29 січня 2009, 17:27

Дістали, або початок цензури?

Не знаю як кому, але останнім часом все частіше починаєш помічати, що демократія – єдине, що вдалося здобути нам, українцям, в результаті помаранчевої революції – потрошку змінюється цензурою, можливо, це ще навіть не цензура, адже ще не усюди присутні ланцюжки впливу.

Це стосується ЗМІ, навчальних закладів, чого завгодно. І, якщо раніше суб'єктивна подача інформація була поодиноким випадком, то початок 2009 року побив усі рекорди.

Може дарма Юлія Володимирівна цілих 8 годин спілкувалася з Путіним?

І справа навіть не в тому, що політики нахвалюють свою роботу, підписані ними контракти і критикують інших усілякими правдами і неправдами – по суті це їхня робота: отримати будь-якою ціною підтримку серед населення.

Образливо, коли з екранів телебачення, з вуст прес-служб вищих органів виконавчої влади звучить брехня. Чиста, відверта, цинічна брехня. Тим більше причини цієї брехні абсолютно не логічні, вона не принесе жодних дивідендів тому хто збрехав, ані політичних, ані репутаційних, ані фінансових.

Як людина, яка більше півроку, в свій час, співпрацювала з БЮТ, знаю яка там чітка дисципліна та слухняність. Якщо хтось не виконував завдання, або не слідував лінії партії, його жорстко карав партійний апарат, в особі Олександра Турчинова та Ярослава Федорчука.

Але сама реакція на публікацію внутрішнього листа є занадто дивно істеричною. У Кабміні одразу запевнили, що ніяких листів міністр фінансів не пише, а сам лист – сфальсифікована провокація. Зрозуміти це словосполучення нажаль під силу не кожному. Тобто хтось сфальсифікував провокацію? Значить це не була провокація насправді, бо вона була фальшива.

Офіційно же сам Віктор Михайлович не спростував, що цей лист – точна копія оригіналу, але спростував, що цей лист потрапив в ЗМІ від нього – "Я не знайомий з публікацією в інтернеті... Факт вчорашньої публікації я розцінюю як провокацію". Тобто, це свідчить про те, що він просто не хотів, щоб цей лист був опублікований.

Окрім істеричного крику, що це провокація – жодних дій з боку Кабміну не було. Вони навіть не вимагали спростувати цю інформацію.

Але лякає інше, у Кабінеті міністрів звернули уваги на те, хто, коли і як опублікував, написав, сфальсифікував листа... але не звертають уваги на проблеми, висвітлені в ньому. А вже наступного дня ввечері, в середу, починають ходити чутки, що новим міністром фінансів призначили Сергія Тигіпко.

Правильна логіка? Якщо міністр попереджає про проблеми, значить його потрібно зняти, і проблем не буде? Якщо підзвітне міністру відомство не приносить коштів, і не розмитнює газ, його потрібно зняти, і повернуться доходи, і газ розмитниться?

Юліє Володимирівно, ви не те лікуєте! Якщо рівень споживання впав в рази, то ані Хорошковський, ані хто інший не принесе 110% плану. Якщо газ належить РосУкрЕнерго, то в цьому теж винна не митна служба.

Якщо Олександр Турчинов постійно ознайомлюється зі службовими доповідними записками міністра фінансів, не можна казати "що міністр таких доповідних ніколи не пише". Можна суб'єктивно подавати інформацію, але не можна називати чорним біле.

Правда не завжди десь посередині. Якщо один каже, що 2*2=4, а інший, що 2*2=8, то це не означає, що 2*2=6.

А цій країні сьогодні потрібна справжня правда, як ніколи.

Почему мы опять наступаем на те же грабли?

21 ноября 2004 года. Десятки, сотни людей собираются на Майдане Независимости. Еще не смонтировали сцену, координаторы не раздали удочки с оранжевыми флагами и не привезли звуковую аппаратуру...

''Чим менше річ може сказати, тим вона досконаліша''

Київський Революційний О***нний Театр, або скорочено КРОТ готує новий проект – "Андрій Вархола. Вигадка". Чому саме Енді Уорхол? Спробую пояснити...

Дождались темников Кремля или ''почему важно не продаться русским''

В этой стране и на этом рынке возможно все. Но, дорогие друзья и коллеги, бл***вать с русскими – это уже за гранью "добра и зла". Ни для кого не секрет, что Украина с Россией в состоянии экономической войны...

Ідіотизм та ТВі

Ситуація навколо ТВі – це суцільний ідіотизм, який немає нічого спільного ні з адекватністю, ні з журналістикою, ні з професіоналізмом, ні з опозиційністю...

Щодо Британського власника ТВай розпочато процедуру примусової ліквідації

Поки Микола Княжицький публікує витяги з реєстру, а журналисті "розслідування" щодо ланцюжка власників (які в принципі не є доконаним доказом зв"язків), чомусь всі пропустили дуже цікаву річ...

Як перемогти в Києві, або про користь праймеріз

Якщо грати з шулером за його ж правилами, то в тебе немає шансів на перемогу. Але опозиція вперто продовжує грати на полі Партії Регіонів і за її ж правилами...