Альона Шкрум Народний депутат України

ГІРКИЙ ПІСЛЯСМАК МЮНХЕНА

18 лютого 2020, 16:26

Через добу після звершення Мюнхенської конференції з безпеки – сьогодні о 5 ранку росіяни порушили перемир'я і після масованого артобстрілу перейшли у наступ в районі Золотого та Оріхового.

Обстріл здійснюється із застосуванням всіх видів зброї, включаючи заборонену артилерію калібру 152 мм та міномети 120 мм.

Я нагадаю, що саме в Мюнхені велика група американських, європейських та російських колишніх урядовців та експертів аналітичних центрів – видала заяву, в якій рекомендує "12 кроків для підвищення безпеки в Україні та євроатлантичному регіоні".

Кремль руками колишніх урядовців з 10 країн світу – продовжує дискурс про те, що Росія немає жодного відношення до війни в Україні.

12 ПУНКТІВ і "компроміс"

У документі говориться про "конфлікт в Україні та навколо неї".

Росія, як агресор, звісно, не згадується, Крим не згадується, російські військові не згадуються. Все це поливається соусом з "вам треба говорити", "треба діалог з РФ та компроміс для завершення конфлікту".

Тільки компроміс між "на нас напали та забрали наші території та життя тисяч людей" та "вас не існує, як країни, і ви маєте бути сателітом Путіна" – це напів незалежність, напів суверенітет та напів безпека. Напів існування.

Коли пропонують компроміс під дулом пістолета, між смертю та життям – "повільна смерть на умовах вбивці" – це НЕ є можливим компромісом.

В 12 пунктах говориться про часткові санкції, які мають зніматися, та про необхідність діалогу про нашу ідентичність (!) з Росією, Угорщиною та Польщею. А також про "нейтральність України", яка має мати вільну економічну зону з РФ.

Ганебно, що ці 12 пунктів, в які вбудоване замирення агресора та дискурс про громадянську війну, підписав дипломат Вольфганг Ішингер – який не лише є Головою постійної Мюнхенської конференції з безпеки, але і професором міжнародного права (і має це право захищати) та Модератором від ОБСЄ щодо налагодження мирного діалогу в Україні.

Ще більш ганебно, що ці 12 пунктів підписали 3 українця – Олександр Чалий, Посол та колишній Перший заступник МЗС, Василь Філіпчук – колишній дипломат та Олексій Семений – колишній радник в РНБО (який взагалі був неправильно зазначений серед підписантів, як член РНБО).

Саме українські підписанти – для Москви були найбільш важливими, бо легітимізують всю маячню про підміну зупинення агресора "гуманітарними діями", а санкції – "діалогом" з підконтрольними Росії найманцями.

Наша реакція, як української делегації – була миттєвою.

МЗС також швидко відреагувало на цю ганебну "приватну ініціативу".

Також надзвичайно дякую нашим друзям з США, які дуже потужно відреагували на цю ініціативу. 26 колишніх дипломатів США, урядовці та експерти опублікували свою власну заяву на "Atlantic Сouncil" – звернення до колег, де по поличках фахово розклали кожен з 12 пунктів та запропонували свої. Де абсолютно правильно починають – з базових речей.

Бо, коли бажаєш знайти мир – треба чітко визначити причину війни, сторони війни, агресора та жертву, а не розповідати про "конфлікт в Україні та навколо неї". Все інше – лише намагання затягнути на шиї жертви зашморг.

"Конфлікт в Україні та навколо неї" розпочався, коли російські війська у російській формі, але діючи без ідентифікації знаків, захопили український півострів Крим, а Москва "анексувала" його. Тоді Москва розпочала свою гібридну війну на Донбасі і використала свій масивний дезінформаційний апарат, щоб представити це, як громадянський конфлікт в Україні.

Без керівництва Кремля, фінансування, озброєння (включаючи важке озброєння), боєприпаси, а в деяких випадках – регулярні підрозділи російської армії, не було б "конфлікту в Україні та навколо неї".

12 пунктів були зняті з офіційного сайту Мюнхенської конференції, як і знятий логотип конференції з документу, але потім через день знову повернуті. Потім, за сприяння всієї української делегації та наших міжнародних партнерів – знову зняті. А після конференції – знову повернуті.

Така історія.

Але важливі – ВИСНОВКИ.

Головний урок з цього – це пожвавлення подібних ініціатив, як реакція на дискурс і колишнього, і теперішнього Президента України – про безальтернативність Мінських угод.

Заяви про "безальтернативність Мінська", беззастережна згода на "формулу Штайнмайера", а тепер ще й "спільне патрулювання" – лише заохочують агресора до ескалації напруги, бо, таким чином, Росія сподівається домогтися нових поступок.

СИПУЧІ ПІСКИ

Росія гібридними методами 6 років крок за кроком заманює нас на територію сипучих пісків розмов про "події навколо України", про "діалог" та про "мир" – в час найбільших воєнних наступів на фронті.

Єдина наша зброя – ні кроку не робити до цих сипучих пісків правового невизначення та бажання Європи умиротворити агресора за рахунок нас з вами. Тільки тверда земля, називати речі своїми іменами, вимагати повторення принципів міжнародного права та фактів кожен раз від кожного нашого партнера у ЄС, слово за словом – може допомогти завершити війну.

Війна не може бути завершена, якщо покарання або хоча б осуд агресора не відбувся. Безкарність продовжує вбивати.

Ні перемир'я, ні вибори, ні замороження конфлікту – доки не названий та не покараний агресор – не ведуть до припинення війни. І чим швидше це усвідомлять очільники країни та ми з вами – тим більше у нас шансів залишитися суверенною країною.

Подібні ініціативи у Мюнхені – говорять про те, що наш спільний час – майже сплив.

powered by lun.ua
Коментарі — 11
iip _ 18.02.2020 19:00
IP: 31.40.110.---
Романов Данил:
...так обосрался, что бредить начал...
Это уже не важно. Для тебя уже ничего не важно. Ты переступил черту и Зверь поставил на тебе метку. Он идёт медленно, гнилые кости прогибаются под тоннами зловонного мяса. Он следит за тобой бездушными чёрными глазницами, в глубине которых разгораются красные огоньки. Ты не убежиш, не скроешся – зверь следит за тобой везде. Страх заползает тебе в кости, вымораживает внутренности. Тебя предупреждали, но ты сам не захотел быть человеком – ты выбрал участь куска гнилого мяса для Зверя. Зверь – это последнее, что ты увидиш...
iip _ 18.02.2020 18:55
IP: 31.40.110.---
Романов Данил:

Ты уже чувствуеш зловонное дыхание и утробный хрип Зверя?
Нет? Скоро почувствуеш.
iip _ 18.02.2020 18:51
IP: 31.40.110.---
Романов Данил:

Вот ты и обосрался...
Зверь близко. Совсем рядом.
iip _ 18.02.2020 18:49
IP: 31.40.110.---
Новое донесение разведки. "романов" не Фифаил. Он – Фафуил.
Фафуил Псоич – исходя из его неровного дыхания к собакам и поводкам.
В детстве – Фафуйчик.
iip _ 18.02.2020 18:46
IP: 31.40.110.---
Поступило новое донесение от разведки.
"романов" может бsть не Фифаил, а Фафуил.
В детстве Фафуйчик.

Есть вариант – Фафуил Псоич (исходя из его неровного дыхания к собакам и поводками)
iip _ 18.02.2020 18:29
IP: 31.40.110.---
А вот писательница Татьяна Александрова вспоминает о детстве отца Фуфочки Романова – домовёнка Сосипатрика.

В маленькой деревеньке над небольшой речкой в избе под печкой жили-были маленькие глу-пые домовята, а среди них Кузька. Домовята остались одни. Вылезли из-под печки, хозяйничают в избе.

Сосипатрик с Куковякой прогнали из-под лавки мышей и тараканов, нашли горошины, орешки и пуговицу. Горошины и орехи съели. Полюбовались, как блестит пуговица, унесли её под
печку и спрятали в большой зелёный сундук. А потом сделали Фифочку. Но Фифочка домовёнком оставаться не захотел – пошёл гадить по блогам. Но он же домовёнок – гадит мало, тупо и однообразно... (Т.Александроа, Кузька в лесу)
iip _ 18.02.2020 18:12
IP: 31.40.110.---
Разведка доложила, что настоящее имя "романова" – Фифаил Сосипатрович.
В детстве его звали Фифочка – вот он фифочкой и стался.
Log Log _ 18.02.2020 17:54
IP: 46.133.36.---
Модератори, приберіть Воронезьке лайно Романов Данил.
Мої капці не витримують від сміху. Дегенерат не знає жодної мови,
знущається з російської. Ідіот не відрізняє знак оклику від знаку запитання,
"не" від "ни". Пожалійте читачів блогу, читати недоумка неможливо.
Віктор Совщак _ 18.02.2020 17:50
IP: 188.163.12.---
Романов Данил:
Ви себе в люстерко бачили?
_ABM_ _ 18.02.2020 17:49
IP: 77.222.153.---
Данил🚽 Романов💩 💨, погоняло Шелудивый из Воронежской обл., село Верхняя Хава, ул. Собачьего ящика:
-...Заранее спасибо.
Шелудивий, будь ласка, ...пшел на) 👑 (‼️
Віктор Уколов _ 18.02.2020 17:16
IP: 193.108.122.---
Цей обстріл також може бути пов'язаний з сьогоднішнім засіданням РБ ООН. Зеленський надто довірився ворогу, в очах у того чорта щось шукав, розвідці власній не вірив. А з Кремля йому показали, що не в нього, а в них усе під контролем. Продемонстрували у максимально цинічний спосіб, як завжди.
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter