16 січня 2020, 18:07

"Зоопарк надбавок" та нові премії для чиновників

"Ми маємо позбавитись цього "зоопарку" надбавок, премій, допомог для того, щоб був простий оклад і простий механізм, за яким визначається премія"

- говорить Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет.

"Ок" – говорить Уряд і новий Голова Митниці і протягує на засіданні комітету та в залі Верховної Ради для працівників митниці ще 7 додаткових надбавок та премій до зарплати.

Серед них:

• Надбавка "за виконання особливо важливої роботи",

• якась надбавка "за персональну кваліфікацію",

• надбавка "за виконання особистих ключових показників ефективності",

• надбавка "командної премії" (?),

• надбавка "за значні особисті досягнення".

То може, час закривати зоопарк у 300% щомісячних премій з того, щоб не плодити нові премії службовцям та працівникам держорганів...?

А так, абсолютно згодна з паном Дубілетом. Давно треба.

Сподіваюсь, криза як раз простимулює необхідність навести порядок в оплаті праці у державному секторі.

І найкраще почати з того, що виконати нарешті Закон України "Про державну службу" ще 2015 року, де премія обмежена 30% від загальної зарплатні державного службовця!)) А не 300% премій у місяць, як сьогодні у деяких урядовців.

Думаю, почати можна "закривати зоопарк" як раз з вето на цей закон 2318-1, де встановлюють нові, і нові, і нові премії держслужбовцям.

Надбавки та премії скасовуємо, оклади прозоро піднімаємо, і закриваємо ці корупційні непрозорі доплати, які часто залежать не від результатів роботи, а від бажання та "дружби" керівника.

Десь так записано в Стратегії реформи державного управління, яку ми всі спільно готували.

Час її виконувати, а не повертатися до "радянських" найгірших практик. Робоча група з реформи оплати праці державних службовців працювала декілька років, але от виконувати її рекомендації було нікому.

Я ж завжди готова допомогти, якщо така потреба є.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Концесія порту Чорноморськ: що таке конкурентний діалог і що далі

➡ Увійшли в етап конкурентного діалогу в концесійному конкурсі порту Чорноморськ. Нагадаю, ми робимо перший під час війни масштабний проєкт публічно-приватного партнерства – концесією порту "Чорноморськ"...

Стійкість, партнерства і понад 500 учасників: у Києві пройшов IV Міжнародний Саміт міст і регіонів

🇺🇦 IV Міжнародний Саміт міст і регіонів у Києві. У центрі столиці – Президент України Володимир Зеленський, Прем'єр-міністерка Юлія Свириденко, Голова ВР Руслан Стефанчук, Віцепрем'єр-міністр з відновлення – Міністр розвитку громад і територій Олексій Кулеба та представники понад 150 (!) іноземних гостей та очільників наших громад і регіонів...

280 тонн захисту. Отримали шотландські сітки, які захищають Україну

280 тонн захисту. Отримали шотландські сітки, які захищають Україну 🇺🇦🏴 Листопад 2025 року. Конференція ReBuild Ukraine у Польщі...

Концесія порту Чорноморськ: у проєкті – компанії з ТОП-20 світових портових операторів

➡ Офіційно інформую: завершили прекваліфікацію для концесії Чорноморська – і це вже про глобальні інвестиції та конкуренцію. Ми офіційно вийшли на наступний рівень...

росія пошкодила понад 3 мільйони українського житла – це більше, ніж все житло Данії

➡ росія пошкодила понад 3 мільйони українського житла – це більше, ніж все житло Данії. Це складно уявити, але це факт. росія зруйнувала та пошкодила в Україні більше закладів освіти – ніж всі школи та дитсадки Норвегії та Словаччини разом узятих...

Два українські міста вперше стануть членами програм Економічного форуму Давосу

🇺🇦 Два українські міста вперше стануть членами програм Економічного форуму Давосу. ➡ Про це оголосила публічно разом з Центром міської трансформації Давосу...