Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Українцям – кіно українською!

05 березня 2008, 23:56

Шановне товариство!

Дозвольте запросити небайдужих, 6 березня, на акцію підтримки дій Мінкультури по впровадженню україномовного дубляжу.

З нами мають бути Богдан БЕНЮК, Анатолій ХОСТІКОЄВ, Михайло ІЛЛЄНКО, Галина ЯБЛОНСЬКА, Андрій СЕРЕДА, Наталя СУМСЬКА, Лесь ЗАДНІПРОВСЬКИЙ, Олесь САНІН, Ольга ЧЕРНІЛЕВСЬКА, Костянтин ЛІНАРТОВИЧ.

Початок о 12-30 біля міністерства на вулиці Івана Франка, 19.

Наша акція – це вияв солідарності з українськими акторами, звукорежисерами, технічними та творчими працівниками, задіяними у процесі озвучування іноземних фільмів. Наступним кроком стане Марш українського глядача.

Наші гасла: "Українцям – кіно українською!",

"Кіно українською – робочі місця для українців!",

"Українською дубляж – це є вищий пілотаж: "Тачки", "Карлсон, який мешкає на даху", "Шрек", "Альф", "Пірати Карибського моря" і багато-багато інших".

Приходьте!

Ось наша позиція:Всеукраїнське об'єднання "Свобода" висловлює свою підтримку Міністерству культури і туризму України у послідовній державницькій позиції щодо дублювання кінофільмів українською мовою.

Рішенням Конституційного Суду за поданням 60 народних депутатів України про офіційне тлумачення положень частини другої статті 14 Закону України "Про кінематографію" (справа про розповсюдження іноземних фільмів) N13-рп від 20.12.2007 р. українцям повернули право дивитися фільми українською мовою.

Міністерство культури і туризму України на підставі рішення КС заборонило розповсюджувати і демонструвати фільми, які не дубльовані державною мовою.

Навколо цих законних вимог купка спекулянтів неукраїнського походження зчинила справжню істерію і намагається вплинути на громадську думку, керівництво держави та примусити міністерство скасувати цей наказ.

Українофоби намагаються переконати українців, що українська мова є "неконкурентноспроможною" в Україні, а більшість громадян проти дублювання. Це відверта брехня. Згідно з соціологічними опитуваннями Київського міжнародного інституту соціології лише 3 % громадян України проти дублювання фільмів українською мовою. Фактом є також те, що в кінотеатрах на фільмах, дубльованих українською мовою, аншлаги.

"Свобода" вважає, що справжня причина підозрілої активності козлоногих "дистриб'юторів" як завжди банальна і полягає в їхньому небажанні поступитися власними прибутками, частина яких має піти на україномовне дублювання іноземної кінопродукції.

За медіа-смородом узурпаторів українського кінопростору стоять лише їхні шкурні інтереси. Ми є свідками змови спекулянтів, які не бажають забезпечити українців якісним продуктом і прагнуть при цьому отримувати надприбутки за посередництво.

Україна має позбутися подібних паразитів, налагодити прямі зв'язки з кіновиробниками та дублювати фільми українською на власних потужностях. Це забезпечить якість кінопродукту, роботу українським акторам, режисерам, технічним та творчим працівникам.

Водночас вважаємо, що ця істерія є демонстрацією справжнього українофобського нутра подібних істот, які роблять ґешефт на русифікації і денаціоналізації та здійснюють окупацію українського інформаційного простору.

Закликаємо посадовців не відступати від рішення Конституційного суду України у визнанні законності вимог дублювання іноземної кінопродукції українською мовою.

ВО "Свобода" застерігає, що будь-які антиукраїнські та антидержавні вислови і дії мають негайно отримувати адекватну реакцію державних органів, перш за все Служби безпеки України.

Нахабство українофобів треба жорстко присікати, адже розповсюдження гуманітарного шовінізму підриває єдність і цілісність держави і веде до повномасштабного сепаратизму.

Компроміс у цьому випадку дорівнює зраді національних інтересів.

powered by lun.ua
Коментарі — 143
NELLI _ 01.05.2008 19:27
IP: 77.121.32.---
10.03.2008 16:26___ Deutsch
Зустріла якось соцопитування, де досліджувалось питання – чи важлива для вас Свобода вибору. Позитивно відповіли 30%. Мабуть це і є відповіддю щодо багатьох питань.
Єлена _ 13.03.2008 23:01
IP: 92.49.196.---
:))) Проте ненормативну лексику англійською на рівні російської розуміють всі. Зверніть увагу на написи на парканах. Доречі, в написах англійською помилок роблять менше чим в українській. Мову жестів освоїли всі, навіть посадовці:))) Послухайте, як розмовляє наша політична еліта, просто молодь.Це суміш фені, суржику і американського сленгу.
_ind_ _ 13.03.2008 18:30
IP: 194.44.127.---
Уявіть собі на хвилинку, що більшість українців знають і розуміють російську на рівні англійської чи французької мов...Тобто, так собі зі словником.
Щось собі нагло бреше канал РТР, а ми "нє понімаєм"...
Щось собі балакають Затулін з Лужковим, а "нам нє нада"...
Єлена _ 13.03.2008 16:55
IP: 92.49.196.---
Шановний пане Поліщук, Ви читали Шевченка англійською? Це теж "уродліва":) Я за те, щоб вірші вивчались на мові оригіналу (англійській, німецькій і т.д.).
Пану Україноцентристу: А у мене були класні вчителі. Поважала я їх не за те, якою мовою вони розмовляли, а за те, чого мене навчили. Я теж навчалася в радянські роки. Російською у нас викладали лише російську мову та літературу, інформатику та НВП. І все. Якби не "учіхи з Кацапстану" я б не змогла отримати музичну освіту.
А дітей дійсно обікрали. Це думка не моя, а теперішніх одинадцятикласників. ВОНИ ДУЖЕ жалкують, що не вивчали російської мови.
Историчка _ 12.03.2008 21:56
IP: 91.124.210.---
12.03.2008 16:55___ Поліщук ---дуже виразно показаний зв'язок між україножерством

Уважаемый Поліщук, Вы первый, кому удалось связать эротические мечты о "до колена" с украиножерством. Обратитесь к профессиональному психологу БІЛОЦЕРКІВЦЮ, пусть поможет развязать.
knp71 _ 12.03.2008 20:18
IP: 217.27.157.---
Господин Тягнибок когда "Свобода"-прийдёт на восток Украины...
Пора становиться партией всей Украины,а не Галичан.

Ведь и среди русскоязычных много ваших соратников.

Пора уже гнать с Украины...
Ющей,Юлек и Проффесоров.
Историчка _ 12.03.2008 19:26
IP: 91.124.210.---
12.03.2008 17:43___ Україноцентрист --Привітаймо... улюблеця публіки... Богдана бенюка

Бенько, нащо ти взяв собі такий чудернацький нік?
Україноцентрист _ 12.03.2008 17:45
IP: 79.124.191.---
Хай українське кіно буде українською мовою,а російське кіно – російською!
Американське кіно – американською мовою!:-D

У випускників шкіл попередніх років і так вкрали можливість вивчати російську мову.
Богу дякувати, що "вкрали". Хто там щось вищить про "насільствєнную украінізацию"? До сих пір, жахіття сняться про уроки "язика і літєратури". Дітей тоді в українських (!) школах ділили на групи (для лучшева ізучєнія); уроків "вєлікава і магучєва" було вдвічі більше ніж української; вчителям російської доплачували (здається +25% до ставки). Наша "учіха" – стерва, яку прислали з Кацапстану спеціально "дєтєй бандьор на путь істінний наставлять" – ще й після уроків дітей мордувала. І чомусь ніхто з присутніх "борців за права" не вищав про "насільствєнную русифікацію". І ніхто не побивався, що в дітей "вкрали" можливість вивчати поезію Антонича (для обмежених совків: це такий український поет світової величини, перед яким усі ваші бродскі-мандельштами разом з ільфами і пєтровими ховаються в жито).

Результат: ні читати, ні писати російською вони не вміють.
Я-ка тра-ге-ді-я! В усій Європі "ні читати, ні писати російською вони не вміють". І нічого, якось їм не шкодить.

P.S. Я теж обурений, "що українських фільмів НЕМАЄ". Нічого, потроху налагодиться. "Від кінА українською – до українського кІна!" – одне з гасел акції, на яку запрошував Тягнибок.
Україноцентрист _ 12.03.2008 17:43
IP: 79.124.191.---
Привітаймо одного з учасників цієї потрібної акції, народного артиста, улюблеця публіки, чільного діяча "Свободи" Богдана бенюка із здобуттям Шевченківської премії!
Слава!
Поліщук _ 12.03.2008 17:05
IP: 62.80.163.---
11.03.2008 15:32___ Єлена
Я не хочу, щоб мої улюблені російські актори розмовляли чужим голосом. Хай українське кіно буде українською мовою,а російське кіно – російською!
Це схоже на вислів "гуского" журналіста Познера про те, що "Пушкін па украінскі – ето уродліва". Україножер, як кажуть, він і через екран телевізора смердить.
Відпружтесь, шановні, ніхто не буде заставляти російських акторів говорити чужим голосом. Адже тризуб поки-що не прикрашає кремлівські вежі.
Українці просто відмовляються слухати московську мову, відвойовують інформаційний простір, стають господарями своєї держави.
Поліщук _ 12.03.2008 16:55
IP: 62.80.163.---
08.03.2008 10:40___ Историчка
Чтобы не прерывать Ваши эротические мечты о "до колена" дарю Вам лечебную праздничную бурчалку:
Женский праздник близко-близко
Расти-расти моя пи-писька.
Повторяйте ее несколько раз каждый день и у Вас все получится.
В романі Кононовича "Тема для медитації" дуже виразно показаний зв'язок між україножерством і різними сексуальними проблемами.
Ви схожі на ту комсомолку, до якої щоночі "Лєнін приходив" та пестив її.
Єлена _ 11.03.2008 15:32
IP: 92.49.198.---
Я не хочу, щоб мої улюблені російські актори розмовляли чужим голосом. Хай українське кіно буде українською мовою,а російське кіно – російською! У випускників шкіл попередніх років і так вкрали можливість вивчати російську мову. Результат: ні читати, ні писати російською вони не вміють. Українською – теж краще не стали. Проблема не в мові, якою показують фільми, а в тому – що українських фільмів НЕМАЄ.
7-ko _ 11.03.2008 15:16
IP: 194.145.220.---
українцям повернули право дивитися фільми українською мовою.

Що робити з москалями, євреями, поляками, татарами та іншими? Мабуть, нехай їдуть звідси кудись.
Згідно з соціологічними опитуваннями Київського міжнародного інституту соціології лише 3 % громадян України проти дублювання фільмів українською мовою.
Опитування проводилося у Львові? А якже Полтава, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Сімферопіль???
Фактом є також те, що в кінотеатрах на фільмах, дубльованих українською мовою, аншлаги.

Чому тоді все не дублювати українською та мати "надприбутки". Ан ні, все сперечаються, не бажають мати надприбутки:)))

Україна має позбутися подібних паразитів, налагодити прямі зв'язки з кіновиробниками та дублювати фільми українською на власних потужностях. Це забезпечить якість кінопродукту, роботу українським акторам, режисерам, технічним та творчим працівникам.
Усім працівникам, зайнятим в дублюванні фільмів українською мовою – акторам, режисерам, технікам, прибиральницям, директорам та бухгалтерам – мати посвідчення про закінчення курсів украінської мови, а також докази не спілкування протягом 3-х поколінь с носіями інших мов, окрім німецької.
7-ko _ 11.03.2008 15:00
IP: 194.145.220.---
З нами мають бути Богдан БЕНЮК, Анатолій ХОСТІКОЄВ, Михайло ІЛЛЄНКО, Галина ЯБЛОНСЬКА, Андрій СЕРЕДА, Наталя СУМСЬКА, Лесь ЗАДНІПРОВСЬКИЙ, Олесь САНІН, Ольга ЧЕРНІЛЕВСЬКА, Костянтин ЛІНАРТОВИЧ.

Цікаво, були чи ні:))) Може, хто фоткав?
Deutsch _ 10.03.2008 19:17
IP: 84.191.217.---
10.03.2008 18:43___ Историчка

Вы, как всегда мимо. Речь я вёл не о загранице, а о украинцах проживающих заграницей. И обращался не к вам, а к УКРАИНЦАМ.
Историчка _ 10.03.2008 18:43
IP: 91.124.213.---
10.03.2008 16:26___ Deutsch

Хочется подкинуть Вам еще одну цитату, которая поможет Вам двигаться в сторону НАТО и Европы: "Заграница нам поможет".
Deutsch _ 10.03.2008 16:26
IP: 84.191.217.---
10.03.2008 15:21___ Kanada

"О! Перший раз бачу, щоб мешканців України цікавила думка "іноземців"."

Лиха беда начало! И никакие вы не "іноземці". Вы те единственные, кто может объяснить нам преимущества и недостатки "западной цивилизации", того к чему все мы стремимся. Турпоездка и даже длтельная учёба не даёт всего того комплекса ощущения сегодняшней свободы индивидуума при одновременной коллективной ответственности перед грядущими поколениями. Только с вашей помощью мы надеемся понять почему Билл Гейтс, и не только он один, оставит детям десяток миллионов, а остальные 55 миллиардов завещает на благотворительные цели и при этом никто не называет его "идиотом". И наконец мы желаем узнать почему эти "ненормальные и зажравшиеся американцы" предпочитают жить бедным в богатой и свободной стране, чем богатым в бедной и несвободной стране.

И после того, как мы с вашей помощью это поймём, мы постараемся дать оценку действиям той сегодняшней украинской элиты, которая не даёт стране двигаться в сторону НАТО и Европы. Но при этом все свои активы и свои семьи давно разместили в этом "оазисе порока".

"ненормальные и зажравшиеся американцы","оазис порока" – цитаты Витренко.
Kanada _ 10.03.2008 15:21
IP: 198.62.158.---
08.03.2008 18:57___ Deutsch
поделиться с нами своими мыслями о сути раздирающих Украину проблем (ведь со стороны виднее)
О! Перший раз бачу, щоб мешканців України цікавила думка "іноземців".
Kanada _ 10.03.2008 15:18
IP: 198.62.158.---
08.03.2008 18:48___ Историчка
А как, кстати, называется СБУ по канадски?
Тссс... Це державна таємниця...
Миланка _ 10.03.2008 10:57
IP: 193.43.222.---
Я проти субтитрування. Навіть російські фільми потрібно дублювати українською!
Deutsch _ 08.03.2008 20:13
IP: 84.191.206.---
08.03.2008 19:44___ zinik

Случай у вас надо сказать серьёзный. Прекратите истерику, выпейте димидрола и поймите, что вы, являясь ненавистником украинского языка и народа, не повернёте колесо истории вспять. Вы, проживая в Канаде, считаете, что чем хуже живётся украинцам, тем лучше для вас лично. Вы,неудачница-эммигрантка, приложили все силы, что бы смотаться, думая при этом, что здесь всё рухнет. А теперь каждый успешный шаг Украины вы расцениваете как собственную неудачу. Мол я всего лишилась ради канадской мечты, а теперь Украина войдёт в ЕС. В цивилизацию и бесплатно. Нет, думаете вы, не бывать этому, недостойны они этого. Как же будут ко мне относится мои родственники и знакомые когда будут в ЕС? Сейчас меня уважают только за то, что я живу в Канаде, а тогда ведь уважать перестанут, думаете вы.
Вы путаете уважаемая свои собственные интересы и интересы всей страны.
Deutsch _ 08.03.2008 19:30
IP: 84.191.206.---
08.03.2008 19:08___ zinik

Не подменяйте со своей циничностью не свойственные вам функции цензора. Займите себя мыслями о судьбе украинского языка в Украине и тогда вы почувствуете разницу между патриотизмом и диктатурой цинизма в ваших комментариях.
Deutsch _ 08.03.2008 19:08
IP: 84.191.206.---
08.03.2008 18:59___ Kralya

Поддерживаю. Вернуть Украине украинский язык!
Историчка _ 08.03.2008 19:06
IP: 91.124.213.---
08.03.2008 18:59___ Kralya --------- – СТАВАЙТЕ УКРАЇНЦЯМИ

Простите великодушно, кто ВЫ в настоящий момент?
Kralya _ 08.03.2008 18:59
IP: 82.193.97.---
Згодна з автором! УКРАЇНІ – фільми УКРАЇНСЬКОЮ!!!! Просинайтесь, "роззувайте" очі здеморалізовані, ЗДЕНАЦІОНАЛІЗОВАНІ хахли, хахли з придурью (пробачте, це так на українців владоможці, деякі, говорили) – СТАВАЙТЕ УКРАЇНЦЯМИ!!! А до яничарів, янучарів і не звертаюсь – це пропаща біомаса!
Україна та Європа1103 Зеленський41 Aтака Путіна1243 Донбас19 Корупція1363
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter