Альона Шкрум Народний депутат України, голова підкомітету з реформи держслужби

Луценко в Америці. Розбір польотів

23 березня 2019, 17:16

Ви, мабуть, вже знаєте про те, як ГенПрокурор пан Луценко повідомив журналістам у Вашингтоні, що пані Посол США "передала йому список осіб, проти яких не можна порушувати кримінальні справи".

Він також заявив, що ГПУ розслідує справу щодо втручання українських правоохоронних органів (тобто НАБУ) у виборчу кампанію США на боці Хіларі Клінтон.

В чому гра та суть скандалу?

Якщо коротко, Порошенко через свого Генпрокурора вирішив "зіграти" одночасно на розбіжностях демократів та республіканців, заручитися підтримкою останніх, і одночасно "злити" директора НАБУ Ситника та посла Йованович.

Навіщо?

Якщо з Ситником – "навіщо" зрозуміло, то з Послом США все складніше: пані Посол неодноразово вимагала звільнення заступника Луценка – Холодницького, після скандала з оборонкою відкрито вимагала аудиту свята святих – УкрОборонПрому та розслідувань, і дуже недвозначно дала зрозуміти, що США НЕ буде закривати очі на фальсифікації на виборах.

Це і стало останньою краплею. Порошенко конче потрібна мовчазна згода США на фальсифікації, підкуп та вкиди на виборах.

На цьому фоні зіграти вирішили на тому, що пані Посол США в Україні – призначена ще Адміністрацією Обами, тобто демократами. І Луценко дозволив собі сказати публічно в США, що саме за її підтримки НАБУ наче б то втрутилося в американські вибори – надавши інформацію по Манафорту і чорній бугалтеріі партії регіонів ще до виборів Трампа. Хоча ще нещодавно Генпрокурор хвалився, що допомагає слідству проти Манафорта, тепер – ситуація змінилася на 180 градусів.

Україна. Втрутилася. В американські вибори. – говорить наш Генпрокурор.

Не Росія – що грала на боці Манафорта і його клієнта – Януковича, а Україна.

Трамп вже повідомив у своєму твітері, що: "Україна втручалася у вибори США".Нагадаю, Манафорт, як особистий політтехнолог Трампа, вже за ґратами і буле сидіти 7 років, в тому числі за фактами не декларування мільйонів доларів, отриманих від Януковича (!) на лобізм Януковича в США і програму – не повірите, як все заплутано – дискредитації Юлії Тимошенко. Документи щодо цього – публічні, гроші – теж знайшли.

За ґратами також сидять по різним звинуваченням: особистий адвокат Трампа, і твоє близьких друзів Президента. Адвокат Трампа Коен засуджений в тому числі за приховування фактів будівництва Трамп Тауер у Москві та інші зв'язки з РФ.

Тепер увага від Росії та її втручання у вибори в США – перейшла на Україну та якесь наше "втручання".

Це, звісно, нічого доброго Україні, як державі, не дає. Ці розмови та заяви Луценка різко дискредитують нас з вами.

Але репутації країни, очевидно, тут мало турбує йоги та Порошенка.

Єдине, з чим вийшов прорахунок: посол США не має "партійності" і США буде його захищати, в незалежності від того, демократ його призначав чи республіканець. Бо образити посла – це образити країну. І саме так сприймається цей фарс.

То що далі?

- Чи означає це послаблення уваги американців до виборів в Україні? На моє переконання – ні.

- Чи означає це, що США будуть мовчати щодо потенційних фальсифікації виборів? Сподіваюся, що ні.

- Чи означає, що наші "політики-дипломати" самі себе переграли, ще і давши ляпас країні? Так.

- Як це відобразиться на наших двосторонніх відносинах? Наступному президенту та дипломатам буде важче – доведеться по крокам доводити свою адекватність, як держави.

- Чи відобразиться цей скандал на відносинах США з Порошенко, який, очевидно, був в курсі "операції"? Побачимо. Порошенко ступив на дуже тонкий лід і тепер вимушений виправдовуватися за слова свого Генпрокурора.

І дуже можливо, що слідом за Британським агентством з шахрайства в особливо великих розмірах (SFO) і Європейській організаціі по боротьбі з шахрайством (OLAF) – Американські правоохоронні органи теж відкриють справи проти Порошенко та Гладковського-Свинарчука та Кононенко щодо відмивання ними коштів в США.

Час все покаже.

Дуже хочеться вірити, що помилки Генпрокурора та стратегії штабу Порошенка не будуть мати довгих негативних наслідків для наших відносин.

А фб поки розважається, і створює нові меми для пана Генпрокурора-стратега-дипломата.powered by lun.ua
Коментарі — 22
runner _ 25.03.2019 13:06
IP: 35.235.226.---
Йованович – кар"єрний дипломат, а їх, як правило, не міняють при зміні президента.
Vadim Kadyrov _ 25.03.2019 07:41
IP: 35.235.226.---
когда Бог хочет наказать человека. он лишает его разума.

"И тотчас же сказанное о Навуходоносоре исполнилось. Его прогнали от людей, и он ел траву, подобно волу. Его тело омывалось небесной росой до тех пор, пока его волосы не выросли длинными, как перья орла, а ногти не стали точно птичьи когти ".
Семен Бондарев _ 24.03.2019 13:18
IP: 35.235.226.---
Порошенко и Ко перед выборами предпринимают отчаянную попытку расположить к себе Трампа, сдавая ему тех, кто поддерживал его соперницу. Это вызвало настоящий переполох в украинском политикуме. У Пинчука, активно спонсировавшего Клинтоншу, переводя деньги в фонд ее мужа, от испуга пропали аппетит и сон. Лещенко и прочие еврооптимисты-младореформаторы, топившие за Хиллари на политическом уровне, тоже изрядно обделались. В команде Тимошенко поняли, что в случае, если Трамп примет это подношение Порошенко, у того будет что-то похожее на карт-бланш на любые махинации на выборах и тоже заволновались (хоть ЮВ при любом раскладе на выборах и так ничего не светит).
Breda _ 24.03.2019 10:23
IP: 35.235.227.---
korowin:
Кстати, Мюллєр требуєт видачи Кости ГеРеУшника (Килимника) із Расєї, шоб посадить вместе с Манафортом.
А Картавий Юга покривал ево все еті годи, пока Костя не сбежал в Расєю в конце прошлого года...
...Юге обидно. Он сидел в Менской колонии со всеми прелестями средневековой романтики – а Манафорта посадили то ли в тюрьму – то ли в элитный санаторий непонятно. Юга требует справедливости в конце концов чем он хуже Манафорта?
Olexiij Babenko _ 24.03.2019 08:56
IP: 35.235.227.---
Заява Луценка стала для мене останньої краплею.
Але повернути країні адекватність буде не просто не тільки через Луценка.
Де той лідер, який поверне адекватність всьому суспільству?
Воно було в неадекваті ще тоді, коли обирало Порошенка вперше.
Oleksandr Kelym _ 24.03.2019 08:01
IP: 35.235.227.---
КОМСОМОЛЬСЬКИЙ ПАСКУДНИК – ПОГНАВ!!!
І НЕ ДИВНО – ВСЯ ВЛАДА ІЗ ТАКИХ...
Andrey Hrab _ 23.03.2019 22:15
IP: 35.235.226.---
Не-не-не, Алена, вы не ПУТАЙТЕ грешное с праведным. НЕ УКРАИНА ВМЕШИВАЛАСЬ. А вполне себе конкретные лица, которые прямо об этом говорили. Лещенко, Сытник, Шабунин и ЦПК. Вот они. НЕ НАДО их отождествлять с Украиной.
Vova Grabchak _ 23.03.2019 20:54
IP: 35.235.226.---
Андрей Николаевич Горобчак:
А шо там эта старушка Йованович до сих пор не видит как у нее под носом борцы с коррупцией замки строют? Или она тупо не хочет видеть?
korowin _ 23.03.2019 20:43
IP: 35.235.227.---
Кстати, Мюллєр требуєт видачи Кости ГеРеУшника (Килимника) із Расєї, шоб посадить вместе с Манафортом.
А Картавий Юга покривал ево все еті годи, пока Костя не сбежал в Расєю в конце прошлого года...
korowin _ 23.03.2019 19:58
IP: 35.235.227.---
Альона Шкрум
Дуже хочеться вірити, що помилки Генпрокурора та стратегії штабу Порошенка не будуть мати довгих негативних наслідків для наших відносин.
==
Піші ісчо, дура.

Костя ГеРеУшник и Ляшковский депутат Артеменко в "Гаванском Сигарном Клубе" в Башне Трампа поменяли программу республиканской партии Трампа на шкоду Україне.
А Петя Юля Пиня Лещенко и прочиє ідіоти поставили на Хілю Родхам.
Так шо не нада, весь наш бомонд сработал против интересов Укаїни на виборах 2016 в сша.

А мильную оперу с послихой тут уже разжевали и забилі, ти опоздала...
Помпео не уволіл Абамовскую дуру патаму шо бил в Ізраєлє, агітіровал за Бібі Натаньяху.
Прієдет, отправит посліху домой "ухаживать за больнимі родственнікамі", шоб спасти ліцо госдепа...
Андрей Николаевич Горобчак _ 23.03.2019 19:21
IP: 35.235.226.---
Vova Grabchak:
та полюбому, с тем как сытник взял и вместе с лещенко открыто поддержали клинтон. нам это теперь обойдется дорого. кстати этих двоих уже допрашивали америкосы
Андрей Николаевич Горобчак _ 23.03.2019 19:14
IP: 35.235.226.---
Vova Grabchak:
та полюбому, с тем как сытник взял и вместе с лещенко открыто поддержали клинтон. нам это теперь обойдется дорого. кстати этих двоих уже допрашивали америкосы
Андрей Николаевич Горобчак _ 23.03.2019 19:13
IP: 35.235.226.---
эта посол реально не хочет видеть как сытник по локти в коррупции и прикрывает его и поддерживает. какие-то двойные стандарты получаются
Alkexanderkiv Dankiv _ 23.03.2019 19:01
IP: 35.235.227.---
June Gawur:
Если БЮТ нмедленно не выступит в защиту независимости и суверенитета Украины и от посягательств на правосудие со стороны иностранных послов – то БЮТ – предатели и враги Украины!
На захист незалежності (навіщо Ви двічі повторили одне і те саме – суверинітет – це незалежність, тільки латиною) повинні виступати державні органи: армія, СБУ. Партії повинні висловлювати свою політичну позицію щодо подій та вчинків державних посадовців. І, шановний, правильно називайте партію – вона "ВО "Бвтьківщина", а не БЮТ. Ця абревіатупа була чинною раніше, коли існувала коаліція "Блок Юлії Тимошенко", до якої входили вже названа партія, Партія Реформи і Порядок та соціал-демократи (тільки не СДПУ (О), а УСДП. Ті партії канули в лету, тож і коаліції немає.
Alkexanderkiv Dankiv _ 23.03.2019 18:51
IP: 35.235.227.---
Деякий час тому дехто писав і казав, що президент Порошенко, крім всього іншого, що й досвідчений дипломат. Який він голова держави, який він головнокомандувач і мегакорупціонер ми вже знаємо. Ці "дурнуваті" закиди неюриста, ні дипломата Луценка стосовно зовнішньої політики США були сказані або під "великим шафе", що навряд, бо в п'яного не стали б запитувати, або з дозволу Порошенка – "видатного дипломата". Тож він (Порошенко) такий саме дипломат, як і державний діяч, як і головнокомандувач, як і корупціонер. Ну, а з Юри... що з нього взяти...
Борис Петрович _ 23.03.2019 18:47
IP: 35.235.227.---
Югика давно пора закодировпть от алкоголизма так лет на тридцать! Что бы он и запах водочный перестал нюхать, и перестал любить белую его любимую его горячку! Полностью спился наш прокугогский алконавт!
Vova Grabchak _ 23.03.2019 18:30
IP: 35.235.226.---
Anatoly Feschenko:
Та мне постоянно кажется что США как в банановой ремпублике себя ведут. С одной стороны дают деньги на борьбу с коррупцией, с другой стороны в упор не видят коррупционные действия подопечных
Vova Grabchak _ 23.03.2019 18:28
IP: 35.235.226.---
Вот это мы влетели с этим Сытником и Йованович по самое небалуйя, теперь разгребать будем всей страной
Anatoly Feschenko _ 23.03.2019 18:24
IP: 35.235.226.---
Если список был, то посол (правильно сказал Луценко) требовала прекратить ПРЕСЛЕДОВАНИЕ. Когда человека хотят посадить, любыми путями, что уже начало быть во всю против анти коррупционеров. Например: Шабунин который "избыл" якобы "репортера", думаю если бы не США, давно бы сидел
Sergei Stoianov _ 23.03.2019 18:17
IP: 35.235.226.---
Руда єхидна!
Петр Иванов _ 23.03.2019 17:58
IP: 35.235.226.---
June Gawur:
Если БЮТ нмедленно не выступит в защиту независимости и суверенитета Украины и от посягательств на правосудие со стороны иностранных послов – то БЮТ – предатели и враги Украины!
БЮТ не выступит, так как американский посол и грантоеды ставят на Зеленского. Некоторые, типа, Лещенко уже в открытую. Почитайте его интервью Новой Газете. А Зеленский конкурент Юли сейчас.
Петр Иванов _ 23.03.2019 17:38
IP: 35.235.227.---
Вы не Украина. Также как и олигархи это не Украина. Единственные, кто может называть себя Украиной это те, кто воюет на Донбассе сейчас.
ONLINE
Мовне питання191 Зеленський76 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter