Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Чємадан – вакзал – Рассія

11 серпня 2008, 14:45

Раби, подножки, грязь Москви...

Ласкаво просимо, гості дорогі! Не соромтеся – будьте як вдома!

Затуліна знову запрошують безперешкодно в'їжджати в Україну. Ні, це не сон рябої кобили і не сюрреалістичне марення. Це – реалії нашої зовнішньої політики: посольство України в Росії 7 серпня офіційно повідомило МЗС Росії про зняття заборони в'їзду на територію України депутатові Держдуми РФ, голові т.зв. "Інституту країн СНД" (що власне досліджує цей "Інститут"?), Костянтину Затуліну. Речники СБУ підтвердили цю радісну звістку вже після того, як її розтрубила російська сторона. Підтвердили, проте ніяк не пояснили. І взагалі жоден український посадовець не вважав за потрібне щось пояснювати громадянам.Що ж таке сталося, дорогі мої, що наша влада гостинно відкрила Затуліну двері? Оце спершу заборонила йому в'їзд на рік, а потім сама ж і дозволила... всього через 15 днів після заборони. Може цей діяч офіційно вибачився за всі свої попередні антиукраїнські дії? Ні, звичайно. Тому громадянам залишається лише гадати: що ж спонукало офіційний Київ до такого жесту "доброї волі"? Може, це такий вишуканий подарунок Москві на честь початку війни з Грузією? Бо заступник голови думського комітету із справ СНД і зв'язків з співвітчизниками К. Затулін якраз напередодні закликав Москву негайно втрутитись у ситуацію в Осетії. І вона, як бачимо, втрутилася.

До речі, раніше К. Затулін вже двічі оголошувався персоною нон грата в Україні: у 1996 р. йому заборонили відвідувати Крим (який він вимагає відірвати від України) і в 2006 р. йому на рік заборонили в'їзд на територію країни. Заборонили-дозволили, заборонили-дозволили... – крок вперед і два назад. Може хтось пояснить нарешті громадянам, що це за танці такі з заїжджими "зірками"? І навіщо був увесь цей цирк з показовим витурюванням кремлівського паяца та навмисним висвітленням у всіх ЗМІ цього скандального шоу? І що з тою кримінальною справою проти Затуліна, порушеною Службою безпеки?

Для чого взагалі починати дипломатичні війни, щоб потім здаватися?

Очевидно, деградація державних органів, які покликані захищати Україну, дійшла межі. Завтра вони так само легко підпишуть капітуляцію України. Вони здатні, як бачимо, почати війну, заради... капітуляції.

Звичайно тішить, що СБУ нарешті відкриває деякі архіви спецслужб неіснуючої держави, публікує розсекречені документи, проводить цікаві виставки. До речі, незле би відкрити ВСІ БЕЗ ВИНЯТКУ архіви ВЧК-ГПУ-НКВД-МГБ-КГБ (цього неодноразово домагалася "Свобода"). Також корисно було б оприлюднити списки агентів КГБ СССР, а особливо тих, хто донині перебуває на державній службі в Україні (ВР, до речі, підтримала мій депутатський запит до Президента на цю тему ще у березні 2005-го. Але це окрема весела і повчальна історія – при нагоді розповім). Бачимо, що розуміння проблеми подолання наслідків 70-річної окупації сьогодні навмисно примітивізується. Бо у будь-якій нормальній країні відкриття архівів означає надання доступу до цих архівів всіх зацікавлених осіб, в першу чергу істориків. У нас же все це робиться безсистемно, фрагментарно і поверхово. Видається, що СБУ вибрало собі таке хобі – порпатися в архівах і охороняти виставки – від нічого робити. Очевидно їм просто не дають виконувати свої прямі обов'язки: захищати державний суверенітет та територіальну цілісність України від розвідувально-підривної діяльності іноземних спецслужб та посягань з боку окремих організацій, груп та осіб.

В усіх нормальних країнах служби безпеки здійснюють захист національної безпеки. Ловлять шпигунів наприклад. Час від часу ми вмикаємо телевізор і чуємо повідомлення про міжнародні скандали пов'язані з викриттям чиїхось агентів: то тут, то там. Наприклад, у Великобританії регулярно ловлять шпигунів Москви. Навіть Білорусь когось там викриває. Але коли ви чули щоб наша Служба Безпеки спіймала хоча б одного російського агента?

Може ми маємо щастя жити у якійсь казковій "Країні Мрій", в якій просто неможливе засилля ворожої агентури, а тим більше – у владі? Хотілося б вірити. Але чомусь, дивлячись на те, що твориться у державі, аж ніяк не віриться.

Тепер про п'яту колону. Ви будете сміятися, але її вже давно можна було нейтралізувати. Причому, не виходячи за рамки загальноприйнятих у цивілізованих країнах методів. Наприклад, якби правоохоронні орган провели належну роботу з промосковськими провокаторами після інциденту на Графській пристань, як на цьому наполягала "Свобода", то сьогодні ніякі "грачі" не посміли би зривати Державний прапор України з держустанови, чіпляючи натомість прапор неіснуючої держави. До речі, чому орли Луценка ще там, на Графській пристані, не поклали вандалів, які напали на ошелешених морячків, мордою в асфальт? Кажете ні в СБУ, ні в міліції не знали, що готуються провокації? А для чого ж ви там штани протираєте? Ну гаразд, чому тоді досі не отримав на горіхи за організацію масових безчинств, згідно з Кримінальним кодексом?

Україножери нахабніють від безкарності, а влада ні пари з уст. Де подання Генеральної прокуратури про зняття депутатської недоторканності з Грача та притягнення його до кримінальної відповідальності? Зрозуміло, в Кабінеті Міністрів у комуністів є найвищі покровителі, і вони щедро оплачують послуги "вірних ленінців". Показові останні призначення Юлією Тимошенко в обмін на те, що фракція комуністів не голосувала за відставку Кабміну: головою Державного комітету лісового господарства – України члена фракції КПУ М. Тимошенка; заступником міністра МВС України – сина члена фракції КПУ, народного депутата шістьох скликань Є. Мармазова. Проте політичні хабарі від Юлії Тимошенко не можуть, як бачимо, змінити ставлення комуністів до Української держави.

Складається враження, що "демократична" влада чекає поки "грачі" здеруть державні прапори з Секретаріату Президента, Верховної Ради і Кабінету Міністрів. Щоб, так би мовити, остаточно "переконатись" у їхній антиукраїнській сутності. Але тоді буде пізно. Діяти треба негайно.

Якщо ж розмаїтим грачам так не терпиться вийти з України, то українська влада повинна скористатися формулою винесеною у заголовок. Бо щось надто безпечно різним москвофілам у мирній і затишній Україні. Так і рвуться грудьми на амбразури у приступі бойового маразму вже "Артек" з Рейхстагом плутають. То чому б їх туди не послати? Сьогодні Кремль дуже потребує таких незламних борців за російську імперію. В Осетії.

P.S. Заява українського МЗС України від 10.08.08 хоч і запізніла, але дає надію, що позиція України все ж може бути не лакейською, а самостійною та принциповою. У ній зокрема йдеться, що українська сторона відповідно до норм міжнародного права та законодавства України заборонить повернення на територію України кораблів та суден ЧФ РФ, якщо вони візьмуть участь у війні проти Грузії. А вони вже взяли участь. Наступний хід – за Україною. Хочеться побажати, щоб ця обіцянка знову не стала лише черговим громоподібним пуком у інформаційний простір. Будемо вірити, що цього разу не вийде так як з Затуліним, і справу таки буде доведено до кінця. Саме час в повній мірі використати порушення міжнародних угод Росією і спонукати ЧФ РФ пакувати валізи. Бо ніщо так не доб'є авторитету країни, як продовження безглуздих танців в улюбленому стилі "крок вперед і два назад".

P.P.S.Нагадаю, що "Свобода" запропонувала план дій у заяві ще 5 липня 2008 року:

"Події 5 липня 2008 року в Севастополі свідчать про початок розгортання якісно нового етапу українсько-російського протистояння. Бездіяльність офіційного Києва надихає антиукраїнські сили посилювати провокації, метою яких є остаточна втрата українського контролю над Кримським півостровом.

Лише повним розвалом державної політики в сфері безпеки та оборони можна пояснити нездатність військовослужбовців українських ВМС на українській території протистояти кільком десяткам знахабнілих від безкарності українофобів під прапорами відомих маргінальних проросійських "партій".

Демонстративна агресивність натовпу москвофільствуючих вандалів, що атакували кордон українських моряків та знищили пам'ятні знаки на честь підняння державних прапорів на кораблях Чорноморського флоту в 1918 році, може свідчити про наявність у їх лавах кадрових співробітників російських спецслужб у цивільному.

Останні виконують функцію підбурення натовпу до агресивних дій та координують ударні групи, що ініціюють масові зіткнення цивільних мешканців Севастополя з українськими моряками.

Такий спосіб провокації масових безладів є давно апробованою технологією спецслужб, покликаною використовувати цивільних в якості живого щита для вишколених груп диверсантів та продемонструвати наявність міфічного протистояння між "російським населенням" та українськими військовиками.

У зв'язку з виникненням гострої та актуальної загрози національній безпеці та територіальній цілісності України внаслідок подій у Севастополі, вимагаємо від Президента України, РНБО, державних силових структур:

Запровадження на території Автономної Республіки Крим надзвичайного стану та приведення всіх підрозділів Збройних Сил України у стан підвищеної боєготовності.

Оголошення у Севастополі стану облоги та введення на територію міста українських загонів спеціального призначення для нейтралізації ворожих диверсійних груп і агентури.

Введення на території Автономної Республіки Крим додаткових підрозділів Внутрішніх Військ МВС України з метою охорони життя та майна українців від ворожих посягань в разі виникнення інспірованих російськими спецслужбами масових заворушень в інших населених пунктах Криму.

Негайної депортації з території України негромадян України, осіб з незаконним подвійним громадянством, які брали участь в нападах на українських військових моряків.

Притягнення до кримінальної відповідальності громадян України, які брали участь в антиукраїнських масових заворушеннях в Севастополі 5 липня 2008 року".

powered by lun.ua
Коментарі — 63
зеро _ 11.08.2008 21:52
IP: 92.49.223.---
Пане Тягнибок-підтримую!
Україноцентрист _ 11.08.2008 20:18
IP: 212.58.176.---
11.08.2008 19:29___ serpav
Тягнибок правий в одному...
Тягнибок правий у всьому.

Але те, про що він пише далі, говорить про його повну продажність. Бачте винуватими він знайшов Тимошенко...
Аякже... Юля Грігян (с) – священна корова:))) Хто посмів її зачепити – "повністю продажний".

Правда очі коле?
Обламайтесь, юлькануті! Кому продалася ваша ікона – вже всім тверезим людям ясно.
Зайдіть на офіційний сайт прем'єрки. Остання інфа, датована вчорашнім днем – [URL=http://www.tymoshenko.com.ua/]Привітання прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко з нагоди Дня будівельника
[/URL].
Отак от. Більш нічого її не гребе в цьому світі.
Спершу клоун з БЮТу підтримав "миротворчі" потуги Москви, а тепер Юлька Грігян (с) – прем'єр-міністр України, між іншим – мовчить, як дохла тюлька. Нічого, мовляв, не бачу, нічого не чую, нічого нікому не скажу – дядя Пу не велить – підтримку на виборах обіцяє.

Для кожного націоналіста (справжнього, а не маскарадного) вже давно зрозуміло...
То ти тут "справжній, а не маскарадний"? Чи твоя Тюля може?
Якби тобі було хоч щось "вже давно зрозуміло", – мовчав би в хустинку. Мовчав би і чекав поки ваша священна корова якусь правдоподібну відмазку придумає, щоб з купи власного лайна знову білою і пухнастою вилізти.

"...клоун ти, а не націоналіст."

Клоуни всі в БЮТі зібралися.
Перерахувіти поіменно, чи сам списки почитаєш?
Историчка _ 11.08.2008 20:12
IP: 91.124.210.---
11.08.2008 17:30___ ЮРКО_НЕРОЗУМНИЙ --------2) якщо Україна стане ядерною державою при відмові НАТО на ії членство в цьому блоці.

Уважаемый ЮРКО_НЕРОЗУМНИЙ, я Вам даже готова подарить цельнодеревянную атомную бомбу.
serpav _ 11.08.2008 19:29
IP: 91.124.60.---
Тягнибок правий в одному – в тому, що цих підарасів-українофобів давно можна було приструнити. Але те, про що він пише далі, говорить про його повну продажність. Бачте винуватими він знайшов Тимошенко та міністрів її уряду. Хоча чудово розуміє, що головний винуватець такої ситуації, в тому числі бездіяльності СБУ, сидить на банковій і печеться не лише про геноцид, бджоли та глечики, а про те як би вкрасти побільше в України (землі, шельфу, заводів і т.п.). Для кожного націоналіста (справжнього, а не маскарадного) вже давно зрозуміло, що на сьогоднішній день найбільшим злом України є президент з його балоганом. Так що не дури мозги людям, клоун ти, а не націоналіст.
902 _ 11.08.2008 19:02
IP: 77.222.154.---
11.08.2008 18:42___ zec
Бандеровцы хреновы, скоро настанет наше время

zec- а ти чья машка? Такое впечатление что у тебя из задницы толькоко что хрен вынули и ты не понял, что попал на разговор серьёзных людей. Твоё место возле параши, уйди не маячь.
feniks _ 11.08.2008 18:11
IP: 77.222.154.---
Пане Олеже я Вас підтримую, але замітьте, що у нас, а точніше у нашого гаранта якась провокаційна "ЛЮБОВ" до України: 1- нагороджуючи Шухевича і підтримаючи УПА спочатку, справді,необхідно було відкрити архіви щоб усяка наволоч яка там у списках мовчала; 2-Якщо ми думаємо за Крим то чому там за роки його правління там не відкриті українські школи,не надані пільги і частоти україно-мовним виданням; 3- Якщо всім було відомо, що нас у даний часу не ждуть у НАТО то для чого був цей провокаційний лист трьох;
4-або питання виведення ЧФ у 2017 році, як на мене, то мовчки необхідно було б укріпити серйозно українські позиції в Криму, а лише після цього викинути їх звідти. Ви Олеже, пишете що вам сподобалась позиція нашого МЗС,що не пустять російські кораблі назад в Севастополь, а скажіть будь ласка, чи є для цього якийсь механізм? Немає. Ви знаєте, що мене найбільше лякає, що наша влада зовсім не володіючи стратеією і тактикою ведення війни, розвідкою, контррзвідкою, ресурсами і т. д. пробує гратися у війну не дивлячись, що у неї за спиною 47 млн. До війни, щоб про неї говорити, потрібно бути готовим, а не провокувати сусіда щоб в разі чого запросити НАТО. Правда красиво виходить, і референдуму не потрібно. Чи я може не правий, Олеже?
kaktus _ 11.08.2008 18:04
IP: 189.216.24.---
Oleg, majesh raciju – tvij chas nadxodyt'!
Vitann'a z Meksyky!
09876 _ 11.08.2008 17:31
IP: 62.64.73.---
Кто-нибудь смотрел фильм "Планета обезьян"? Когда я смотрю на действия наших "политиков" и читаю или слушаю всех этих тягнибоков – вспоминаю про планету обезьян. Абсолютное сходство с нынешней ситуацией в моей стране... Когда-нибудь они исчезнут с тела моей несчастной родины?
Провокаторы, иуды, психичски больные люди...
МГТУ _ 11.08.2008 17:31
IP: 83.170.236.---
Про що "сором"язливо" промовчав О.Тягнибок:
1) Службою Безпеки України керує ПРезидент Ющенко (а, фактично, "віце-президент" Балога і його закарпатська цимбора)
2) Генпрокуратурою керує Партія Регіонів і ПРезидент Ющенко
3) В серпні 2006р. по квоті КПУ в Уряді Януковича призначено міністром АПК пана Мельника (співвласника "Нашої Ряби" разом з головою ДУСі І.Тарасюком – члена "команди" Ющенка)
4) Ні Грач, ні КПУ не приймали участь в Севастопольських подіях 5-го липня. КПУ проводила лише антиНАТОвські протести, в яких міг би взяти участь і О.Тягнибок із ВО"Свобода – адже Тягнибок ТЕЖ ВИСТУПАЄ ПРОТИ ВСТУПУ України в НАТО.
5) Балога / Петьовка разом із Кремлем відкрито фінансують і підтримують Русинських Сепаратистів на Закарпатті, що додатково створює в Україні ще один "очаг напряженності"
6) Під Російським посольством в Києві вже третій день ідуть прогрузинські акції протесту – Тягнибока там нема (мабуть, ще не поступила команда від справжніх спонсорів Тягнибока:-))
Calina _ 11.08.2008 17:31
IP: 92.113.212.---
Не згодитися з паном Олегом може лише відвертий ворог України
ЮРКО_НЕРОЗУМНИЙ _ 11.08.2008 17:30
IP: 77.121.157.---
Всі жорсткі заходи проти п'ятої колони можуть бути здійсненими тільки в двох випадках,
а саме 1) якщо Україна буде прийнята до складу НАТО;
2) якщо Україна стане ядерною державою при відмові НАТО на ії членство в цьому
блоці.
При невиконанних однієй з ціх двох умов наша країна неодмінно приречена на інтервенцію
з боку Росії під будь яким привідом (який буде прийнятним для Росії) і анексію частини
теріторії. Запевняю всіх вас, що Захід цю анексію признає заради свого спокою і небажання
псувати свої відносини з ядерним монстром, який до цього ще і володіє енергоресурсами.
Питання полягає лише в часі, що відведен для нас Богом, да рішучості політичного керівництва країни протистояти неприкритої загрозі втрати теріторіальної цілосності, а то
і існуванню самої держави.
GeorgeVD _ 11.08.2008 17:07
IP: 213.169.71.---
Надо аффтара притягнути до кримінальної відповідальності за побег из психбольницы.
Yurch _ 11.08.2008 17:02
IP: 82.193.97.---
Росіяни по черзі нахиляють своїх "братів". Соромно за державу, в якої живеш. Тільки хтось шось рявкне, знову заженуть в стойло. Хоть-би не робили ні яких заяв, всеодно ні чого зробить не можуть. Тягнибоку – респект. Треба діяти!
TEODOP _ 11.08.2008 16:43
IP: 192.93.101.---
ПОКАЙТЕСЬ
Християнство i ненависть речi не сумiстнi!
Люди зараз навернулись до Бога тому не слухають голос зла.
Тому ви i прогали вибори.
Нацiоналiзм це любов до свого а не ненависть до чужого.
фкун _ 11.08.2008 16:43
IP: 80.91.184.---
Шановний авторе, все правильно... але чи можете дати відповідь на питання стосовно заборони на повернення ЧФ РФ до Севастополя:
1. в якій формі в розрізі міжнародного права має бути ця заборона?
2. якими засобами виконати цю заборону та недопустити повернення ЧФ РФ до Севастополя?
3. що буде, якщо РФ не погодиться із забороною та ЧФ увійде до Севастополя на місце "постійної дислокації", які наслідки цього поверенення?

ЗІ без відповіді конкретної на ці запитання Ваші дописи банальна провокація та містечковий ПР, пробачте якщо образив.
siver _ 11.08.2008 16:37
IP: 79.143.40.---
В чемодан Затулина предлагаю запихнуть Грача, Симоненко и всю коммунистическую партию – пятой колонне не место в Украине.
всехихнах _ 11.08.2008 16:37
IP: 77.52.247.---
Меры по отношению к Рашке должны быть последовательными и жёсткими. Во-первых: Защита информационного пространства Украины. Для этого – запретить трансляцию и ретрансляцию российских телекомпаний. За нарушение – лишение лицензии провинившейся укр.телекомпании.У всех общенациональных телекомпаний контрольный пакет акций должен быть за государством. На всех общенацион. и региональных какналах,в обязательном порядке должна отражаться точка зррения Украины (новости,спецвыпуски и т.д.) Запретить доступ в эфир в судебном порядке грачам,витренкам и прочим подонкам.Во-вторых: В течении года ввести визовый режим для граждан России. Запретить Рос.военнослужащим проход за территории военно-морских баз без наличия визы. В г.Севастополь на период безвизового режима запретить доступ рос.гражданам не местным жителям.Провести проверку на наличие двойного гражданства и лишить украинского всех таковое имеющих.В-третих: запретить в судебном порядке КПУ,ПСПУ за антигос.деятельность и предупредить ПР. (Юле с Онопенко это было бы легко.Вот только откуда у неё взяться украинскому патриотизму?)
Слава Украине!
kalina _ 11.08.2008 16:27
IP: 70.83.7.---
vitannia z Kanadi.Zdorovia ta vitrimki tobi OLEG! Pishi pobilshe. Reguliarno tvoe chitayu.Slava UKRAINI!!!!
zinik _ 11.08.2008 16:24
IP: 99.255.215.---
от уявiть собi

А теперь,уявить соби, росиян, когда им говорят, что они могут жить и работать, в любой стране мира, это их право, и, если, шо не так, могут повернутыся додому, проблем нет, абы не нарушали законов России.
Другое дело, что это страны, которые могут контролировать каждый вдох и выдох, не только своих сограждан, но и эммигрантов. В этом случае, они могут себе позволить приглашать на свою территорию другие национальности...
В противном случае, нэ мала баба клопоту, купыла порося.
lyopik _ 11.08.2008 16:20
IP: 195.234.112.---
Хоть и не люблю Тягнибока, но по данной статье согласен с ним на все 150%!!!
TEODOP _ 11.08.2008 16:07
IP: 192.93.101.---
от уявiть собi, що Пан Тягнибок агент Путiна. i його задача спровокувати заворушеня в Yкраiнi, щоб Путiн мiг сюди Bвести вiйська... виходить у нього?

Любiть ворогiв ваших...
zinik _ 11.08.2008 15:59
IP: 99.255.215.---
Те саме чекає на Росію. Імперія обов"язково розпадається. Це закон природи.
Иллюзии.
Вам известны данные, какое кол-во украинцев находится за рубежом (легально или нет, неважно). Есть предположения, что цифра эта подходит к 7 млн. Вы броситесь за них в бой, если шо? Сомневаюсь...
KZT _ 11.08.2008 15:50
IP: 194.44.193.---
Так Олег ти абсолютно правий.
Но, що думають наші керівники від президента до депутатів верх. зради.
Я давно пропонував втопити в дніпрі всю дебильну партію регіонів з пофффесором. щоб
не смерділо жидівщиною на Україні. Чому мовчать наші військові невже вони не розуміть
тактичних загроз кацапського пігмеїв з квадратними головами?
Я не голосував за свободу бо повірив в балоган.
Но слідуючі вибори, я голосую за тільки за СВОБОДУ.
Ломов_Г _ 11.08.2008 15:50
IP: 80.91.174.---
Олег, ми пишаємось Вами.
Ті, хто ненавидить Україну, оскорбляє її Президента, народ, всіх, кому люба і дорога українська земля. Вони злородствують що перемогли народ Грузії. Народ перемогти неможливо. Можна виграти одну, дві, три битви, але це не означає що переможено цілий народ. Російські зверхники уявляють себе новими Олександрами Македонськими. А де зараз та імперія яку завоювали його воїни. Те саме чекає на Росію. Імперія обов"язково розпадається. Це закон природи.
Mr_Prokhorov _ 11.08.2008 15:45
IP: 77.122.36.---
Статья хорошая, а вот меры выбраны не лучшие. Каждая жесткая мера будет вызывать ответную реакцию. Все должны происходить аккуратно, последовательно и без афиширования. Те руководители пророссийских партий, которые откровенно призывали к сепаратизму, должны быть вызваны к уголовной ответственности. В Крыму, на мой взгляд, имеет место проведение референдума о принятии русского языка, как официального. Такой подарок от Киева будет встречен лояльностью к столице. Параллельно с этим должна усилиться роль спецслужб в Крыму, разумеется, украинских. Наряду с этим должна проводится разумная ненасильственная украинизация. Например, бесплатные концерты украиноязычных звезд эстрады. Полноценное финансирование системы образования с привлечением учителей украинского языка и литературы из западных регионов. В 90% сельских школ в Крыму попросту нет учителей, которые могли бы полноценно и интересно преподавать этот предмет.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

15
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

6
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

11
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

21
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

12
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter