22 лютого 2022, 21:31

Визнання Путіна: що означає і що далі?

🔥 Отже, Путін визнав ДНР та ЛНР.

Дивились його зверенення?

Якщо не дивилися, молодці, краще бережіть власну психіку. (До речі, підсумок цього трешу у відео в мене в телеграмі).

Я ж змусила себе послухати Путіна, бо таку професію обрала, блін. 🤦🏼

Можна було, до речі, не змушувати, бо нічого нового. Нічого нового і ніякого зовсім креативу.

Усе це було розраховано на внутрішню аудиторію, при чому на ту, яка не хоче навіть думати про якісь факти чи ставити питання. Тож і якість риторики, і поза "вождя" – усе про зневагу до росіян і звеличення себе єдиного.

💬 Знову про "державний переворот" 2014 року, про "нацистів при владі", "геноцид на Донбасі", "захист російськомовного населення".

💬 Про те, що "Прозахідний вибір України – це бідність, розвал економіки, пограбування населення". Про зраду в Україні його – Путіна – навіть із боку проросійських сил. Жах.

💬 "Україна ніколи не мали сталої державності, Україна – це Росія. У розпаді історичної Росії – СРСР – винні трагічні помилки комуністів". "Крим – завжди російський" і все таке.

Особливо тішать пасажі:

➡ "Росія зробила все для збереження територіальної цілісності України".

О, так, ми добре відчуваємо це. Прямо "Діти Арбату" 30-х років і сучасний Орвелл в одному пасажі.

...Як же я щаслива жити сьогодні і тут, і мати можливість позбутися цього КгБ-шного Сталінсько-Оруелівського трешу. Жити в країні здорового глузду й свободи, коли не треба боязко мовчати про власне керівництво й опускати очі.

Пишатися власною країною, критикувати владу і підтримувати її, де треба, писати, що думаю, і вирватися далеко-далеко, в інший всесвіт, від цього совка дітей Арбату 35 року перед війною.

Все-таки це історичні дні, які останні 300 років нашої важкої історії і боротьби за незалежність, – розставляють усе на свої місця.

І закладають підвалини новітньої України на наступні років 100 (ну, може, 50) до розпаду РФ.

▶ Що це означає далі для нас прямо зараз?


• Мінські угоди померли.

Вони виграли нам час збудувати армію і мали померти давно. Тепер їх офіційно переклеслив Путін.

• Із ДНР та ЛНР відпишуть договір про дружбу і все таке.

Протягом наступних днів Путін введе в ДНР та ЛНР свої війська.

Це означає – ближче до нас 150 000 армію. Та ми знали, що Путіну не потрібен жодний привід ввести війска і так, правда ж?

• Далі – фейкові республіки можуть поставити вимогу до нас – віддати їм нашу територію та громадян аж до кінця всієї Донецької й Луганської області.

Я оцінюю вірогідність такого розвитку подій – як низьку.

Але так, можливу. І цей сценарій нам був відомий декілька тижнів назад.

• Західні країни не визнають визнання, як і було з Абхазією.

Уже сьогодні санкції були серйозно посилені Великобританією. Решта країн теж до цього готуються.

"Північний потік – 2" вже нарешті заморожений. Про це вже сьогодні заявила Голова Міністерства закордонних справ Німеччини Анналена Бербок. І це вже плюс.

• Для нас це – знову локальна війна на сході, нові загострення, нові бої, можлива активна фаза війни на сході.

• Для нас це також – величезна можливість нарешті вийти з фейкового замороженого конфлікту, назвати речі своїми іменами, ввести воєнний стан на території східних областей, перебудувати економіку та міжнародні договори під потреби самооборони військового часу.

Тримаємо спокій. Не вперше ми це бачимо. Але тепер – ми навчені на помилках і набагато краще підготовлені. 💪🏼

📲 Більше й оперативніше пишу в телеграм-каналі "ХРУМка ПОЛІТИКА". Доєднуйтесь!

''Київ''

В Києві так цвітуть дерева, що хочеться сісти на вулиці, замовити келих рожевого вина і просидіти весь день. Сотні іноземних журналістів у брониках...

Скільки українці завезли авто без податків і для кого?

Скільки українці завезли авто без податків і для кого? Друзі, поширюється багато міфів і чвар по країні про так званий масовий ввіз українцями елітних іномарок під 0 розмитнення – типу: "завозять бентлі" "уникають сплати податків і акцизу, а через них – черги на кордоні по декілька діб і неможливість нічого завести волонтерам на армію"...

Шалленберг і Шредінгер: коли західні колеги працюють на Путіна

➡ Днями – Міністр закордонних справ Австрії Шалленберг заявив, що Україна не повинна бути членом ЄС, і їй не варто пропонувати статус кандидата в червні 2022 року...

Дипломатичні нотатки. Чим ми дратуємо старий світ

Ми з Лесею Василенко взяли участь у засіданні Асамблеї країн Союзу франкофонії. На засіданні – Україну офіційно запросили стати членом Міжнародної організації франкофонії...

Вибори у Франції: розбір

2 тижні назад розрив між Макроном та Марін Ле Пен – був менше 5%. Не можу не сказати, що від цього було страшно, ні після ночей у підвалі, страхів за рідних, після ракет, які зриваються над твоєю головою, – страху за вибір когось іншого точно більше немає...

Мер Парижа порівняла Бородянку з селом-мучеником часів Другої світової у Франції

Київ відвідала мер Парижа Анн Ідальго. Тендітна, красива жінка, з якою ми бачилися у Парижі пару тижнів тому. Тоді вона прийняла нас у найбільшому і найсвітлішому кабінеті Франції, обставленому оригіналами жиповису та оригіналом фото "поцілунка" Дуасно і майже одразу заявила: "Я хочу приїхати в Україну...