Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Чи в силі СБУ перевірити керівництво АРК на подвійне громадянство?

19 серпня 2008, 00:02

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вимагає перевірити наявність громадянства Російської Федерації у керівництва Автономної Республіки Крим.

Як відомо, Москва розпочала окупацію Грузії, мотивуючи агресію потребою "захисту" своїх громадян.

Всі знають, що Російська Федерація забезпечила своїми паспортами більшість південних осетинів. В першу чергу це стосується маріонеткового керівництва Південної Осетії (зауважимо – грузинської автономії), яке повністю складалося з громадян РФ.

Ось лише ключові посади цього "автономного уряду":

- прем'єр Юрій Морозов – уродженець Башкортостану, перед тим як у 2005 році очолити "уряд" Південної Осетії, працював комерційним директором Курської паливної компанії;

- начальник місцевого КҐБ Анатолій Баранов раніше очолював філію ФСБ у Мордовії (РФ);

- керівник МВС Міхаіл Міндзаєв – апарат МВС Північної Осетії (РФ);

- міністр оборони Васілій Луньов був військовим комісаром Пермі (РФ);

- секретар Ради безпеки Анатолій Баранкєвіч – колишній заступник військового комісара Ставропольського краю (РФ).

Едуард Кокойти працював першим секретарем Цхінвальского міському ВЛКСМ, помічником депутата Держдуми Російської Федерації Чєхоєва, після чого став "президентом" Південної Осетії.

Цілком очевидно – це агентура Кремля. Перед нею поставили чітке завдання – вести антидержавну політику в Грузії, постійно дестабілізувати ситуацію та слугувати форпостом Росії на Кавказі.

Присутність такої агентури в інших державах, які 17 років тому здобули незалежність від Москви, є невід'ємною частиною плану Кремля щодо повторної окупації цих держав. Таким чином Росія "штампує" заручників з місцевого населення шляхом надання їм паспортів РФ. І що найстрашніше – у вищі ешелони влади просуває свою агентуру, яка має російське підданство і свідомо працює на Москву.

У новітній історії України є чимало прикладів, коли російське громадянство раптом виявлялося у найвищих (!) посадовців держави. Наприклад, це колишні: заступник глави СБУ В.Сацюк, міністр внутрішніх справ М.Білоконь, керівник Державного управління справами адміністрації президента Леоніда Кучми І.Бакай, голова Одеської обласної державної адміністрації Р.Боделан.

Чи СБУ веде якусь перевірку високопосадовців на лояльність до держави? Чи хтось коли-небудь буде нести відповідальність перед нацією за призначення на державні посади і надання прохідних місць в партійних списках таким "кротам". А то потім такі факти виявляються хіба випадково після побиття горщиків з вчорашніми соратниками.

Антиукраїнська істерія, яка розпалюється у Криму за сприяння керівництва АРК, заяви так званого "Русского блока" про те, що в Криму 170 тисяч громадян Росії, перебування Чорноморського Флоту РФ на території України та ворожі заяви керівництва Російської Федерації щодо нашої держави вказують на можливість застосування Москвою "миротворчого" сценарію в Криму.

З метою попередити дії кремлівської аґентури вимагаємо від Служби безпеки України здійснити перевірку наявності громадянства Російської Федерації у керівництва Автономної Республіки Крим.

Особливу увагу необхідно звернути на членів так званого "прєзідіума думи русской общіни Крима": на першого заступника голови ВР АРК С.Цекова, заступника голови ВР АРК М.Бахарєва, члена Президії ВР АРК О.Родівілова, члена Президії ВР АРК А.Жиліна, заступника голови РМ АРК Т.Умріхіну, помічника першого заступника голови ВР АРК О.Слюсаренка, заступника міністра промислової політики, зв'язку і паливно-енергетичного комплексу АРК М.Черевкова, заступника міністра – начальника управління молодіжної політики і гендерної рівності Міністерства у справах молоді, сім'ї і гендерної політики АРК О.Черняка, старшого викладача Сімферопольського юридичного технікуму Кримського юридичного інституту Національної юридичної академії України ім. Я.Мудрого Л.Чулкову, викладача Кримського республіканського інституту післядипломної педагогічної освіти О.Шевцова, "верховного отамана Кримського козачого союзу" В.Черкащина, директора підприємств "русской общіни Крима" "Русскій дом" А.Козенка, головного редактора "Кримської правди" К.Бахарєва. Всі вони є депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

Також вимагаємо перевірити наявність громадянства Російської Федерації у розпалювачів російсько-української війни: у голови ПСПУ Н.Вітренко, керівництва КПУ П.Симоненка та Л.Грача, голови партії "Русскій блок" О.Свістунова та керівників інших антиукраїнських організацій.

Нагадуємо, 27 червня 2008 року Всеукраїнське об'єднання "Свобода" звернулось до Президента України та Верховної Ради України з вимогою внести зміни до Конституції України, щоб змінити статус Кримської автономії з республіканського на обласний та скасувати спеціальний статус міста Севастополя http://www.vosvoboda.info/ukr_txt004257

Аналогічну позицію висловлюємо у проекті Конституції України, підготовленому у квітні 2008 року Всеукраїнським об'єднанням "Свобода":

http://www.vosvoboda.info/ukr_txt003930

powered by lun.ua
Коментарі — 186
Vladislaff-V _ 23.08.2008 14:32
IP: 78.111.187.---
Дуже цікавий блог в Вас, пан Тягнибок...
...хочу Вам сказати, що Ви залишаєте в блозі лише коментарі, які зручні для Вас, та не становлять загрози для зміни думки участників Вашого блогу...Іноді залишаю свої коментарі, але ж через дєякий час з блогу їх стирають...це тільки підтверджує, що Ваш блог має прямє відношення до того, щоб задурити своїми націоналістичними ідеями інших учасників блогу...так Ви маєте лише однобічну точку зору...в Вас навіть не виникає думки, що Ваша точка зору може бути не об'єктивною...
navsi5 _ 22.08.2008 12:46
IP: 77.239.176.---
22.08.2008 00:34___ zinik
хамство и грубость. Вот это всё, чем вы можете похвастаться перед своими согражданами.
ов-ва! це ви до менеза хамством і грубістю? очі не ше повилазили свої пости читати – зараз повилазять:
20.08.2008 23:55___ zinik
20.08.2008 23:45___ navsi5

Отже, вибору ніхто не забороняв

Есть товарищ генерал! Можно мне сходить пописать?
21.08.2008 00:36___ zinik
Интересно, это кто же им намордники снял?
Где то там я писала, что Л.Ч. наберёт 42.5. Увеличиваю % до 45.
21.08.2008 00:30___ zinik
тренуватися, тренуватися

А шо тут тренуватыся, сэрнул и все дела. Если шо так я у китайцев олимпийцев поучусь, как сделать, шоб попасть вам прямо в лоб.
zinik _ 22.08.2008 00:34
IP: 99.255.215.---
21.08.2008 22:34___ navsi5
От і ми також будемо за criminal record в'їзд до України погоджувати, а чому ні
Почему вы считаете, что я возражаю? Год назад, когда я написала первый комментарий на УП, это были слова, что не надо изобретать велосипед. Было бы у вас только желание учиться. В Канаде иммиграционные службы работают, как часы. Похлеще, чем разведка. Кто вам мешал связаться с ними? Да и зачем связываться, зайдите на сайт их служб, там всё есть. Проблемы кот.вы публикуете, нам знакомы. Имеем, слава богу 10 провинций и 3 территории, 2 языка официальных и 103 неофициальных, огромное кол-во общин, и Квебек под боком, кот. грозится уйти в самост.плавание. Проблему вижу в Вашей пыхатости, и ни в чём другом. Гонор непомерный, хамство и грубость. Вот это всё, чем вы можете похвастаться перед своими согражданами.
navsi5 _ 21.08.2008 22:56
IP: 77.123.160.---
ps. re 21.08.2008 21:09___ Историчка
ЗАКОН УКРАЇНИ

Про Службу безпеки України
Стаття 2. Завдання Служби безпеки України


На Службу безпеки України покладається у межах визначеної законодавством компетенції захист державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, економічного, науково-технічного і оборонного потенціалу України, законних інтересів держави та прав громадян від розвідувально-підривної діяльності іноземних спеціальних служб, посягань з боку окремих організацій, груп та осіб, а також забезпечення охорони державної таємниці. (Частина перша статті 2 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1703-IV (1703-15) від 11.05.2004) До завдань Служби безпеки України також входить попередження, виявлення, припинення та розкриття...інших протиправних дій, які безпосередньо створюють загрозу життєво важливим інтересам України.
navsi5 _ 21.08.2008 22:49
IP: 77.123.160.---
21.08.2008 21:09___ Историчка
В компетенцию Службы безопасности Украины не входит
"Входит" інтегрально: і особливо у разі, якщо явище породжує загрозу національній безпеці держави – через втрату суверенітету, загрозу громадянам України.
Можлива дія відбувається відповідно до рішення РНБОУ, спущеного по вертикалі: Президент – РНБОУ- Голова Служби безпеки України (Ст.107 Конституції України).
navsi5 _ 21.08.2008 22:34
IP: 77.123.160.---
21.08.2008 20:58___ zinik
как вы собираетесь это делать. Убивать всех или через одного?
Крім того, циніки допити не проводять. Як правило, їх допитують

Самочинно хочете зняти проблему з обговорення? не вартує так поспішати, можна ж забитися. От приміром, що буде у разі, якщо у К.Ю. зміняться параметри у criminal record – країна, де вона отримала освіту прийме її, як гадаєте? отож бо воно і є.

От і ми також будемо за criminal record в'їзд до України погоджувати, а чому ні
Историчка _ 21.08.2008 21:09
IP: 91.124.221.---
В компетенцию Службы безопасности Украины не входит работа по выявлению фактов двойного гражданства.

Об этом сегодня заявил журналистам председатель Службы безопасности Украины Валентин Наливайченко.

"По закону СБУ не имеет права проверять собственных граждан и действовать против них. Поэтому наличие или отсутствие гражданства другого государства нас не интересует. Если вы являетесь гражданином Украины – мы вас уважаем как такого гражданина", – сказал Валентин Наливайченко.
http://podrobnosti.com.ua/power/security/2008/08/21/548828.html
zinik _ 21.08.2008 20:58
IP: 99.255.215.---
21.08.2008 20:15___ Україноцентрист
К.Ю. можемо (якщо хвакт подвійного громадянства тут має місце).
Думаю, что К.Ю. была законопослушной гр-кой США, такой и осталась в Украине. Но, в этом, заслуги пана О.Тягнибок и co нет. Так, что к теме дв.гр-ва, это не имеет никакого отношения. Когда Вы её заставили привселюдно, отказаться от гр-ва той страны, где она родилась и получила образование, кроме негативных чувств, у меня, лично, это шоу ничего не вызвало. Пусть это будет на совести КПСС и остальных.
Эту тему снимаем с повестки дня.

Країна дійшла до ручки. І це пора міняти. Докорінно. Тобто, панівну лжееліту – викорчувати з влади. Під корінь.
Одним словом, настав час довірити цю справу Тягнибоку. Назріло.
Не знаю, как вы собираетесь это делать. Убивать всех или через одного?
Україноцентрист _ 21.08.2008 20:15
IP: 212.58.180.---
21.08.2008 19:36___ zinik
...Вы можете лишить пана Грача рос/укр гр-ва?...

А чому ж не можемо?

І К.Ю. можемо (якщо хвакт подвійного громадянства тут має місце).
Хіба закон не "для всіх один" (с)?
А-а... Кажете, що все таки у нас по-хвакту закон не "для всіх один"... То що значить, треба з цим миритися? Ви справді так вважаєте?
Те що дерслужбовців ніхто не може/не хоче притягати до будь-якої відповідальності за злочинні дії, означає лиш одне – "шось не те у королівстві Датськім!". Країна дійшла до ручки. І це пора міняти. Докорінно. Тобто, панівну лжееліту – викорчувати з влади. Під корінь.
Одним словом, настав час довірити цю справу Тягнибоку. Назріло.
zinik _ 21.08.2008 19:36
IP: 99.255.215.---
Грача мають подвійне громадянство

Вы можете лишить пана Грача рос/укр гр-ва? Сейчас, не отходя от кассы? Нет. Тогда к чему это словоблудие?
Вы могли лишить К.Ю. укр.гр-ва? Да, могли. Почему? Потому что Вы знали наверняка, что она родилась и жила в США. Вы можете лишить её укр.гр-ва сейчас? Нет, не можете, но она всегда может вернуться в свою страну и получить паспорт, она родилась там.
Вы понимает о чём я говорю? Или жевать дальше? Ваши крики "держи вора", это крики динозавра. Времена другие. А набирать себе рейтинг на этой теме, как сказал Calina, это не порядочно т.к. это обман избирателя.
TP _ 21.08.2008 19:27
IP: 93.73.155.---
...А Россия занята другим: она вновь и вновь спасает человечество, неустанно и эффективно – в полном и неизбывном соответствии с горькими прозрениями великого русского гражданина Чаадаева – являя человечеству пример того, какими не надо быть. Слава России.
Что же касается "страха", который мы якобы всем внушаем, то дело даже не в том, действительно ли этот страх имеет место. Дело в барачно-приблатненной уверенности в том, что бояться – это значит уважать. Это вот те, кто банкует сегодня на просторах нашей родины, как правило, уважают лишь того, кого боятся и от кого зависят.

Объяснять им, что великая страна не та, от которой шарахаются, а та, которой восхищаются, – довольно пустое занятие. Что великая страна не та, где много дорогого керосина и ракет, а та, где милиционер обращается к тебе на вы и не лезет к тебе в карман, тоже объяснять бесполезно.

Объяснять им, что "защита наших граждан" за рубежами собственной страны при полном отсутствии таковой защиты внутри страны есть гнилая циничная отмазка, и вовсе бессмысленно..." (Лев Рубинштейн).
TP _ 21.08.2008 19:25
IP: 93.73.155.---
"...Раньше, когда Россия была победнее да поскромнее, чуть что – к мировому опыту. Теперь уже не обязательно. А чего нам мировой опыт, когда у нас такие цены на керосин! С деньгами, как говорил персонаж "Женитьбы Бальзаминова", мы и без ума проживем. Пусть у нас учатся, если, конечно, жить хотят.

Учиться упорно не хотят, забыв, видимо, о несомненной выгоде науки. Особенно упорно не хотят учиться бывшие соседи по советской коммуналке, чем страшно нервируют отечественного патриота, в чьей башке вместо мозгов плещется солярка, а кишечник распирает от природного газа. Патриот военизированной керосинной лавки, каковой он с гордостью представляет собственную страну, очень любит поглумиться над убожеством соседей, вынужденных при отсутствии горючего довольствоваться такими ничтожными символами национальной идентичности, как лобио, кильки или сало...
Та Россия, от которой "постораниваются другие народы и государства", от которой им хочется отплыть как можно дальше и как можно скорее, та, от которой хочется отгородиться забором как можно более высоким, делает для своих соседей чрезвычайно важное и чрезвычайно полезное дело – заставляет их в усиленном режиме освобождаться от убогих советских комплексов, предрассудков и суеверий и двигаться в сторону современного мира...
Хренопотам _ 21.08.2008 19:05
IP: 193.33.231.---
Похоже, подобно тому, как Дж. Буш-мл. в каждом пробегающем столбе видит международного террориста, у отдельных комментаторов "мальчики кровавые в глазах" в виде агентов Кремля.
nuarika _ 21.08.2008 14:39
IP: 213.227.210.---
Проблема в тому, что в Україні дуже багато агентів Кремля – і серед можновладців, і серед простих громадян. Не знаю, на жаль чи на щастя, українське керівництво надто демократичне по віднощенню до різних політичних партій чи громадських організацій. Хтось може собі уявити, щоб в Росії, скажімо, на Кубані чи в Воронезькій області, де дужа багато етнічних українців, діяв якийсь "український блок", програма якого передбачала б від'єднання цих територій від Росії й проєднання до України? Правда, смішно? А у нас це запросто. Крім того, після другої світоіої війни з Криму вивезли багато не лише кримських татар, але й українців, й заселили росіян. Можемо черговий раз подякувати товаришу Сталіну.
А щодо заяв пана Лужкова, то чому він не згадує про те, що до кінця 18 століття Крим належав Османській імперії і був приєднаний в результаті завоювання. То може запропонувати його Туреччині? А що – не так вже й погано. Вони там швидко курортну інфраструктуру розбудують. А то зараз там чорт зна що робиться – наддорогий смітник – ні більше, ні менше.
А те, що особи на кшталт Грача мають подвійне громадянство, у мене особисто не викликає жодного сумніву. Думаю, варто їх на цій підставі позбавити українського громадянства і оголовити персонами нон грата – нехай забираються в свою Росію.
nuarika _ 21.08.2008 14:38
IP: 213.227.210.---
Проблема в тому, что в Україні дуже багато агентів Кремля – і серед можновладців, і серед простих громадян. Не знаю, на жаль чи на щастя, українське керівництво надто демократичне по віднощенню до різних політичних партій чи громадських організацій. Хтось може собі уявити, щоб в Росії, скажімо, на Кубані чи в Воронезькій області, де дужа багато етнічних українців, діяв якийсь "український блок", програма якого передбачала б від'єднання цих територій від Росії й проєднання до України? Правда, смішно? А у нас це запросто. Крім того, після другої світоіої війни з Криму вивезли багато не лише кримських татар, але й українців, й заселили росіян. Можемо черговий раз подякувати товаришу Сталіну.
А щодо заяв пана Лужкова, то чому він не згадує про те, що до кінця 18 століття Крим належав Османській імперії і був приєднаний в результаті завоювання. То може запропонувати його Туреччині? А що – не так вже й погано. Вони там швидко курортну інфраструктуру розбудують. А то зараз там чорт зна що робиться – наддорогий смітник – ні більше, ні менше.
А те, що особи на кшталт Грача мають подвійне громадянство, у мене особисто не викликає жодного сумніву. Думаю, варто їх на цій підставі позбавити українського громадянства і оголовити персонами нон грата – нехай забираються в свою Росію.
navsi5 _ 21.08.2008 09:04
IP: 77.123.160.---
21.08.2008 00:52___ zinik
расскажите мне...
Где то там я пИсала...Л.Ч...ВФ
дами, шо неприцільно й тому надмірно мітять місця свого перебування первісним робом, не можуть надавати жодних наказів. Натомість, можуть отримати жменю добрих порад: адже в купі з X-потамами могли б принести більше користі, скажімо, на милих серцю форумах nr2.ru.
Отак взяти, смачно вишмаркатись й – полишити оце гніздо неадекватних блог-постерів, нездатних ані сприймати, ні кваліфікувати високих потенцій цинізму
zinik _ 21.08.2008 00:52
IP: 99.255.215.---
navsi5
ше встигнете багатьом набриднути

та ладно вам, поугрожайте исчо. расскажите мне в какой позе вы будете стоять, когда будете забирать паспорта у этих двух? в позе рака или углом?
Хренопотам _ 21.08.2008 00:39
IP: 193.33.231.---
питає онук діда:
- Дiду! А щоправда люди кажуть, що в тебе у сараї кулемета заховано?
- Та брешуть, суки, брешуть... Ми ж дуже мирна країна...
- Діду! А щоправда люди кажуть, що в тебе у городі танк заховано?
- Та брешуть!!! брешуть!!! Ми ж є європейска демократична країна!!!
- Діду! А щоправда люди кажуть, що у тебе в ставку підводний човен є?
- Ось чого нема, онуче, того нема...
navsi5 _ 21.08.2008 00:39
IP: 77.123.160.---
21.08.2008 00:30___ zinik
тренуватися, тренуватися
не хочте тренуватися, то бігом до люлі, як обіцяли –
ніч коротка як в іюлє, маєте завтра і по-завтра – ше встигнете багатьом набриднути
zinik _ 21.08.2008 00:36
IP: 99.255.215.---
Интересно, это кто же им намордники снял?
Где то там я писала, что Л.Ч. наберёт 42.5. Увеличиваю % до 45.
zinik _ 21.08.2008 00:30
IP: 99.255.215.---
тренуватися, тренуватися

А шо тут тренуватыся, сэрнул и все дела. Если шо так я у китайцев олимпийцев поучусь, как сделать, шоб попасть вам прямо в лоб.
navsi5 _ 21.08.2008 00:27
IP: 77.123.160.---
21.08.2008 00:16___ zinik

Всё зависит от того, где будете стоять вы. Чтобы я не промахнулась
.

ну так оптичний приціл у кишені тре мати й тренуватися, тренуватися... Як до змагань із стендової стрільби. Бо ми на місці не стоїмо, усюда нишпоримо
zinik _ 21.08.2008 00:18
IP: 99.255.215.---
Абажаю нациков. О, щас дадут прикурить украинцам. Спасайся, кто может, джина выпустили из бутылки. Не Раша вас догонит, так эти бэмкнутые.
zinik _ 21.08.2008 00:16
IP: 99.255.215.---
__ navsi5
то прошу собі стати до вітру
Всё зависит от того, где будете стоять вы. Чтобы я не промахнулась.
Хренопотам _ 21.08.2008 00:11
IP: 193.33.231.---
Есть ли какой-либо способ завести свой блог здесь?
Мыслей которые хочется высказать настолько много, что в рамки комментария они не укладываются.
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter