Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Бути бандерівцем сьогодні

01 січня 2012, 13:41

"Розділені кордоном смерти, але з'єднані зв'язком віри, ідеї і любови живі та померлі можуть собі взаємно помагати перед Богом і через Бога" Степан Бандера

Бандерівцем потрібно бути сьогодні. Щохвилини, у кожній дії та в кожній думці. Бо живемо в час, коли виклики, що стоять перед Нацією, такі великі, що відповісти на них можуть лише люди бандерівського типу. Яким же має бути бандерівець сьогодення?! Які його прикмети? Що необхідно, аби ним бути?

Про Бандеру неможливо говорити в минулому часі. Бандера як прапор, як носій Священної ідеї буде актуальним, доки триватиме боротьба за Велику Україну, за національну та соціальну справедливість, вічне змагання між Добром і Злом.

У родині Степана Бандери бандерівцем був кожен. Батько Степана Бандери отець Андрій був добрим душпастирем, староугринівським парохом і, водночас, опікувався народною освітою, прекрасно розумівся на рільництві, а коли стало потрібно – дістав шаблю і пішов проголошувати Українську державу – Західно-Українську Народну Республіку в Калуші. Був капеланом Української Галицької Армії, пройшов з нею всі кола військових лихоліть, натерпівся від польських окупантів, загинув у московській большевицькій неволі. Жив в умовах окупації, але творив повноту українського буття навколо себе. Творив Українське Життя – тотальне, вільне і повновартісне, ніколи не йшов на компроміси з окупантами, не зневірювався і не здавався.

Степан був добрим сином свого батька. Це лише в уяві ворогів України він не вилазив із криївки та не знімав з плечей кріса. Бандера теж творив повноту національного буття навколо себе: був активним пластуном, творив сільські "Просвіти", молодіжне товариство "Луг", організовував народну самодіяльність та брав у ній найактивнішу участь, співав у хорі, був активним діячем студентського товариства "Основа", навчався в сільськогосподарській академії, організовував сільські кооперативи, працював у бюро товариства "Сільський господар", був членом гуртка студентів-рільників і, звісно, бойовиком УВО та Провідником ОУН. Марнувати час, зневірюватися – не було коли. Плекав Українське Життя. І теж не йшов на жодні компроміси зі Злом. За кожним його Словом йшов Чин. А перед ними – Віра та Ідея.

Бандерівцями були брати Степана – Олександр, Василь та Богдан, які до останнього подиху не здавалися і до кінця виконували свою місію. Прізвище Бандера з честю пронесли його сестри Оксана, Марта-Марія та Володимира, що перетерпіли всі лихоліття польської і совєцької окупації, не зрадили, не здалися, не зневірилися і не зупинялися, доки жили. Бандерівцями були мільйони українців їхнього покоління. Вони вірили, боролися, гинули – але не зневірювалися і не здавалися.

Тому бути бандерівцем сьогодні, як і тоді – це вірити у нашу Велику Ідею, щохвилини, в будь-якому місці творити повноту українського буття. Не марнувати часу. Не йти на компроміси зі злом. Кожне слово звіряти з ідеєю та підкріплювати чином. Пам'ятати, що у Нашій Справі немає дрібниць, але не розмінюватися на дріб'язковість.

P.S. Щойно брав участь в урочистостях з нагоди дня народження Степана Бандери у с. Старий Угринів Калуського району на Івано-Франківщині.

Заходи з нагоди 103-ї річниці з дня народження Степана Бандери пройдуть сьогодні по всій Україні.

1 січня 2012 року в Івано-Франківську відбудеться урочистий марш з нагоди дня народження Провідника української Нації. Урочистий марш пройде Вічевим майданом – вул. Незалежності – вул. С. Бандери – Європейською площею. О 14-30 біля пам'ятника провідникові ОУН відслужать панахиду та відбудеться урочисте віче.

1 січня 2012 року Київська міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" проведе традиційний смолоскипний марш на честь дня народження Провідника української Нації Степана Бандери. Початок – о 18-00 в біля пам'ятника Тарасові Шевченку. Марш пройде бульваром Шевченка та Хрещатиком і завершиться мітингом на Майдані Незалежності.

1 січня 2012 року о 12-00 в центрі Луганська, біля пам'ятника Тарасові Шевченку, з ініціативи обласного осередку ВО "Свобода" розпочнеться мітинг на вшанування 103-ї річниці від дня народження голови Проводу ОУН, справжнього Героя України Степана Бандери під гаслом "Степан Бандера – наш герой".

1 січня 2012 року о 15-00 Львівська обласна рада запрошує на урочистості зі вшанування 103-ї річниці від дня народження видатного політичного діяча, голови Проводу ОУН, Героя України Степана Бандери. Заходи відбудуться біля пам'ятника Степанові Бандері у Львові.

1 січня 2012 року у Запоріжжі з ініціативи обласної організації ВО "Свобода" відбудеться автопробіг центральними вулицями міста на честь 103-ї річниці з дня народження Провідника Організації українських націоналістів Степана Бандери.

1 січня 2012 року Тернопільська міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" проведе традиційний смолоскипний марш та урочистий мітинг на честь дня народження Провідника української Нації Степана Бандери. Початок маршу – о 17-30.

1 січня 2012 року Горлівська міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" проведе смолоскипний марш на честь Провідника української нації Степана Бандери. Збір учасників – о 16-00 біля погруддя Т. Г. Шевченка. Початок маршу – о 16-30. Марш пройде центральною вулицею – проспектом Перемоги.

1 січня Кіровоградська обласна організація ВО "Свобода" проведе смолоскипний марш до Дня народження Провідника Української Нації Степана Бандери. Початок – о 16-30 біля пам'ятника Янголу (площа біля магазину "Океан").

1 січня Полтавська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" проведе смолоскипний марш до дня народження Провідника української Нації Степана Бандери. Початок маршу – о 17-00 біля пам'ятника Слави (орел у центрі міста).

1 січня 2012 року Рівненька організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" проведе смолоскипний марш, присвячений дню народження Героя України Степана Бандери. Початок – о 17-30 біля пам'ятника Симону Петлюрі (навпроти ТЦ "Злата Плаза"). Маршрут: вул. Соборна – В. Чорновола – Ст. Бандери – Кн. Ольги – Соборна.

1 січня 2012 року Сумська міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" проведе традиційний смолоскипний марш та урочистий мітинг на честь дня народження Провідника української Нації, Героя України Степана Бандери. Початок маршу – о 16-00.

1 січня 2012 року Харківська міська організація ВО "Свобода" спільно з духовенством Української Автокефальної Православної Церкви проведуть святкові заходи до 103-ї річниці від народження Провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери. 10-30 – панахида за Степаном Бандерою у Свято-Дмитрівському храмі (вул. Полтавський шлях, 44). 12-00 – урочистий мітинг біля каменя воякам УПА в Молодіжному парку (станція метра "Пушкінська").

1 січня 2012 року Одеська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" проведе віче на честь дня народження Провідника української Нації Степана Бандери. У зв'язку з тим, що влада заборонила марш на честь Степана Бандери центральними вулицями міста, заходи зі вшанування Провідника української Нації перенесено до Потьомкінських сходів. Початок віча – о 15-00 біля пам'ятника Дюку де Рішильє.

3 січня 2012 року Дніпропетровська обласна організація МГО "Сокіл" разом з Дніпропетровським міською організацією ВО "Свобода" планує проведення в Січеславі "Бандерівських читань", присвячених 103-й річниці від дня народження Степана Бандери.

Приєднуйтесь! Бо ми – бандерівці! І ми – йдемо!

powered by lun.ua
Коментарі — 179
Капітан Кук _ 12.02.2012 00:47
IP: 95.69.220.---
І ще... Я не вважаю себе бандерівцем. Я Є ПАТРІОТ УКРАЇНИ!!!. Держави-ДЕРЖАВИ яка, початково, дала поштовх розвитку угрофінотатарів. Яка дала їм мову, віру, релігію. І як би там не казали, але цю сторінку історії НІХТО не зможе переписати. І завдяки таким людям, як І. Фаріон, ми можемо знати про походження, розвиток та розвиток мов слов"янських. Які мають один корінь, але в силу тих чи інших причин (історичних,релігійніх,соціальних) мають різне (на данний момент) звучання.Але суть є ОДНА! Що польська (латиницею) що українська (кирилицею). Та лише у московітській; найбільш німецьких та французських слів, "адаптованих" до їхньої говірки. Но прамовою, родителькою, є, як наразі, древньослав"янська мова Київської Русі. І це їх (московітів) і біситиь. Бо не вписується у їхню концепцію "Всєя Русі от Новгорода". Проблєма для них убогих. Ха! Шануймося браття, бо історія наша ВЕЛИЧНА! Коли іудеї були рабами, наші прапрапредки виробляли та торгували!
Капітан Кук _ 11.02.2012 23:55
IP: 95.69.220.---
Не знаю чому, але я себе вважаю більшим патріотом та націоналістом ніж О.Тягнибок (зі всією повагою до нього). Чому? Бо я розумію усі дії Бандери. Да! Була визвольна боротьба, Да! знищували як кремлівських, так і гітлерівських посіпак. АЛЕ...! буле й те, що, вони, вбивали й мирне населення,своїх- таки да! Й лише розуміння ситуації та й... (багато чого на той час) зможе, якщо не примирити, то хоча б порозумітися.Війна то є НАЙБІЛЬШИМ ОСТРАХОМ та ТРАГЕДІЄЮ для ЗВИЧАЙНИХ людей. А найстрашнішим за війну є... ГОЛОД!!!!!! Коли твої діти мруть як мухи, а ти не можеш нічого вдіяти. Й при цьому "браття" забирають останнє! Ось чому я НЕНАВИДЖУ МОСКОВИТІВ, цю кацапню, голодранців які обібрали до нитки (АБСОЛЮТНО УСЕ!!!!) Довівши людей до канібалізму. Ну ніяк, на генетичному рівні, не може бути братом мені кацап. ЦЕ Є ВОРОГ! Й Не просто ВОРОГ!
Вітя Вікторів _ 07.01.2012 23:10
IP: 95.132.242.---
Хлопці із Одеси, Дніпра... дорогенькі нинішні козаки, ДОСИТЬ БАЗАРИТИ!!! Скоро їхні вибори до нового бюджетного корита. Вони нас засиплять обіцянками. І ви "заснете" або не прийдете на дільниці, бо ж ви такі мудрі в своїх писаннях. А їхні люди прийдуть!!! Обов"язково! І поки ви будете творити вірші, щоб сюди кинути, вони вкинуть папірець, і не один, в ящик за себе, а значить за НИНІШНІХ ЧУЖАКІВ, яких допустили до влади. А ви і після виборів будете писати про те, як ви любите Степана Андрійовича Бандеру або не любите, як вас знову надурили, "взули" і купили за гречку і чому немає революції, яке погане хихикання... А їм цього і треба! Бо ми для них – бидло, яке дозволяє себе загнати в стайню палками – НЕДОЛУГИМИ реформами- законами – і терпіти, мовчати, їсти один одного і насміхатись над ВО Свободою. Після цього ви морально здорові люди? Чи дорога вам до психлікарні? Там всі атамани і лідери...там гарно і спокійно лікують... А вони сито живуть на нашій стражденній, чудовій землі...
zdmytro13 _ 05.01.2012 17:53
IP: 93.75.119.---
Одесса:
к счастью Вам не грозит первое, а второе (на беду) уже пришло!
IdleRace _ 04.01.2012 16:02
IP: 85.198.140.---
...Одесса:
...заметьте...я всё же не говорю вам...что может быть...вы...уже...идиот...
...надежда "умирает"...
...но ещё жива!
IdleRace _ 04.01.2012 15:59
IP: 85.198.140.---
...так вот... люди говорят вам, что лучше "остановить" эти процессы..."построения "вертикали""...сегодня...например...даже силой оружия...но сегодня...чем если..."это всё будет происходить "позже"...с гораздо более "сильным" "ожесточением"...
"натюрлих"? вам ясно? Эх..."одесса"..."жемчужина"...
vorog-narodu _ 04.01.2012 15:57
IP: 92.113.96.---
Одесса:
Ну, а ким варто бути? Християнином? Пацифістом? Жидом? Споживачем? Іммігрантом?
IdleRace _ 04.01.2012 15:57
IP: 85.198.140.---
Одесса:
...поясняю...если "дело" "идёт" к "разбору" государства...не важно...на две...три...или четыре части...с различными "общественными" укладами...если об,ективно...понятно...,что мы на "этом" пути...если вам такой "выбор" и нравится...то "он" не "понравится"..."другим" людям...которые существуют отдельно от вас...об,ективно...это вам ясно?
...это как ломать сухой пирог...крошек будет меньше...если процесс "ломки"...остановить "раньше"...понимаете?
...то есть...если бы в Югославские "дела" "европа " "вмешалась" бы раньше...то меньше бы женщин и детей "лежало" бы в "канавах"...
...или если бы...не случилась революция в Германии...то в украинских сёлах...не кушали бы детей...
...а партия Гитлера...не "осмелилась" бы напасть на Польшу...потому, что за "нею" была бы...УКРАИНА.
vorog-narodu _ 04.01.2012 01:09
IP: 92.113.176.---
Віо:
А чому Тягнибок не боровся проти проведення Євро-2012? Чому він не боровся з самого початку проти "помаранчевих"? Де був його радикалізм? Які реальні здобутки контрольованих Свободою рад, якщо за здобутки не вважати гучні заяви?
Tolibzn _ 03.01.2012 20:13
IP: 109.86.122.---
ПРОМОВА СТЕПАНА БАНДЕРИ

http://cenzoriv.net/index.php?name=pages&file=Bandera
Веремій Часнастав _ 03.01.2012 18:59
IP: 46.201.121.---
Chorniy:
А може треба перестати бути мрійниками?...
А може варто перестати пускати соплі-слюні на кухні???
До зброї!
Datsko _ 03.01.2012 10:40
IP: 178.95.113.---
Ви почитайте останні новини дві аварії через чиновників в новорічні свята впринципі від цього ніхто не зстрахований але обурює те що вони ЦИНІЧНО ВТІКЛИ С МІСЦЯ ДПТ.
ТАЇХ ТРЕБА ЛІНЧУВАТИ НА КОЖНОМУ МІСЦІ ПРИЧОМУ З РОДИНАМИ...
Datsko _ 03.01.2012 10:37
IP: 178.95.113.---
Chorniy:

Ми вже не раз хотіли мирним способом добути щастя але так не буває за щастя треба боротися а ненадіятися що нам щось ляже в миску з барського плеча.
ЗІ А щоб режим нами не обтерся нам треба всього навсього бути кращими бійцями от і все!!!!
Chorniy _ 03.01.2012 10:33
IP: 176.8.143.---
Datsko:
Можна порізному сприймати Тягнибока але тільки націоналізм на даному етапі може навести порядок і треба бути готовим до крові принаймі осінь 2012 буде багряна не від листя!!![/Q

А може треба перестати бути пустими мрійниками?
Реально подивіться співвідношення сил:режим вас роздавить,обітрется від вашої крові і піде далі.
Якраз такі заклики до "крові"і потрібні Януковичу щоб силовим методом утримати владу восени 2012р.
А націоналізм "на даному етапі"може тільки нашкодити об"єднатись народу України проти цієї злочинної влади.
Datsko _ 03.01.2012 10:05
IP: 178.95.113.---
Можна порізному сприймати Тягнибока але тільки націоналізм на даному етапі може навести порядок і треба бути готовим до крові принаймі осінь 2012 буде багряна не від листя!!!
Віо _ 02.01.2012 23:57
IP: 95.132.58.---
"Свободівці" боролися проти панування кучмізму під час Памаранчевої революції. Тягнибок робив це не за посади чи преференції, а заради країни. Тому він залишився, а "памаранчеві" пішли, і залишили країну в лапах "бандюковичів". Реальне відео про марш 1 січня у Києві підтверджує вірність "свободівців" своїм принципам:http://www.youtube.com/watch?v=zJHZnqKKDt4&feature=youtu.be
vorog-narodu _ 02.01.2012 22:54
IP: 92.113.92.---
крос:
Напевно, що коли ми кажемо "бандерівець", то вважаємо на українця-патріота, до того ж – активного поборника за свої переконання. Напевне, що таких в Україні зовсім не мало, зокрема – в партії з незрозумілою назвою "Свобода".
Щодо "Свободи" – то її прихильників теж можна зрозуміти: бренд – розкручений, провідник – харизматичний, риторика – відпрацьована. Тож кожний крок до панування української ідеї є корисним. Аби не вийшло так, як з Майданом та ВА Ющенком, коли гарна ідея була скомпрометована та спаплюжена.
Северянин _ 02.01.2012 22:12
IP: 94.179.71.---
Ant58:
Бути бандерівцев -бути з правдою.
-------------------
Это как ленинцем-сталинцем – только масштабы поменьше. Там тоже была правда под редакцией идеологов.
Автору – Вот как историю о Бандере без "белых" пятен писать будете? По методу И.В.Сталина?
skif-111 _ 02.01.2012 20:39
IP: 178.95.131.---
Volodymyr_R:
За межами Галичини бути бандерівцем ганебно!
Ганебно бути януковичем-маленьким і не довіряти власному народу. Знайдіть поміж себе дійсно достойних та оберіть, всі тільки порадіємо разом.
skif-111 _ 02.01.2012 20:01
IP: 178.95.131.---
ОУН-УПА проходило не лише військовий вишкіл, а разом і з ним ідеологічно-політичний. Збройна боротьба була вжливим елементому боротьбі за УССД, проте не основним. Саме завдяки рейдуючим групам, які йшли від села до села, від хати до хати і закликали ПОВСТАТИ проти большевистсько-фашистських загарбників, на бік УГВР переходили все нові і нові терени Украіни. По всій Украіні. Сьгодні пересічний украінець знову більш радикальний за його провідників. І бендерівці це ті, хто сьогодні оргвнізує народ і переможе в боротьбі за УКРАІНСЬКУ САМОСТІЙНУ СОБОРНУ ДЕРЖАВУ!
Ant58 _ 02.01.2012 19:05
IP: 95.132.118.---
Бути бандерівцев -бути з правдою.
крос _ 02.01.2012 16:01
IP: 46.247.148.---
На жаль перевелися в Україні справжні бандерівці, що не розмінювались на дрібниці, а боролися за Українську Державу нешкодуючи свого життя. Сьогоднішні бандерівці-це, здебільшого, вгодовані балакуни, які здатні лише до крикливих акцій зовсім нешкідливих для здоровя. Бути "бандерівцем" сьогодні-так зручно!...
Nick_M _ 02.01.2012 15:20
IP: 80.239.242.---
Микола Думич:
Шановний пане Микола, щось треба робити. Бо пан Графо не зовсім коректно пояснює Вашу відсутність,притому тривалу, в блогах УП.
Nick_M _ 02.01.2012 15:14
IP: 80.239.242.---
BabaYulya:
Янукович – молодец!!! Не надеется на героев не нашего времени и не болтает много и пространно, зато во всём разбирается по сути и реально решает проблемы, это НАШ Президент, мы гордимся им. Он есть СЕГОДНЯ, а не ВЧЕРА, он своими делами доказывает свою правоту, веру и свой украинский патриотизм!!!! С Новым 20112 ГОдом!!!
И вас с Новым годом, товарисч Баба!!!
антивірус _ 02.01.2012 12:04
IP: 91.214.32.---
Слово БАНДЕРА (bandera) – на південному-заході Європи, в країнах Піренейського півострову і Латинської Америки означає – ПРАПОР. Які вітри людської міграції занесли його до України – не відомо, ще ніхто, на жаль, не дослідив.
А ось Степан Андрійович Бандера став безсмертною хоругвою, нев'янучим стягом, безсмертним вимпелом, бойовою сурмою, штандартом української державності, за яку він боровся все своє свідоме життя...
ONLINE
Зеленський31 Уряд реформ407 Корупція1350 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter