Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

Або кінець системі корупції, або кінець нашим грошам: Нацбанк не виконує жодної зі своїх функцій. Це криза довіри.

19 грудня 2014, 17:56

Національний Банк зробив не менше біди, ніж війна на Сході, завдавши шкоди Національним інтересам України і національній безпеці.

По всьому видно, що необхідна відставка голови Нацбанку.

Я зустрілася з достатньою кількістю експертів та звірила факти, щоби зробити такі висновки.

Над цим питанням вже місяць працює аналітична група АІУ. Абсолютно зрозуміло, що таке керування національним банком зайдає нищівного удару по іміджу нашої держави і добробуту кожного українця.

Детальні матеріали надаю:

Непрофесійність чи злочинна діяльність

Дії НБУ великою мірою причетні до погіршення фінансово-економічного стану населення, підприємств, банків та державних фінансів. Непрофесійно-злочинна діяльність НБУ не тільки розбалансувала фінансово-господарську систему, але фактично стала причиною посилення рецесії та інфляції в Україні.

А саме:

- переважна більшість банків фактично доведена до стану банкрутства (вкладники мають проблеми зняття коштів в переважній більшості банків). Відсутня реальна програма підтримки ліквідності банків. Декларована підтримка непрозора і тенденційна надається наближеним банкам або за фінансову мотивацію;

- реалізація політики вимивання ліквідності з банків, що спричинило до повного припинення кредитування реального сектору економіки та населення

неефективна витрата резервів НБУ при фактичній спекуляції банку Гонтаревої (банк Авангард), який розкачував курс гривні;

- маніпуляції з валютними аукціонами і фактично ручний допуск банків.

введення незаконних обмежень, проведення перевірок та неприхований шантаж банків, котрі незгодні з діями та рішеннями НБУ;

- необґрунтовані звинувачення та погрози експортерам та імпортерам щодо валютної виручки та платежів

Фактично НБУ, який відповідає за "...забезпечення стабільності грошової одиниці України...сприяє стабільності банківської системи... сприяє додержанню стійких темпів економічного зростання та підтримує економічну політику Кабінету Міністрів України" під керівництвом Гонтаревої не виконав жодної зі своїх основних функцій.

Оцінка матеріальної шкоди завданої діями НБУ в рази перевищує військові втрати на Донбасі та Криму оскільки призвели до зубожіння людей, втрати робочих місць, банкрутства підприємств та банків. При цьому реальні масштаби проблеми починають відчуватися тільки зараз і темпи падіння тільки підсилюватимуться.

Сумнівні операції структур Гонтаревої

- компанія ICU (http://www.icu.ua/ru) під керівництвом Валерії Гонтаревої приймала участь в транзакціях виведення капіталу з України очільниками режиму Януковича. Більшетого, на ринку утвердилася думка про те що структура пані Г. не тільки приймала участь, але і активно пропонувала "креативні схеми". Схема базувалася налегалізації доходів через операції на риках цінних паперів з наступним виведенням"легалізованих" коштів за кордон. В подальшому кошти або заводилися в Українудля купівла державного боргу, або інвестувалися в іноземні фонди з подальшою таки купівлею суверенного боргу України. Сума виведених коштів оцінюється в 6-8млрд доларів США.

- вже в лютому 2014 році, компанія ICU під керівництвом Г.приймала участь в транзакціях пов'язаних з активами Сергія Курченка. Так в лютому була проведена операція з залученням НБУ, Аграрним фондом та Брокбізнесбанком, в результаті якої були викрадено понад 2 млрд гривень коштів аграрного фонду. Радником по угоді виступив все той же ICU. Генпрокуратурою поданому факту було затримано першого заступника Гонтаревої – Бориса Приходька.

- як консультанти, ICU зрозуміло була в курсі всіх деталей операцій, в тому числі компаній на які переводилися кошти, залучених осіб та можливо бенефіціарів.

- схема з Брокбізнесбанком і Аграрним Фондом може повторитися і сьогодні за участю тієї ж таки пані Г. Так, ДІУ (Державна Іпотечна Установа) випустила облігації на суму 3 млрд. гривень розмістивши їх в Дельта банку під які Дельта отримує рефінансування від НБУ на аналогічну суму. Кошти на даний момент ДІУ не отримала і фактично стала заручником платоспроможності Дельта банку.

- було проведено розслідування проведені Державною службою Фінансового Моніторингу і Прокуратурою України, які показали що 42 компанії пов'язані з Януковичем та оточенням перевели понад 2 млрд доларів на іноземні рахунки протягом 2010-2013 років (http://www.sdfm.gov.ua/news.php?news_id=2592&lang=en). Щодо цихфактів Державною службою Фінансового Моніторингу заблокувала кошти на рахунках відкритих в Ощадбанку та інших банках. Також, вчервні 2014 року, Прокуратура України арештувала активи Сергія Арбузова в формі державних цінних паперів на суму $1.8b та 1.2b UAH. ICU, який перебував у власності Гонтаревої, виступав радником по багатьох з цих угод (http://forbes.ua/business/1381967-valeriya-i-obligacii)

- є рішення суду щодо відкриття кримінальної справи проти Гонтаревої таїї діяльності на посаді Голови НБУ (http://www.kyivpost.com/content/ukraine/court-orders-kyiv-prosecutors-to-bring-action-against-nbu-governor-gontareva-373763.html)

- спекуляція державними резервами. Аукціони попродажу валюти в вересні являли собою класичну спекуляцію державними резервами. До участі в аукціоні допускалися тільки вибіркові банки. Вони отрималиможливість купити валюту подешевше, щоб потім продати дорожче. Падіння курсу до15 грн за долар допомогло зробити цей прибуток максимальним. Одним з переможціваукціонів в вересні виступав банк "Авангард", який займав 152 місце в рейтинубанків по активам, який належав пані Г. до приходу в Нацбанк.

- Банк Гонтаревої виріс на 75%

- боротьба з "повітряними млинами" прикриваючись обєктивними причинами проте які не мають вплив на курс. Так, постійний аргумент пані Г., що у нас війна не витримує критики. Для прикладу, в тій же Сирії де війна набагато масштабніша девальвація тільки 20%. У нас же біля 65%.

декілька курсів валют. На думку учасників і експертів ринку, НБУ під керівництвом пані Г. призвело до колапсу валютно-банківського ринку, який фактично не функціонує. Денний об'єм торгів знизився до 200 млн доларів і продовжує знижуватися. В той же час падіння експорту товарів становить лише 6.8% за 8 місяців 2014 року, що свідчить про відхід ринку в тінь. Пані Г.вдалося зробити неможливе – створити чорний ринок валюти для юридичних осіб.Нацбанк продовжує боротьбу з "повітряними млинами" ставши арбітром і експертомпо операціях фізичних, юридичних осіб, ввівши кураторів в більшість банків іприкриваючись гаслами забезпечення псевдо стабільності. На практиці ж аналітики прогнозують подальше падіння об'ємів міжбанківських торгів нижче 100 млн.

- падіння курсу гривні і очікувана подальша девальвація призвела до росту цін

- доведення підприємств до банкрутства. НБУ проводить політику направлену на підвищення відсоткових ставок через підняття облікової ставки до 12.5%, яке має прямийвплив на вартість запозичень в банківській системі. У свою чергу це призводить до банкротства підприємств котрі не можуть розраховуватись за кредитами позахмарним відсоткам 20-25%.

загрозадля продовольчої компанії. Постійне підвищення вартості кредитів створює ризикдля посівної, оскільки банки не в змозі видати нові кредити, а аграрії не маютьможливості кредитуватися під 25% річних.

- запит Конгресмена США Стівена Стомана щодо дослідження фактів можливої причетності Гонтаревої до відмивання грошей режимом Януковича.

Можливий російський слід

Зв'язки з Арбузовим та Курченком, які перебувають в Росії та можутьтиснути на Гонтареву враховуючи компромат на неї.

Інша преса

США просить розслідувати факти про масштаби корупції в Україні

http://glavcom.ua/articles/24452.html

http://www.epravda.com.ua/news/2014/11/25/508496/

http://forbes.ua/news/1383477-ssha-proveryat-blizkuyu-k-glave-gontarevoj-kompaniyu

http://censor.net.ua/news/313322/kongress_ssha_proverit_blizkuyu_k_glave_nbu_kompaniyu_na_chestnost_smi

http://www.rbc.ua/rus/news/politics/kongress-ssha-prosyat-rassledovat-fakty-o-masshtabah-korruptsii-24112014142100

http://finance.obozrevatel.com/business-and-finance/26850-kongress-ssha-proverit-blizkuyu-k-glave-nbu-kompaniyu-na-chestnost.htm

http://world.lb.ua/news/2014/11/24/287070_kongress_ssha_poprosili_rassledovat.html

http://ukranews.com/news/146415.SMI-Kongress-SShA-proverit-blizkuyu-k-glave-NBU-kompaniyu-na-chestnost.ru

"Дельта банк" хотят превратить во второй "Брокбизнес"?

http://uainfo.org/blognews/416818-delta-bank-hotyat-prevratit-vo-vtoroy-brokbiznes.html

Гонтарева создает Госбанк СССР?

http://finance.obozrevatel.com/business-and-finance/95267-gontareva-sozdaet-gosbank-sssr.htm

Акция "Прощай, Валерьич"

http://finance.obozrevatel.com/business-and-finance/39416-aktsiya-proschaj-valerich.htm

Гонтарева и Лагун: с широко закрытыми глазами

http://obozrevatel.com/crime/90652-gontareva-i-lagun-s-shiroko-zakryityimi-glazami.htm

Курченко возвращают руками Лагуна

http://finance.obozrevatel.com/business-and-finance/62108-kurchenko-vozvraschayut-rukami-laguna.htm

Арбузов замедленного действия

http://obozrevatel.com/politics/46301-arbuzov-zamedlennogo-dejstviya.htm

Валерия Гонтарева удвоила ошибки своего предшественника – экс-заместитель главы НБУ

http://nvua.net/publications/Valeriya-Gontareva-udvoila-oshibki-svoego-predshestvennika-eks-zamestitel-glavy-NBU-13749.html

Гонтарева "доит" банки перед отставкой?

http://from-ua.com/obzor-pressi/327565-gontareva-doit-banki-pered-otstavkoi.html

Гонтарева наносит Украине вреда больше, чем вся российская армия

http://osp-ua.info/regions/41501-gontareva-nanosit-ukraine-vreda-bolshe-chem-vsja-rossiyskaja-armija.html

Валерия и недоверие

Почему в заявлениях и действиях НБУ так много противоречий

http://forbes.ua/business/1379582-valeriya-i-nedoverie

Сто дней главы Нацбанка Гонтаревой: бессистемность и непоследовательность

РИА Новости Украина:

http://rian.com.ua/analytics/20140930/357686159.html

Первые 100 дней Гонтаревой. Успехи и провалы

http://finance.liga.net/banks/2014/10/1/articles/40306.htm

Эксперты: что происходит с гривной и кому это выгодно

http://nahnews.com.ua/89637-eksperty-chto-proisxodit-s-grivnoj-i-komu-eto-vygodno/

Як купити $200, або PRовал Гонтаревої

І що було б, якби очільниця НБУ прийшла в інший банк

http://forbes.ua/ua/business/1380390-yak-kupiti-200-abo-proval-gontarevoyi#print

КАК ДЕНЬГИ МВФ ПОВЛИЯЮТ НА КУРС ДОЛЛАРА

Сегодня глава НБУ Валерия Гонтарева заявила, что получение финансовой помощи от МВФ и других западных кредиторов – вопрос практически решенный.

http://ubr.ua/finances/macroeconomics-ukraine/kak-dengi-mvf-povliiaut-na-kurs-dollara-311470

Зачем Гонтарева и Шлапак поехали на неделю в США?

РИА Новости Украина: http://rian.com.ua/columnist/20141011/358157211.html

НБУ разрешил "любимым банкам" не платить по кредитам

Регулятор стал крайне избирательным в своих требованиях о возврате рефинанса

http://forbes.ua/business/1379499-nbu-razreshil-lyubimym-bankam-ne-platit-po-kreditam

Валерія Гонтарєва прикривала схеми "Брокбізнесбанку" Курченка

http://antikor.com.ua/articles/12684-valerija_gontarjeva_prikrivala_shemi_brokbiznesbanku_kurchenka

Главу НБУ и ее первого зама могут уволить после выборов

http://www.ukrrudprom.ua/news/Glavu_NBU_i_ee_pervogo_zama_mogut_uvolit_posle_viborov.html

Валютная проверка на прочность

Економічна правда, 15 октября 2015

Провальная политика НБУ на валютном рынке привела к репрессиям на финансовом рынке. Все банки, которые осмелились покупать и продавать валюту на межбанке дороже 12,95 грн за долл, столкнулись с проверками регулятора.

http://www.ukrrudprom.ua/digest/Valyutnaya_proverka_na_prochnost.html

powered by lun.ua
Коментарі — 172
Ольга Андрєєва _ 05.02.2015 19:33
IP: 109.251.234.---
Jurij Stadny:
В ТАКІЙ КОРУМПОВАНІЙ КРАЇНІ ЯК НАША МОЖЕ БУТИ НЕЗАЛЕЖНИЙ БАНК??? ТАК САМО ЯК У НАС ЗАРАЗ "НЕЗАЛЕЖНІ СУДДІ". ТАМ ДЕ НЕМАЄ ПРАВА, НЕ ПРАЦЮЮТЬ ЗАКОНИ, НЕЗАЛЕЖНИМ БАНК НІКОЛИ НЕ БУДЕ!
Ольга Андрєєва _ 05.02.2015 19:18
IP: 109.251.234.---
ГОНТАРЕВА-ЦЕ КВІТОЧКИ У ЗРІВНЯННІ З ТИМ ЗМІЇНИМ КУБЛОМ, що насправді керує НБУ. ВИ ВІРНО ЗАУВАЖИЛИ – НБУ ЦЕ СТРАШНІШЕ ЗА ВІЙНУ З ПУТІНИМ.ІДЕ ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНИ із СХОДУ ПУТІН ІЗ ТИЛУ МВФ.ДЕХТО НАЇВНО ДУМАЄ, ЩО НАС РЯТУЮТЬ КРЕДИТИ.КРЕДИТ НІКОЛИ НЕ ДАЄТЬСЯ ПРОСТО ТАК.А ЩО В ЗАЛОГ ДАЄ НАША ДЕРЖАВА? ВСЕ НАЙКРАЩЕ,ЩО МАЄ ПРИНОСИТИ ДОХІД.РАЗОМ З ДЕШЕВОЮ РОБОЧОЮ СИЛОЮ ТОБТО НАС З ВАМИ, ЯК ДОВЄСОК.ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ УКРАЇНИ – ЦЕ НЕГАЙНЕ ВИЧИЩЕННЯ ВСЬОГО НБУ, ПОСТАВИТИ НА КЛЮЧОВІ ПОСАДИ ТІЛЬКИ ПРОФЕСІЙНИХ ПАТРІОТІВ, ДЛЯ ЯКИХ -УККРАЇНА ПОНАД УСЕ.ПОВЕРНУТИ ВСЕ НАЦІОНАЛЬНЕ БОГАТСТВО, ЯКИМ СЬОГОДНІ КОРИСТУЮТЬСЯ 3-4 ЛЮДИНИ, І НІЯКІ КРЕДИТИ НАМ НЕ БУДУТЬ ПОТРІБНІ. КОЖЕН ДЕНЬ ВМИКАЄТЬСЯ СТАНОК, ЯКИЙ ДРУКУЄ ГРИВНЮ, ЯКА НІ ЧИМ НЕ ПІДТВЕРДЖЕНА,скуповують валюту наданих кредитів І ВИВОЗЯТЬ ЗА КОРДОН. ЩЕ МИХАЙЛО ГРУШЕВСЬКИЙ ГОВОРИВ: "БІДА УКРАЇНИ У ТОМУ, ЩО НЕЮ КЕРУЮТЬ ТІ, КОМУ ВОНА НЕ ПОТРІБНА"
Ольга Андрєєва _ 05.02.2015 19:05
IP: 109.251.234.---
ГОНТАРЕВА-ЦЕ КВІТОЧКИ У ЗРІВНЯННІ З ТИМ ЗМІЇНИМ КУБЛОМ, що насправді керує НБУ. ВИ ВІРНО ЗАУВАЖИЛИ – НБУ ЦЕ СТРАШНІШЕ ЗА ВІЙНУ З ПУТІНИМ.ІДЕ ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНИ із СХОДУ ПУТІН ІЗ ТИЛУ МВФ.ДЕХТО НАЇВНО ДУМАЄ, ЩО НАС РЯТУЮТЬ КРЕДИТИ.КРЕДИТ НІКОЛИ НЕ ДАЄТЬСЯ ПРОСТО ТАК.А ЩО В ЗАЛОГ ДАЄ НАША ДЕРЖАВА? ВСЕ НАЙКРАЩЕ,ЩО МАЄ ПРИНОСИТИ ДОХІД.РАЗОМ З ДЕШЕВОЮ РОБОЧОЮ СИЛОЮ ТОБТО НАС З ВАМИ, ЯК ДОВЄСОК.ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ УКРАЇНИ – ЦЕ НЕГАЙНЕ ВИЧИЩЕННЯ ВСЬОГО НБУ, ПОСТАВИТИ НА КЛЮЧОВІ ПОСАДИ ТІЛЬКИ ПРОФЕСІЙНИХ ПАТРІОТІВ, ДЛЯ ЯКИХ -УККРАЇНА ПОНАД УСЕ.ПОВЕРНУТИ ВСЕ НАЦІОНАЛЬНЕ БОГАТСТВО, ЯКИМ СЬОГОДНІ КОРИСТУЮТЬСЯ 3-4 ЛЮДИНИ, І НІЯКІ КРЕДИТИ НАМ НЕ БУДУТЬ ПОТРІБНІ. КОЖЕН ДЕНЬ ВМИКАЄТЬСЯ СТАНОК, ЯКИЙ ДРУКУЄ ГРИВНЮ, ЯКА НІ ЧИМ НЕ ПІДТВЕРДЖЕНА,скуповують валюту наданих кредитів І ВИВОЗЯТЬ ЗА КОРДОН. ЩЕ МИХАЙЛО ГРУШЕВСЬКИЙ ГОВОРИВ: "БІДА УКРАЇНИ В ТОМУ, ЩО НЕЮ КЕРУЮТЬ ТІ КОМУ ВОНА НЕ ПОТРІБНА"
Nodelta Nodelta _ 24.12.2014 00:33
IP: 91.214.133.---
Дельта банк 20/12/14 заблокировал все счета своих вкладчиков! Вкладчики банка, у которых в банке есть значительные средства на счетах и депозиты не могут получить доступ к своим деньгам! Все платежные карты заблокированы! Люди не имеют возможности снять деньги в банкоматах, ни рассчитаться в торговой сети! Мало того каким-то образом Дельта Банк получил право, очевидно и деньги на социальные выплаты переселенцам и участникам АТО! В отделениях очереди по 300 человек по соц. выплатам! Я не знаю что там придумал Лагун с Гонтаревой, банк реально не платежеспособен, хотя несколько раз только в этом году получал рефинансирование от НБУ! Такое ощущение что деньги прошли мимо вкладчиков! 24 миллиарда – задолженность перед вкладчиками! Мы не имеем доступа к своим деньгам, не можем купить в магазине, не можем снять в банкомате! А люди за границей попали фактически в ловушку!НБУ покрывает незаконные действия банка! Информацию по банку блокируют в прессе и на ТВ! Помогите раскачать эту тему!!!!!!
Jurij Stadny _ 22.12.2014 18:26
IP: 74.125.18.---
Німецький економіст, що працює зараз при уряді про дії НБУ:
Багато українців нині висловлюють незадоволення, покладаючи відповідальність за девальвацію гривні на Національний банк. На Ваш погляд, чи правильних заходів вживає НБУ в нинішній ситуації? І чи можна було взагалі уникнути знецінення національної валюти?

У цілому Національний банк усе зробив правильно. Уникнути девальвації було неможливо. Нинішня критика на адресу Нацбанку, з нашої точки зору, безпідставна. До того ж, Національний банк тепер дуже добре виконує завдання банківського нагляду. Тож керівництвом можна бути задоволеним. А будь-яка дискусія про зміну керівництва є контрапродуктивною. Національний чи центральний банк може працювати переконливо та ефективно лише тоді, коли він є незалежним. Українським політикам обов'язково потрібно розуміти це, а також те, що така критика не допомагає.
Ольга Панченко _ 21.12.2014 14:28
IP: 93.78.84.---
Руслана,Вы что такая умная или излагаете под своим именем чужой текст? Вся деятельность Гонтаревой – это просто решения и действия под диктовку МВФ. А куда деться? Главное на сегодня – получение кредитов.
sveola _ 21.12.2014 09:02
IP: 178.165.93.---
В статті не вказується, хто поставив Гонтарєву на цю посаду. Володимир Пилипчук вказує,що Гонтарєва -мафіозі. А я вважаю, що Гонтарєва -це пішак, зовсім відсутній аналіз її зв'язку з Пецей. Дійсно, це написано не Русланою всі акценти зроблені на Гонтарєвої, той, хто написав цю статтю, навмисно відвів від удару Пецу.
Андрій Афанасенко _ 21.12.2014 01:16
IP: 93.183.254.---
Руслано. Ви профан у фінансах. Отже, цей текст написав хтось, не ви. Некрасиво. Навіщо нас дурити? Це політика по-новому?
олеже77 _ 20.12.2014 21:01
IP: 178.158.207.---
Руслана, аплодую стоячи і прошу вибачення за те, що кілька днів тому звинувачував Вас у надлишковій емоційності!
Гарний абсолютно вивірений та аналітичний пост, Вас підтримую обидвома руками.
Знаю, що в банках вже всі плачуть від цієї дамочки. До Різдва курс буде триматися тільки завдяки тому, що населення буде здавати енну частину валюти, аби мати гроші до свят. Також в свята не буде великих операцій. А от якщо лєрку-облігацію протримати до кінця січня – кірдик українській валюті. Петру Олексійовичу час задуматися: або далі його протеже грабує країну і кидає на нього тінь, або за кілька місяців країна сама прийде знімати гонтарєву, а заразом і її шефа
Yuri Yurieff _ 20.12.2014 20:10
IP: 95.132.254.---
Давайте обсуждать какую-то гонтареву,
которую полгода тому назад
никто и не знал.
Как же легко дурачить народ.
Serhiy SK _ 20.12.2014 19:17
IP: 173.194.90.---
Украина отримує гроші МВФ та іншу фінансову допомогу, яка дозволяє тримати гривню стабільно. Це штучне розхитування гривні і воно може звести на нівець економічні реформи, які ще навіть не почалися.
Ксеня Козакова _ 20.12.2014 18:17
IP: 94.231.71.---
Jurij Stadny:
Руслані просто знесло дах. Це факт. Її використали в новій війні за легалізацію луганди, а вона повелась, як дурочка. Ці 16 хлопців були для них звичайною розмінною монетою. А ця курка, пілікає вже який день в підтримку терористів. Генерал фсб-шний просто вивернув їй мозок, бо нормальна людина перед таким кроком порадилась би з фахівцями. Ось до чого приводять марнославство "зірок" і елементарна відсутність мозку.
100%, сиділа б тихенько молилася за убитих синів України, кожен раз коли вона дивним чином не була на Майдані!!!!
Микола Злочевський _ 20.12.2014 17:29
IP: 188.163.50.---
Ostap Karter:
Уважаемый Остап, Гонтарева впервые подняла вопрос о так называемом "недержавном пенсийном фонде" в НБУ, созданным крупекйшим вором современной Украины Стельмахом. А слабо ответить -какая сумма этого фонда; сколько семья дедушки "заработала за счет этого фонда...Вот это главный вопрос к Гонтаревой и Яреме.
Ostap Karter _ 20.12.2014 15:02
IP: 130.185.36.---
Гонтарева за взятки торгует рефинансом для коммерческих банков! Гонтарева подготавливает для Порошенко, Яценюка, Мартыненко и других олигархов -монополистов приватизацию остатков государственной стратегической собственности по девальвированной цене.Гонтарева способствует разраблению ликвидированных коммерческих банков.Гонтарева спекулирует на курсе доллара.
Ostap Karter _ 20.12.2014 15:00
IP: 130.185.36.---
Гонтарева за взятки торгует рефинансом для коммерческих банков! Гонтарева подготавливает для Порошенко, Яценюка, Мартыненко и других олигархов -монополистов приватизацию остатков государственной стратегической собственности по девальвированной цене.Гонтарева способствует разраблению ликвидированных коммерческих банков.Гонтарева спекулирует на курсе доллара.
Ostap Karter _ 20.12.2014 14:49
IP: 130.185.36.---
Помните, как Гонтарева кричала "Вау!" и руку подняла, когда её утвердили с подачи пафосного клоуна Порошенко, главой НБУ?
Это было начало конца банковской системы Украины, и бешенного ограбления украинцев аферисткой Гонтаревой.Гонтарева типичная "бычка" с выпуклыми глазами алкоголички, которой море поколено!
Jurij Stadny _ 20.12.2014 12:33
IP: 74.125.18.---
Миколо, почитайте попередні пости і зрозумієте чому скомпроментована. А на ваше гувно не відповідатиму, бо то ви так згоряча.
Микола Злочевський _ 20.12.2014 12:32
IP: 188.163.50.---
Дядя Костя:
шановна Руслана!может Вас удивлю но все началось с Вашего финкоменданта майдана Степы Кубива...где он?кто ответит за сотню ярдов рефинанса для банков которые обрушили курс с 8 до 14?забыли? пора отвечать за последствия майдана...нас раздилили по африканской технологии на тутси и хуту...и теперь как колонией управляют все кому не лень...Слава Украине!
Все началось с дедушки Стельмаха, крупнейшего вора современной Украины...
Микола Злочевський _ 20.12.2014 12:28
IP: 188.163.50.---
Jurij Stadny:
mihaylenco – але ж є економісти авторитетні, а не скомпроментована курка говоритиме про фінанси.
Панє Єжи, в чому скомроментовАна? І для чего таке мувіць? То ви єст гувно на патичку...
Бабинец Владимир _ 20.12.2014 12:26
IP: 37.229.73.---
З фактами згоден на 100%. Але Гонтарєва лише виконує накази. Чому в статті ні слова про те, хто призначив Гонтарєву і несе за неї пряму політичну відповідальність? Боїмося головнокомандувача?
Jurij Stadny _ 20.12.2014 12:24
IP: 74.125.18.---
Процитую мудру людину.
"Гонтарева делает все, что в ее силах! Даже Путин не может справится с обвалом рубля имея многомиллиардный резерв..."
ingul _ 20.12.2014 12:23
IP: 74.125.18.---
Jurij Stadny:
mihaylenco – але ж є економісти авторитетні, а не скомпроментована курка говоритиме про фінанси.
А вот второй конченный!
ingul _ 20.12.2014 12:22
IP: 74.125.18.---
Андрій Нестерук:
Пані Руслано, краще співайте. В музиці ви тямите більше.
Вот перед вами один совок конченный.
ingul _ 20.12.2014 12:21
IP: 74.125.18.---
Пишем, возмущаемся. А те кто голосовал за Вальцмана возмущаются? Нет конечно. Так как они совки конченные. И их большинство. Шансов нет. Ну это пока. К весне, к лету созреют даже те кто голосовал за Вальцмана!!!
Андрій Нестерук _ 20.12.2014 12:17
IP: 93.74.62.---
Пані Руслано, краще співайте. В музиці ви тямите більше.
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter