Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

Україна може і має стати одним із світових лідерів з виробництва та експорту чистої енергії

06 лютого 2020, 19:48

Сьогодні на організаційних збори німецько-української групи зі створення економічного кластеру з реалізації водневих пілотних проектів в Україні зібралися люди, які є перш за все друзями. Друзями по духу. Друзями, які розділяють цінності майбутнього. Ці люди, об'єднані спільною ідеєю, яку вони не полишать.Ми знаємо, що ми робимо і навіщо.

Але ми зіштовхуємося з недостатньою ініціативністю, недостатнім "горінням", чи людським рвінням зі сторони тих, від кого це залежить на державному рівні – від команди Президента, від Уряду, від Верховної Ради.

Тому сьогоднішнє моє звернення безпосередньо до тих, від кого залежить доля зеленої енергетики в Україні – діючій владі, яка позиціонує себе командою реформаторів, командою, яка прийшла, щоби запровадити реальні інновації і яка пообіцяла, що зміни будуть.

Зміни починаються з базових речей.

Я хочу звернути увагу влади на те, що зміни мають початися з трьох речей:

1) екологія

2) енергетика

3) культура

Без цих трьох речей ви ніколи не збудуєте правильну країну майбутнього.

Ми вбачаємо майбутнє за стратегією людини на чистій енергії виключно. Це єдиний вихід, щоби врятувати планету і побудувати чисте життя. Іншого виходу чи рішення не існує. Тільки чисті джерела енергії піднімуть нас із підземелля в небо. Ми зможемо злетіти і побудувати прекрасне життя. Для себе. Для наших сімей. Для наших друзів. Щоби буди здоровими і щасливими.

Допоки б'ється моє серце, я буду впроваджувати чисту енергію в Україні та у всьому світі. Дуже багато скептиків в кулуарах говорять, що зелена енергетика дорога та невигідна з економічної точки зору. Якщо ж підсумувати збитки від "чорної енергетики" (я її ще називаю підземною енергетикою), людство просто повільно знищує себе і планету, а згадка про Чорнобиль говорить, що процес самознищення може бути дуже швидким. Я думаю, що аналізуючи переваги зеленої енергії над "чорною", питання необхідності та доцільності впровадження чистої відновлюваної енергії вже не стоятиме. Це має бути однозначним вибором людства!

Завдання сьогоднішньої влади, до якої я апелюю, а саме – Президента Володимира Зеленського, Прем'єр-міністра Олексія Гончарука, Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова і Голови профільного енергетичного комітету Андрія Геруса, зробити так, щоби зелена енергетика була впроваджена і були створені найкращі умови для її розвитку. Не відкладати це на потім, а почати негайно! Затягування часу буде розцінюватися як бездіяльність та байдужість.

"Україна на чистій енергії" та "Україна-експортер чистої енергії" – це має бути нашою стратегічною метою. І влада має про це заявити публічно, недвозначно і негайно!

Помилково сидіти закритими від процесів, які відбуваються у світі і думати, що це тебе не стосується. Помилково не розуміти, в якому напрямку рухається прогрес, інновації, розвиток. Дуже помилково не розуміти, що світ перебудовується. Вся модель життя перебудовується. Старі стереотипи відходять в минуле. Майбутнє буде повністю продиктоване екологією і станом планети. Весь ринок буде перебудований і підпорядкований екологічним стандартам. Це неодмінно станеться!

powered by lun.ua
Коментарі — 30
Alex Ras _ 29.02.2020 19:15
IP: 46.211.132.---
Руслана "За Життя"! І це не політика. Якщо електрика замість пального то як вона себе палити буде? Не виконала обіцянку щодо не бажання жити – карма зробе електрикою. Пам'ятаємо.
Влад Дорошенко _ 12.02.2020 15:05
IP: 93.72.24.---
Нацрада виписала десятки штрафів радіостанціям через нестачу українських пісень...
Не пишуть їх і не співають ті, хто колись умів, та молоді не навчають
Сергій Корнієнко _ 11.02.2020 17:33
IP: 31.43.56.---
Може треба вже казати "екокультура"? Адже стан речей такий, що культура, яка не переймається екологією – не зовсім і культура. Проте, все це горохом об стінку, піонерськими гаслами по диявольській цитаделі. Помилка очевидна. Джерело влади – народ. З ним і треба працювати. "95-й квартал" намилився землю українську з молотка пустити, а ви йому про чистоту довкілля... І це ще не головне. Головне, що поки з планети не буде прибране ядерне лайно: реактори, могильники ядерних відходів, зброя, яка десятки разів поспіль готова знищити всі наші гарненькі екологічні починання разом з ненькою Землею, годі сподіватися на результат. Не правильно це – на діжці з порохом розводити сади. Якийсь ідіотизм в цьому проглядає.
Илья Гуцуляк _ 07.02.2020 16:11
IP: 46.211.103.---
Tarahtun:
Я думаю, что специалисты над этим вопросом работают.
Tarahtun _ 07.02.2020 15:32
IP: 198.16.76.---
Илья Гуцуляк:
Есть маленькая проблемка – удержать сверхтекучий взрывоопасный водород
Илья Гуцуляк _ 07.02.2020 14:14
IP: 46.211.96.---
Tarahtun:
Начинаем считать деньги:
Если вы хотите стабильного и безопасного электроснабжения, вам понадобятся резервные источники электроэнергии.
Водородная энергетика позволяет быстро с запасов водорода с помощью потоковых генераторов получить э/э. А хранилища водорода можно пополнять электролизом с воды в солнечные и ветряные дни.
Tarahtun _ 07.02.2020 13:56
IP: 198.16.66.---
Начинаем считать деньги:

Если вы хотите стабильного и безопасного электроснабжения, вам понадобятся резервные источники электроэнергии. Причем такие, которые можно активировать в более или менее небольшие сроки, чтобы быстро покрыть дефицит генерации из-за прекращения работы ветровых или солнечных электростанций.
Чем больше ветровой и солнечной энергии использует страна, тем больше резервных (ТЭС,АЭС) мощностей ей потребуется. В "плохие дни" эти источники должны обеспечивать до 100 процентов потребности страны в электроэнергии. А в "хорошие дни" резервные источники будут использоваться меньше или даже отключаться, то есть, простаивать. Не очень хорошая экономика.

Насчет экспорта есть опыт богатой Германии:
Германия в плохие (безветренные) дни для стабильности должна покупать дорогую энергию у соседей с (ТЭС, АЭС). В хорошие дни должна демпинговать, продавая по дешевке энергию. – Тоже не очень хорошая экономика.
Юрій Бобровницький _ 07.02.2020 12:56
IP: 46.201.249.---
Я не проти зеленої енергетики. Може навіть купляти її втридорога-це краще, ніж потім рятувати південь України від затоплення. І бути сировинним додатком німців-може, теж не так і погано. Але ж треба доводити переваги, переконувати. А в блозі цього нема. Натомість хочуть щось впарити, ще й незрозуміло що саме.
Кирилл Граф _ 07.02.2020 12:03
IP: 95.132.135.---
"Знаходячись в тренді та в синхроні з екологічним рухом планети, я прилетіла в Давос" – пишет Руслана в предыдущем блоге.
А почему не на велосипеде?
Элита не желает себя ограничивать даже в мелочах, но очень любит учить людей жизни.
Экологию планеты угробила жадность и корыстолюбие элит, а украинцы с древних времен стремились жить с природой в гармонии.
Yuri Dubov _ 07.02.2020 11:05
IP: 178.95.17.---
Те, що Руслана на грані істерики агітує за міф про "100% зелену енергетику" – одна річ, яка пояснюється чисто емоційним розумінням поняття "енергія". Але інша – завжди варто поцікавитися, про що замовчується. Пару секунд пошуку і читаємо:
"...Ця програма передбачає значні об'єми експорту "зеленого водню" з України до Німеччини по існуючій газотранспортній системі, а також виробництво "зеленого аміаку" та "зеленого водню" з подальшим експортом судноплавними засобами..."
"...значні інвестиції будуть спрямовані на будівництво вітрових та сонячних електростанцій, електролізного устаткування, а також в інфраструктуру транспортування водню трубопровідним транспортом..."
Схоже наші "бізнес-бариги" зацікавлені в подальшому "розвитку" України в напрямку сировинного придатка, можливо і невипадково це корелює з бажанням слуг розпродати землю, адже як пишуть німці, їм вже нема де ставити вітряки і панелі. Ось тільки цікаво, невже Руслана хоче забудувати Карпвти потворними вітряками?
Valerii Shcherbachenko _ 07.02.2020 10:58
IP: 195.110.57.---
Влад Дорошенко:
Руслана – ще одна місцева Грета, гретізатор українського населення
Мабуть хоче Нобелівську премію.
Романов Євген _ 07.02.2020 10:42
IP: 195.20.4.---
Все по Ванштейну (раньше были грязные танцы,сейчас чистая энергетика) кто платит за того и танцуем,
НООО!!! В грязной стране (бандитская олигархия) не может быть чистой энергетики-очередной оксюморон!!!
Сергей Жайворонок _ 07.02.2020 10:21
IP: 109.104.191.---
объясните ей кто то, что чистая энергия стоит в разы дороже, чем грязная. и импортировать ее никто не будет.
Влад Дорошенко _ 07.02.2020 10:17
IP: 93.72.24.---
Руслана – ще одна місцева Грета, гретізатор українського населення
Valerii Shcherbachenko _ 07.02.2020 10:12
IP: 195.110.57.---
Ну співала ти. Ну стрибала по сцені на Євробачені. Куди ти лізеш, Руслана Лежичко? При Порошенку і не чути було, а тут вона апелює. Бо модно стало.
Михаил Левицкий _ 07.02.2020 08:34
IP: 46.202.130.---
...Яка "чиста енергія" – коли немає грошей для сплати за "брудну"?
Країні, де промислове виробництво неухильно катится донизу, яка виставляє на продаж власну землю, взагалі не потрібна ніяка енергія!
Сергей Билоченко _ 07.02.2020 07:43
IP: 188.163.83.---
Углеводородов становится все меньше, поэтому придумали "зеленую волну", чтобы отрезать лоховатых глупцов от скудеющих ресурсов
Илья Гуцуляк _ 07.02.2020 07:09
IP: 46.211.2.---
Подивимося на факти.
1. Викопні енергоносії, ще і при сьогоднішньому інтенсивному споживанні, рано, чи пізно закінчаться.
Використовуються вони, прямо скажемо неекономно, наприклад автомобілем, який розрахований і споживає енергії на 4 чоловік, в основному їздить 1, наше житло, в основному, недостатньо теплоізольоване, купа енергії пропадає, навколишнє середовище страждає.
І до речі, ці викопні енергоносії, ще і цінна сировина для хімвиробництва, яку ми бездумно спалюємо.
Всі хто проти негайної зміни ситуації -"сліпі" дикуни. Руслана "за".
2.Освоєння інших джерел енергії, використання яких буде менше впливати на зовнішнє середовище, які, через відносну початкову теперішню дороговизну, ми почнемо використовувати більш економно, тому є життєво необхідне.
3. Найактуальніше популяризувати використання сонячної енергії, починаючи від найпростіших колекторів нагріву води і повітря.
4. Використання водневої енергетики цікаве чистотою -згоряючи, водень переходить у воду.
Vasyl Shtager _ 07.02.2020 02:33
IP: 178.133.156.---
Колись був в Ізраїлі, там майже на кожному будинку – сонячні панелі, бо сонця багато. Не помічав, але і вітряки повинні бути, так як вітер постійно з моря дме. Чи може Україна стати одним із світових лідерів з виробництва та експорту чистої енергі? – Може, але хто її купувати буде, бо вона буде дорого коштувати. У нас не має таких природних умов, щоб дешево виробляти таку енергію. Тому діючим виробникам чистої енергії в Україні ми всі платимо за свій рахунок...
Олександр Гальченко _ 07.02.2020 02:27
IP: 195.242.115.---
Yuriy Knurenko:
Модний фейк від чистих гуманітаріїв. Мільярд електромобілів без атомних електростанцій довго не проїздять. Чиста енергія на рівні сьогоднішніх технологій – лише привід отримувати дотації. Без якісного стрибка (на кшалт термоядерного синтезу) це дитяча іграшка для Грети або Руслани.
+ 1500
Anatolii Borodaiev _ 06.02.2020 23:34
IP: 62.205.136.---
"Україна може і має стати одним із світових лідерів..." – це я як співачка стверджую.
Max Mykhaylenko _ 06.02.2020 23:31
IP: 176.37.101.---
Молодець, Руслано! Лупаймо сю скалу!
Yuriy Knurenko _ 06.02.2020 23:04
IP: 91.194.51.---
Модний фейк від чистих гуманітаріїв. Мільярд електромобілів без атомних електростанцій довго не проїздять. Чиста енергія на рівні сьогоднішніх технологій – лише привід отримувати дотації. Без якісного стрибка (на кшалт термоядерного синтезу) це дитяча іграшка для Грети або Руслани.
Илья Гуцуляк _ 06.02.2020 22:53
IP: 46.211.106.---
Підтримую Руслану. Теж вважаю, що майбутнє за "зеленою" енергетикою. зараз з'являється купа нових технологій, наприклад, так звані потокові генератори і акумулятори, дешевіють сонячні батареї. Індивідуальні джерела енергії зроблять кожну людину, яка їх опанує, незалежною.
Alex Ivchenko _ 06.02.2020 22:41
IP: 195.114.146.---
3,14!!!
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter