Альона Шкрум Народний депутат України

Ігорка під час "чуми" або повені

03 липня 2020, 10:08

В ефірі програми "Свобода слова" Шустера Давида Арахамію запитали, чому закон про гральний бізнес не почали розглядати ще позаминулого тижня, у п'ятницю, як планувалося?

У відповідь Давид Арахамія зазначив, що закон має більше п'яти з половиною тисяч правок:

"Якщо ми в нього зайдемо в п'ятницю, ми не зможемо потім із нього вийти і будемо вимушені всі інші рішення відкладати, поки не завершимо поправки одного закону, відповідно до регламенту".

"Якщо за тиждень, який буде, станеться щось термінове, що потребує термінового розгляду, ми не зможемо це розглянути, оскільки вже будемо в цих правках. Тому хочемо залишити собі можливість про всяк випадок розглянути інші важливі речі, які потребуватимуть уваги. Тому й не зайшли в закон про гральний бізнес".

Геніально. Дуже правильно. Далекоглядно)

І от: пройшов тиждень. Сталась страшна повінь на Західній Україні. Затопило майже 15 тисяч будинків, зруйновано 300 км автодоріг, 83 мости.

І тут, де Парламент має першим задати болючі питання від громадян та власних виборців і викликати Уряд до залу – ви думаєте, це відбулося?

Ви думаєте, ми заслухали Уряд чи прем'єр-міністра щодо ситуації на Західній Україні, яка, до речі, є для прем'єра рідною?

Ви думаєте, перед початком голосуваннями за гральний бізнес, ми розглянули зміни до бюджету, щоб виділити гроші для допомоги людям?

Ні, не заслухали. Нічого зроблено не було. Спокійно перейшли до азартних ігор. "Жодних термінових питань", про які так переймався пан Арахамія, я так розумію – не відбулося? Ганебна історія.

Фракція "Батьківщина", до речі, подала свої зміни до бюджету для допомоги постраждалим регіонам, та цей проект – не розглядають.

Зате другий день ми розглядаємо поправки до грального бізнесу.

Це все нагадує "теплу ванну" для монобільшості та нерозуміння реалій того, що відбувається в країні.

Так починаються кризи. Бо Парламент має розглядати критичні для країни речі на даний момент часу, і відчувати власних громадян.

Я особисто звертаюсь у першу чергу до мажоритарників.

Колеги, якщо у вас на окрузі буде подібна ситуація, країна має забезпечити швидку реакцію.

А Парламент – має бути першим, хто цю швидку реакцію покаже. Та проконтролює допомогу.

Ви представляєте тут інтереси конкретних людей. І саме цього від вас люди й чекають.

Якщо країна не здатна допомагати в таких надзвичайних ситуаціях, то вона просто не має права вимагати платити податки на своє утримання від громадян в усі інші спокійні й безпечні часи.

Це і є так званий соціальний договір, на якому країна тримається. І громадяни дуже добре відчувають, що свою частину договори державна машина не виконує. І тому й самі шукають шляхи не виконувати свою частину.

Така от історія будування стіни між собою та громадянами, між законами, які хоче монобільшість, і рішеннями, яких чекають люди у конкретний момент – нічим добрим не завершиться.

Ігорка під час "чуми" або повені.

--

Більше пишу у Телеграм

powered by lun.ua
Коментарі — 2
Богдан Дівнич _ 03.07.2020 13:05
IP: 194.44.201.---
Далі терпіти нинішню ВР просто злочинно.
Влад Дорошенко _ 03.07.2020 11:05
IP: 93.72.24.---
Не лише гральний бізнес, але і Порошенка піарять, де тільки можна.
Наче пандемія і повені припинилися.
Україна та Європа1108 Зеленський48 Aтака Путіна1268 Уряд реформ415 Донбас21
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter