1 березня 2018, 18:31

Питання до Президента?

Вчора багато писали про прес-конференцію Президента, навіть зіграли у таку собі трохи мазохічну гру "якби я міг поставити запитання до Порошенка, то я б..."

У мене до Порошенка питань – немає. І немає їх вже давно.

За 4 роки, шановні, здається все кристально зрозуміло. Які ще питання тут можуть бути? Яку цінність ви вбачаєте у відповідях, що ніколи не надаються по суті? І яку цінність мають обіцянки, які не виконуються?


Питань до Порошенка не було на міжнародному форумі з безпеки у Мюнхені, питання зникають у наших міжнародних партнерів, і ця тиша навколо – оглушливо голосна.

Питань більше немає до гаранта навіть у фракції імені Президента. Це, до речі, дуже показово.

Як розказують депутати БПП, 3 роки назад, коли Президент приходив на фракцію, було безліч рук, виступів, запитань, виступів щодо проблем в округах. Тепер питань немає. Все зрозуміло. Всі схеми поділені. Всі частини пирога порізані. Політика ясна. Про що ще питати?

- – -

Єдине, що хотілося б, це згадати декілька тез з його попередніх чудових прес-конференцій. Не будемо говорити про АТО за 3 дні і вічні Мінські угоди, які "принесуть мир за місяць". Просто залишу тут цитати.

- – -

/25 вересня 2014/

Презентація програми "Стратегія-2020"

⁉️ Питання про миротворців.

Президент України заявив, що на Донбасі не буде ніяких миротворчих контингентів, бо це "заморожений конфлікт":

"Досвід Придністров'я та інших заморожених конфліктів на території колишнього СРСР показав, що після введення миротворців держава втрачає контроль над своїми територіями...Не буде ніяких миротворчих контингентів. Буде спостережна місія ОБСЄ."

⁉️ Про план відновлення Донбасу:

"Буде створений фонд відновлення Донбасу. Сподіваюся, що нам вдасться зібрати не менше 1 млрд. доларів в цей фонд"

Де він, до речі?

/14 Января 2016/

⁉️ Про Саакашвілі: "Саакашвілі був мною запрошений в Україну як людина, яку я знаю вже майже 30 років. Ви знаєте, що ми вчилися разом... І я запросив і Михайла Саакашвілі, і Еку Згуладзе, і Давида Сакварелідзе, і Хатію Деканоїдзе, і багато інших я запросив. Жодної секунди я не пошкодував про це – і не шкодую зараз...Це болото ми розколупали. І зараз легше робити реформи".

/14 травня 2017/

Прес-конференція до дня Європи

⁉️ Питання: "Міжнародний інвестиційний банк, власником якого Ви досі є й не передали його у сліпий траст, за останній квартал на 288% збільшив свій прибуток. Вас як бізнесмена це напевне може порадувати. Ваш попередник теж мав свій банк й інші прибуткові активи, і чим все це закінчилось для нього?"

Відповідь: "Я дізнався про цю інфо від Вас. Банк знаходиться в управлінні компанії по управлінню активами так як і вимагає цього закон. В сліпий траст його не можна передати".

Кажете, відділити бізнес від політики?

...Розумію, важко відповідати на якісь питання, будучи Президентом воюючої держави, маючи бізнесові інтереси в:

- банківському секторі;

- машинобудуванні;

- військовому;

- цукровому;

- аграрному;

- кондитерському;

- медійному бізнесі.


Важке життя Порошенка. Як він там вчора сказав? "У мене життя не цукор"? Та ясно.

powered by lun.ua

Про дорослішання країни, індустріальні парки та вміння захищати себе

290 голосів за закон про індустріальні парки! Вітаю нас! 👍 Вітаю всіх, хто працював останні 10 років, щоб це рішення нарешті стало можливим...

Мій Крим

Мені років 8-10, я в сукні у білий та червоний горошок, на колінах у мене – їжачок. Ми тільки що його погодували і забрали на руки. Я ходила з ним, здається, цілий день (дуже обережно носила, чесне слово)...

30 років. Про характер нації

30 років – за паспортом. Насправді, на декілька сотень більше, і тисяча років історії, традицій та гартування характеру. 30 – для людини вже достатньо, щоб визначитись, ким же я таки хочу бути, коли виросту, але для країни – очевидно, ні) Для країни цей вік – ще дещо підлітковий, по відчуттю десь між 17 та 19 роками...

Модна експансія, або як ми можемо стати новим центром моди

➡ Друзі, учора за скандальним законопроектом #5600 ми й не помітили, як вступив у дію закон #4410 про підтримку легкої промисловості! 👏🏻 Якщо коротко – то ввозити сировину для пошиву в Україні суконь, беретів, меблів та всіх товарів легкої промисловості, без яких ми не обходимось щодня, буде легше, простіше та дешевше...

#5600 або немає часу пояснювати – віддайте нам ваші гроші

Унікальна ми все-таки країна. *⃣ Ви приходите до влади з меседжами полегшення бізнесу, дерегуляцією і спрощенням всіх процесів. ▶ Обіцяєте усунути всі перешкоди для малого бізнесу, стрес та папірці і нескінченні перевірки від усіх держорганів...

Про реальне економічне співробітництво і локалізацію в 35%

Друзі, вітаю нас усіх! 👏🏻 ➡ Сьогодні Парламент конституційною більшістю голосів ратифікував 4 міжурядові Угоди щодо економічного співробітництва між Україною та Францією на суму понад 1 300 млн євро! ➡ Дві Угоди – соціальні...