2 жовтня 2023, 02:47

Поворотний космічний момент. Духовна та інтелектуальна сліпота глобального півдня

Щоденник Тянь-шанського Місця Шляху

Ранок осіннього рівноденняНамумьохоренгекьо!

Після довготривалої та виснажливої 3-х місячної подорожі Індією, яка була завершена 3-денною безперервною Молитвою за Мир в Україні біля Шанті Ступи в Нью-Делі під час саміту G20, я майже відновився. У цей поворотний космічний момент рівнодення мені наснився дивовижний сон.

І в цьому моєму сні з'явився величезний небесний Палац Будди, прикрашений перлинами і різними коштовними каміннями, з багатьма нішами і вівтарями. У цьому Палаці зібралась уся санґга разом із Фудзії-ґурудзі, лунали величезні барабани Дгарми, і космічна мандала вічного Будди Шак'ямуні була готова для відкриття. Усе було готово для того, щоб Індія усвідомила свою істинну місію для сучасного світу. Таким був мій сон у цей ранок осіннього рівнодення.

Дійсно, з сьогоднішнього дня наступив поворотний Космічний момент. Божественною силою долю світу буде перезавантажено в новому напрямку.Але нещодавні, такі великі міжнародні події, як БРІКС у Південній Африці, саміт G20 у Нью-Делі та багато інших, стали ганебними через політичні прорахунки і відсутність реального далекоглядного керівництва, необхідного для справжнього нового альтернативного миру в усьому світі і нового глобального управління. Індія, а також ПАР й інші члени БРІКС не визнали реальності страждань і болі народу України. Вони не розуміють критичного значення нинішньої війни в Україні для визначення майбутнього всієї міжнародної спільноти. Прем'єр-міністр Індії навіть не наважився відвідати Україну. Тоді, як президент Індонезії, яка головувала на попередньому саміті G20, особисто відвідав Київ перед самітом, який в минулому році проходив на острові Балі. Прем'єр-міністр Японії, країни-голови саміту G20 у цьому році, також відвідав Київ перед самітом, який пройшов у Хіросімі.Байдужість Індії до України є зрадою її власного засадничого зовнішньополітичного принципу "неприєднання". Яким кроком назад стала нинішня Декларація лідерів саміту G20 у Нью-Делі в 2023 році у порівнянні з історичним досягненням – Нью-Делійською декларацією саміту Раджива Ґанді і Горбачова у 1989 році, який було присвячено створенню ненасильницького без'ядерного світу! Горбачов, вищий керівник існуючого у той час комуністичного радянського режиму, прийняв тоді принцип ненасильства, тому що поважав землю Будди і Магатми Ґанді.Після саміту G20 Україна відразу ж відреагувала на його Декларацію, як на не привід для гордості. Між тим російський президент Путін особисто зателефонував індійському прем'єр-міністру Моді і привітав його з вдалим проведенням саміту.

Як все ж таки змінився світ після падіння Берлінської стіни в 1989 році і мирного закінчення холодної війни завдяки силі ненасильства простих європейців! Сьогодні Європа є свідком наймасштабнішої і жорстокої агресивної війни Росії проти незалежної України, а світ стоїть на порозі ескалації ядерної світової війни.

Ця катастрофічна ситуація є не що інше, як результат того, що світ не дотримувався принципу ненасильства практично в усіх великих політичних подіях 30 років, що минули після завершення холодної війни і розпаду Радянського Союзу. Відповідальність за це несли усі світові лідери.Однак тепер президент Путін несе пряму відповідальність за систематичне заперечення принципу ненасильства і вільного волевиявлення народів інших країн. За іронією долі, без ненасильницького опору москвичів спробі державного перевороту в серпні 1991 року, а, точніше, без ненасильницького повстання народів Східної Європи в 1980-1990-х роках, що призвело до розпаду комуністичного блоку у Східній Європі, його прихід на пост президента Росії ніколи б не відбувся.

Заперечення Путіним історичної Правди і сили ненасильницького прояву свобідної волі суспільства спрямоване на те, щоб звести нанівець усі найбільші історичні здобутки, що стали результатом перемоги Ненасильства з боку простих громадян. Він невпинно прагне до панування, ґрунтуючись на застарілих фантазіях про геополітичні ігри за владу, спираючись на обман і беззаконня.

Як можливо, щоб лідери БРІКС і головуюча на саміті G20 країна Індія були настільки сліпі і знаходились не на тій стороні історії?!

Наша боротьба сьогодні полягає в тому, щоб вийти за рамки застарілих геополітичних силових ігор, відновити історичну правду і справжню людяність, повернути повну та універсальну прихильність усієї світової спільноти до перемоги Правди, Ненасильства і справжньої гідності Життя.

Я повністю підтримую потужне і проникливе звернення Президента Зеленського до Генеральної Асамблеї ООН у день Осіннього рівнодення, а також його звернення до Спеціальної сесії Ради Безпеки ООН щодо України.

Це – новий свіжий рух, який приходить на зміну спробам БРІКС і саміту G20 в Делі, які, на жаль, застаріли й є черговою розмінною монетою в геополітичній грі за владу, орієнтовану на Захід. Це не є ані істинним багатостороннім підходом, ані справжнім баченням майбутнього лідерства у глобальному управлінні.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Поворотний космічний момент. Духовна та інтелектуальна сліпота глобального півдня

Щоденник Тянь-шанського Місця Шляху Ранок осіннього рівнодення Намумьохоренгекьо! Після довготривалої та виснажливої 3-х місячної подорожі Індією, яка була завершена 3-денною безперервною Молитвою за Мир в Україні біля Шанті Ступи в Нью-Делі під час саміту G20, я майже відновився...

Розмова з д.ф.н. Г. Христокиним про війну в Україні, міжнародну політику, Дао, Небо та справжню українську ідентичність

20 травня 2022 року, Ірпінь ДЗЮНСЕЙ ТЕРАСАВА: Україна – захисниця вільного світу і демократії. Але у той самий час Україну використовують деякі групи людей в Америці й Європі, щоб зруйнувати Росію, й українці гинуть, щоб допомогти їм...

Скіфські кургани і буддійські ступи. Значення ступи та історія церемонії інавгурації ступи у Лондоні

15 травня 2022 року, Місце шляху біля Черкас, Україна Ми святкуємо повню місяця Весак. Від якогось часу ця дата стала найбільшим міжнародним святом у буддистів всього світу...

Весь світ – проекція нашої карми

3 липня 2022 року, тянь-шанське Місце Шляху У цей недільний вечір я хотів би подякувати друзям, які відвідали наше місце Шляху і приєднались до вечірньої молитви...

Отрута брехні – головна причина війни

Незабаром я залишу Киргизстан – післязавтра вирушаю в Індію, а потім в Японію. У ці кілька днів мого перебування тут я радий дорогоцінній можливості зустрітися з Вами і поділитися своїми думками про ситуацію у світі, оскільки майбутнє безпосередньо залежить від того, що відбувається сьогодні...

Стать глазом миров, богов и людей – в этом цель нашей молитвы

Мы живем в злом веке, наполненном страхом. В эти времена наша практика бодхисаттв заключается в том, чтобы хранить Наму-Мё-Хо-Рэн-Гэ-Кё, а значит – хранить вечную линию преемственности учения Будды Шакьямуни...