Віктор Пилипишин Лідер ГО "Кияни передусім"

Ще три роки з Черновецьким?

10 червня 2009, 13:19

Учора в мене виникло гостре бажання зазирнути в очі суддям Конституційного Суду України. І зовсім не тому, що хотів побачити одухотворені обличчя законників. А тому, щоб хоча б таким чином віднайти рештки совісті у людей, які ще на три роки дали карт-бланш Леоніду Черновецькому на пограбування Києва.

19 років ніхто не піддавав сумніву той факт, що всі місцеві вибори повинні відбуватись одночасно. Своїм рішенням судді перетворили Україну на країну постійних виборів. Адже в тисячах населених пунктів відбувалися і відбуватимуться позачергові вибори. І коли весною наступного року прийде строк виборів чергових, у багатьох містах і селах вони не відбудуться. Натомість щорічно в різних місцевостях України будуть постійно присутні передвиборчі перегони. Адже строк повноважень рад та міських і сільських голів, згідно з рішенням КС, закінчуватиметься в різний термін. Таким чином, хаос нам забезпечений на десятиліття вперед. Тобто судді так полюбили Черновецького, так намагалися йому догодити, що кинули не тільки місто, але й усю країну в прірву постійних мало не щотижневих виборів.

Не хочу обговорювати чутки про чистоплотність їхнього вердикту, чи обговорювати заяви про "колядування" в їхніх кабінетах. Хотів би просто запитати: "Панове, чи ви є киянами? Чи ви, ваші родичі, близькі мешкаєте в столиці? Чи працюєте ви в цьому місті? І якщо хоч на одне питання є позитивна відповідь, то врешті-решт, чому ви пролонгували владу людині, яка морально і фізично втоптала наше місто в багно і продовжує це робити?" Але це питання в нікуди, навряд чи ми отримаємо відповідь.

Проте посипати голову попелом і проклинати нашу судову систему безглуздо. Потрібно діяти. Адже рішення Конституційного Суду це не догма. Воно стосується лише чергових виборів. Але сьогодні більшість киян вимагають негайної зміни влади в столиці. Наївно сподіватися, що люди, які управляють Києвом, чекатимуть чергових виборів, щоб скласти владу. Якби їх воля, то, мабуть, ми б уже давно мали довічного мера всіх киян. І якщо раніше в когось була надія, що, мовляв, Київ може якось дотягнути до наступної весни з цією владою, то тепер нас поставили перед вибором – або ми максимально швидко прибираємо мера і його оточення, або вони за три роки знищать Київ. Третього не дано.

Тому мовчати більше ніхто не буде. Наприклад, у районі ми провели референдум і виявилось, що 92% мешканців не довіряють Черновецькому. Зараз ми збираємо підписи по всьому місту під петицією про недовіру меру. Результати передамо до Кабміну, парламенту, Президенту.

Дехто нам закидає, що це не матиме юридичної сили. Ми вже побачили на чиєму боці ця сила і наскільки вона є юридичною. Адже у нас, коли говорять гроші, закони мовчать. Але вода й камінь точить.

Тому я пропоную шлях активного громадського протесту та конкретних дій. Протест – це не тільки критика, це й конструктивні пропозиції щодо того, як наше місто повинно розвиватися в майбутньому. Якщо в процесі боротьби ми зможемо не лише усунути Чернівецького, але й сформувати альтернативну професійну програму дій, ми гарантуємо, що сьогоднішня ситуація вже не повториться. Тому ми виносимо на обговорення Економічний план розвитку м. Києва і сподіваємось на активну участь у цьому процесі кожного з Вас.

Я не вірю в те, що діючий міський голова протримається в своєму кріслі ще три роки. Сьогодні ми розпочинаємо процедуру проведення референдуму про недовіру міському голові в рамках усієї столиці. Нам набридло звертатися до совісті людей з Грушевського та з Банкової. Потрібно щось робити самим.

Але не треба забувати, що на горизонті президентські вибори, фактично вони вже розпочалися. І ми вимагатимемо, щоб одночасно з виборами глави держави відбулися й вибори мера Києва. Це змусить національних партійних лідерів нарешті віддати борг киянам. Якщо ж вони цього не зроблять, то отримають відповідну оцінку людей. Ми зробимо все можливе, щоб донести позицію політиків до кожного мешканця. І хай кандидатів на головне крісло в державі потім не дивують результати голосування.

Але наша перемога буде не благодіянням політиків, а виключно вимогою громадян. Це змусить усіх нас більше цінувати законні інструменти впливу на владу і уважно дивитись, кого ми обираємо. Закликаю Вас не залишатись на узбіччі в час, коли наше місто свідомо руйнують. Ваша дія, Ваша позиція, Ваша участь – це запорука змін. Разом ми досягнемо головного – наступних трьох років правління Черновецького у Києві не буде.

powered by lun.ua
Коментарі — 29
Chortopoloh _ 10.06.2009 14:12
IP: 77.52.50.---
Таваріщ Пилипишин, рлозкажіть-но краще що ви як голова Шевченківської РДА зробили для того, щоб припинити незаконне будівницто у заповіднику "Софія Київська", по вул. Гончара? А то триндєть ми тут усі вміємо.
MAX103 _ 10.06.2009 13:59
IP: 195.64.226.---
Мэр Киева это четвертый если не третий человек в государстве. И у нас так повелось, что каждый президент хочет мэра под себя. Может если одновременно избрать мэра и президента новый городской голова будет больше думать о киевлянах а не о том что ему скажут в секретариате.
Vlad_iz_Kharkova _ 10.06.2009 13:54
IP: 195.26.93.---
И причем тут Черновецкий? Досрочные выборы были в множестве городов и сел. Почему избранный на них мэр д.б. меньше на должности, чем избранный на очередных выборах? Его точно ткже избирали.
Выборов станет меньше, а не больше. Вы будете выборы мэра устраивать хоть каждый день, пока нужный результат не получите. Киевляне выбрали не Вас, а Черновецкого. Все обращения к "Банковой и Грушевского" – это черный PR. К Киевлянам обращайтесь. Они Вас не любят, а ВЫ их хотите заставит на выборы чуть не ежедневно ходить.
Плутон _ 10.06.2009 13:52
IP: 194.44.105.---
пане Пилипишин-черновецький, його клан – це найстрашніша трагедія для Києва та України. Бо це її столиця. А знищення, руїна, в яку перетворено Київ-це національна катастрофа. Знищено стільки підприємств, продано, захоплено – не перерахувати. Страшною є духовна й культурологічна деградація й знищення національних цінностей. Але якщо цьому бандиту, який весь час косить під божевільного ще це може зійти, мов, безпамятний дурень, то як пояснити те, що ви, начебто не шизофренічний зовні, є таким самим вандалом? Адже ви так само знищуєте українські історичні памятки, так саме захоплюєте, загарбуєте й накопичуєте багатство на збідненні інших. Всім памятно, як ви продали російським окупантам українську церкву й навіть публічно не покаялися. ТО ж як ви смієте моралізувати й пхатися в крісло міського голови, якщо ви не тільки не кращий, а ще підступніший!?
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter