Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Янукович зі Сталіним проти Бандери та українців

12 січня 2011, 17:01

Події, що стрімко розгортаються в Україні – це не просто політичні репресії влади проти неугодних, це не тільки війна проти Бандери і масовий терор проти бандерівців. Це не тільки відбілювання Сталіна. Це відродження сталінізму з усіма його методами, деталями і наслідками. Тому суспільство повинно дати гідну відповідь на дії нинішньої влади.

Сьогодні свободівці-голови обласних рад ухвалили спільне звернення, а 14 січня закликаємо всіх вийти на пікет до МВС о 12-00 та Адміністрації Президента о 13-00, щоб засвідчити волю і рішучість нації у боротьбі проти окупаційної влади.Війна проти українців триває. Заява свободівців-голів обласних рад

12 січня 2011 року свободівці-голови обласних рад Івано-Франківщини, Львівщини та Тернопільщини Олександр Сич, Олег Панькевич та Олексій Кайда у спільній заяві висловили обурення ухвалою Вищого адміністративного суду України, який визнав недійсним Указ Президента України "Про присвоєння С. Бандері звання Герой України".

"Ми висловлюємо протест проти незаконного протиправного рішення Вищого адміністративного суду, який пішов на поводу тих агентів Кремля, які сьогодні засідають у вищих ешелонах української влади. Вважаємо, що рішення про скасування Указу Президента України (N 46/2010) від 20 січня 2010 року "Про присвоєння С. Бандері звання Герой України" суд ухвалив за вказівкою Банкової на догоду Путіну і Мєдвєдєву.

Це рішення стало можливим тому, що режим Януковича позбавив незалежності судову гілку влади – і сьогодні суди демонстративно виконують політичні замовлення Адміністрації Президента, ухвалюючи абсурдні і неправочинні рішення. Водночас правоохоронні органи стали головними знаряддями боротьби проти політичної опозиції і основним засобом побудови поліцейської держави. Вочевидь, режим за прикладом Кремля не лише відбілює Сталіна, а й форсованими темпами реанімує в Україні сталінізм.

Окупаційна адміністрація Януковича-Азарова -Табачніка розгорнула широкомасштабну війну проти українців на всіх фронтах – мовному, освітньому, ідеологічному, судовому, соціальному, економічному, культурному, духовному. І рішення Вищого адміністративного суду є тільки однією з ланок цієї війни.

Рішення і дії окупаційної адміністрації, яка засіла на Печерських пагорбах, продиктовані передусім страхом перед постатями Бандери, Шухевича, а також Мазепи, крутянців, холодноярців, воїнів ОУН-УПА, які воскрешають в українцях героїчний Дух їхніх предків. Бо владоможці розуміють, що раніше чи пізніше режим Януковича змете сила української національної революції. Що саме стане основним каталізатором революційного вибуху – можна хіба припускати. Імовірно, це буде так звана пенсійна реформа чи зміни в трудовому законодавстві, а можливо – посилення репресій проти українських патріотів. Однозначно, що революція відбудеться під прапором Бандери.

Вороги України не могли подолати Бандеру живого, вони бояться його й мертвого. Адже Бандера для мільйонів українців, попри недолугі і нікчемні рішення судів, був і залишається українським Героєм.

Для нас, голів представницьких органів, воля громади є дороговказом і головним чинником у роботі. Для української громади – Бандера та Шухевич були, є і будуть національними Героями. Під егідою органів місцевого самоврядування і далі відбуватимуться заходи зі вшанування наших національних Героїв. Війну проти Бандери і терор проти бандерівців ми розцінюємо як наступ на громадянські, конституційні та національні права українців. У цьому протистоянні ми будемо з нашим народом", – йдеться у спільній заяві свободівців-голів обласних рад.

powered by lun.ua
Коментарі — 168
OlegRoman _ 22.06.2011 16:41
IP: 95.103.216.---
Ганебний режим СРСР ставив за свою мету знищення національних, культурнних та релігйнних цінностей народів, що живоріли в його величезній тюрмі. Дикий режим на закладах російсько-зеківської мови насильно створював напівосвідчену совєтську "націю", котра ще дотепер керує усіма суспільно-економічними процесами i є найбільшим гальмом! прогресу свободи, демократії. Найвищі керівні пости у республіках колишнього большевицького монстра займають колишні комуністи. Їх кредом є ожебрачування людського потенціалу, ліквідація тих, хто пручається їм творити підступні злочини. Юстиція, закон служить тільки для них та їх мафіозних структур. Кожен день їхньої "діяльності" – це нищівний поворот до московського лихоліття
Vavitum _ 23.01.2011 11:56
IP: 178.94.185.---
Олег Ярославович, коли Ви вже підніметеся зі свого стільця??? У народа немає лідера, який би повів нас на банкову, аби викинути всіх цих покидьків з Києва, хай тікають до свого московита.
jazek _ 19.01.2011 16:06
IP: 93.75.235.---
yacek:
Когда-то Александр Бард выдвинул концепцию НЕТократии. Она учится уже сейчас

Единственная в СНГ образовательная программа по политическому PR. Наши выпускники становятся политтехнологами, советниками и даже депутатами. Они работают в Москве, Киеве и Ашхабаде. Наши преподаватели – успешные политологи и журналисты:, Денис Богуш, Михаил Погребинский, Владимир Фесенко, Олег Медведев, Сергей Гайдай, Артем Биденко и многие другие. Наш проект признан политическими партиями, как один из самых успешных и перспективных. Наши студенты уже через год после обучения становятся узнаваемыми в парламенте и Кабинете министров, и реализуют проекты стоимостью в несколько сотен тысяч долларов.

Второй набор стартует уже 24 января! Зарегистрируйся на сайте программы Master of Political Management и уже через 5,5 месяцев работай политтехнологом!
Sicheslav2011 _ 15.01.2011 16:42
IP: 89.21.78.---
У мене виникає питання,чому ВО Свобода не візьме на озброєння пропагування ідеї,що кожен націоналіст має народити і виховати щонайменше трьох націоналістів,на має переконання ця ідея була б достатньо ефективною для української нації,ажде наслідки зомбування громадян радянсько-імперською ідеологією можна подолати тільки у такий спосіб.Нехай реальні політичні результати ми отриммали через 18-20 років,але б ми знали,що недарма прожили життя.
rock333 _ 14.01.2011 19:02
IP: 188.163.77.---
Увага! Політтехнологи РИГ і АНАЛ ів руками маріонетки Тягнибока, начеб-то репресуючи його соратників хочуть відтягнути і розпорошити демократичних виборців!

Не піддавайтеся на цю уловку партії кагебістів-рекетирів-гвалтівників!!!
зеро _ 14.01.2011 13:00
IP: 195.66.140.---
Зате у Януковича,Тимошенко,Ющенка ОДНА ЕКОНОМІКА І ЧИМ ЦЕ УКРАЇНЦЯМ ДОПОМОГЛО? Податки збільшуються,зарплати зменшуються,життя дорожчає, бізнес загинається-ОХРЄНЄТЬ ЯКА ЕКОНОМІКА! (а насправді економічна програма є у ВО"СВОБОДА",тому краще не базікати,а читати документи).
AllaZ _ 14.01.2011 12:15
IP: 93.73.75.---
ostap10:
Чистая правда: у Свободы в программе НЕТ ЭКОНОМИКИ. Создается впечатление, что их лидеру фюрерство необходимо как самоцель. Думал ли когда-нибудь пан Тягныбок, что бы он делал со страной, окажись он во главе ее? Думаю, что картинка рисуется простая – вот он на трибуне, среди ревущей толпы, а дальше...Ну, какая разница! Ведь он-то на трибуне! А дальше – хоть трава не расти!
ostap10 _ 14.01.2011 01:54
IP: 93.75.222.---
Если Тягнибок брал деньги у януковичей, так это прекрасно! Гитлер также брал огромные суммы у евреев-банкиров!Брать деньги у врага и потом с ним воевать, это очень хорошо!
Одно тревожит, ни разу Тягнибок не предложил жителям Восточных областей свою экономическую и социальную политику, его отношения к монополистическому олигархизму- конкретно по фамилиям.Вопросы налогов для олигархов, пенсий населению, национализации монопольных секторов экономики, экономического прорыва (по какому пути:китайский или немецкий?), разакционирования крупных неэффективных для народа финансово-промышленных групп (извращенный грабеж ископаемых и жестокая эксплуатация наемного труда), устранения олигархов от власти.
Почему Тягнибок не поддерживает Тимошенко в борьбе против Януковича и ОПГ"Люкс"?
ostap10 _ 14.01.2011 01:49
IP: 93.75.222.---
Тягнибоку, врешті, потрібно буде менше тянути в правий бік. Східнякам (слов"янам) треба щось запропонувати, а не чіпляти ярлики-москалі!Соціальну та економічну модель розвитку держави. Нам не потрібні закриті акціонерні товариства олігархів, які вкрали соціалістичну власність.Китайці були мудріші, – вони залишили надбудову (ідеологію народної держави), а базис (природні монополії основних секторів економіки) поставили під жорсткий контроль, та дали гарантії іноземним інвесторам.
Сьогодні кримінал повністю відкрив обличчя- це обличчя Януковича.У жида Табачника в Різдво на концерті висіло гасло:"Україну мають Таланти", а людина Аметова-заст.генпрокурора Кузьмін грав "Мурку" на роялі.
зеро _ 13.01.2011 20:29
IP: 195.66.140.---
Чи не саме тому татарам намертво закритий шлях до тягнибоківської "Свободи"?slobodai))) Навіщо сіяти НЕПРАВДУ, ЧЛЕНОМ ВО"СВОБОДА" МОЖЕ БУТИ ЛЮДИНА ТАТО АБО МАМА, ЯКОЇ З УКРАЇНЦІВ,ТОБТО ЯКЩО У ТАТАРИНА ТАТО,АБО МАМА НАЛЕЖАТЬ ДО УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ,БУДЬ-ЛАСКА,по-друге, ЧЛЕН ВО"СВОБОДА" ПОВИНЕН НАЛЕЖАТИ ДО ТРАДИЦІЙНИХ РЕЛІГІЙ УКРАЇНИ,ТОБТО ГРЕКО-КАТОЛИК,ПРАВОСЛАВНИЙ, СТАРОВІР, РІДНОВІРИ та інші ВІРОСПОВІДАННЯ УКРАЇНИ.Якщо татарин чи россіянин,або американець відповідають ЦИМ вимогам,дорога відкрита (ну ясно,якщо він є українським націоналістом).
проза _ 13.01.2011 01:57
IP: 92.242.99.---
slobodai:
Для кожного порядного українського інтелектуала немає сумнівів у тому, що Осман Пашаєв більше любить Україну, ніж людина з Луб"янки – Олег Тягнибок.
Тому, якби Пашаєву та Тягнибоку доля подарувала жити за часів Бандери та Шухевича, то немає жодних сумнівів в тому, що шансів бути зарахованим в УПА у татарина Пашаєва було б значно більше, ніж у українця Тягнибока. Чи не саме тому татарам намертво закритий шлях до тягнибоківської "Свободи"?
Що стосується її фінансування, то не можу підтвердити чутки про Коломойського, але наведу декілька фактів, які багато що прояснюють. Вже півтора місяця у Луганську нема голови обласного осередку "Свободи" (посада автоматично гарантує місце у ВР наступного скликання). Зі всіма претендентами на цю посаду представники цієї фірми (підказка) переговорили вже більше місяця назад. То відгадайте з трьох разів у чому ж тут затримка з призначенням?
=====
питання звісно цікаве.
проза _ 13.01.2011 01:21
IP: 92.242.99.---
kuroneko:
Дуже простий тест. Тема допису – Бандера – а юлеботи намагаються звести рахунок з патріотичною силою. Висновок може бути лише один – бют та його наймані прихільники-дописувачі – українофоби! Тобто заслуговують на смертну кару за зраду України.
=======
ТЕЖ НЕПОГАНО.
проза _ 13.01.2011 01:18
IP: 92.242.99.---
ice 7:
Така увага до Свободи свідчить, що ця партія реально стає впливовою і загальноукраїнською. Така реакція на імя Степана Бендери також є свідченням важливості його постаті для українців, не тільки, як символа, а як дійсного героя, борця за незалежність.
ice 7:
Така увага до Свободи свідчить, що ця партія реально стає впливовою і загальноукраїнською. Така реакція на імя Степана Бендери також є свідченням важливості його постаті для українців, не тільки, як символа, а як дійсного героя, борця за незалежність.
=============
КРАЩИЙ ВИСЛІВ ДНЯ.
GeoGol _ 13.01.2011 01:02
IP: 70.48.113.---
Факт незаперечний: Тягнибок у самий потрібний і вирішальний момент для України закликав голосувати проти всіх тобто проти Юлі тобто дуже допоміг бандюковичу. Це і є справжнім обличчям цього політика. ПР тобто Партія параші це вигрібна яма в якій по вуха зараз сидить Україна. АЛЕ! Але, закликавши голосувати проти всіх, в цю яму Україну штовхнула 'опозиція' (ющ-перевертень, яценюк, тігібко, Костенко, Гриценко, Кириленко, Тягнибок). Вся ця 'оппозіція'контроліруется або ФСБ чи мафією. Гріш ціна цьому політику, він. каже гарні слова, але в самий потрібний момент вставляє ніж у спину України (як це зробив ющ-перевертень). А потім ще й каже: Тимошенко не демократка. Та пішов ти на куй, ідіот. Тільки Юля по справжньому бореться проти мафії і засилля ФСБ і стоїть на захисті народу від мафіозного сваволі. Це підтверджується багатьма незаперечними фактами. Подумайте чому йому так часто дають трибуну ПР ЗМІ. ПР готуе його як кандидата в през шоб Схід знову проголосував за Янучара. І якщо народ цьо
kuroneko _ 13.01.2011 00:52
IP: 109.227.83.---
Дуже простий тест. Тема допису – Бандера – а юлеботи намагаються звести рахунок з патріотичною силою. Висновок може бути лише один – бют та його наймані прихільники-дописувачі – українофоби! Тобто заслуговують на смертну кару за зраду України.
kuroneko _ 13.01.2011 00:50
IP: 109.227.83.---
Ігор Мірошниченко: Чим українофобія Блоку Юлії Тимошенко краща за українофобію Партії регіонів?

http://www.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/017112/

"Наприкінці минулого тижня відбулася конференція полтавського міського осередку ВО "Батьківщина". На порядку денному було одне питання – підтримка кандидата на посаду міського голови на місцевих виборах 31 жовтня.

Присутні делегати одностайно підтримали Андрія Матковського". Одностайно!

Хочу нагадати – це той самий Матковський, який не дозволив встановити державний прапор з нагоди Дня Незалежності, перешкоджав виконанню державного славня "Ще не вмерла Україна" у день найбільшого державного свята, вмикав гімн Російської Федерації. Не задовольнившись подібними провокаціями, Андрій Матковський розв'язав у місті брутальну кампанію по звільненню працівників, які сповідують українські цінності. Вся Полтава пам'ятає його бучні "святкування" річниць комсомолу за бюджетні кошти та алкогольну оргію, влаштовану Матковським
GeoGol _ 13.01.2011 00:38
IP: 70.48.113.---
Факт незаперечний: Тягнибок у самий потрібний і вирішальний момент для України закликав голосувати проти всіх тобто проти Юлі тобто дуже допоміг бандюковичу. Це і є справжнім обличчям цього політика. ПР тобто Партія параші це вигрібна яма в якій по вуха зараз сидить Україна. АЛЕ! Але, закликавши голосувати проти всіх, в цю яму Україну штовхнула 'опозиція' (ющ-перевертень, яценюк, тігібко, Костенко, Гриценко, Кириленко, Тягнибок). Вся ця 'оппозіція'контроліруется або ФСБ чи мафією. Гріш ціна цьому політику, він. каже гарні слова, але в самий потрібний момент вставляє ніж у спину України (як це зробив ющ-перевертень). А потім ще й каже: Тимошенко не демократка. Та пішов ти на куй, ідіот. Тільки Юля по справжньому бореться проти мафії і засилля ФСБ і стоїть на захисті народу від мафіозного сваволі. Це підтверджується багатьма незаперечними фактами. Подумайте чому йому так часто дають трибуну ПР ЗМІ. ПР готуе його як кандидата в през шоб Схід знову проголосував за Янучара. І якщо народ цьо
marie77777 _ 12.01.2011 23:47
IP: 93.75.107.---
янукович, табачник і ганя – то все скороминуще, бруд, пил історії.
А Українська Нація та ЇЇ Герої – вічні!

Слава Нації!

Смерть ворогам!
проза _ 12.01.2011 23:41
IP: 92.242.99.---
Братчик:
Осман Пашаєв:

ПНХ, неадеквате.

Але перш ніж туди підеш, скажи: невже всі татари такі імбецили як ти?
============
пашаєв ІМБЕЦИЛ.
проза _ 12.01.2011 23:38
IP: 92.242.99.---
Осман Пашаєв:
B812:
Осман Пашаєв:
Осман, невже татарам Сталін рідніший за Тягнибока?
якщо я вам запропоную обирати між Затулиним і Лужковим, хто для вас рідніший?
===============
пашаєв ВІДМОРОЗОК.
проза _ 12.01.2011 23:32
IP: 92.242.99.---
Осман Пашаєв:
Pokemon9:
Осман Пашаєв:
в мене немає коментів ані стосовно цієї сили ані стосовно людей, що належать до неї. Я брав один раз інтервю в Тянибока 2004-го і здавалося. що він націоналіст. але він не є ним, він навіжений покидьок
Помню с подобными обвинениями года три назад на Тягнибока накидывался Портников.Теперь он относится к Свободе более лояльно.Может и у вас что-то изменится)).
не отрицаю, может быть, но пока все больше в худшую сторону меняется, особенно после го высказываний в Крыму.
=========
пашаєв ВІДМОРОЗОК.
Nanik _ 12.01.2011 23:16
IP: 95.132.205.---
на різдво голови облрад молились з януковичем, а сьогодні обурились???????
запроданці
проза _ 12.01.2011 23:16
IP: 92.242.99.---
enter:
Тягнибок ты мерзавец и враг Украины и украинцев.Именно ты лично не поддержал Тимошенко ни в первом туре ни во втором,тем самым ты поддержал Януковича (небесплатно). Ты сдал Украину Януковичу а сегодня визжишь как недорезанная свынюка про Бандеру. Ты потный жирный еврей, дуришь простых украинцев-патриотов своей лживой болтовнёй про националистов.Едь на свою Родину в Хайфу и там создавай партию еврейских националистов, урод.
==============
ГАНЬБА ЮЛЕПУКАМ.
проза _ 12.01.2011 23:09
IP: 92.242.99.---
Осман Пашаєв:
прийшло одоробло Клюєва. Доброго дня альтер-его Януковича. Чи вам пристало говорити про сталіна? ще раз пікнеш про Крим і кримських татар в своєму дусі не – врятують тебе, Олеже, ані свободівці ані кдбшне минуле твого батька? тішся результатами виборів по київщині і мовчи бо з вох метрів зросту матимеш півтора, потвора псевдофашистська
Осман Пашаєв:
прийшло одоробло Клюєва. Доброго дня альтер-его Януковича. Чи вам пристало говорити про сталіна? ще раз пікнеш про Крим і кримських татар в своєму дусі не – врятують тебе, Олеже, ані свободівці ані кдбшне минуле твого батька? тішся результатами виборів по київщині і мовчи бо з вох метрів зросту матимеш півтора, потвора псевдофашистська
====================
пашаєв – ВІДМОРОЗОК.
bmi _ 12.01.2011 21:59
IP: 178.219.95.---
yacek:
Іх тих, що поборють:
А ти, чомусь, переконаний, що мій волинський рід тільки й говорив "на общепонятном языке" і линув до РИ.
===
да, убежден.
Вот тебе факт: после Переяславской рады на землях присоединившихся к Русскому царству не было восстаний "на отделение", а на землях Речи Посполитой (и после – Австро-Венгрии) – были. Причем хотели не просто отойти от Польши, а присоединиться к Москве. Умные люди были.
____________ заткнув би ти свою чорну пельку, нікчема... Ти не латентний, ти смердючий п_дер_ст... Тай язік твій ГЄЙскій, убогий, матірний...
Aтака Путіна1232 Корупція1345 Україна та Європа1093 Донбас18 Зеленський29
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter