Євген Рибчинський

Голандці, що ви палите?

07 квітня 2016, 14:09

Європейські цінності це надзвичайно важливий орієнтир у розвитку країни, яка споконвіку знаходилася на розі шляхів "з варягів у греки" і з дикої Азії у цивілізовану Європу. Такий орієнтир передбачає передусім відповідну доктрину, а не, як декому здається, спрощений режим перетину західного кордону. Доктрин, на відміну від простого бажання, в України ніколи не було, нема і за нинішньої влади напевно і не з'явиться. А от шість мільйонів українців, які попри візовий режим, якимось чином опинилися за кордоном і знайшли собі роботу, у нас є і напевне будуть у ще більшій кількості. Вони інтегрувалися у європейське середовище завдяки своїй майстерності і конкурентоздатності на відміну від наших допотопних промислових підприємств. Ті ж громадяни України, хто жодного разу не був у Європі, наврядче зможуть поїхати до омріяного заходу хоч аж раз, через свою абсолютну фінансову неспроможність.

Тому думка голандських громадян щодо місця України у Євросоюзі мене особисто не цікавить. Не на часі це питання, не на часі. Який там ЄС, коли в нас досі керують країною колишні комуністи і комсомольці, а найпотужніші державні підприємства в руках бариг і злочинців. Яка там Європа? Поки ми наведемо лад у своєму домі, будинок на піску під назвою ЄС може зникнути з карти світу раз і назавжди. І для цього є усі передумови, починаючи від наростаючоі арабської гуманітарної експансії і закінчуючи елементарною неспроможністю ЄС захистити своїх членів від зовнішніх військових загроз. Якщо США раптом відмовляться наповнювати на 70% бюджет НАТО свіжо надрукованими зеленими купюрами, економіки половини європейських країн просто напросто складуться під навантаженням армійських потреб і замовлень.

А щодо голландців, то прости Господи, здається, їм одного збитого росіянами літака замало... Але то таке. Референдум позаду. Україна – adieu! Європа радісно зітхає і переводить дух.

І треба бути дійсно щирим єврооптимістом, щоб від всього серця поважати вибір тих, хто живе в одностатевих шлюбах, курить маріхуану і по вихідних підпрацьовує повіями у кварталі червоних ліхтарів.

Вибачте за емоційність, але усі голандці разом взяті не достойні і одного українця, який загинув взимку 2014 саме на Євромайдані! А в нас іх ціла Небесна сотня.

Але це вже наші національні цінності, наша гідність і наша невмируща пам'ять.

P.S. А тим часом у Лондоні на повному серйозі розглядають можливість виходу Великобританії з зони ЄС. Для цього достатньо лише провести аналогічний референдум серед мешканців британських островів

Корупція1189 Україна та Європа973 Aтака Путіна1136 Уряд реформ353 Свобода слова556
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Арсен Аваков

МВС України впроваджує перший мотиваційний іпотечний пакет – як основу чесної та гідної служби

Іван Крулько

Президентський злам-2

18
Ігор Попов

Необхідно дати реальну можливість трудовим мігрантам голосувати на виборах

6
Ігор Луценко

Про науку соціологію і суд

Віктор Уколов

Нові опитування свідчать про стагнацію позиції

Сергій Лямець

Коболев готовится получить новые миллионы. Что стоит за планами убрать правление ''Нафтогаза''

3
Тетяна Чорновол

Портнов іменем України буде вирішувати чи законно конфіскували активи Януковича

Ірина Федорів

Самопроголошений голова Коцюбинського вивів бюджетні мільйони аферистам. Де правоохоронці? Де держава?

11
Юрій Мірошниченко

Маю надію, що рівень політичної культури в Україні зростатиме!

2
Юрій Луценко

Закликаю творити перемоги і пишатися перемогами один одного

АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter