Віктор Пилипишин Лідер ГО "Кияни передусім"

Політики вкрали владу в киян

18 лютого 2010, 16:05

В Україні так повелось – змінюється влада, змінюються і закони. Іноді здається, що для народних депутатів справою честі є хоча б раз на кілька років переписати Конституцію. А часто парламентарі не утруднюють себе і цим. Просто приймають постанови за принципом "я так хочу" – і трава не рости. Якраз такий випадок ми спостерігали 16 лютого в сесійній залі, коли 250 "слуг народу" скасували місцеві вибори, що мали відбутися 30 травня. Заради пристойності могли хоча б відразу призначити новий строк волевиявлення. Але ж ні – спочатку проголосували а потім збираються домовлятися. Ось так і живе тепер Україна, ніби то й не було ніколи виборів до сільських, міських, районних та обласних рад.

У зв'язку з цим у мене пропозиція. Давайте взагалі скасуємо Основний Закон. Давайте запишемо – порядок і дата виборів (місцевих, національних) визначається особистою домовленістю лідерів найбільших фракцій у парламенті. Так буде принаймні чесно.

Але від емоцій перейду на мову юридичної "арифметики". В грудні 2004 року Верховна Рада змінила Конституцію. Раніше стаття 141 Основного закону проголошувала, що строк каденції місцевих рад складає 4 роки. В результаті змін строк повноважень місцевих депутатів подовжили на рік. Але зробили важливе застереження. Ця норма не стосується тих рад, яких оберуть весною 2006 року. Тобто за Конституцією діючі місцеві ради мають скласти свої повноваження в наступному місяці. Але в чітку юридичну логіку як завжди втрутилася політика. Оскільки час виборів президента змістився із осені на зиму, вирішили посунути й місцеві вибори. Спочатку на 30 травня. Президентські вибори, зокрема в Києві, показали – люди вимагають змін. Тому політики, які цих змін не хочуть, були простими в своєму цинізмі. Вони відтягнули вибори на півроку-на рік, щоб пристрасті вляглися.

Що це означає для Києва і киян? Це означає, що Черновецькому та "молодій команді" дали "зелене світло". Є цікава історична аналогія. В середньовіччя існувало таке військове правило. Якщо місто не здавалося завойовнику, чинило опір, йшла тривала облога, то після його захоплення командири давали солдатам три дні на пограбування і вбивства. Це була така помста патріотам. Кияни на останніх виборах показали, що не довіряють національним політикам. У другому турі майже 33% мешканців не прийшли на дільниці, 8,05% проголосували "проти всіх". Це рекорд України. І тому національні політики слушно збагнули – немає страшнішої помсти киянам, ніж залишити їм Черновецького ще на рік.

Політики тепер вільні від моральних сентиментів. Нічого більше загравати з виборцями. Раніше вони обіцяли забрати владу у Черновецького, а тепер украли її у киян. Очевидно, якби вибори в райради відбулися 30 травня, туди б прийшли нові люди. Професійні управлінці, патріоти Києва. "Молоду команду" вимели б із районів назавжди. Це відкривало б шлях для районних референдумів про недовіру Черновецькому. Не може бути короля без королівства. Так само мер не зміг би далі керувати Києвом без районів.

Але киянам сьогодні зв'язали руки. Зараз нас змушують ходити по коліна в снігу, падати та ламати ноги на льоду, маневрувати між ямами на дорозі. А весною нас змусять вже плавати по Києву, коли весь цей сніг почне танути. А Черновецький закликатиме бабусь залізти на дахи будинків і не ризикувати випливати на вулицю.

Проте не все так сумно в Датському королівстві. Принаймні ми вже побачили справжнє обличчя борців за народне щастя, які сидять у парламенті. І вдруге себе не дамо ошукати. Тепер ми самі собі рятівники. Сьогодні ми створили громадський рух "Кияни передусім!". Це явище нового типу, не пов'язане з політикою. Якщо колись у Європі люди часто об'єднувались навколо гасла "Країна в небезпеці!", то що нам заважає? Адже Київ вже не на межі катастрофи, він цю межу перетнув.

Тому наш громадський рух не буде сидіти склавши руки лише тому, що на горизонті не маячить перспектива нових виборів. Ми діятимемо в будь-якому випадку. Для нас порятунок скверу, успішний суботник чи пікет на захист прав киян це уже перемога. Крок за кроком, тактикою малих дій ми видавимо із столиці "молодих" вандалів та мародерів. Хоча політики вкрали владу у киян, але ми повернемо її власними силами.

powered by lun.ua
Коментарі — 73
Віктор Пилипишин _ 25.02.2010 16:41
IP: 195.64.226.---
Бродяга по жизни:
Если бы вы вникли в систему распределения полномочий между районом и городом, то увидели бы, что у нас давно уже забрали все функции по согласованию строительства. О новом котловане, я иногда как и Вы узнаю из прессы. Единственное, что мы можем сделать, это обратиться к Киевсовету и уповать на их совесть. Сегодня Шевченковский районный совет принял соответствующее обращение по Прорезной. Мы просим не просто запретить там строительство, но и не отдавать эту землю в аренду. Недавно мы выделили технику, чтобы этот котлован зарыли, но завтра он может снова появиться. И мне вдвойне обидно, что я вроде бы глава района, а никаких рычагов влияния на застройщиков не имею. Можно назвать имя застройщика, кто его "крышует" на уровне города, но если в мэрии все решено даже глава района ничего сделать не может.
марсианка _ 25.02.2010 09:47
IP: 195.64.226.---
Кандиба:
а когда это в Киеве не было вольного местожительства???
знаете Михалков очень чудно сказал как-то,что тот,кто вкладывает в понятие барин негатив сам по сути холоп.Рядом с киевлянами,которые только и кричат про чье-то село мне стыдно так называться...может достойных нет?вспомните как мне хоть одного мэра киевлянина???
Кандиба _ 24.02.2010 22:32
IP: 178.92.133.---
Віктор Пилипишин:
Поки не зробили вільне місцепроживання в Києві все було гаразд. Владу на всіх рівнях захопило село! Вас не цікавлять кияни – вас цікавить щоб ще урвати в Києві. Вам завжди все буде мало. Ви вже захоплюєте і Київську область. Чому не вашу рідну Львівську?
pacamood _ 24.02.2010 15:20
IP: 77.52.235.---
Знаете, меня просто поражает бронелобость отдельно взятых товарищей.
Любой, кто действительно интересовался вопросом продажи "Сяйва", знает, что это дело рук Супруненко, зятя Черновецкого. А когда это крышуется на уровне прокуратуры, то ни один глава района на это влиять не может...даже публичным актом самосожжения!

Что касается уборки снега, то есть предложение ко всем умникам пройтись по соседям и на добровольных началах, без денег попытаться привлечь их к этому нехитрому занятию. (именно так сейчас вынуждены делать районы, т.к. денег им на это город не выделяет) А если соседи откажуться, то спросите у них, какого хрена они в 2008 году голосовали за Черновецкого или вообще не пришли на выборы!
vlad_2010 _ 24.02.2010 13:54
IP: 94.154.216.---
пане Пилипишин, менше в блогах сидіть, а краще подумайте як район від снігу почистити. І майно не розбазарюйте. Чим ви думали, коли "Сайво" на продаж виставляли чи на конкурс оренди. Щось святе залишилось? Чи тільки піариться здатні?
петруччо _ 24.02.2010 09:29
IP: 62.64.74.---
Да, людей на улицу выкинули из "Сяйва"...Причем, заметь ахфанасий, Чеорновецкого не смущают даже присутствие видеокамер...
gf83 _ 24.02.2010 09:29
IP: 62.64.74.---
логика железная)))) – кто-то украл, а ты бензином обливайся)))) так по ходу всей Украине над бензом облиться, потому как политики всё раз...и!!! народ помрёт, а они остануться!!))) ктож тогда в форумах сидеть будет то?)))
петруччо _ 24.02.2010 09:26
IP: 62.64.74.---
На днях доченьку Космоса ограбили во Франции – в сумочке были драги на сумму 4 млн. евро...Вот тебе ответ на вопрос, чкего ты по колену в снегу ходишь и кто в этом виноват
Ahvanasij _ 24.02.2010 09:25
IP: 195.64.226.---
Сяйво – це типовий рейдерський корпоративний конфлікт. В цій ситуації щиро жаль лише працівників магазину та читачів української літератури. Але ні в якому разі не жаль ні одного, ні іншого власника. А щодо Пилипишина, то заради справедливості треба сказати, що відповідне подання до прокуратури він направив. На жаль, міліція району не поідпорядковується. А оскільки всю цю справу затіяв зять Черновецького Супруненко, то зрозуміло, що мєнти і слова кривого йому не скажуть.
петруччо _ 24.02.2010 09:24
IP: 62.64.74.---
Вужик, по тколено в снегу мы ходим исключительно по вине Космоса. Почему? Да потому что распределение финансов на устранение неудобст типа снежных заносов и прочего находится в руках Лени! Причем тут бензином лить...В Шевченкоском районе с этим проблем меньше всего, потому что там люди и вправду что-то делают, заметь по собственной инициативе, несмотря на отсутствие денег! Так что прежде чем бомбить, разберись
вужик_вогнепалик _ 23.02.2010 23:35
IP: 95.133.93.---
ЗИ – Льончик звичайно ще те м*дило, але після розгрому Сяйва, я до Пилипишина всяку повагу втратив. я не знаю хто винен, але це на Тобі ввіреній території відбувається гвалт залишків основ справедливості -роби щось, подай в суд, облий себе бензином, дай комусь в морду, але не сиди в своєму кабінеті... дістали.
вужик_вогнепалик _ 23.02.2010 23:31
IP: 95.133.93.---
аху...ть коли голова райдержадміністрації нарікає на те, що його змушують ходити по коліна в снігу.
петруччо _ 23.02.2010 09:38
IP: 62.64.74.---
Да что там книги! Космос за все время своего правления не помню, что б хоть одну детскую площадку построил...Детям играть негде. В центре еще куда нишло. Пилипишин в Шевченковском районе соорудил 200 таких, а по другим районам глухо...
петруччо _ 23.02.2010 09:33
IP: 62.64.74.---
Вот вот! Да вообще ужас! Этих людей, которые в Сяйве работают, на днях атаковали неизвестные, даже кому-то в глаз дали...Господин Черновецкий – это уже бандитизмом попахивает! Методы конечно впарварские...Что хочу то творю! Хочу 6еще один ресторан, сделаю!
gf83 _ 23.02.2010 09:29
IP: 62.64.74.---
шановни, грамадяны!!! я вот читаю комменты – опять вернулись велосепидисты, которым явно читать впадло новости и разбираться,что к чему, и кто его продал и кому, вот они и шпарят "чую дзвин, алэ нэ знаю, дэ вин"!!! а с "сяйвом" так вообще))) ЛЮДЫ, НЭ ЛИНУЙТЭСЯ РОЗБЫРАТЫСЯ", бо Вам скажуть, шо динозавры ещё живы и вы будете верить!!!
петруччо _ 23.02.2010 09:23
IP: 62.64.74.---
Кстати, по поводу намерений команды Черновецкого – случай с магазином "Сяйво" ярко показывает, как они "пекуться" о интелектуальном облике своих горожан. Районные депутаты от Блока Черновецкого во главе с Шевчуком продали кныгарню городским депутатам от Блока Черновецкого во главе с Супруненко и Комарницким...На их месте возведуд очередную ганделык...Пейте дорогие, зачем вам читать!
Солоха777 _ 23.02.2010 09:21
IP: 195.64.226.---
Между прочим, стройку на Прорезной затеял личто Денис Басс и вообще – благодаря Черновецкому и его "команде" скоро весь Киев превратится в сплошной пустырь! Да и Сяйво тоже черновеуцкие между собой поделить не могут. Они депутат продал другому. Вот и устраивают разборки. А "доляху" опять же Черновецкому заносят... надо ведь папеньке для любимой доци на новые украшения собирать))))))

Бродяга по жизни:
Он точно такой же взяточник, только тихушник, отсиживается за чужими спинами, Гонит на Черновецкого себя прикрывая, хотя и Черному наверно доляху заносит. Вот статью его читал типа он не вкурсе кто из его подчиненных без его ведома продал Сяйво, подал заяву в прокуратуру типа что бы те разобрались. А парк на улице Прорезной, выкорчевали деревья и уже хотели что то строить, почти на крещатике, там и так деревьев почти не осталось. Утырок.
Відрадний _ 23.02.2010 09:09
IP: 195.64.226.---
Бродяга по жизни _
Знать то он знает, но врядли что то может поделать. У Блока Литвина (из которого Пилипишин вышел) всего 3 депутата в райраде, а у Черновецких – почти треть. Вот они и продают направо и налево. Ситуация та же, что и в Киевраде, впринципе.
Zabava_ _ 23.02.2010 00:39
IP: 95.132.123.---
Пилипишин на Прорезную приезжал к ЛЮДЯМ! И трактор дал закопать котлован и дворников выделил. ESP – вы плохо информированы по поводу велотрека. Пилипишин с Черновецким в крепкой зарубе давно и официально. У меня сегодня траур, и не до вас...но несправедливость не терплю. Хотите ругать – ругайте по делу, а не тупо и бездарно. Вы сами себя выдаете с потрохами. Повышайте, господа, интеллектуальный уровень:) Пока вам до Пилипишина, как до неба срачки.
Бродяга по жизни _ 22.02.2010 20:42
IP: 109.86.60.---
Он точно такой же взяточник, только тихушник, отсиживается за чужими спинами, Гонит на Черновецкого себя прикрывая, хотя и Черному наверно доляху заносит. Вот статью его читал типа он не вкурсе кто из его подчиненных без его ведома продал Сяйво, подал заяву в прокуратуру типа что бы те разобрались. А парк на улице Прорезной, выкорчевали деревья и уже хотели что то строить, почти на крещатике, там и так деревьев почти не осталось. Утырок.
ESP _ 22.02.2010 20:28
IP: 86.111.230.---
ESP:
И чем вы лучше Омельченко швондера и Черновецкого взяточника и коррупционера?
ESP _ 22.02.2010 20:26
IP: 86.111.230.---
http://www.interesniy.kiev.ua/old/architecture/kyiv_in_danger/velotrek/31283
Пилипишин, если ты честный, как ты допустил чтобы так изуродовали исторический центр киева (велотрек, зелёную зону, прилегающую тереторию)? Там внизу картинка (уродец бетонный в тихом центре Киева). Понятно что и Омеля получил там денег и Черновецкий с Голубченко сейчас. Да и чтобы так уродовать район в котором вы голова, думаю вы тоже взяточку получили. А вышли бы сами с протестом. Да не такой вы человек. Это печально, что не такие, руководят историческим районом Киева и городом (
Бродяга по жизни _ 22.02.2010 20:24
IP: 109.86.60.---
Все очень просто, они ведь все одна компашка, правда Кличко я не видел, а вот все о ком речь у пилипишена в дружках
ESP _ 22.02.2010 20:02
IP: 86.111.230.---
Кстате эти все Киоски типа под паттронатом Шевченковского района. Есть инфа что сын Пилипишина лично их курирует и получает с них.
ESP _ 22.02.2010 20:00
IP: 86.111.230.---
Zabava_ _ 21.02.2010 18:08
При чём тут Кличко и Парцхаладзе до велотрека? Там не 21 век строит, а консоль. Которая до Парцхаладзе и Кличко не имеет никакого отношения. А велотрек отдали ещё при Омельченко с молчаливого соглсия его друга Пилипишина.
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter