Віктор Пилипишин Лідер ГО "Кияни передусім"

Ще три роки з Черновецьким?

10 червня 2009, 13:19

Учора в мене виникло гостре бажання зазирнути в очі суддям Конституційного Суду України. І зовсім не тому, що хотів побачити одухотворені обличчя законників. А тому, щоб хоча б таким чином віднайти рештки совісті у людей, які ще на три роки дали карт-бланш Леоніду Черновецькому на пограбування Києва.

19 років ніхто не піддавав сумніву той факт, що всі місцеві вибори повинні відбуватись одночасно. Своїм рішенням судді перетворили Україну на країну постійних виборів. Адже в тисячах населених пунктів відбувалися і відбуватимуться позачергові вибори. І коли весною наступного року прийде строк виборів чергових, у багатьох містах і селах вони не відбудуться. Натомість щорічно в різних місцевостях України будуть постійно присутні передвиборчі перегони. Адже строк повноважень рад та міських і сільських голів, згідно з рішенням КС, закінчуватиметься в різний термін. Таким чином, хаос нам забезпечений на десятиліття вперед. Тобто судді так полюбили Черновецького, так намагалися йому догодити, що кинули не тільки місто, але й усю країну в прірву постійних мало не щотижневих виборів.

Не хочу обговорювати чутки про чистоплотність їхнього вердикту, чи обговорювати заяви про "колядування" в їхніх кабінетах. Хотів би просто запитати: "Панове, чи ви є киянами? Чи ви, ваші родичі, близькі мешкаєте в столиці? Чи працюєте ви в цьому місті? І якщо хоч на одне питання є позитивна відповідь, то врешті-решт, чому ви пролонгували владу людині, яка морально і фізично втоптала наше місто в багно і продовжує це робити?" Але це питання в нікуди, навряд чи ми отримаємо відповідь.

Проте посипати голову попелом і проклинати нашу судову систему безглуздо. Потрібно діяти. Адже рішення Конституційного Суду це не догма. Воно стосується лише чергових виборів. Але сьогодні більшість киян вимагають негайної зміни влади в столиці. Наївно сподіватися, що люди, які управляють Києвом, чекатимуть чергових виборів, щоб скласти владу. Якби їх воля, то, мабуть, ми б уже давно мали довічного мера всіх киян. І якщо раніше в когось була надія, що, мовляв, Київ може якось дотягнути до наступної весни з цією владою, то тепер нас поставили перед вибором – або ми максимально швидко прибираємо мера і його оточення, або вони за три роки знищать Київ. Третього не дано.

Тому мовчати більше ніхто не буде. Наприклад, у районі ми провели референдум і виявилось, що 92% мешканців не довіряють Черновецькому. Зараз ми збираємо підписи по всьому місту під петицією про недовіру меру. Результати передамо до Кабміну, парламенту, Президенту.

Дехто нам закидає, що це не матиме юридичної сили. Ми вже побачили на чиєму боці ця сила і наскільки вона є юридичною. Адже у нас, коли говорять гроші, закони мовчать. Але вода й камінь точить.

Тому я пропоную шлях активного громадського протесту та конкретних дій. Протест – це не тільки критика, це й конструктивні пропозиції щодо того, як наше місто повинно розвиватися в майбутньому. Якщо в процесі боротьби ми зможемо не лише усунути Чернівецького, але й сформувати альтернативну професійну програму дій, ми гарантуємо, що сьогоднішня ситуація вже не повториться. Тому ми виносимо на обговорення Економічний план розвитку м. Києва і сподіваємось на активну участь у цьому процесі кожного з Вас.

Я не вірю в те, що діючий міський голова протримається в своєму кріслі ще три роки. Сьогодні ми розпочинаємо процедуру проведення референдуму про недовіру міському голові в рамках усієї столиці. Нам набридло звертатися до совісті людей з Грушевського та з Банкової. Потрібно щось робити самим.

Але не треба забувати, що на горизонті президентські вибори, фактично вони вже розпочалися. І ми вимагатимемо, щоб одночасно з виборами глави держави відбулися й вибори мера Києва. Це змусить національних партійних лідерів нарешті віддати борг киянам. Якщо ж вони цього не зроблять, то отримають відповідну оцінку людей. Ми зробимо все можливе, щоб донести позицію політиків до кожного мешканця. І хай кандидатів на головне крісло в державі потім не дивують результати голосування.

Але наша перемога буде не благодіянням політиків, а виключно вимогою громадян. Це змусить усіх нас більше цінувати законні інструменти впливу на владу і уважно дивитись, кого ми обираємо. Закликаю Вас не залишатись на узбіччі в час, коли наше місто свідомо руйнують. Ваша дія, Ваша позиція, Ваша участь – це запорука змін. Разом ми досягнемо головного – наступних трьох років правління Черновецького у Києві не буде.

powered by lun.ua
Коментарі — 29
_piton_ _ 10.11.2009 15:14
IP: 77.123.79.---
Виктор и Людмила Пилипишины также являются учредителями фирмы "Украфлора". Торговый знак "Украфлора", как уже отмечалось, официально принадлежит супруге ловкого чиновника.

Государственные закупки на значительные суммы в Украине формально проводятся на принципах открытости и прозрачности. Результаты закупок публикуются в официальном издании "Вестник государственных закупок". И хотя в Шевченковской райгосадминистрации тендеры проводятся так, что "чужом" никогда не позволят и порог переступить, однако, по крайней мере, мы можем узнать из официальных источников, кто получил от карманного тендерного комитета бюджетные денежки.
skazka05 _ 22.07.2009 17:31
IP: 95.133.65.---
Виктор Петрович! Судя по датам, вы давненько не интересовались мнением общественности. У меня есть прекрасный план по реконструкции программ социального направления. С удовольствием поделюсь.
hobit _ 11.06.2009 16:20
IP: 213.130.25.---
Ответьте, почему блок Литвина не голосовал за создание следственной комиссии по Черновецкому? Озвучьте свою позицию, хватит проститутиировать!!!
Ahvanasij _ 11.06.2009 14:32
IP: 195.64.226.---
Якщо така позиція Блоку Литвина у ВР свідома, то між Литвином і Пилипишиним існують серйозні розбіжності. Принаймні, ще вчора останній закликав фракцію підтримати постанову ТСК. Навряд він би це робив, якби у всіх була узгоджена позиція.
Masterboy _ 11.06.2009 14:19
IP: 82.144.200.---
Депутати підтримали постанову про звіт тимчасової слідчої комісії з питань розслідування незаконної діяльності київської влади.
За неї проголосували 228 народних депутатів. Зокрема, від Партії регіонів – 1 голос, БЮТ – 153, "НУ-НС" – 47 голоси, Компартія – 27, Блок Литвина – 0 (!!!!).

Вот мы и увидели борьбу литвиновцем с космонавтом. А вечером по ТВ Литвин как всегда будет рассказывать, что "я не прыймаю участи у политычных провокациях...трэба розибратися".
Вот и разобрались!
hoaxer87 _ 11.06.2009 14:07
IP: 77.122.146.---
ось і сьогодні – 227 проголосували за рекомендацію ющу відправити лёню на смітник – комуністи дали 27, БЛ – 0. Це результат вашої послідовної критики?
hoaxer87 _ 11.06.2009 11:27
IP: 77.122.146.---
щоб зрозуміти, наскільи ви, Вікторе, відрізняєтесь від таких як космос – дайте відповідь на одне питання – як ви відноситесь до районів на кшталт слцмістечка, що біля метро Чернігівська?

більше ніж на 100% впевнений – знести, або набудувати побільше поверхів, бо це ж гроші...
hoaxer87 _ 11.06.2009 11:04
IP: 77.122.146.---
чого ж ви такі розумні у ВР не підтримали рекомендацію про відсторонення до ющенка? чому БЛ не голосував у повному складі? тому що вам вигідніше ще кілька років себе розкручуватИ, а потім творити те саме що й лёнька: (
ostap_p _ 11.06.2009 08:38
IP: 213.160.145.---
Три рока що з КОСМОСОМ, що з ЦЕРКОВНИМ ЗЛОДІЄМ – Пилипишиним все рівно. Таким бандитам як Пилипишин місце на смітниках, яких він влаштовував в центрі столиці! А взагалі посадити в літак і в океан! За наші гроші ЦЕРКОВНИЙ ЗЛОДІЙ знову рекламується на біг-бордах!!!!!!! ЦЕРКОВНОМУ ЗЛОДІЮ – ГАНЬБА!!!!!!!!
neznajka2 _ 10.06.2009 22:32
IP: 92.113.202.---
"На жаль, як можуть піклуватися за Київ депутати і чиновники київської адміністрації, коли там немає жодного корінного киянина? "

Навщо ж ви за них голосували???: (
0071 _ 10.06.2009 20:41
IP: 91.200.180.---
Eugenio:
Пилипишин щось робить.І немає різниці звідки він – він робить набагато більше корінних киян! І я підтримую його дії.

Мова холопа і лизоблюда! Мова провокатора!
Те, що Пилипишин, з точки зору корінних киян, не має права бути мером Києва і головою міськради!

Досить НАТЕРПІЛИСЯ!
Перетворили Київ на зборище злочинців, корупціонерів, хапуг, казнокрадів і аферистів. На 100% впевнений, що сьогоднішніх депутатів Київради можна без суду і слідства саджати років на 10! Суцільна корупція, знищення культурно-історичних місць Києва – головна біль киян і бажання покарати винних у цих діях!

На жаль, як можуть піклуватися за Київ депутати і чиновники київської адміністрації, коли там немає жодного корінного киянина? Сидять у кріслах коханки, родичі, охоронці, цирульники і бухгалтери особистих підприємств. Кожен день розкрадають і продають місцеву земельку і комунальну власність. При цьому постійно брешуть про любов до киян! ГАНЬБА! Черновецького і його КАГАЛ за грати!
grafo _ 10.06.2009 19:46
IP: 194.44.153.---
а_я_україночка:
щоб клоун Черновецький головував ще три роки?
Це ваш всесвітньо упізнаваний бренд -:)
Як же ви, кияни-гречкосії, без його крупи житимете?
Eugenio _ 10.06.2009 18:50
IP: 77.109.12.---
Інтегратор:
Я Киянин! Ми Кияни! Ми Українці! І мені соромно за те, яка мавпа керує містом. Можна багато говорити...А можна робити. Пилипишин щось робить.І немає різниці звідки він – він робить набагато більше корінних киян! І я підтримую його дії.
vitasyk _ 10.06.2009 18:40
IP: 194.54.154.---
Вікторе Петровичу, за шо Ви переймаєтеся, якщо не підходить рішення КС прийміть відповідний закон – внесіть зміни. Литвин же Ваш чєловєк.
Gektor _ 10.06.2009 18:06
IP: 93.72.151.---
Горе у человека – бабки мимо проходят. Нужно работать с людьми, создавать сеть, и будет Вам счастье
kyra _ 10.06.2009 16:56
IP: 91.203.90.---
Такий референдум можливий лише за умови, що до нього буде включено питання про недовіру не лише Черновецькому, а і Пилипишину та іншим членам владної банди міста та районів Київ, які не заспокоються поки в Києві залишиться хоч один шматочок "нічейної" землі та власності! Пилипишин та Черновецький це одна зграя, як і Янукович з Тимошенко
Інтегратор _ 10.06.2009 16:39
IP: 212.68.164.---
Мила україночко, можна було б погодитись, якби бізнесмени зі зграї Литвина не поводились як вандали у захопленому місті (Укрзалізниця, Держкомзем, Держрезерв, Укртрансгаз). Мародерство сягнуло таких масштабів, що навіть Тимошенко обурилася. Пилипишин – з тієї ж зграї. Тож треба добряче подумати, перш ніж робити легковажні висновки.
Жодного з політиків чи бізнесменів, які сьогодні претендують на перші ролі в Києві, не можна на гарматний постріл підпускати до міської влади. Краще зачекати, доки після прийняття змін до закону про столицю на посаду голови КМДА призначать якусь нову людину. Іншого виходу, нажаль, не видно.
Ветропольная _ 10.06.2009 16:32
IP: 212.90.184.---
То, что господин Космос остался на новый срок – это просто крах. Еще одно, очередное подтверждение нашей бессильности. Куда это годится??? Нужно срочно действовать, искатьлюбые лазейки, лишь бы этот беспредел прекратился... Пилипишин знает, что говорит. Конечно, пережить выборы и президента,и мэра одновременно – тяжело, но – возможно. иначе как? жить и дальше в этом болоте? заплюхаемся, зорошо, если не утонем окончательно... пока, господа,пора, что-то думать, думать головой и как можно быстрее...
а_я_україночка _ 10.06.2009 16:19
IP: 195.177.127.---
згодна, що кияни, та й не тільки кияни, вже абсолютно зневірились у будь-якій владі. Але ж як можна погодитись з тим, щоб клоун Черновецький головував ще три роки? Ви уявляете, як ми виглядаемо в очах всьго світу? Як би ж хочаб у місті було все до ладу. а так виходить, що ми самі плюемося, насміхаемося, тихенько обговорюемо Космоса вдома на кухні. Ми самі не задоволені!!!!! і що в результаті, коли людина говорить реальні речі... і пропонує зняти з посади ОЦЕ ОЦЬ ПОСМІХОВИСЬКО, ми стаємо в позу і вишукуємо, як би цю людину болісніше зачепити... просто чудово. а от скажіть мені, хто ще крім пилипишина реально може бути мером. я інших кандидатур не бачу... вважаю варто подумати над таким варінтом. хай в же краже цинічний бізнесмен, ніж пришалепкуватий наркоман.
nevach _ 10.06.2009 15:44
IP: 92.240.120.---
Різниці між КОСМОСОМ і ПИЛИПИШИНИМ немає ніякої. Хіба що Пилипишин ще більш цинічний. На всі вибори купував електорат, особливо бідних студентів.
ГАНЬБА!!!!
deepspace _ 10.06.2009 15:43
IP: 194.44.50.---
Виктор Петрович, а чего Вы достигли у себя на районе? Какой полезный опыт пригодится Вам в роли нового мэра Киева? Пожалуйста без туманных обобщений в ответе:)
Інтегратор _ 10.06.2009 15:35
IP: 212.68.164.---
Дійсно, ЖОДЕН з суддів КС не є киянином (киянин – це той, хто народився і все життя прожив у Києві). Як, утім, не є киянином і сам пан Пилипишин (вихідець із с. Равського Жовківського р-ну Львівської обл.). Проблема міста Києва в тому, що ним керують і його долю вирішують хто завгодно, але не кияни.
besahy _ 10.06.2009 15:19
IP: 194.44.240.---
ГРОШІ!!! Але якби це все закінчувалось лише хабарями... На жаль... Паростки, чи то пак – корені – це не конверти суддям, це не рахунки в банках для суддів... – це – дія ВЛАДИ! Не знаю вас особисто, але не впевнений, чи не стали б ви таким самим на вищих посадах... Та що там ви – я і за себе сказати не можу. Ось тут і вся біда!!!
І коли іде ПАЦАНЧИК Яценюк, і розказує, що все буде по-іншому, якщо він буде при владі – це така сама брехня! ВСІ НА ВСІХ ЩОСЬ МАЮТЬ! Мають бути винищені всі поголовно (любимо їх чи не любимо) – тоді буде толк. І прекрасно розуміємо, що в нас так не буде ніколи! СУМНО
wise39 _ 10.06.2009 15:16
IP: 195.140.245.---
Странно как-то, в комментах не видно работы штатных пиарщиков Пилипишина. Заснули? Или в связи с кризисом сокращение? Согласен с Masterboy – сейчас на декларативную болтовню почти никого не купить. Это надо делать только перед самыми выборами. Нестандартные ходы надо искать, Виктор Петрович. Вон ваши ребятки передрали с KOSMOS-STOP.ORG идею электронной базы – и что? Пшик вышел. Понятно, что за большими дерибанами некогда контролировать пиарщиков, но хоть иногда давайте им прочухана.
Masterboy _ 10.06.2009 15:01
IP: 82.144.200.---
Как уже осточертелш этот PR!!!!
Дешевый и до невозможности популистский.
Тов. Пишлипишин, сейчас не 2004 г.! Никто не поведется на эту болтовню декларативную. И то, что вы фонариков к евро2012 навешали это не говорит о "европейскости" района. А лишь о том, что на откате заработал кто-то из ваших чинуш.
Хроника незаконной застройки в Шевченковском районе (при полном молчании Шевч. РГА):
1) ул. Гончара – здание для грузинских дипломатов. Сейчас там построен 1 этаж и стройка заморожена. Но уничтожен сквер и детская площадка.
2) Пейзажная аллея – благодаря активистам, а не тов. Пилипишину застройку удалось остановить.
3) ул. Гончара – благодаря активистам удалось отменить застройку сквера Зои Космодемьянской.
4) начало ул Гончара – идет полным ходом застройка в "колодце" трескающихся жилых домов.
5). ул. Ярославов Вал, 13-б – доведен до аварийного состояния дом, где жила известная чета Сикорских.
Так что противостоение Че-Пилипишин называется БОРЬБОЙ ЗА СФЕРЫ ВЛИЯНИЯ!
Корупція1288 Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Україна та Європа1064 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

4
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

21
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
Ігор Луценко

Хто стріляв вночі у Голосієво і до чого тут справи Майдану?

Українська правда

Стати депутатом і залишитись людиною. Чому "Слуга народу" неправа в історії із "тупою вівцею"

Сергій Лямець

ZeVulgaris. 🤡 Андрюха, шо там с Кабмином?

16
Тимофій Бадіков

Залишити неможливо звільнити: чи буде в МОЗ новий очільник?

АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter