27 квітня 2022, 18:00

Шалленберг і Шредінгер: коли західні колеги працюють на Путіна

➡ Днями – Міністр закордонних справ Австрії Шалленберг заявив, що Україна не повинна бути членом ЄС, і їй не варто пропонувати статус кандидата в червні 2022 року.

Бо – "є держави Західних Балкан, які проходили значно довший шлях до кандидатства".

Або – "повинні бути інші моделі для інтеграції України, ніж вступ до ЄС, приєднання до єдиної економічної зони ЄС або просто збереження чинного рівня Угоди про асоціацію".

Це позиція політики "кота Шредінгера", – коли хтось намагається бути одночасно і за нас, і за Путіна, і проти агресії РФ, і за гроші для війни РФ.

І сумувати над картинами масових сховищ Бучі, і розповідати про "який гнучкий підхід" для надання Україні статусу навіть кандидата ЄС.

Концепція "кота Шредінгера" – це кіт, який повинен перебувати одночасно у двох станах – живому і мертвому.

Агресія Росії та вбивства дітей і жінок – відкрили коробку – деяким європейським колегам час визначитися: кіт живий чи мертвий.

Коробку відкрито. Маски зняті. Час "політики кота Шредінгера" – канув у минуле. Визначайтеся.

➡ Під час ефіру на CNN – не стримала емоції та відповіла Шалленбергу на його останню заяву.

Занадтно високу ціну платимо ми, українці, за цей ваш "гнучкий підхід" протягом останніх років.

Гнучкий підхід 1938 та 2021 років лише замирив агресора та дав йому гроші.

Будь-яке відтермінування нашого кандидатства – дорівнює для нас вашу пряму підтримку агресії РФ, дій Путіна, його геноциду українських жінок та дітей, його зруйнованих Маріуполя, Бородянки, Бучі та інших міст.

Нам не треба зверхньо "експортувати" ваш західний спосіб життя, бо ми живемо в ньому останні декілька тисяч років.

І 70 років радянської окупації не змогли його в нас знищити.

Україна була частиною Європи 2 тисячі років, і буде нею залишатись, незважаючи на ваш зверній підхід.

Якщо ЄС не потрібна країна, яка прямо зараз проливає кров і вмирає за цінності свободи та право самим обрати власне майбутнє, – які називаються цінностями західних демократій, – то за що зараз виступаєте ви?

❓ За що саме? За право укладати угоди з диктатором?

❓ За право отримувати його криваві гроші?

❓ Чи за право підлабузництва перед грошима і владою агресора ціною підтримку вас на виборах?

❓ За ліцемірне право розказувати вашим громадянам про цінності і закривати очі на вбитих українських дітей та жінок за вашим кордоном, на нові масові захоплення зґвалтованих дівчат у Бучі?

Я питаю: за що ви та такий ЄС виступаєте?

Лицимірство деяких європейських колег уже за гранню всього людського в нас. І ми більше не будемо про нього мовчати.

Усім, хто вирішив заробити гроші на наступні вибори від Путіна за рахунок життя українців – не місце в європейській політиці.

Ви ганьбите об'єднану Європу і власних громадян, якщо робите це свідомо.

Якщо не свідомо – це ще гірше. Бо тоді ви досі не усвідомили, що в Європі триває війна. Що це не серіал.

Що ми ввійшли в нову реальність розвалу всього світового порядку та світової безпеки.

Вам потрібно зіткнутися з цією реальністю і реагувати на неї достойно вашої історії та ваших громадян, які зараз підтримують вільних людей України та надають їм притулок.

Інакше дзвінок реальності – для вас буде трагічним.

Більше про цю історію – написала в телеграм-каналі "ХРУМка ПОЛІТИКА".

''Київ''

В Києві так цвітуть дерева, що хочеться сісти на вулиці, замовити келих рожевого вина і просидіти весь день. Сотні іноземних журналістів у брониках...

Скільки українці завезли авто без податків і для кого?

Скільки українці завезли авто без податків і для кого? Друзі, поширюється багато міфів і чвар по країні про так званий масовий ввіз українцями елітних іномарок під 0 розмитнення – типу: "завозять бентлі" "уникають сплати податків і акцизу, а через них – черги на кордоні по декілька діб і неможливість нічого завести волонтерам на армію"...

Шалленберг і Шредінгер: коли західні колеги працюють на Путіна

➡ Днями – Міністр закордонних справ Австрії Шалленберг заявив, що Україна не повинна бути членом ЄС, і їй не варто пропонувати статус кандидата в червні 2022 року...

Дипломатичні нотатки. Чим ми дратуємо старий світ

Ми з Лесею Василенко взяли участь у засіданні Асамблеї країн Союзу франкофонії. На засіданні – Україну офіційно запросили стати членом Міжнародної організації франкофонії...

Вибори у Франції: розбір

2 тижні назад розрив між Макроном та Марін Ле Пен – був менше 5%. Не можу не сказати, що від цього було страшно, ні після ночей у підвалі, страхів за рідних, після ракет, які зриваються над твоєю головою, – страху за вибір когось іншого точно більше немає...

Мер Парижа порівняла Бородянку з селом-мучеником часів Другої світової у Франції

Київ відвідала мер Парижа Анн Ідальго. Тендітна, красива жінка, з якою ми бачилися у Парижі пару тижнів тому. Тоді вона прийняла нас у найбільшому і найсвітлішому кабінеті Франції, обставленому оригіналами жиповису та оригіналом фото "поцілунка" Дуасно і майже одразу заявила: "Я хочу приїхати в Україну...