Альона Шкрум Народний депутат України

Коронавірус на держслужбі

12 березня 2020, 18:20

У зв'язку з останніми подіями – вивчаю ситуацію з короновірусом на держслужбі та у парламентах світу.

Історія у тому, що в усіх професіях, які передбачають велику кількість контактів з іноземцями та відряджень, а потім роботу у колективі з 400-600 людей – люди стають "супер переносниками" короновірусу. Вони "глобалізують" теорію шести рукостискань за лічені дні.

Багато з країн обговорюють зараз шляхи мінімізації ризиків для населення через політиків та держслужбовців. Скасовують політичні заходи та відправляють службовців у домашній режим роботи.

➡Іран. 23 депутати парламенту (8% парламенту) – захворіли на короновірус. Це поки найбільший показник по держслужбі у світі. Також захворів Віце-президент країни.

2 державних службовці Ірану на найвищих посадах – померли після зараження.

Захворів Голова іранської служби швидкої допомоги і заступник Міністра охорони здоров'я.

➡Гонконг. У країні державних службовців давно відправили на місяць у "роботу з дому". І зараз говорять про поступове повернення їх на роботу після зупинки спалаху вірусу.

➡Страсбург. Європейський парламент переніс свою сесію зі Страсбургу до Брюсселя, бо у Страсбурзі один службовець європейських інституцій захворів.

У Брюсселі, щоправда, теж є службовець із підозрою на вірус, тож, можливо, сесію взагалі скасують або знову перенесуть.

➡Британія. Прямо зараз обговорюють можливість закрити Палату Лордів на 5 місяців (!), бо бояться, що саме парламентарі можуть стати "супер-переносниками" вірусу.

На короновірус захворіла – молодший Міністр охорони здоров'я Великобританії Надін Дорріс. Вона відчула симптоми після того, як весь вечір провела на прийомі у Доунінг стріт (резиденція прем'єра) – разом із Прем'єром, де зустріла сотні людей.

Сьогодні ізолювали 6 депутатів британського парламенту, які контактували з Міністеркою та мають підозру на хворобу.

➡ Іспанія. За останні три дні кількість захворювань на короновірус збільшилася в три рази – сьогодні захворіла на короновірус Міністерка Уряду Іспанії з рівних можливостей.

Усіх членів Уряду та Прем'єра сьогодні перевірять на короновірус. Члени Уряду перебувають у самоізоляції. Всі засідання Уряду від сьогодні будуть проводитися через телеконференцію.

Давайте хоч інколи вчитися на чужих помилках.

Наш карантин та заборона на зібрання людей більше 60 осіб – на 100% виправдана.

І я відмовляюсь чути "плач" у соціальних мережах та просто критиків влади про "надмірну" заборону чи "як тепер бути з дітьми дома".

Краще надмірні дії, ніж недостатні.

Саме чого я очікую від Уряду – всіх можливих заходів (і швидко) щодо попередження тисяч смертей у моїй країні, попередження паніки та повного інформування населення про дії та загрози!

P.S. Більше пишу термінових новин та подій у моєму Телеграм-каналі.

powered by lun.ua
Коментарі — 1
Віктор Совщак _ 12.03.2020 18:34
IP: 188.163.12.---
Краще надмірні дії, ніж недостатні. Точно... Краще пізно, чим ніколи,
Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Корупція1443 Зеленський75 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter