IP: 91.196.178.---
Олег Друзь – безмозглый дебил Унитаз Запердоленко-Семижопов из Воронежской области
что бы
Безграмотная "Сосиська", когда перестанешь издеваться над русским языком?
ЧТОБЫ выучить РУССКИЙ язык тебе, потомку гитлеровских оккупантов,
нужно лет триста.
Любой украинец знает его в тысячу раз лучше тебя.
Тупая скотина, иди Путлеру руку поддержи.
Наказал Господь его, накажет и тебя, украинофоб недоразвитый.
Igor Kravchenko _ 26.11.2020 14:27
IP: 77.222.152.---
Якісно проведений та потрібний захід. Дуже важливий з точки зору формування спільноти ветеранських бізнесів. Якщо ми зрозуміємо, що розвиток, набуття компенетцій та синергія є визначальними, то перемозі бути!
ONLINE
Aтака Путіна1292 Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter