Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

Закликаю в Новий рік пересісти в Ноїв Ковчег Чистої Енергії.

01 січня 2019, 15:41

Зробили шоу на чистій енергії сонця, кинувши виклик старій енергосистемі.

У Новорічну ніч під час своєї акції #ReNewYear2019 в Бессарабії Руслана увімкнула кнопку переходу на чисту енергію і "заживила" всю енергосистему місця проведення акції 100% відновлюваною енергією!

Місія названа "Go RE100!", що передбачає заклик світу до переходу на 100% чистих відновлюваних джерел енергії.На очах у приголомшеної публіки і перед об'єктивами камер, я вимкнула "стару" енергію.

Ця енергія уособлює цілу епоху нафтової, газової та вугільної промисловості з її тупиками, війнами, монополіями, злочинами перед людством за знищену екологію та землю.

Буквально за мить я включила нову енергосистему, яку символічно назвала "Ноїв Ковчег".Я ніколи ще не відчувала такої сильної різниці між минулим і майбутнім. Ще ніколи у мене не було такого сильного відчуття, що в минулому від мене мало що залежало.

Проте в майбутньому від мене залежить практично все.

Ця кнопка переходу на власну чисту енергію сонця і вітру, вироблену зі 100% Renewable джерел, насправді знаходиться в голові. Цю кнопку зі старою, нібито "недорогою" енергією, за яку ми платимо ціною життя планети, свого здоров'я і майбутнього, треба знайти і переключити у себе в голові!

Я переконана, що настав час кинути виклик енергомонополіям і вирушити зі своєю чистою енергією, виробленою сонцем та вітром, в майбутнє на своєму незалежному "Ноєвому Ковчезі".

У майбутнє, де ключова кнопка вибору енергії у твоїх руках.

І тільки ти вибираєш і контролюєш ціну, якість і потужність виробленої тобою енергії.

Давайте знайдемо цей шлях до своєї енергетичної незалежності і відправимо пригнічуючу нас стару енергосистему, яка не дає нам з вами право вибору енергії, в минуле назавжди!

powered by lun.ua
Коментарі — 39
Ya Yurkiv _ 05.01.2019 01:10
IP: 37.52.69.---
Індра:
Сергей Папков:
Індра:
Тоді для цього (поширення відновлювальної енергетики) треба надавати пільгові державні кредити під відсотки, рівні ставкам рефінансування НБУ...
В Україні взагалі немає державної політики спрямованої на розвиток держави. Таке враження, що всі 27 років керманичі лише проводять політику очистки цієї землі від слов'янського етносу. Між іншим, якби в Україні утвердився державний устрій, то найкраще нам співпрацювати з банками Об'єднаних Арабських Еміратів, адже вони надають абсолютно безвідсоткові кредити. Нашим банкам варто переймати саме їх стиль роботи. Між іншим, за моїми відомостями, вони мають дуже широкі плани з інвестицій в Африці та Азії за своїми принципами, які куди логічніші за сьогоденні банківські правила розроблені в минулому жидівським етносом.
Так вони ж дають такі кредити своїм одновірцям, і жиди так само вчиняють, бо так записано на скрижалях:)
А ви отримаєте кредит під 50 % річних:)
Індра _ 03.01.2019 19:14
IP: 94.76.81.---
Сергей Папков:
Індра:
Тоді для цього (поширення відновлювальної енергетики) треба надавати пільгові державні кредити під відсотки, рівні ставкам рефінансування НБУ...
В Україні взагалі немає державної політики спрямованої на розвиток держави. Таке враження, що всі 27 років керманичі лише проводять політику очистки цієї землі від слов'янського етносу. Між іншим, якби в Україні утвердився державний устрій, то найкраще нам співпрацювати з банками Об'єднаних Арабських Еміратів, адже вони надають абсолютно безвідсоткові кредити. Нашим банкам варто переймати саме їх стиль роботи. Між іншим, за моїми відомостями, вони мають дуже широкі плани з інвестицій в Африці та Азії за своїми принципами, які куди логічніші за сьогоденні банківські правила розроблені в минулому жидівським етносом.
Ya Yurkiv _ 03.01.2019 12:41
IP: 46.200.232.---
Закликаю в Новий рік пересісти в Ноїв Ковчег Чистої Енергії.
=========
Правильно!
Досить плисти у Фуєвім Ковчезі Паскудної Енергії.
Сергей Папков _ 03.01.2019 01:17
IP: 35.235.227.---
Ya Yurkiv:
Це питання акумуляції "зайвої" енергії в "не піковий" час, яке можна вирішувати ї в такий спосіб, і в інші способи. Звичайно, поки що найбільша перевага теплової електроенергетики в її мобільності: зменшилася потреба – пригасили котли і зупинили турбіни, збільшилася – запустили. З іншими джерелами, включно з АЕС, так не виходить.
Сергей Папков _ 03.01.2019 01:10
IP: 35.235.227.---
Індра:
Тоді для цього (поширення відновлювальної енергетики) треба надавати пільгові державні кредити під відсотки, рівні ставкам рефінансування НБУ, а не встановлювати корупційні 4-5-кратні тарифи для сонячної, вітрової та гідро- електроенергетики. Ну чим вони кращі за горезвісний "Ротердам+", коли ахметовський ДТЕК заробляє двічі: спочатку ніби продаючи своє вугілля в Ротердамі, але не витрачаючись на перевезення його туди, а потім ще й ніби компенсуючи свої витрати на перевезення цього вугілля назад, що збільшує вартість вугілля, як мінімум на 60% (двічі по 30%), які надходять в кишеню олігарха?
Ya Yurkiv _ 02.01.2019 22:24
IP: 46.200.236.---
Ботанов Сергей:
Ya Yurkiv:
Твоя 2106 не работает на электричестве.
З примусом працює, як і будь-який кацап.
Ya Yurkiv _ 02.01.2019 15:38
IP: 46.200.236.---
Індра:
Наша українська технологія генерації електики з вітру припципово інша: малі вітрові ферми (розмах крил всього 2-4 м) і вони не перетворюють вітрову енергію прямо в електрику, а накопичують енергію в вигляді стиснутого повітря (можна до 320 атмосфер) в спеціальних ємностях, які не розриваються якщо раптом тріснуть, а схлопуються [отже такі ємності 100% безпечні]
=======
Добре вже те, що ваші баки не збаблюються..., і куди ж таки подівається енергія стиснутого до 320 атм повітря?
Дам вам щиру пораду: біля ваших вітрових ферм будуйте одразу електроавтозаправні станції, а я буду приїжджати і безоплатно заправлятися?
Leonid Shpak _ 02.01.2019 09:38
IP: 37.54.68.---
Дороги у Каратах ідеальні. Особливо окрилює туристична дорога по вершинах гір від Турки до перевалу коло Сколе. Таких краєвидів і серпантинів Ви не побачите навіть у Швейцарії. Там коло Старого Самбора на вершинах Карпатських гір поставили вже стільки супер-потужних вітряних електростанцій по самих сучасних космічних технологіях, що навіть не перелічити на пальцях однієї руки. Вони можуть забезпечувати електроенергією цілі регіони в горах. В Самому Самборі люди в честь цієї події гостинно засадили навіть молоді деревця в скверику, зрізавши перед тим старі дерева, щоб дати можливість супер-тягачам із майже сто метровими вітряками проїхати по дорозі, щоб поставити цю чудо техніку на горі.
Купив електричну хлібну-пічку, електроплиту, електричний бойлер на 50 літрів. Купив електричний чайник. Він кип'ятить воду вдвічі швидше ніж на газі і вся енергія йде лише на підігрів води, а не в повітря від згоряння газу газової плити, газової колонки. Тому нас не здолає російський газ за 500$
Юрко Матіс _ 02.01.2019 07:35
IP: 35.235.228.---
Andrew Zarevych:
це – що рахувати відновлюваною. Напр. спалювання біомаси, куди входить і сміття. Це відновлювана? І у що вона відновлюється? Німці вважають, що відновлювана і вона становить майже 9%. Тобто, від 40% забираємо 9%.

тоді атомна енергія 13%. Вона відновлююча? Німці кажуть, що так.

тоді гідроенергія, котра становить майже 4%.

Як повіднімаєте, то вийде, що справді відновлювана буде біля 16%. Плюс, вона повністю субсидована, тому така висока ціна на електрику в німеччині. Це повна полова, бо заберіть субсидії і ніхто таку дорогу купувати не буде.
Індра _ 02.01.2019 07:28
IP: 94.76.81.---
До речі, після запуску української вітрової енергетики, яка діє з накопиченням, тобто, без нічного холостого ходу (вночі буде йти накопичення енергії, бо споживання її низьке), ми зможемотакож перейти до абсолютно нової системи генерації тепла для приватних осель і багатоквартирних будинків на новому принципі – кавітаційному нагріві при якому генерацію тепла буде здійнювати спеціальний електричний генератор. Тоді господарі помешкання з площею 50 кв. м будуть сплачувати за місяць всього 50 грн. за обігрів оселі; а при морозі в -20 градусів не більше 70 грн. /місяць.
гасло для виборів: УКРАЇНА ПОТРЕБУЄ ПРЕМ'ЄР МІНІСТРА З МІЗКАМИ
Індра _ 02.01.2019 07:18
IP: 94.76.81.---
Leonid Shpak
Наша українська технологія генерації електики з вітру припципово інша: малі вітрові ферми (розмах крил всього 2-4 м) і вони не перетворюють вітрову енергію прямо в електрику, а накопичують енергію в вигляді стиснутого повітря (можна до 320 атмосфер) в спеціальних ємностях, які не розриваються якщо раптом тріснуть, а схлопуються [отже такі ємності 100% безпечні]. При потреби будуть вмикатися генератори, які й вироблятимуть електрику. Причому швидкість вмикання й вимикання цих генераторів – 1 секунда, тобто, миттєво. Окупність станції – 2 роки (при звичаних тарифах на елекрику, тобто, як на таку, яку генерують теплові станції), а окупність бачених вами європейських – десятки років (при ціні електирики в 4 рази вищій за ціну пропоновану тепловими станціями).
Якби ми запустили такі вітрові ферми, то далі можна переходити до громадського транспорту – автобусів – які працюють на принципі повітро-дуйного генератора електрики.
Але потрібен УКРАЇНСЬКИЙ УРЯД...
Індра _ 02.01.2019 07:03
IP: 94.76.81.---
Leonid Shpak:
Всі вітрові електростанції працюють і генерують екологічну вітрову електроенергію. Це наслідки політики ще з часів Уряду Яценюка Президента Порошенко.
Подорожуючи в Карпати ідеальною дорогою Львів -Турка – Ужгород, в горах коло Старого Самбора працює багато вітроелектростанцій, точно як в Голландії. На Львівщині збудують ще одну вітроелектростанцію вартістю у €75 млн. потужністю 50 МВт. У Дрогобицькому районі на Львівщині збудують вітрову електростанцію. Уряд уже надав згоду на виготовлення проекту землеустрою одо відведення земельних ділянок для цього.
Це все очима пересічного українця, а Кабінет Міністрів повинен мати голови з мізками, та там лише макітри з половами... Це все застарілі і дуже коштовні технології. До того ж потребують відведення великих площ землі. Електрика вироблена цими гігантами в 4 рази дорогша за ту, яку генерують теплові станції. І платити змусять пересічних українців.
Leonid Shpak _ 02.01.2019 00:40
IP: 37.54.68.---
Ya Yurkiv:
В Карпатах до дідька вітрової енергії, а придурки встановлюють сонячні батереї, коли сонячних днів на цих теренах максимум 30 на рік, а вітер дме майже не щодня.
Бракує дешевих вітчизняних вітроелектрогенераторів, бо ціна тих, що пропонуються на ринку, робить їх використання беззмістовним.
Під'їжджаючи до Старого Самбора помітив дві значущі зміни в Карпатах. Гірська дорога стала ідеальна. Всі вітрові електростанції працюють і генерують екологічну вітрову електроенергію. Це наслідки політики ще з часів Уряду Яценюка Президента Порошенко.
Подорожуючи в Карпати ідеальною дорогою Львів -Турка – Ужгород, в горах коло Старого Самбора працює багато вітроелектростанцій, точно як в Голландії. На Львівщині збудують ще одну вітроелектростанцію вартістю у €75 млн. потужністю 50 МВт. У Дрогобицькому районі на Львівщині збудують вітрову електростанцію. Уряд уже надав згоду на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для цього.
Lubov Barguz _ 02.01.2019 00:37
IP: 94.244.163.---
Не буду коментувати її "Ноєв Ковчег Чистої Енергії". Руслана знайшла собі нову забаву, хай буде так. Але мені цікаво, чому Руслана, рятівниця наших полонених, декілька років тому бігала з Рубаном на шоу до Шустера і розказувала, як вони з Рубаном визволяють наших хлопців і все це вони представляли, як сенсацію. Чому ж зараз, коли там в ОРДЛО так багато наших, вона зайнялася "Чистою Енергією". Мабуть життя наших хлопців важливіше за "Чисту Енергію" на даний час і якщо Руслана така пробивна, настирна, то і далі б займалася цим. Мені дивна її переорієнтація.
Ya Yurkiv _ 02.01.2019 00:09
IP: 46.200.237.---
В Карпатах до дідька вітрової енергії, а придурки встановлюють сонячні батереї, коли сонячних днів на цих теренах максимум 30 на рік, а вітер дме майже не щодня.
Бракує дешевих вітчизняних вітроелектрогенераторів, бо ціна тих, що пропонуються на ринку, робить їх використання беззмістовним.
Ya Yurkiv _ 01.01.2019 23:50
IP: 46.200.237.---
Індра:
А тепер, спустившись з божих небес на благодатну українську землю під пильне око розумово-недоумкуватих поводирів понуримо голови і поплентаємо по домівках в очікуванні чергових захмарних платіжок...
Так, на цьому закінчую вечірній сеанс. Вийду рохи на повітря і потім – спати. Хочу впасти в зимову сплячку аби прокунитися вже на кінець березня на початок березового соку – але якась бісова душа щоранку мене пробуджує... Може хто знає рецепт – як заснути до весни? Буду вельми вдячний!
Приїхати до Львова, а там свободівці присплять хоч до осені...
Did Puxto _ 01.01.2019 23:39
IP: 35.235.228.---
lohik:
Профанація користувачів просто вражаюча. Запаси нафти і газу майже необмежені на разі, shale revolution докорінно змінила ситуацію. Потенційні ресурси є на 100 років щонайменше. Я сам працюю в цій сфері і знаю про що говориться.
lohik _ 01.01.2019 23:26
IP: 46.133.138.---
Запаси викопних енергоносіів нафти та газу у земній корі вичерпуються...Запасів вугілля більше...Майбутнє за зеленою біоенергетикою з рослин та переробка сміття (біодизель, біогаз) та атомною енергетикою...Сонце, вода та вітер не забеззпечать необхідних потреб людства в енергіі...
bayda2013 _ 01.01.2019 23:11
IP: 46.173.112.---
Поки не буде тотального обліку витрат енергоресурсів (води,газу, електроенергії, тепл.енергії і т.п.) – не буде енергоощадності, буде процвітати корупція в цій сфері людської діяльності, будуть створювати штучні проблеми і на шляху використання чистої енергії.
Індра _ 01.01.2019 23:05
IP: 94.76.81.---
Oleksiy Osiv:
Andrew Zarevych:
Юрко Матіс:

В Германии доля возобновляемой энергии составляет более 40%, чушь не пишите.

Гугл "Renewables reach share of over 40 percent in Germany's net power generation"
40% генерации. А если смотреть по потреблению – то где-то 18%.
За законами Європейського Союзу, кожна країна пованни виробляти 20% енергії з відновлювальних джерел. В Німеччині десь так і є. В Західній Європі всі приватні будинки обігрівають себе в основному дизельним пальним, на зиму запасають до 20 тонн пального. Сонячні батареї не спрацьовують, не та географічна широта. Газифікаторів практично немає. Відновлювальна енергія – в основному це генерація за рахунок вітру. Але вся нічна енегетика йде в землю, бо не вміють накопичувати. Ми знаємо, як накопичувати, але в Україні немає українського уряду – всі уряди впрожовж 27 років працюють лише на знищення країни, – тому немаємо відновлювальної енепгетики.
Oleksiy Osiv _ 01.01.2019 22:08
IP: 93.72.227.---
Andrew Zarevych:
Юрко Матіс:

В Германии доля возобновляемой энергии составляет более 40%, чушь не пишите.

Гугл "Renewables reach share of over 40 percent in Germany's net power generation"
40% генерации. А если смотреть по потреблению – то где-то 18%.
hrim _ 01.01.2019 21:53
IP: 91.245.79.---
В Україні надактуальним є питання енергоощадності.
Не "працює" зацікавленість у видобутку власних газу та нафти.

P. S. Такі питання мали б піднімати фахівці
Leonid Shpak _ 01.01.2019 21:22
IP: 37.54.68.---
Індра:
Ви праві сміття в Нью-Йорку перетворюють в електроенергію. І приблизно такі суми отримують від бюджету держави партійні організації України. Звертаю Вашу увагу на ще одну проблему. Впродовж чотирьох років ЗМІ та представники партії Самопоміч намагалися прив'язати будь-яку негативну подію в Україні до прізвища Порошенко. Сьогодні сміття у Львові і області організовано і якісно прибирає команда Президента. А мер Львова із "Самопоміччю" в опозиції, хоче назад собі повернути цей віник. Ось де можуть бути проблеми наслідків вибору львів'ян.
Через потрачені зусилля партії Самопомочі на опозиційному фронті, проблеми із сміттям у місті Львові досі остаточно не вирішені, а тільки тимчасово забрані від пана Садового і добровільно перекладені на себе нинішньою командою Гаранта. Після виборів когось нового, гонорового, як всі сучасні політики, що рвуться до влади, гіпотетично можуть повернутися на круги своя всі проблеми із сміттям у місті Львові, як невдалий наслідок вибору
Леся Валігура _ 01.01.2019 21:15
IP: 93.170.117.---
Дівчина вже не знає, як привернути до себе увагу. Пісні закінчились. Популярність наближається до нуля. От і видумує дурниці.
Індра _ 01.01.2019 21:15
IP: 94.76.81.---
А тепер, спустившись з божих небес на благодатну українську землю під пильне око розумово-недоумкуватих поводирів понуримо голови і поплентаємо по домівках в очікуванні чергових захмарних платіжок...
Так, на цьому закінчую вечірній сеанс. Вийду рохи на повітря і потім – спати. Хочу впасти в зимову сплячку аби прокунитися вже на кінець березня на початок березового соку – але якась бісова душа щоранку мене пробуджує... Може хто знає рецепт – як заснути до весни? Буду вельми вдячний!
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter