1 березня 2018, 18:31

Питання до Президента?

Вчора багато писали про прес-конференцію Президента, навіть зіграли у таку собі трохи мазохічну гру "якби я міг поставити запитання до Порошенка, то я б..."

У мене до Порошенка питань – немає. І немає їх вже давно.

За 4 роки, шановні, здається все кристально зрозуміло. Які ще питання тут можуть бути? Яку цінність ви вбачаєте у відповідях, що ніколи не надаються по суті? І яку цінність мають обіцянки, які не виконуються?


Питань до Порошенка не було на міжнародному форумі з безпеки у Мюнхені, питання зникають у наших міжнародних партнерів, і ця тиша навколо – оглушливо голосна.

Питань більше немає до гаранта навіть у фракції імені Президента. Це, до речі, дуже показово.

Як розказують депутати БПП, 3 роки назад, коли Президент приходив на фракцію, було безліч рук, виступів, запитань, виступів щодо проблем в округах. Тепер питань немає. Все зрозуміло. Всі схеми поділені. Всі частини пирога порізані. Політика ясна. Про що ще питати?

- – -

Єдине, що хотілося б, це згадати декілька тез з його попередніх чудових прес-конференцій. Не будемо говорити про АТО за 3 дні і вічні Мінські угоди, які "принесуть мир за місяць". Просто залишу тут цитати.

- – -

/25 вересня 2014/

Презентація програми "Стратегія-2020"

⁉️ Питання про миротворців.

Президент України заявив, що на Донбасі не буде ніяких миротворчих контингентів, бо це "заморожений конфлікт":

"Досвід Придністров'я та інших заморожених конфліктів на території колишнього СРСР показав, що після введення миротворців держава втрачає контроль над своїми територіями...Не буде ніяких миротворчих контингентів. Буде спостережна місія ОБСЄ."

⁉️ Про план відновлення Донбасу:

"Буде створений фонд відновлення Донбасу. Сподіваюся, що нам вдасться зібрати не менше 1 млрд. доларів в цей фонд"

Де він, до речі?

/14 Января 2016/

⁉️ Про Саакашвілі: "Саакашвілі був мною запрошений в Україну як людина, яку я знаю вже майже 30 років. Ви знаєте, що ми вчилися разом... І я запросив і Михайла Саакашвілі, і Еку Згуладзе, і Давида Сакварелідзе, і Хатію Деканоїдзе, і багато інших я запросив. Жодної секунди я не пошкодував про це – і не шкодую зараз...Це болото ми розколупали. І зараз легше робити реформи".

/14 травня 2017/

Прес-конференція до дня Європи

⁉️ Питання: "Міжнародний інвестиційний банк, власником якого Ви досі є й не передали його у сліпий траст, за останній квартал на 288% збільшив свій прибуток. Вас як бізнесмена це напевне може порадувати. Ваш попередник теж мав свій банк й інші прибуткові активи, і чим все це закінчилось для нього?"

Відповідь: "Я дізнався про цю інфо від Вас. Банк знаходиться в управлінні компанії по управлінню активами так як і вимагає цього закон. В сліпий траст його не можна передати".

Кажете, відділити бізнес від політики?

...Розумію, важко відповідати на якісь питання, будучи Президентом воюючої держави, маючи бізнесові інтереси в:

- банківському секторі;

- машинобудуванні;

- військовому;

- цукровому;

- аграрному;

- кондитерському;

- медійному бізнесі.


Важке життя Порошенка. Як він там вчора сказав? "У мене життя не цукор"? Та ясно.

ВІЙНА. СПОГАДИ. ЩАСТЯ. ПРИЙНЯТТЯ

➡ Остання обкладинка журналу TIME – перша леді України Олена Зеленська. Саймон Шустер написав дуже тонку психологічну статтю про спогади першого дня війни сім'ї Президента, про їх прощання...

Підсумки Лугано у декількох цитатах

🇺🇦🇨🇭Підсумки конференції з відновлення у Лугано – у декількох цитатах. Офіційні підсумки підводять декілька документів: 🔸 Урядова Декларація Лугано про Принципи відновлення...

Обов'язок країн світу – діяти, щоб зупинити геноцид в Україні

➡ У Британському Парламенті було презентовано незалежний юридичний звіт щодо порушень Росією Конвенції про геноцид в Україні. Я разом із Лесею Василенко мала честь взяти участь у презентації цього звіту та дискусії по ньому...

Мирного неба, сонечко!

О четвертій ранку 24 лютого я була у своїй квартирі в центрі Києва. І те, що вразило і шокувала мене найбільше, – це не те, що над моєю головою розривались снаряди і збивались російські ракети, а те, наскільки жахливо ЗНАЙОМИМ був для мене цей момент...

Українські депутати виступили в Сенаті Ірландії

➡ Нам випала велика честь виступити делегацією українських депутатів у Сенаті Ірландії. Це стало першим таким виступом української делегації в Парламенті Ірландії, і першим особистим (а не онлайн) виступом делегації наших парламентарів в іншому парламенті за час війни...

''Київ''

В Києві так цвітуть дерева, що хочеться сісти на вулиці, замовити келих рожевого вина і просидіти весь день. Сотні іноземних журналістів у брониках...