Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Заперечення Януковичем Голодомору – наруга над пам'яттю мільйонів загиблих

03 травня 2010, 19:14

27 квітня, у той самий день, коли у Верховній Раді кремлівські підніжки протягували "харківський пакт" про продовження перебування в Україні окупаційного російського Чорноморського флоту, сталася й інша, не менш вражаюча подія, яка задовольнила одне з найважливіших антиукраїнських прагнень Кремля. Янукович на сесії ПАРЄ заперечив Голодомор як геноцид української нації, чим вчинив наругу над пам'яттю мільйонів загиблих українців.

Ухвалюючи доповідь про вшанування пам'яті жертв Великого Голоду в країнах колишнього СССР, Парламентська Асамблея Ради Європи відмовилася назвати Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу. Депутати (21 проголосував "за" визнання голодомору геноцидом і 55 – "проти") аргументували позицію тим, що "від насильницького голоду постраждали також народи Росії, Білорусі, Молдови та Казахстану".

Відомо, що до початку сесії ПАРЄ було підготовлено кілька версій документу про Голодомор, у тім числі й такий, що визнає його геноцидом українського народу. Проте виступаючи напередодні на сесії ПАРЄ, Янукович виголосив фарисейську промову, в якій недвозначно "проінструктував" депутатів, який саме документ вони мають ухвалити. Янукович, зокрема, висловився, що не можна визнавати Голодомор геноцидом окремого народу, оскільки це була "спільна трагедія держав, що входили до СРСР". Отже, ПАРЄ не ухвалила б антиукраїнського й відверто проросійського рішення, якби не втрутився Янукович. Прикметно, що найбільше і найдовше Януковичу, який того дня виступив у ролі кремлівського речника, плескала делегація Росії.

Заява Януковича на сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи, що підштовхнула депутатів до нечуваного антиукраїнського рішення, – чергова ланка у ланцюгу ницих принижень і державних зрад новоспеченого маріонеткового президента. У своєму непереборному прагненні за всяку ціну догодити Кремлю Янукович показав, що не здатний ані потурбуватися про безпеку своєї країни, ані захистити пам'ять свого народу. Президент України, який виріс на Донбасі і повсякчас спекулює тезами про свою нібито опіку над жителями Східної України, образив мільйони мешканців Центру, Півдня, Півночі та Сходу сучасної України, які найбільше постраждали від Голодомору 30-х років. Історики довели, що урахуванням непрямих жертв, Голодомор забрав життя приблизно 14 мільйонів українців. Навесні 1933 року, що вважається піком страшних подій, в України від голоду щохвилини вмирало 17 людей, щогодини – 1000, щодня – майже 25 тисяч українців. Зневага до пам'яті про мільйони жертв свідчить не тільки про відсутність у Януковича ні гідності державника, ні людської совісті.

Виступ Януковича на сесії ПАРЄ – це ще й нечувана наруга над українським законодавством. З дозволу сказати "гарант" Янукович поводиться так, мовби й не знає про ухвалений 28 листопада 2006 року Закон України "Про Голодомор", який визнає голод 30-их років актом геноциду українського народу. Або не чув, що відповідно до рішення Київського апеляційного суду від 13 січня 2010 року вище керівництво ВКП (б) на чолі зі Сталіним визнано винними у здійсненні геноциду українського народу. Суд встановив, що штучний спровокований голод мав підірвати соціальну базу опору українців проти комуністичної влади та забезпечити тотальний контроль держави за всіма верствами населення в Україні. Причиною Голодомору стала політика сталінського режиму щодо українців як нації і, зокрема, щодо селян як класу.

Своїм антиукраїнським і антигуманним виступом Янукович порушив не тільки норми моралі, знехтував не лише українськими законами, але й законодавстом багатьох країн світу, які офіційно визнали Голодомор геноцидом Українського народу, зокрема таких країн як Австралія, Азербайджан, Андора, Аргентина, Бразилія, Ватикан, Грузія, Естонія, Іспанія, Італія, Канада, Колумбія, Латвія, Литва, Мексика, Нідерланди, Польща, Словаччина, США, Угорщина, Чехія та багато інших.

За якісь два місяці свого перебування при владі Янукович фактично устиг здійснити рекордну кількість антиукраїнських кроків: передати Сполученим Штатам увесь український високозбагачений уран, продовжити термін перебування в Україні окупаційного російського Чорноморського флоту, потоптатися по кістках мільйонів загиблих від голоду українців. Час лише підтверджує, що, як і передбачала "Свобода", українцям не варто мати жодних ілюзій і чекати від цієї людини чогось доброго.

Закликаємо усіх українців, яким не байдужа доля своєї нації і своєї держави, ставати до лав Національної опозиції, яку гуртує довкола себе "Свобода". Разом ми чинитимемо рішучий і безперервний тиск на антиукраїнську владу. Бо тільки рішуча воля Нації, тільки її тотальний спротив здатні вгамувати свавілля висуванця олігархічного капіталу і ставленика Кремля.

Нація – вічна, вороги – тимчасові. Наша перемога – неминуча!

Слава Україні!

powered by lun.ua
Коментарі — 706
Олесь Луцький _ 05.08.2010 19:27
IP: 94.178.52.---
УСІМ МОСКАЛЯМ-УКАЇНОФОБАМ БІЛЕТ В ОДНУ СТОРОНУ, В...ХАБАРОВСЬК!!!
Капітан Кук _ 17.07.2010 15:58
IP: 91.197.223.---
ANNAzLVOVA:
Ви, дівчинко, не зі Львова а швидше з провокаторської кухні. Одразу видно що ваша національність це СОВОК, і вам немає чим гордитися, чи переживати за свою культуру, мову, історію І прикрийте будь ласка...рота на рахунок патріотів та не приплітайте з хворої голови на здорову. На рахунок "... продажный курс националистического развития..."- тоді поясніть, як можна кваліфікувати дії на укріплення своєї держави та національно-економічні інтереси Меркель, Саркозі, чи навіть того ж Путіна як не НАЦІОНАЛІСТИЧНИМИ? Чи українцям це не дозволено? І чому вас так бісить незалежна та сильна УКРАЇНА? Да -Юля по НАЦІОНАЛЬНОСТІ є JUDE АРМЯНСЬКОЮ.
ANNAzLVOVA _ 17.07.2010 00:29
IP: 77.121.67.---
Друзья! Прошло не так много дней после выборов, но их итоги до сих пор маскируются... Совершенно ясно, что действующий президент националист Виктор Ющеннко тогда набрал всего 5 процентов голосов...и именно столько граждан Украины поддерживает националистическое движение...а вот русская армянка Тимошенко и русскоязычный украинец Янукович набрали соответственно почти по 50 процентов...и это говорит о том что народу Украины претит националистическое и фашистское развитие страны. Однако в реальной жизни при президенте Ющенко националисты сумели захватить 50 и более процентов административных ресурсов, не без помощи американского капитала конечно... а это отдай им потом 50 процентов наших земель и ресурсов... продай детей в рабство...И в гнастоящее время продажные средства массовой информации фальсифицируют волю народа, и при 5% голосующих навязывают нам продажный курс националистического развития. и не отражают реальную картину Берегитесь! тот сайт
и Оксана Причепко скоро сядет! и ее админы
desident2010 _ 10.07.2010 17:00
IP: 94.178.229.---
Я УЗНАЛ КТО ЗАМОРИЛ (МОРЕТ) ЛЮДЕЙ ИСКУССТВЕННЫМ ГОЛОДОМ В УКРАИНЕ,ЭТО МОСКОВСКИЙ КРЕМЛЬ -ХОЛУИ КРЕМЛЯ.НАСЕГОДНЯ ЛЮДИ МРУТ ОТ НЕДОЕДАНИЯ ОТ АЗАРОВЩЕНЫ.
geminis _ 25.05.2010 18:54
IP: 91.195.230.---
Vicont_R: Отак буде й на Україні з москалями, якщо вони не схаменуться. Ми своєї землі нікому не віддамо, ні на сході, ні на півдні, й бажано, щоб російський флот забрався з Севастополя якомога скоріше. Бо інакше не за горами те ж саме й у Україні – це вже гарантовано.
Смотри, чтобы ты сам в "свинью" не превратился с такими "свинскими" (даже свинью жалко обижать из-за тебя) заявлениями. Уродец нацистский.
Loyola _ 24.05.2010 05:09
IP: 186.8.42.---
Eh,Oleje,Oleje!Do chogo vy zaklykaete?Hiba j ce rossiyski seljany,robitnyki,vchiteli,medpra
civnyki vynuvaty v cih jahlyvyh podijah?Jakszho ja vas pravilno zrozumiv,potribno vbyvaty mokaliv,jidiv.Sho ja i pochnu robyty.Ja vas pravilno zrozumiv?
Vicont_R _ 23.05.2010 20:01
IP: 195.178.18.---
Довго шукав у Неті, але знайшов підходящий приклад. Рекомендую подивитися усім.

http://letitbit.net/download/7258.7a161c537f263c4ab856a65d4e354755/Moskaliv_rizut_yak_svenej.rar.html

Отак буде й на Україні з москалями, якщо вони не схаменуться. Ми своєї землі нікому не віддамо, ні на сході, ні на півдні, й бажано, щоб російський флот забрався з Севастополя якомога скоріше. Бо інакше не за горами те ж саме й у Україні – це вже гарантовано.
ANNALVOVPOLSKA _ 19.05.2010 12:38
IP: 93.80.198.---
Я хочу вас поздравить.
Поздравить с выбором президента.
Я действительно очень рад, что вы выбрали именно Виктора Ющенко.
Выбрали совершенно демократично, в полном соответствии со своими законами. Я рад, что возобладало мнение молодых, крепких, веселых студентов, которые вместо скучных занятий провели месяц на Майдане, а не "грязных шахтеров, копошащихся под землей и привыкших к рабству". Я убежден, что теперь Украина легко вольется в братскую семью европейских народов. Уже завтра уровень жизни в Украине резко возрастет, а передвигаться по Европе вам теперь можно будет без всяких виз. Я уверен, что данный вариант выборов будет одобрен в ВашингтонеЯ счастлив, что вы проявили гражданскую мудрость, воспротивились иностранному давлению и не позволили себя зомбировать
А больше всего я рад, что когда через два-три года вы поймете, как вас использовали и надули – вы не сможете винить в этом русских.
Обрашение.Сергей Лукьяненко, 2004 год., украинский писатель.Прошло пять лет...
qob@ _ 18.05.2010 23:29
IP: 94.179.34.---
qob@ _ 04.05.2010 02:48
РЕЗЮМЕ – Голодомор більш жахливе явище, ніж геноцид, але поки йому немає визначення, потрібно користуватись таким, що є – тобто ГЕНОЦИД НАЦІОНАЛЬНО-СОЦІАЛЬНОЇ ГРУПИ в небезпечно великих масштабах та з епохальними наслідками для життя української нації.
Тих, хто принижує вагомість цієї трагічної сторінки історії – на палю, гада (чи то Хама)!!!!!
Владимир55 _ 18.05.2010 15:06
IP: 80.73.6.---
Тягнибок и есть главный фашист и нацист.Не зря его называют украинским Гитлером.
И что такое голодомор? Какой геноцид? Голодомор был везде по всей стране.В России умерло от голода не меньше,чем на Украине.
ANNA_POLSKAJA _ 15.05.2010 16:39
IP: 93.80.218.---
А кто украл свободу религии? Непонятно, почему все музеи атеизма (ВО ЛЬВОВЕ ТОЖЕ) переименовали в музей истории религии... стройте себе сами музеи и собирайте под них сами материал...а не отбирайте их у атеистов, которые по крупинкам собирали исторический материал... атеизм легальное движение и это был грабеж...
ANNA_POLSKAJA _ 15.05.2010 16:24
IP: 93.80.218.---
Предлагаю реально ввести изучение русского Языка в ВУЗАХ обязательно... Хороший закон приняли сейчас в парламенте украины про региональные мовы, eще один реальный шаг к демократии...хотя и ранее еще при Ющенко в принятом Законе про Мову и ныне действующем содержалось положение, которое обязывало все организации и чиновников принимать заявления, отчеты на русском языке, и самое главное – отвечать на этом языке. В связи с этими двумя законами предлагаю проводить среди чиновников ежегодно тест на знание русского языка, а не сдавших его -увольнять. Вот это и будет реальность – с одной стороны закон про мову будет обеспечен изучением русского, с другой стороны-неотвратимость наказания за его незнание...
ANNA_POLSKAJA _ 15.05.2010 15:11
IP: 93.80.218.---
Хороший закон приняли сейчас в парламенте украины про региональные мовы, eще один реальный шаг к демократии...хотя и ранее еще при Ющенко в принятом Законе про Мову и ныне действующем содержалось положение, которое обязывало все организации и чиновников принимать заявления, отчеты на русском языке, и самое главное – отвечать на этом языке. В связи с этими двумя законами предлагаю проводить среди чиновников ежегодно тест на знание русского языка, а не сдавших его -увольнять.Надеюсь также что во Львове введут региональных аналогичный закон на знание польского языка – ведь Львов никогда не был украинским городом, пора освободить его от проклятого наследия Советов, выселивших в 1939 году почти всех поляков...Я, как коренная львовянка и сознательная гражданка Украины, предлагаю или вернуть им недвижимость, или проявить добрую волю украинского народа и вернуть Львов Польше, тем самым восстановить историческую справедливость и утереть нос сталинцам и комунякам! Кто со мною?
ANNA_POLSKAJA _ 13.05.2010 16:05
IP: 89.178.105.---
Думаю что это в Брюсселе подтвердили что прав Янукович...насчет голодомора...то касается доброй воли украинского народа вернуть захваченные Советами территории... отдать территории...так не вообще, а те что пострадали от Советов...это Львов и Крым... впрочем пишут что народ пусть решает...давайте например проведем референдум в Крыму о присоединении Крыма к россии...что народ скажет? И львова к Польше...уверяю вас...если во Львове людем сохранить право на недвижимость...все украинцы проголосуют за и станут поляками...
geminis _ 11.05.2010 18:59
IP: 91.195.230.---
...vam.:...тим, хто легковажно і "безвідповідально" паплюжить пам'ять загиблих з ГОЛОДУ УКРАЇНЦІВ...
Ожидаю, что совесть у нациоукраинцев когда-нибудь всё же проснётся, и они признают, что кроме украинской национальности во время голодомора пострадало ещё много много человек самых разных национальностей – ведь, в действительности, так и было: политика уничтожения класса зажиточных крестьян.
...vam. _ 11.05.2010 00:51
IP: 91.195.96.---
Дай БОЖЕ, тим, хто легковажно і "безвідповідально" паплюжить пам'ять загиблих з ГОЛОДУ УКРАЇНЦІВ ніколи не нести відповідальність за своє судження, а чим скоріш визнати помилку та покаятися і постаратися встигнути це зробити. Люди, особливо РУСЬКІ -ви носії ПРАВОСЛАВНОГО ХРИСТИЯНСТВА, негоже ВАМ бути такими НЕДОБРИМИ.
товарищ сухов _ 10.05.2010 14:38
IP: 195.177.74.---
Ещё один дятел, на россию прёт.Чжо же вы не предьявляете притензии Грузии,ведь Сталлин же грузин,при чём сдесь Россия. Крым никогда не был украинским.Крым подарил Украине Хрущёв.
bobbox _ 09.05.2010 23:23
IP: 188.230.47.---
Партія Регіонів і Янукович останніми днями дуже згуртовують українські патріотичні сили. Вони думають,що вони нас пресують, а ні, навпаки вони пробуджують і згуртовують. Українцям потрібен новий лідер і він скоро появиться.
tkachuk2 _ 09.05.2010 20:24
IP: 94.158.32.---
Героям слава!
СПодола _ 08.05.2010 22:32
IP: 62.122.159.---
http://www.youtube.com/watch?v=zRvPoCWElOc&feature=related
На что то похоже
vipp _ 08.05.2010 17:34
IP: 173.52.183.---
www.putinavotstavku.ru
geminis _ 08.05.2010 03:10
IP: 91.195.230.---
Олег Тягнибок:...Голодомор як геноцид української нації...
Поражаюсь. Ну ладно, себе и своим "прихильникам" Вы, Олег, безперечно, можете врать. Я понимаю тех пожилых людей, которые были участниками тех народных образований, которые сначала воевали на стороне фашистов – а потом уже с фашистами. Им нужно создать просто человеческие условия, чтобы дать возможность прожить. Где они правы, а где были не правы – они сами (каждый из нас перед Богом) прекрасно осознают.
НО. Я также прекрасно поняла, зачем так усиленно и усердно доказывается голодомор как преследование украинцев по национальному признаку (ведь в то же самое время был голодомор на многих землях СССР, например, в Поволжье) – ВАМ ЭТО НУЖНО ДЛЯ ТОГО, ЧТОБЫ ПОМОЧЬ ОЧИСТИТЬ СОВЕСТЬ (что само по себе невозможно: можно только каяться в грехах) ТЕМ, КТО ПРИМКНУЛ К ЗВЕРСКИМ ДЕЙСТВИЯМ ФАШИСТСКОЙ АРМИИ: ВАМ НУЖНО ОПРАВДАНИЕ ДЛЯ ЭТИХ ЛЮДЕЙ КАК ПРИЧИНУ ПРЕДАТЕЛЬСТВА).
Іванько _ 06.05.2010 22:01
IP: 178.92.170.---
tranceworld:
Карта национальностей СССР в 1941 году
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4f/Ethnic_map_USSR_1941.jpg
-------------------------------
Хоч і не досконала ця карта, однак і на ній добре видно що голодомор 1932-1933
- це геноцид української нації.
Бо карта голодомору покривається з картою розселлення українців в Расії,
навіть вже після мільонних втрат, в 1941р.
Це власне підрасійська Україна, Кубань, Поволжя, Казахстан (казахи були тоді ще кочівниками)
Іванько _ 06.05.2010 21:51
IP: 178.92.170.---
tranceworld:
Карта национальностей СССР в 1941 году
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4f/Ethnic_map_USSR_1941.jpg
-----------------------
То в скільки раз більша украї\нська етнічна територія, забрана Расією в 1920-х рр. від території Криму?
Blair _ 06.05.2010 19:24
IP: 193.27.209.---
Голодомор був і це був прекрасно спланований геноцид української нації. І те,що москалі розказують, ніби голод був і у них і у білорусів, це все байки. Українців нищили цілеспрямовано і безжально. І рано чи пізно світ це визнає. Хоча москалі – ніколи. Але це їхні проблеми. А Яник довго президентом не буде, бо все йде до революції. Те що він робить будучи президентом в голові не вкладається, а терпіння народу не безмежне.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

15
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

6
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

11
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

21
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

12
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter