Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Про ''демократичну'' гусінь або чому ''Свобода'' бореться за Київ

22 квітня 2008, 13:22

То не весняні пташки щебечуть над Києвом... То знову заливаються солодкоголосі обіцяльники. То не громи гримлять травневі... То відлунюють ультиматуми та звинуваченння між опонентами.

Та не варто перейматися! То не остання найрішучіша битва за Київ.

То всього лише чергові позачергові вибори.

Не перші і не останні "демократичні".

Ще "демократичніші", ніж попередні.

Принаймні, за кількістю "демократів" на гектар столичної землі.З низького старту рвонули на перегони кандидати від "демократичної коаліції". Цілий натовп. Покрикують один на одного: "Дорогу мені, Єдиному Демократичному!". Штовхаються ліктями...

Ось вона, оспівана політтехнологами, чудотворна "Єдність Демократичних Сил"! Саме заради неї на парламентських виборах минулого року українцям наказували обирати винятково з поміж двох блоків – білосердешного і кулачковопомаранчевого. Бо там, бачите, згуртувалися геть усі "демократи"... І що? На очах у приголомшеної країни, як дим, розвіюється міф про всепереможну і життєдайну "Єдність".

Більшість ще й досі не хоче вірити своїм очам. Більшість ніяк не наважиться сказати: "Досить мене за носа водити!". Але щодня більшає тих, хто готовий взяти в руки бюлетень і... покарати патологічних брехунів.

Раніше виборцю було якось простіше. Були "наші" і "ненаші"... "Помаранчеві" і "голубі"... "Демократичні сили" і "бандити", які "рвуться до влади"...

З "бандитами", правда, не все так просто. Спочатку їм обіцяють справедливу кару: "Бандитам – тюрми!!!". Натомість, вони стають... "ситуативними" союзниками "демократичних сил". То одних, то других – почергово. З ними то підписують "універсали", то в унісон голосують, то безперервно ведуть закулісні торги...

І, нарешті, багатьом "бандитам" тяжку "тюрму" вирок пом'якшують – "перевиховання" у... депутатських списках "демократичних сил". Деяким навіть дарують теплі посади на митниці і в податковій.

Частина українців починає підозрювати, що все це – комедія. Фарс для бідних.

Але сьогоднішній сюжет вистави – ну вже зовсім абсурдний.

Одне приємно: ні регіонали, ні комуністи на грубий шмат київського торта навіть не претендують. Вплив цих парламентських мастодонтів у Києві впав за межі прохідного бар'єру. Ну й Богу дякувати! Люті вороги "погибоша аки обри".

І пішов "демократ" на "демократа". Саме так – в битву за Київ кинулися тільки "демократичні сили". За відсутності "ворогів демократії", очевидно. Щоправда, деякі "демократичні" уфологи, звірившись з пророцтвами Нострадамуса, запеленгували ще й марсіян. Підступні пришельці, виявляється, непомітно втілилися в "демократично" ж обраного градоначальника і його команду. Більше того! "Чужий" миттєво почав розкидати своє сім'я, заразив і вмить підкорив собі силу-силенну "демократів": більше половини депутатів-бютівців, блоку Кличка, і нашоукраїнців...

Але чи справді науковою є гіпотеза, що Чєрнавєцкій впав з Марсу? Смію нагадати: ще вчора він крокував, і не серед останніх, нога в ногу з тими, хто тепер від нього відхрещується під барвистими прапорами "демократичних сил". Він:

- з лютого 2004 року член фракції "Наша Україна" у Верховній Раді IV скликання;

- з квітня 2005 року радник Президента України (поза штатом), помаранчевою владою нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ст. у серпні 2005 року;

- кандидат у народні депутати України від Блоку "Наша Україна", N29 у списку і, одночасно. кандидат на посаду міського голови м. Києва на виборах у березні 2006 року;

- пів року (з березня по вересень 2006-го) вибирає: залишитися нардепом "Нашої України" чи бути міським головою.

Більше того! Чєрнавєцкій – просто зразковий "демократ"! "Демократ", не побоюсь того слова, найвищого ступеня – ліберал. Партія, яку він очолював, так і називалася: "християнсько-ліберальна". Він ліберал такий, як треба: переконаний космополіт невизначеного походження (видавав себе то за росіянина, то за українця, але нарешті зізнався...); плюралістичного віросповідання (каже що християнин, відвідує синагогу, водночас є одним з засновників екзотичної секти "Посольство Боже"); банкір, олігарх і, разом з тим, соціальний популіст – недотягує до Тимошенко хіба що масштабом – роздає подачки лише у Києві; має напарника Аделаджу (ну, знаєте, як це заведено у головній демократії світу – Америці – напарник мусить бути негром:). І який після того, неполіткоректний мерзотник, сміє називати його "марсіянином", а не "демократом"!?

Та ви лише подивіться на нього! Оце і є справжнє обличчя кожного "демократа". Воно відкривається відразу після посідання теплого місця. Він, як метелик – кольоровий і милий – до виборів. Потім перетворюється в мерзенну слизьку гусінь і пожирає зелень. Зелень "демократ" бере з наших кишень. Щоб і самому наїстися, і перед виборами знову бути милим, роздавати "дари", махати барвистими крильцями реклами...

Покажіть мені іншого "демократа".

Покажіть мені список "демократичної сили", який не був би напханий вчорашньою компартійною номенклатурою, хитрою комсою, махровими кучмістами, олігархами-рейдерами, загребущими латифундистами та скандальними забудовниками – нищителями Києва. Подумайте, чому заради влади у столиці дехто з них готовий покинути навіть найвищі державні посади та мандати нардепів? Чому вони з легким серцем жертвують міністерською/нардепівською платнею і недоторканістю (так і не скасованою)? Винятково з безмежної любові до Києва і киян? Тільки уявіть, у яку зажерливу гусінь перетворяться всі ці барвисті метелики-"демократи", як тільки відкладуть личинки у міській владі. Тому, не полінуйтеся вивчити "чисті" списки тих партій, які вже оголосили себе лідерами симпатій. Починаючи від блоку Чєрнавєцкого і закінчуючи всіма, без винятку, іншими "демократичними силами".

Чому я постійно беру слово "демократія" і похідні від нього у лапки? Бо кожна незашорена людина сама бачить, що це слово на різнокольорових прапорах – всього лише "магічний" фетиш. Його використовують тільки для гіпнотичного вимахування перед очима електорату. Демократію давно замінила Технологія. Неозброєним оком видно, що насправді вона не має нічого спільного з традиційним європейським народовладдям. Ні з класичною базовою демократією античної Греції, ні з вічевим правом Київської Руси, ні з військовим народовладдям козацької доби.

На цих виборах ми особливо виразно побачимо всі гримаси бутафорної "демократії". Підкуп виборців вже став ганебною дійсністю: сумнозвісна "гречка", "соціальні виплати" з бюджету міста чи країни, або й просто по 200 гривень за голос відразу на дільниці. Знову ми чуємо заяложений шантаж: "Якщо не проголосуєте за наше "менше" зло, то до влади дорветься зло "ще страшніше"! Що спільного з вільним вибором і свідомим волевиявленням мають ці спекуляції? Без сумніву, ми відчуємо і всю "чарівність" старих добрих шахер-махерів в тігіпко-медведчуківському стилі. Скуштуємо таких самих фальсифікацій, які штовхнули киян на Майдан чотири роки тому. Вже сьогодні можемо оцінити "демократичну прозорість" формування партійних списків. Тільки уявімо, який режим підкилимної "прозорості" запровадять "демсили" у коридорах міської влади. Особливо, коли питання будуть стосуватися перерозподілу столичних земель, забудови, квартирних черг тощо.

Так! "Демократичні сили" – це фікція. Така ж облуда, як і їхня "єдність".

Час знову очищати акваріум влади. Вилити смердючу воду.

Саме тому Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вступає в боротьбу на дострокових виборах у столиці. І за посаду міського голови, і за дієву фракцію у міськраді.

Ми йдемо на вибори з відкритим заборолом. "Свобода" не приховує ні команди, ні стратегічної мети, ні тактичних завдань. Наші цілі чіткі і зрозумілі:

По-перше. Боротися за владу, як це не банально звучить.

Змагання за владу – сенс діяльності кожної політичної сили (для ідеологічної – задля втілення своїх програмових засад). Вибори для партії – це те саме, що змагання для олімпійця. Якщо спортсмен не бере участі у змаганнях – то це фізкультурник з групи здоров'я. Якщо партія ігнорує вибори – то це не політична сила, а клуб за інтересами. Вже не одна національно-патріотична партія, що не наважувалася на самостійну участь у виборах, просто зникла з політичної арени або перетворилася на дрібного васала якогось олігархічного "мегаблоку".

До того ж, ми просто маємо звичку виконувати власні рішення. "Свобода" вирішила брати самостійну участь у можливих дострокових виборах (в т.ч. у м. Києві та м. Харкові) на Всеукраїнській конференції ще 9 лютого 2008 року. Тобто, більш ніж за місяць до того, як стало відомо про призначення цих виборів парламентом.

Не приховуємо, що муніципальні вибори у Києві ВО "Свобода" розглядає також як обов'язкову сходинку до наступних президентських і парламентських перегонів. Коли ми доб'ємося успіху в столиці України, то отримаємо шанс вчинками довести свою спроможність і корисність. Адже те, що відбувається в столиці, бачить уся країна. Там, де є навіть мінімальні фракції "Свободи" у місцевих радах, вони вигідно відрізняються від "демократів" усіх мастей. І, відповідно, здобувають щораз більше прихильників. Не знаю іншого цивілізованого шляху для політичної сили.

По-друге. Добитися широкої суспільної дискусії довкола низки пекучих питань розвитку столиці. Актуалізувати ті проблеми, які не озвучить жодна інша сила, окрім "Свободи".

Ми не збираємось зациклюватися на "джентельменському наборі" питань: прибирання вулиць, каналізація, вивіз сміття тощо. Про це киянам проспівають інші "крєпкі хозяйствєннікі". "Свобода" гарантує хіба невсипущий контроль за виконанням їхніх обіцянок. Але сьогодні перед міською владою постають завдання ширші, концептуальніші, ніж елементарне функціонування комунального господарства.

Нас цікавить, передусім, повернення Стольному Граду України-Руси його історичної місії одного з центрів світової цивілізації, на противагу міщансько-споживацькій концепції провінції чужих імперій. А цій меті підпорядкована ціла низка інших завдань.

Тезово ці питання означені у нашій програмі. Детальніше – під час публічних дискусій, на які ми сподіваємося. Навіть якщо "Свобода" не відразу всіх переконає, то, принаймні, змусить задуматись.

Така тактика вже дала користь на попередніх парламентських виборах. "Демократичні сили" у боротьбі за виборців "Свободи" під час кампанії змушені були пообіцяти вирішити низку проблем, про які раніше воліли навіть не згадувати. Сьогодні прямі цитати з нашої програми лунають і з уст найвищих керівників держави. "Свобода" мабуть єдина, поки що непарламентська партія, яка зуміла цього добитися. Часом свідомо загострюючи, ми будемо і надалі вперто звертати увагу і спричиняти бурхливе обговорення наших ідей.

По-третє. Захистити інтерес тих громадян, яких ігнорують інші кандидати.

Справа в тому, що електоральних лідерів цікавлять тільки найчисельніші групи населення. А це – зубожіла від їхньої ж політики більшість. Користуючись матеріальною скрутою та низькою поінформованістю цих людей, олігархічні партії намагаються купити їхню прихильність за гречку, копійчані "доплати до пенсії", "повернення заощаджень" тощо. Насправді ж, усі ці соціальні подачки -пастка для мишей з безкоштовним сиром. За все це "благодійники" планують найближчим часом зібрати плату сторицею.

"Свобода" ж шукає прихильників серед ініціативної меншості: наукової та культурної еліти, технічної і творчої інтелегенції, дрібних та середніх підприємців, висококласних спеціалістів, студентської молоді. Це "невдячна" аудиторія для політичних спекулянтів. Їх важко обманути, їхньою думкою неможливо маніпулювати. Тому соціальні популісти воліють їх ігнорувати. Проте, саме ці люди кують славу не лише столиці, але й цілої держави. Саме ці громадяни є генераторами і носіями інтелектуальних, моральних та духовних цінностей. Влада, яка їх зневажає, веде Україну до занепаду.

У столиці України є достатня кількість громадян, для яких існують вищі цінності, ніж миска соціальної юшки. Ми йдемо для того, щоб дати і їм можливість впливати на владу.

І нарешті. Створити національну альтернативу політичним проектам панівних кланів.

"Свобода" бере самостійну участь у цих виборах зокрема й тому, що не бачить жодних можливих союзників серед "демократів". З точки зору націоналістів, різниці, скажімо, між Чєрнавєцкім і Турчіновим немає ніякої. Так само, як і, наприклад, між людьми Губського (список БЮТ), Парцхаладзе (Блок Кличка), чи Жванії (БНУНС)... Проводити порівняльний аналіз списків "демократів" можна довго. Проте, це право і громадянський обов'язок, передусім, самих киян. В кожному разі вони переконаються в одному – команда "Свободи" радикально відрізняється.

Об'єднання "Свобода" на цих виборах – єдина серйозна політична сила, не пов'язана ні з старою комуністичною, ні з новою "демократичною" номенклатурою. За нашими плечима не стоять ніякі мафіозні структури чи столичний істеблішмент. Більше того, ВО "Свобода" – єдина на сьогодні послідовна ідеологічна партія національно-патріотичного спрямування з принциповими програмними засадами. Але найголовніше – абсолютно українська та кришталево чиста команда. Водночас – одна з найфаховіших на цих виборах. Це легко перевірити. Власним прикладом ми показуємо, що можна цілком обійтися без колишньої комуно-комсомольської номенклатури, кучмістів та злодіїв-олігархів.

Нехай ми йдемо малими кроками, але до великої мети.

Стольному граду – українську владу!

powered by lun.ua
Коментарі — 129
Express _ 14.05.2008 23:06
IP: 89.21.65.---
Олег Ярославович!
Извините, что обращаюсь "великодержавной":) Мне так привычнее, хотя я Вас очень уважаю и многие положения Вашей программы мне близки и понятны
. Но, как Вы и сами понимаете, реальных шансов быть избранным в мэры Киева у Вас практически нет и Вы лишь отберёте голоса у других конкурентов Че
рновецкого, что поможет ему переизбраться. А оставлять Черновецкого – смерти подобно для Киева. Реально его может победить на данный момент только
Кличко. Впрочем, можете почитать более подробно всю логику выборов мэра:
http://forum.kiev-info.net/index.php?topic=1947.0
Я бы на Вашем месте предложил голосовать за "Свободу" в Киевсовет, а за Кличко – в мэры. Потому что в Киевсовет надо преодолеть 3%-ный барьер (зад
ача хоть и эфемерная, но всё-таки более реальная, чем Олегу Тягнибоку стать мэром). А на мэра надо победить всех. Ну никак это пока не по зубам. Таков
расклад, не от нас зависящий.
Ольгин _ 06.05.2008 20:38
IP: 77.122.43.---
Господа, а давайте, при всей – иногда – полярности мнений, объединимся в одном вопросе, – Не будем реагировать и вступать в любой диалог с нашими виртуальными вампирами и провокаторами – Unique, 1964, иже с ними. Они тогда от злости сами себе печенку выедят.
kozak121212 _ 02.05.2008 03:15
IP: 213.140.18.---
molodets
erwe _ 29.04.2008 21:46
IP: 91.124.56.---
Дааа, зачепив Тягнибок "демократів" за живе.
правда – вона завжди коле.

і відповісти ж по суті нічого не можуть.

починають шипіти – медінститут закінчив, шо за безпрєдел.?...

наскільки підлі трапляються людці, не перестаю дивуватись.

страшний злочин, закінчити медінститут.
Справжня зрада України!:) – особливо жахлива в порівнянні з закінченими партшколами і комсомольським прошлим 99% нинішньої псевдоеліти!

даремно Тягнибок відповідав на цю підленьку пред"яву.
пояснувати щось москаленкам-бузувірам – справа непродуктивна.

Зачепив, ой зачепив Тягнибок гусінь...

особливо уміліл москаленко. щоб цей хруник комусь повірив, той повинен застрелитись!
уміще!:) як це демократи ще всі живі?
Calina _ 26.04.2008 19:23
IP: 92.113.132.---
Зациклилися на медінституті. Таланту, розуму і впертості Тягнибоку не позичати, тож міг одержати медичну освіту цілком самостійно і без "блату" Таке теж траплялося.Комусь, можливо, такий варіант і незрозумілий- кожен судить по собі. А ненависть і роздратування з боку опонентнів лише свідчать, що Тягнибок є реальним противником і набирає ваги на політичний арені.
Веселка _ 26.04.2008 18:43
IP: 67.175.234.---
Шановна Марлен, я маю знайому, яка народилась в Росії в родині репресованих, вивезених українців. Вони з часом повернулись в Україну. І уявіть собі дівчина поступила в Тернопільський медінститут. Стала лікарем. З часом в кінці 90 виїхала закордон і там в свої майже 50-ть років перездала екзамени закордоном, перейшла резидентуру англійською мовою та стала лікарем. Хто за неї заплатив? Націоналісти? І закордоном теж?:)

Так важко було поступати, але не неможливо. Багато поступало в вузи завдяки знанням і затятості...

А взагалі, все це дурниця, неварта розмови. Сидять пару заслинених рабів перед компом і трясуться зі страху перед думкою про те, що треба щось робити, бо країна знову пішла назад в кучмівські часи. Самі – нездатні, то бодай зі злості інших покритикують. А НАМ – своє робити...

Зичу вам Веселих та Благословенних Свят Воскресіння Господа нашого, щастя та здоров"я вашій родині, Божого миру, злагоди і любові.

Христос Воскрес! Воскресне Україна!!!
Marlen _ 25.04.2008 20:09
IP: 83.182.38.---
Мне глубоко птотвны тимоха, янык, ющ и вся воровцская свора дорвавшаяся до национальных ресурсов и распоряжающаяся ими в своих личных интересах.
Кто такой Олег Тягнибок не знаю, но зачем писать ерунду про мед. институт.
Случайные люди поступают туда крайне редко и то после многочисленных попыток.

Бедная моя Украина.
Веселка _ 25.04.2008 16:49
IP: 99.140.232.---
Ось і ви, москаленко, подібно до них, ніби то зазнали переслідувань, але першими ще поперед ворога своїми провокаціями дискредитовуєте націоналістичні сили в очах тих, хто ще не визначився з правдою. І, перечитавши ще раз ваше затяте переливання з пустого в порожнє тут – вважаю, що робите ви це цілком свідомо, за наказом вашого пана, який вам в певний момент, якщо не чоботом в зад, то можливо крихти хліба зі столу скинуть... Саме ви голосуючи за дємократов при владі, голосуєте за ригіони, бо то все одна банда, тільки інакше називаються, вечорами відпочиваючи в ресторанах Києва та один наперед другого тицяючи бідному народові в лице своїм гламуром. Ваші тітки віддаючи голоси за Свободжу можуть спати спокійно – вони не продалися за 30 срібляків, як ви.

Тепер, щодо укр. радіо і інших бздур, які ви тут виписуєте... Знаєте скільки коштує хвилина ефірного часу? Ви бодай гривню дали на таке радіо? Звідки в Свободи таке бабло? Зате воно є у ваших ОБРАНЦІВ януковічя-тімашенка-ющєнка і т.д. Чому ж вони, обікравши наш народ, не проплатять ефірний час такого радіо? Де тут правда? Це ще раз підтверджує, що ви або замолодий і без досвіду щось говорите, або застарий, виховний на совіцьких ідеалах-совок, або не обтяжений інтелектом, або таки ПРОВОКАТОР.
Веселка _ 25.04.2008 16:39
IP: 99.140.232.---
Москаленко написав:
"Статті то правильні,а діла.Якби не було тягнибока,ким би тепер шовіністи страхали дітей.Про диплом і родину-поліз в політику-будуть просвічувати наскрізь (це норма).Рух завалився,уна-унсо (взагалі не зрозуміло),пора пішла під хвіст,кун-позорище...хто слідуючий.Замість маршувати по харкову чи луганську,краще відкрити україномовну радіостанцію (чи щось інше-думайте)."Переможіть зло добром,а не будьте переможені злом...Силу ворога не уявляєте,а хочете у відкритій боротьбі перемогти.Поразка гарантована (історія постійно доказує) "

А якби не було Бандери та Петлюри та Чорновола та інших, то ви б сьогодні на кацапській гаварілі і москалям кірзакі пастували денно. Кожне покоління має своїх героїв, своїх "незгідних" з режимом, чи системою, своїх борців за "нашу" Україну, які намагаються підняти націю з колін. Нажаль кожне покоління також має і мало таких рабів та провокаторів, як ви, які самі нічого не роблять, але підрізають крила тим, хто бореться за їхні права. Уважно придивіться до нащадків тих, яких вивезли з України в Сибір та інші місця нє столь атдальонниє. Вони ще поперед мокалів, будуть кричати про те, що вони рускіє, а не хохли і що націоналісти це нацисти і що укрАїнской говірки не знають, а Україна то частина Росії. Знаєте чому, бо вони тільки пригрілися в Росії та почали вдавати, що мони мєстниє, як Україна стала незалежною і їм би личило мову батьків вивчити і стати на сторону землі предків, а не окупантів.
москаленко _ 25.04.2008 12:55
IP: 195.5.106.---
Статті то правильні,а діла.Якби не було тягнибока,ким би тепер шовіністи страхали дітей.Про диплом і родину-поліз в політику-будуть просвічувати наскрізь (це норма).Рух завалився,уна-унсо (взагалі не зрозуміло),пора пішла під хвіст,кун-позорище...хто слідуючий.Замість маршувати по харкову чи луганську,краще відкрити україномовну радіостанцію (чи щось інше-думайте)."Переможіть зло добром,а не будьте переможені злом...Силу ворога не уявляєте,а хочете у відкритій боротьбі перемогти.Поразка гарантована (історія постійно доказує)
Kralya _ 25.04.2008 12:17
IP: 82.193.97.---
Читайте тут: www.russ.ru/stat_i/operaciya_mehanicheskij_apel_sin
Kralya _ 25.04.2008 11:04
IP: 82.193.97.---
24.04.2008 13:46___ москаленку
Не ставай хохлом, а тим більше яничаром! Було всякого, вступали до медвузів (і в Київ) і з бідних родин, і з підозрілих. А ЯК агітували в "сексоти" і в армії, і в ЖЕКАх і...???? і т.п. не робись провокатором, адже варварській орді того і треба...
Kralya _ 25.04.2008 10:54
IP: 82.193.97.---
"Россия разработала план расчленения Украины с нанесением ядерного удара"... читай тут
23.4.2008 09:41 | RUpor
От ЩО! значить МОВА для суверенітету!!! КАЦАПСЬКІ холуї!!! Зверніть УВАГУ!!!..."формированиям РУСКОЯЗИЧНОЙ милиции..."..."Залогом быстроты и малых потерь здесь служит эффективная разведка, которую при желании нетрудно организовать, учитывая ДРУЖЕСТВЕННыЙ характер местного населения..." "...Здесь главной задачей является быстрый охват городов и окружение разрозненных частей украинской армии, которые, будучи сформированными в основном из РУССКОЯЗИЧНыХ, вероятнее всего, не окажут серьезного сопротивления, если..." і т.п. От ЯК можна і без війни загарбати інші країни...
Миланка _ 25.04.2008 10:26
IP: 193.43.222.---
Обговорювати диплом, родину – це так ницо!
Ольгин _ 25.04.2008 09:17
IP: 77.122.43.---
Ну, вы, блин, и сексоты. Тягнибок написал правильную умную статью. Его можно не любить, а идей его не разделять. Но обсуждайте статью, а не несите херню про "нечестность" его образования. За этой псевдополемикой цель отвлечь читателя от проблем, которые поставил автор и опорочить автора. Не разделяю радикализм Тягнибока. Но он честнее бывших коммунистов, комсомольских и партийных работников, которые уже дважды, как минимум, предатели. Первый раз, когда поступали в партию, а хотели только карьеры, второй, когда предавали партию ради денег и сегодняшней карьеры (ВАЮ, ЮВТ, Луценко, Кравчук и... имя им легион).
Marlen _ 25.04.2008 08:39
IP: 83.182.247.---
Мене зарахували до інституту без жодного хабаря. Ректор і викладачі знали і шанували його.

//////////////

"Ректор і викладачі знали і шанували його." – этого вполне достаточно чтоб поступить в мед. институт, это и был хабарь...

Вот если б вы без всяких знакомоств, никому неизвестный поступили бы в мед.,с улицы – другая тема.
москаленко _ 25.04.2008 08:28
IP: 195.5.106.---
До речі,теща і її товаришки за вас голосують.А я їм-ну що,віддали свої голоси за регіони...Горе і сором...Як завжди в українській історії...
москаленко _ 25.04.2008 08:25
IP: 195.5.106.---
Пане Олеже,моя теща також з непоганою родини,але їй не дозволяли сторожувати в школі,не то десь вивчитися,прописки в місті.Плюс пляма на дітей.А тут люди з націоналістичним минулим непогано влаштувались.За поїздку за кордон так написав.А насправді кисень і мені перекрили (теперь у тебя нет допуска...) Теща весь час повторює (після кількох зрад),що довіряє тільки тим націоналістам,що застрелилися.А командирові Куку з Києва-не дуже...А поступити у львівський мед дорогувато (мої знайомі туда пхалися-через те і запитав,перепрошую
Олег Тягнибок _ 25.04.2008 00:50
IP: 92.49.196.---
Цікаво-скільки коштувало поступити у Львівський медінститут у часи навчання пана Олега.Немалі копійки.Чи пан Олег був унікум і поступив без хабаря,чи за нього попросили націоналісти.Дідуся замурували живцем,але як батьки після цього жили,напевно,непогано.Моєї жінки теща сиділа,то потім до самої смерті не могла влаштуватись на роботу.дітей її ганяли.А я тут при чому,навіть в болгарію по туристичній не пустили (за звязок з націоналісткою).І ще якась веселунка назвала мене 5-ю колоною.Як говорив один руский-ты ничево не панимаешь...
Шановний москаленко!

Моє поступлення до Львівського медичного інституту моїй родині нічого не коштувало, жодної "копійки".

Мій Батько був відомим спортивним лікарем, одним з кращих фахівців у цій галузі в совєцькому союзі. Спочатку, будучи збірником, майстром спорту з легкої атлетики (метання диску), закінчив інфіз. Працював викладачем фізкультури у медінституті, куди згодом поступив на навчання. Розуміючи професійний спорт із середини допомагагав і виліковував багатьох відомих спортсменів. Був головним лікарем спортінтернату, збірної союзу з боксу. Придумав нові методи лікування радикуліту. За пів року до мого поступлення, Батько трагічно загинув. Я серйозно готувався до вступних іспитів, щоб не зганьбити пам'яті Ярослава Тягнибока. Мене зарахували до інституту без жодного хабаря. Ректор і викладачі знали і шанували його. До речі, Батько ніколи не був членом компартії.

Моя Мама після майже восьмирічного заслання в Сибірі (через те, що Дідусь, будучи українським священником не перейшов до московської церкви), зуміла вивчитися на фармацевтку, здобула вищу освіту, як і її брати та сестра. В нашій родині завжди дітей стимулювали до науки.

А вас, москаленко, мені шкода, бо ви тут дійсно ні "при чому" і "ничево не панимаешь..."
Vujko_Schmajser _ 24.04.2008 22:24
IP: 77.242.167.---
Повністю підтримую Веселку! Молодець!
Веселка _ 24.04.2008 18:38
IP: 67.175.234.---
В націоналістів немає таких торб з грошима, щоб побороти в цій боротьбі банду Тімашенка-Януковічь-Ющєнка-Литвин-Сіманєнка і т.д. А багато з вас ні копійки не дасть на підтримку наших сил, лише критикує, та підозрює в продажності комусь, бо, як то так, що Свобода взагалі має чкусь підтримку! Я вам скажу як, і януковічь тут ні при чім – Слава Богу, Є багато заможних українців-патріотів, які не б"ються в груди та не кричать, а тихо фінансують нашу справу, затято йдучи вперед з вірою в перемогу України, а не банди екс-комуни при владі. Їхні діди зігнили в Сибіру і вони допомагатимуть, як можуть, щоб добитись такої України, за яку померли їхні родичі. В нас усіх тече українська кров, ми всі знаємо своє і нас не зупинити. На наш шлях стають і наші діти, які знають ту страшну кривду, яка нам була заподіяна в минулому столітті. Моя дитина співає "Ще не вмерла Україна" з 3 річного віку і знає, ким були бєрії-кагановічі, а ким були Петлюра та Бандера. Їй 5 років. Така то прада. Треба менше говорити і шукати дзюри в мості (своєму до-речі), а потрібно зціпити зуби і попри все боротись за НАШУ Україну. А тоді вже критикувати, коли потрібно...
Веселка _ 24.04.2008 18:25
IP: 67.175.234.---
Підсумуємо, товариство, бо це обговорювання тут перетворилося на лайнометання в сторону Свободи декількох провокаторів, які ще досі на 17 році незалежності не можуть видусити із себе рабів і заздрять незрозумілою заздрістю, та підрізують крила тим, хто НЕ є рабом і затято бореться за їхні ж права українців на власній землі.

ТИМ, кого цікавлять платня, освіта та інші особисті відомості про Тягнибока, прохання наперед оголосити за кого вони голосували в 2004 та у всіх виборах аж до останніх. Прохання також викластитут на обговорення шляхи, якими їхні народні виборці фінансували свою освіту в ті ж совіцькі часи, а окрім того свої хороми-доми, мерси та поїздки на Багами... Тоді порівняємо з набутками Тягнибока.

Далі, ТИМ, які питають, чи будуть міряти черепи, коли Тягнибок прийде до влади – пропоную для початку поміряти вміст білої речовини в тому черепі, бо такі бздури можуть говорити лише недорозвинуті, або конкретні провокатори.

ТИМ, які закидають продажність Свободи та співпрацю з ригіонами, моссадом, цру, фсб та інопланетянами – факти в студію, бо інакше знову ж таки сприйматиметься, як суцільне провокаторське лайнометання.

ТИМ, хто цікавиться фінансуванням Свободи – питання: а скільки ВИ особисто дали на реклами та агітаційний матеріал будь-якій націоналістичній партії для того, щоб мали чим платити за кошти цієї НАШОЇ, дорогі українці, визвольної боротьби. Ми всі програємо у цій боротьбі, бо нажаль суспільство зазомбоване рекламою, ЗМІ, телебаченням.
Веселка _ 24.04.2008 18:02
IP: 67.175.234.---
москаленкові!

Твоя тітка пережила перевіряння тільки для того, щоб в результаті такі гнилі нащадки, як ти займалися брудними провокаціями проти своїх же ж, таких, якою колись була твоя тітка. Ти є справжньою 5 колоною, гірше москаля і ляха (як писав Шевченко) своїх розпинаєш. Тихо, підло, з-за кута. Така 5 колона, як ти, яка тут сидить і перераховує з якого боку дискредитувати Тягнибока століттями займалася своєю брудною роботою і робила шкоди Україні більше, чим всі москалі, жиди і хто там ще – разом узяті. Такі, як ти в кінці 80 дожирали покійного Чорновола, бо їх жаба дусила, що він машиною їздив та квартиру мав. Він ж був дисидентом!!! То він ж мав під лавкою в парку жити і на гуляй-нозі в подертих шкарпетках в Львівську Раду їздити. Оце менталітет совка, раба і "жиби в сусіда корова здохла"-порядного християнина, такого, як ти. До твого відома я була в Чорновола вдома, я бачила, як він жив, я знала про злидні – але ж його син теж в медінституті вчився! Націоналісти склалися? Хельсінська спілка? Я також вчилася в престижному львівському вузі. Мій дідо пішов у Сибір, а бабця роками по підвалах ховалася, як жінка ворога народу. Моя мама до 17 років на рос. мові розмовляла в совіцьких дитбудинках. Але я вчилася і поступила. НАЦІОНАЛІСТИ мене не пропихали... А те, що ти лише дав раду до ПТУ потрафити – не вина Тягнибока. Стукай і тобі відкриють. Тягнибоку відкрили, мені теж. Слава Україні!
москаленко _ 24.04.2008 13:46
IP: 195.5.106.---
Цікаво-скільки коштувало поступити у Львівський медінститут у часи навчання пана Олега.Немалі копійки.Чи пан Олег був унікум і поступив без хабаря,чи за нього попросили націоналісти.Дідуся замурували живцем,але як батьки після цього жили,напевно,непогано.Моєї жінки теща сиділа,то потім до самої смерті не могла влаштуватись на роботу.дітей її ганяли.А я тут при чому,навіть в болгарію по туристичній не пустили (за звязок з націоналісткою).І ще якась веселунка назвала мене 5-ю колоною.Як говорив один руский-ты ничево не панимаешь...
Vujko_Schmajser _ 24.04.2008 09:26
IP: 77.242.168.---
24.04.2008 00:23___ вермутЪ
Ви би краще пішли, та випорожнилися в спеціально відведене для цього місце, а не робили це привселюдно. Поет, йопересете... "кийів", "у кийеві" – неуку дали доступ до Інтернету.

Сидіть біля свого корита, хрюкайте і не примушуйте нас слухати ваше пйєснопйєніє.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter