Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Дорожня карта для кремлівського вояжу

25 січня 2008, 00:55

Нещодавно українців ощасливили черговою радісною звісткою з царини багатовекторної зовнішньої політики нашої держави – йшлося про те, що на фоні посилених залицянь української влади до НАТО першим закордонним візитом Юлії Тимошенко в статусі голови уряду стане поїздка до Москви. Це не дивно. Адже, кожен малоросійський прем'єр чи президент після коронації летить до Москви на поклон. Ця знаменна подія мала відбутися 23 січня 2008 року. Проте не так сталося, як гадалося. Втрутилися вищі сили з прези..., пробачте, небесної канцелярії. І в гості до кремлівських мудреців спершу поїде хтось інший. Як стало відомо, "28-30 січня відбудеться робоча поїздка до Москви секретаря РНБО Раїси Богатирьової для підготовки візиту Президента України Віктора Ющенка". Щодо причин такої несподіваної рокіровки "різнокольорово-металевих леді" української політики, то для електорату було озвучено якісь не надто переконливі пояснення про таємничу компетенцію РНБО в підготовці закордонних візитів "на рівні засідань міждержавних комісій". Тепер Юлія Тимошенко повідомляє, що планує відвідати столицю сусідньої держави, з якою українців пов'язує багатовікова традиція "добросусідства та партнерських відносин", "у 20-х числах лютого". Мовляв, буде проведено переговори з прем'єр-міністром Російської Федерації та погоджено нову дату візиту, аби не створювати незручних "накладок" в процесі підготовки поїздки до Москви Віктора Ющенка. Тобто, спершу в Москві побуває Раїса Богатирьова, відтак гостем Кремля стане сам Віктор Ющенко, а вже пізніше проблеми українсько-російських взаємин за блюдцем чаю з тульського самовару обговорюватиме з московськими колегами Юлія Тимошенко.

Як би там не було, а треба визнати, що незабаром Москва прийматиме надзвичайно поважний і представницький десант українських високопосадовців. Таку можливість слід використати на всі 100 відсотків – хтозна, коли ще трапиться нагода. Адже наболілих проблем накопичилося надзвичайно багато, і час поставити їх перед Москвою в комплексі. Адже ці проблеми нікуди не зникнуть, і продовжать отруювати життя не лише теперішньому поколінню українців. Чимало нинішніх клопотів України мають зовнішнє походження, і, залишившись невирішеними, вони невпинно роз'їдають і підточують державний організм. І знаходять жвавий відгук серед місцевої п'ятої колони. Це не проблема, що з українських очільників останніх років такі борці за національні інтереси – як з клоччя батіг. Проблема в тому, що ми, українці, дозволяємо їм бути такими.

Новий рік розпочався для українців радісною новиною про початок виплат компенсацій за знецінені заощадження в Ощадбанку колишнього СРСР, внаслідок чого десятки тисяч пенсіонерів кинулися штурмувати каси. Відстоявши у багатокілометрових задушливих чергах, де несвідомі своїх світлих перспектив громадяни билися, втрачали свідомість і навіть вмирали, дехто зміг переконатися, що "справедливість" таки справді "є", отримавши свої 1000 гривень. Проте є окремі недоброзичливці та цинічні брехуни, які вказують, що виплачені сьогоднішнім урядом 1000 гривень – це ж насправді близько 7 радянських карбованців – мовляв, в СРСР курс карбованця забезпечувався вартістю 0,99 грамів золота, а сьогодні за курсом НБУ грам золота коштує близько 140 гривень. Особливо нахабні провокатори згадують ще про якісь ненараховані відсотки за останні 17 років, про індексацію виплат та про можливість катастрофічної хвилі інфляції. От, гади! Цікаво, що свої застереження щодо небезпеки інфляції висловлюють навіть Президент та дехто з його свити.

Друзі мого віку запитують і таке: а з якого це дива влада виплачує компенсації з бюджетних коштів (тобто і за наш рахунок, хоча у 1991 році ми не мали ніяких заощаджень)? Чому сьогодні ми, ті кому зараз 30-40 років, найактивніша в сенсі продуктивності частина нації, повинні відповідати власним добробутом за злочинну недбалість безхребетної влади, яка спершу "подарувала" Росії заощадження українців, а потім не наважилась поставити питання руба про повернення цих коштів?

Вітаю хоча б намагання виконати бодай одну передвиборчу обіцянку. Але ж не за рахунок шулерства. А взагалі в українській політиці склалася сумна традиція щодо виконання обіцянок. Адже, здавалося б, зовсім недавно, у 2004 році, більшість українців на виборах Президента віддала свої голоси кандидату, який виступав із програмою "Десять кроків назустріч людям", де не обіцялося хіба що вічного двигуна та машини часу. Сьогодні байки на кшталт "бандитам тюрми" чи "створити п'ять мільйонів робочих місць" викликають в українців хіба що істеричний сміх, або скептичну посмішку – особливо в тих, хто був змушений покинути Батьківщину, так і не дочекавшись обіцяної роботи в Україні. А щодо заощаджень – не хочу навіть думати і не вірю нісенітницям, що це ніби-то початок чиєїсь президентської кампанії...

Я звик довіряти людям – в тому сенсі, що завжди намагаюся знайти у їхніх вчинках якісь шляхетні мотиви, а не лише меркантильні інтереси. Можливо, дива не закінчились на виплаті 1000 гривень компенсації. Тому і вирішив офіційно звернутися до трійці українських очільників, які пакують валізи для московського вояжу, із відкритим листом, озвучивши перелік питань, які, на думку ВО "Свобода", потребують негайного вирішення. Інакше українсько-російські взаємини й далі розвиватимуться як стосунки колишньої колонії, якій подарували незалежність, та імперської метрополії, до якої досі їздять по "ярлик" і зазирають до рота перед важливим кроком.

Зважаючи на те, що впродовж останніх кількох місяців російський президент і зовнішньополітичне відомство Російської Федерації остаточно пустилися берега та спродукували низку провокативних заяв, слід поставити їх на місце – раз і назавжди. Звичайно, у разі, якщо Україною керують ті, хто здатен на такий вчинок.

Починаючи із актуальної нині для українців теми, слід би нагадати російським керманичам про існування державного боргу Російської Федерації перед Україною у вигляді мільярдів нахабно вкрадених заощаджень людей в Ощадбанку – з усіма належними відсотками, індексацією та компенсацією завданих збитків. Взагалі популярно пояснити, що красти – негарно, тож саме час повернути Україні належну їй частку загальносоюзних золотовалютних запасів, Алмазного фонду СРСР, нашу частку Балтійського, Північного та Тихоокеанського флотів, майна закордонних дипломатичних представництв тощо. У відповідь на закиди, що це все, мовляв, травою поросло, і взагалі Україні можна перекрити газовий краник, нагадати, що на їхній краник у нас є свій.

Доцільно в тактовній формі попередити кремлівське керівництво, що хоча металобрухт і є корисною сировиною для нашої металургійної промисловості, його концентрація на рейді Севастополя є явно надмірною, і слід би, не зловживаючи українською гостинністю, подбати про його вивезення на батьківщину "суверенної керованої демократії" до 2017 року. А принагідно – повернути гектари безцінної кримської землі, котру флотські "братішкі" використовують зовсім не за призначенням, і маяки, котрі утримуються незаконно. Взагалі переконати російських колег, що найкраще товаришують між собою сусіди, садиби яких добре відгороджені одна від одної, тож не виникає суперечок з приводу грушок, які падають за сусідську межу. Відтак наголосити, що варто прискорити процеси делімітації та демаркації українсько-російських кордонів, бо одного чудового ранку може виявитись, що Україна зробить це сама в односторонньому порядку. Із цього ж приводу доречно переконати наших партнерів ратифікувати угоду про реадмісію, аби тисячі нелегальних мігрантів, які потрапили до нас через територію Росії та невдало намагались потрапити до ЄС, благополучно повернулися туди, звідки приїхали.

Щодо так званих "гуманітарних питань" (так представники псевдоеліти зазвичай називають сферу, із якої тяжко вибити якийсь зиск для себе), час уже й поцікавитись станом функціонування й розвитку української мови на території Росії, зокрема, чи скоро розпочнеться дублювання російських фільмів в Росії українською мовою, і чи не є відсутність такого дублювання (як і україномовних газет, радіостанцій та навчальних закладів) порушенням прав людини.

Спостерігаючи одностайний смуток і жалобу українських зверхників щороку на чергову річницю вшанування пам'яті жертв Голодомору, слід, звичайно, відзначити певний прогрес – адже кілька років тому так звана "політична еліта" намагалася цю тему оминати взагалі. Та якщо вже трапляється така нагода, саме час було б поставити при особистій зустрічі з гаспадамі Путіним та Зубковим питання про визнання Росією Голодомору 1921-1922, 1932-1933 та 1946-1947 років геноцидом проти української нації. Адже обтічні декларації про "злочин проти людяності" – це одне, а конкретна вимога до держави-правонаступниці того режиму, який морив мільйони українців голодом – це щось зовсім інше. Так само час уже й пояснити російським партнерам, що питання нашої історії, в тому числі Мазепа, УПА тощо є винятково внутрішньою справою України, а думки видатних істориків з Луб'янки українців не цікавлять.

Загалом, перелік проблемних питань цим далеко не вичерпується, проте було б непогано, якщо в українські владоможці спромоглися порушити перед російськими колегами бодай перше з переліку.

powered by lun.ua
Коментарі — 90
Сотник_Легенда _ 07.02.2008 14:14
IP: 194.44.136.---
У коментарях прозвучала порада Тягнибоку – стати компромісним. Це повна несінітниця.
Саме через компромісність -Ющенко з національного авторитета перетворився в учасника анекдотів. Ніколи не можна домовлятись з бандитами. Бандити по своїй натурі завжди кинуть. Свічення круслі столи, домовленості, універсали з регіонами. Що мало стали на ті самі граблі? Проблема у тому що команда Ющенка – це лслабодухі ліберали, які хочуть нажитись. Про Україну, про її перспективу ніхто не думає. Єдині кого турубує подальша доля України-це націоналісти, бо це їхня Богом дана Земля.

Тягнибоку успіху. Олеже вас чекає велика праця у центральній Україні,яку ще можна врятувати.:)
Україноцентрист _ 29.01.2008 10:43
IP: 91.145.219.---
28.01.2008 23:15___ Карлик
Буває нерозділена любов,а от нерозділеноі дружби,тим більше між народами,не буває.Якщо Росія повернулася до своіх громадян на Сході Украіни та Криму задом,то чому ми маємо до цих покидьків (здебільшого завезеними після мору голодом та війною – в Києві після війни,для прикладу,залишалось 20 000 громадян,зараз декілька мільйонів) забезпечувати "права людини чи громадянина Росіі"?Чому Украіна завжди винна,коли Росія не в доброму гуморі?Ющенко цитує лише аериканські цитати щодо НАТО,Партія одного Регіону кожен рядок каналу РТР чи ОРТ:окрім зовнішнього тиску наша краіна багата на неповноцінних,невпевнених у своіх силах полудурків.На любов треба відповідати любов"ю,а мерзотників,навіть тих,хто називає нас братами без братськоі любові треба інакше поводитися чим наші великодержавні ХАХЛИ (це єдине для них визначення).
100%
Гірка правда.
Тейсар-Озгович _ 29.01.2008 02:15
IP: 77.233.95.---
Україноцентрист
28.01.2008 21:15___ Тейсар-Озгович
...Нового українського президента-патріота знову доведеться чекати століття-два-три...
О, Господи! Це що за зловісне пророцтво таке?

"А якщо тягнибок замолить свій тяжкий гріх "сарказму" сотнею-другою поклонів перед патретом "месійки", то нас мине ця жахлива участь?"

!!!!!!!!!!!!
Здойміть полуду з очей,причому тут Тягнибок і Ющенко,на місці Ющенка міг би бути напр покійний Чорновіл, чи хтось інший,результат був би схожий і звинувачення схожі.
Запамятайте,Ющенко і Тягнибок – ніхто – Україна все!
Я закликаю до відмови від ідеалізму, до прагматизму та реалізму.
Я наголошую на граблях, нагадую про давню розвагу чи хворобу русинів-українців,коли через таку схильність до бичування своїх і отаманщину ми багато разів втрачали свій шанс.
Ідеальної влади та політиків які влаштовують усіх не буває без диктатури,у нашій розділеній країні не може бути тим-паче,аж поки такий ментальний поділ не зростеться.
Тягнибок не повинен мені нічого,як і я йому.
Знаєте хто перший запустив цю лажу про "месійку" перед виборами в 2004р,чи ви теж з їхнього кагалу?
Карлик _ 28.01.2008 23:15
IP: 194.29.62.---
Буває нерозділена любов,а от нерозділеноі дружби,тим більше між народами,не буває.Якщо Росія повернулася до своіх громадян на Сході Украіни та Криму задом,то чому ми маємо до цих покидьків (здебільшого завезеними після мору голодом та війною – в Києві після війни,для прикладу,залишалось 20 000 громадян,зараз декілька мільйонів) забезпечувати "права людини чи громадянина Росіі"?Чому Украіна завжди винна,коли Росія не в доброму гуморі?Ющенко цитує лише аериканські цитати щодо НАТО,Партія одного Регіону кожен рядок каналу РТР чи ОРТ:окрім зовнішнього тиску наша краіна багата на неповноцінних,невпевнених у своіх силах полудурків.На любов треба відповідати любов"ю,а мерзотників,навіть тих,хто називає нас братами без братськоі любові треба інакше поводитися чим наші великодержавні ХАХЛИ (це єдине для них визначення).
командор _ 28.01.2008 22:05
IP: 77.122.4.---
украиноцентрист
А если вырос не дави на жалость.
Україноцентрист _ 28.01.2008 21:52
IP: 79.124.145.---
28.01.2008 21:15___ Тейсар-Озгович
...Нового українського президента-патріота знову доведеться чекати століття-два-три...
О, Господи! Це що за зловісне пророцтво таке?

А якщо тягнибок замолить свій тяжкий гріх "сарказму" сотнею-другою поклонів перед патретом "месійки", то нас мине ця жахлива участь?

Сподіваюсь, Ви не Нострадамус:)
Україноцентрист _ 28.01.2008 21:40
IP: 79.124.145.---
28.01.2008 16:19___ zinik
...Шо на це можна сказати?
А нічого...

28.01.2008 20:10___ командор
...Действительно и ответить нечего...
Коли нічого сказати, то краще жувати:)

Дітей своїх повчайте: "Сделай что- нибудь для людей!". Не хвилюйтесь за мене, бійці невидимого фронту. Я дещо для людей встиг безкорисно зробити.
Тейсар-Озгович _ 28.01.2008 21:15
IP: 77.233.95.---
"Спостерігаючи одностайний смуток і жалобу українських зверхників щороку на чергову річницю вшанування пам'яті жертв Голодомору, слід, звичайно, відзначити певний прогрес – адже кілька років тому так звана "політична еліта" намагалася цю тему оминати взагалі"
sic!!!!!
пане Олеже,навіщо той сарказм,адже що для одних смуток і жалоба – для іншої половини жаль що не винищили геть-усіх під корінь,така у нас нині країна.
Хто і коли з українських керманичів,окрім Ющенка, ставив такі питання на найвищому рівні і домагався їх справедливого вирішення,жертвуючи власним рейтингом?
Хто і коли це будете робити після того як піде Ющенко -Яценюк,Янукович,Тимошенко?
Ви розумієте, що аби говорити з іншими країнами на рівних,треба мати один голос і одну позицію в таких питаннях.
Для цього потрібна така проста річ – як національна єдність.
Не плюйте в кирницю з якої воду начираєте.
Нового українського президента-патріота знову доведеться чекати століття-два-три,з такими чистоплюйськими вередливо-заздрісними відношеннями до своїх, як у нас, – справжня незалежна соборна українська Україна буде ой як не скоро.
Най буде любий чужий,аби який катюга,лише би не свій,бо я чим гірший,чому він а не я?
Чи це не головна причина наших вічних поразок навіть там де програти важче ніж виграти?
Може вже пора перестати вічно ходити по старих заїржавлених граблях?
командор _ 28.01.2008 20:10
IP: 77.122.4.---
Украиноцентрист
Еще один сын человека -травы нашелся.Действительно и ответить нечего,имеет ли смысл.
Я из того поколения,которое выращивало таких тягнибоков,и сейчас смотришь на то,что получилось и порой удивляешься откуда столько нытья на трудности жизни,критиканства просто так,между делом,откуда это желание построить памятник при жизни.Буть проще и к тебе потянутся люди! Сделай что- нибудь для людей! Хоть что нибудь!Привези дрова тому же члену УПА, а то вместо этого -человек -трава.Козлы. Не обижайся,я как украинец украинцу.Выростишь- поймешь.
арка _ 28.01.2008 18:59
IP: 153.19.161.---
Не розумію, чому всі пишуть щось таке, що зовсім не стосується змісту статті О. Тягнибока. Враження таке, що пишуть про автора статті, а не про те, що він написав. А те, що він написав, є актуальнім для України, для її честі, поведінки у міжнародному просторі. І ті, хто розмовляє з представниками інших країн, повинні були б прислухатися до думки українців, про що треба було б розмовляти в Москві, крім "багатовікової спільної – неславної – традиції".
zinik _ 28.01.2008 16:19
IP: 99.225.175.---
Україноцентрист
Гм....
Оце попала до рук книженція
Читаю обговорення. Дивлюсь – нічого не змінилося:)
Усілякі командори-platonichi-zinikі-тощо
"На лічності" т.ск. перейшли.
Oсь тепер давайте подивимось, як представники всіх трьох правлячих кланів (Богатирьова, Ющ і Юля) захищатимуть інтереси України в Москві.
Думаю, різні точки зору на біографію Тягнибока жодним чином не шкодять ні Раї, ні Віті, ні Юлі
Ну, а якщо кишка тонка
вибачте, якого хрена по кремлях шастати? Щоб пантофлю Медведу першими поцілувати?
Шо на це можна сказати?
А нічого. Мовчання ягнят.
Україноцентрист _ 28.01.2008 15:04
IP: 91.145.241.---
Гм...
Оце попала до рук книженція, фактично підручник савєтского агітпропу часів Андропова. Вельми цікаво тепер читати. Наприклад, там описано такий простий, як двері, прийом: якщо тяжко опонувати по суті – дискредитуй опонента.

Читаю обговорення. Дивлюсь – нічого не змінилося:) Усілякі командори-platonichi-zinikі-тощо вже і Яворину (Савур-могилу:) згадали Тягнибоку і всі, абсолютно нічим не підтверджені, чутки часів останніх виборів. "На лічності" т.ск. перейшли.

А по-суті ж то Тягнибок у вищевикладеній статті – правий.
Ось тепер давайте подивимось, як представники всіх трьох правлячих кланів (Богатирьова, Ющ і Юля) захищатимуть інтереси України в Москві. Але не так як Льоша-Мерседес, який про люцьке око перекладачів з собою возив (мовляв, по-мацкальськи не розумію!:), а тим часом національні інтереси здавав ("Росукренерго").
Думаю, різні точки зору на біографію Тягнибока жодним чином не шкодять ні Раї, ні Віті, ні Юлі чітко поставити цілу низку питаннь перед Москвою. Ну, а якщо кишка тонка порушити підняті Тягнибоком питання, то, вибачте, якого хрена по кремлях шастати? Щоб пантофлю Медведу першими поцілувати?
Netko _ 27.01.2008 20:20
IP: 194.44.134.---
27.01.2008 20:02___ UKRAYINKA-Z-PIVDNIA
Дякую. Вже ознайомилась, але вона здалась мені слабшою за попередні. Не дуже переконлива друга частина. Самі лише припущення, побудовані на одному лише епізоді з літаком – і зразу такі песимістичні висновки
З літаком явний прокол: якщо хтось хоче приховати факт своєї співпраці з Ітерою, чи буде він сідати на цей літак?:) Кумедія.
Я би тут сказав більше: цей літак – це явне відволікання уваги (фінт – футбольною термінологією). Аби шукали і робили припущення у наперед хибному напрямку.
Отут до речі можна почитати як воно було – з висуненням того Медведєва
http://www.ej.ru/?a=note&id=7664
UKRAYINKA-Z-PIVDNIA _ 27.01.2008 20:02
IP: 195.78.244.---
27.01.2008 19:43___ Netko
Дякую. Вже ознайомилась, але вона здалась мені слабшою за попередні. Не дуже переконлива друга частина. Самі лише припущення, побудовані на одному лише епізоді з літаком – і зразу такі песимістичні висновки.
Netko _ 27.01.2008 19:43
IP: 194.44.134.---
27.01.2008 18:56___ UKRAYINKA-Z-PIVDNIA
Чи читали ви http://www.dt.ua/2000/2229/61830/
Прочитав. Взяв до відома:)

А отут посилання на третю частину статті Велімовського
http://novapolitika.com/index.phtml?action=view&art_id=227
Netko _ 27.01.2008 19:20
IP: 194.44.134.---
27.01.2008 18:56___ UKRAYINKA-Z-PIVDNIA
Чи читали ви http://www.dt.ua/2000/2229/61830/
"Балтійська труба в українських руках"?
Звертаюсь до Вас, бо пам'ятаю, що ви зі Львова, а там згадується Львівщина. Чи знайома Вам ця тема?
Україночко_з_Півдня, заголовок читав, але до самої статті не "лазив", бо як міг би здогадатися, що "Балтійська" стосується Львівщини?!:)

З Вашої легкої руки, гляну неодмнно, бо останнє Вами наведене посилання
на статтю Велімовського Анатолія було для мене дуже цікавим
UKRAYINKA-Z-PIVDNIA _ 27.01.2008 18:56
IP: 195.78.244.---
Пане NETKO.
Чи читали ви http://www.dt.ua/2000/2229/61830/
"Балтійська труба в українських руках"?
Звертаюсь до Вас, бо пам'ятаю, що ви зі Львова, а там згадується Львівщина. Чи знайома Вам ця тема?
Netko _ 27.01.2008 18:38
IP: 194.44.134.---
(продовження)
27.01.2008 16:20___ широкий
Взагалі, яке право голосувати має людина-рослина після 70 років, яка продає свій голос за кілька десятків гривень сакралізованої "пенсії"??? Чому їхні голоси мають таку ж вагу, як і голоси 30-річних, які гарують зранку і доночі на себе і свою країну-та ще своїми податками годують тих же пенсіонерів?
1.Продають голоси не тільки пенсіонери
2.Ніхто досі не досліджував, яка вікова каитегорія людей тут тримає першість. До недавнього часу не менше продажно-перестрашених було в армії, міліції, по тютмах та й серед студентів
3.Щодо питання по суті, то я вже кілька разів писав, що на теперішньому етапі розвитку України, закон про вибори мав би бути зміненим: право голосу мали б мати виключно особи між 18 та 60 роками, до того ж, які мають роботу. Існує ще один спосіб – це кількість голосів, якими володіє конкретний виборець
Багато моїх знайомих не проголосували зя партію Тягнибока тільки тому, що хотіли дати "помаранчевим" ще один шанс...
Це байка. Для самозаспокоєння.
Netko _ 27.01.2008 18:36
IP: 194.44.134.---
Та припиніть вже писати гаслами і галасувати.
Не скидайте все до купи, бо так і в голові буде каша.
Якщо звичайно то не є свідомий наперед прорахований терендЬОж.
Тут згадували події Майдану...так, Тягнибок тоді показав себе молодцем...а на якому боці були тоді провідні діячі теперішнього БЮТ? Жеваго, брати Буряки? Васадзе, інші чіста братели і "бізнесмени"?
1.Ну тоді випадає згадати і про Нетудихату. І про Димінського. А далі приходимо до таких висновків щодо Тягнибока, які його можуть просто 'закОпати' і 'закопАти' як політика
своїми грішми оплачуватимуть виплати для пенсіонерів
Тут верзете цілковиту хріновину+повне нерозуміння того, що таке пенсія. Невже клепки бракує, аби усвідомити, що теперішні пенсіонери 'виплачували' пенсію 10-20-30 років тому тодішнім пенсіонерам? А взагалі-то загальновідомо, що той хто чесно каже 'Не знаю', виглядає здебільшого значно ліпше, аніж той, хто патякає язиком, бездумно й безугаву
.
Чому компенсаії платимо ми, працездатні українці, а не Росія, яка вкрала гроші?
То цікаве питання. Але,
1.Ви маєте спосіб, як теє все повернути з Кацапії?
2.Коли ті гроші пливли з України, то не кацапузі приїхали до Києва на БТР-ах і вивозили їх під охороною, а українські громадяни-високопосадовці (хто саме – відомо), виконали прохання-побажання (наполегливе, але вигідне) Москви. Отож, коли Пупкін нахабно розрегочеться Вам в обличчя і промовить 'Було б не давати', то Вам не буде чим крити.
krabat _ 27.01.2008 17:06
IP: 77.121.165.---
27.01.2008 16:20___ широкий
"...Взагалі, яке право голосувати має людина-рослина після 70 років, яка продає свій голос за кілька десятків гривень сакралізованої "пенсії"??? "

А Ви повбивайте їх...
командор _ 27.01.2008 17:03
IP: 77.122.4.---
Широкому
Не знаю где рос Широкий и кто его воспитывал,но нызывать своих родителей,бабушек и дедушек" людина-рослина" это что-то новое. Пока пан широкий и тягнибоки писяли и какали в пеленки и подгузники именно их родители,бабушки и дедушки делали все, что бы вся ваша братия во главе с Тягнибоком не нашла тот танк под которым можно погибнуть. А теперь оно выросло и считает себя чем-то, що" гаруе з ранку до ночи". Хреново гаруешь, если бабушка за 10 гривень продает свой голос все равно кому. Что ты лично и вы все вместе взятые сделали для этих людей,что бы они чуствовали себя людьми? Об этом речь.
широкий _ 27.01.2008 16:22
IP: 91.124.77.---
А щодо Яворини-Тягнибок сказав правду, а правда завжди залишається правдою. Не подобається? Ну і не треба, але навіщо приплітати ту Яворину (перебріхуючи про Савур-могилу та іншу пургу) до питання порушеного Тягнибоком?

Чому компенсаії платимо ми, працездатні українці, а не Росія, яка вкрала гроші?
широкий _ 27.01.2008 16:20
IP: 91.124.77.---
Тут згадували події Майдану...так, Тягнибок тоді показав себе молодцем...а на якому боці були тоді провідні діячі теперішнього БЮТ? Жеваго, брати Буряки? Васадзе, інші чіста братели і "бізнесмени"? Люди кидали роботу та їхали до Києва, мерзли в наметах, а Пінчук, який був стовпом режиму Кучми і глумився з Майдану зараз є кращим приятелем Ющенка...зате тепер ті скромні підприємці, що відправляли автобуси своїм коштом на Майдан своїми грішми оплачуватимуть виплати для пенсіонерв-пенсіонери це дуже чемний та відданий електорат, куди там середньому класу--ще чого, тим треба довго голову дурити, а стареньким напівголодним одуванчикам легко сподобатись, дати подачку...Взагалі, яке право голосувати має людина-рослина після 70 років, яка продає свій голос за кілька десятків гривень сакралізованої "пенсії"??? Чому їхні голоси мають таку ж вагу, як і голоси 30-річних, які гарують зранку і доночі на себе і свою країну-та ще своїми податками годують тих же пенсіонерів?

Багато моїх знайомих не проголосували зя партію Тягнибока тільки тому, що хотіли дати "помаранчевим" ще один шанс...але що буде, коли і цей шанс помаранчеві успішно прокакають? Галичина не проголосує за президента-брехуна втретє...авансів було більш ніж досить. Хай Тягнибок спробує позмагатись з Юлькою та Ющом на виборах-певен, особисто за нього люди будуть голосувати.
Тейсар-Озгович _ 27.01.2008 12:19
IP: 212.7.30.---
"Вони не боялися як i ми зараз не маємо боятися, вони взяли автомат на шию i пішли в тiї ліси, вони готувалися i боролися з москалями, боролися з німцями, боролися з жидвою i з іншою нечистю яка хотіла забрати в нас нашу українську державу... Треба віддати Україну, нарешті, українцям. Оті молодi люди i ви, сивочолi, оце є та суміш якої найбільше боїться москальско-жидiвська мафія, яка сьогодні керує в Україні".
"""""
Я особисто з усім сказаним згоден,але треба завжди пам"ятати в якій реальності живеш,як слова твої і вчинки відіб"ються, на чий млин в передвиборний час воду лиєш.
В нинішній манкуртизованій країні,коли, та де не треба,розмахуючи язиками і знімаючи це на камеру – досягнеш протилежного результату,що власне раз у раз у нас трапляється.
Така отаманщина,невизнання одного свого лідера, завжди приводило нас до чужої влади над нами.
Чому у нас так багато маленьких диванних партійок з своїми отаманчуками?
Якщо ви справді націоналісти та для вас гасло:"Україна понад усе"- це не пусті слова,чому ви досі не об"єдналися в одну партію з одним лідером,яка би мала шанс при злагодженій роботі подолати бар"єр у 4%???
Адже мине ще пару років,і при нинішніх темпах денаціоналізації в центральних і західних областх- вже не буде ніяких шансів навіть у такого об"єднання.
Аби досягати мети,треба мати стратегію і тактику боротьби на кожен проміжок часу адаптований до реалій у країні,а не впиратися рогом як баран в зачинені ворота.
Як жиди досягли таких успіхів у нас?
командор _ 27.01.2008 10:31
IP: 77.122.4.---
doktor-reg
Не заметно, что пан Тягнибок пожертвовал карьерою ликаря,свободою и тем более життям.И где можно было найти тот гранит в Киеве на который лег пан Тягнибок и танк под который могли бы лечь все сегодняшние "патриоты"?Не героизируйте" светлый образ "более того,что он заслуживает. Потому,что тогда не найдется места в истории Украины таким как Черновол В.,Лукьяненко Л. Хмара С. и т.д. и что будем делать с не менее "героической" фигурой львовского патриота Тараса Черновила, который действительно " не став ликарем"?
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter