17 липня 2012, 11:15

Режим Януковича вирішив кинути Ірину Сех за ґрати

Режим Януковича вирішив кинути голову Львівської обласної організації ВО "Свобода", голову фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Ірину Сех за ґрати. Про це стало відомо від компетентних та поінформованих людей, виконавців, котрі отримали вказівки працювати проти "Свободи", зрештою, про це свідчать останні події.

Це – помста антиукраїнської влади за твердість, послідовність та принциповість Ірини Сех у відстоюванні українських національних інтересів. Усі добре пам'ятають її рішучу позицію під час подій 9 травня 2011 року у Львові, коли вона разом зі львівською громадою намагалася не допустити ритуального приниження українців. Влада не може пробачити Ірині Сех заяви колишнього голови Львівської ОДА М. Цимбалюка про відставку, яку він написав на вимогу свободівців після подій 9 травня. Банковій дуже не подобається послідовна позиція Ірини Сех проти нинішнього львівського намісника Януковича – Костюка та лобійованих ним проектів.

І ще не менш важливо – голова Львівської обласної організації ВО "Свобода" Ірина Сех має найвищий рейтинг у Бродівському виборчому окрузі і реально претендує на перемогу на парламентських виборах 2012 року. Це категорично не влаштовує режим, який прагне забрати цей округ для нібито "незалежного" кандидата і не допустити перемоги свободівки. Тому влада вдалася до терору і переслідування Ірини Сех та її родини.

На адресу керівника Львівської "Свободи" надходили погрози. "Доброзичливці" переказували Ірині, щоби вона відмовилася від своєї політичної позиції та пішла на співпрацю з режимом, бо інакше їй підкинуть наркотики, звинуватять у контрабанді чи нейтралізують іншим способом. Після 9 травня 2011 року Ірина Сех постійно помічала, що за нею стежать, її неодноразово викликали в управління МВС.

Після чергової критики на адресу голови Львівської облдержадміністрації 15 березня 2012 року група із дев'яти високопосадовців Державної податкової служби розпочала позапланову виїзну документальну перевірку малого приватного підприємства (МПП) "Топаз", власником якого є чоловік Ірини Сех. Оскільки планова перевірка цього підприємства відбулася 2011 року і жодного серйозного порушення виявлено не було, то, очевидно, підприємство "Топаз" "пресують" у рамках спецоперації терору, шантажу й залякування під назвою "Супутник", яку антиукраїнська влада провадить проти непідконтрольного їй бізнесу. На жаль, незаконними податковими перевірками переслідування І. Сех не обмежилось. 18 березня 2012 року невідомі зловмисники проникли в будинок Ірини Сех у Бродах та вчинили в ньому погром.

МПП "Топаз" негайно оскаржило в суді позапланову перевірку, і суд, спочатку в порядку забезпечення позову, виніс ухвалу про призупинення будь-яких дій податківців щодо проведення перевірки, а 12.03.2012р. визнав незаконним та скасував наказ про проведення позапланової перевірки. Проте податківці, свідомо і навмисно не виконуючи рішення суду, завершили перевірку і за надуманими, навіть смішними підставами нарахували підприємству штрафні санкції. Розуміючи політичний характер податкового переслідування і відсутність підстав для притягнення до відповідальності, управління податкової міліції відмовило в порушенні кримінальних справ проти посадових осіб МПП "Топаз" з приводу надуманих порушень, які були викладені в акті перевірки.

Однак замовники переслідування І. Сех не змирилися з програшем. У травні тишком-нишком було безпідставно порушено кримінальну справу за ст.212 ч.3 КК України з формулюванням "за фактом вчинення злочину" (що є грубим порушенням Кримінально-процесуального кодексу, адже всім відомі посадові особи підприємства, які перелічені в акті перевірки). Порушення карної справи, про яку не знало підприємство, розв'язало руки для чергового свавілля. Про порушення справи на "Топазі" дізналися лише за місяць і лише тому, що кілька підприємців, яких змушували дати неправдиві свідчення, самі повідомили директорові підприємства про те, що з ними трапилось. МПП "Топаз" досі не надають копію постанови про начебто порушення кримінальної справи, що є порушенням закону. Податкова міліція під примусом голови облдержадміністрації та його покровителів і далі намагається знайти якийсь компромат на членів сім'ї І. Сех. Окрім незаконного переслідування, влада вдається до інформаційних атак – вже півроку в підконтрольній їй пресі систематично з'являються замовні статті проти І. Сех, спрямовані на політичну дискредитацію пані Ірини як майбутнього кандидата на виборах депутатів Верховної Ради України.

Оскільки спроби тиску на Ірину Сех через переслідування її чоловіка не дали бажаного для влади результату, режим вирішив сфабрикувати щодо неї кримінальні справи. Це випробувана владою технологія усунення суперника з виборчих перегонів.

На сьогодні відомо про порушення міліцією кримінальної справи за фактом блокування роботи Львівської облдержадміністрації учасниками акцій протесту та про порушення прокуратурою кримінальної справи за фактом спричинення тілесних ушкоджень працівнику міліції під час акцій на захист української мови та Конституції. Влада вкотре намагається не дати можливості Ірині Сех взяти участь у виборах.

Усе це свідчить, що режим остаточно зробив ставку на силове придушення опонентів у стилі Путіна-Лукашенка, і що парламентські вибори 2012 року будуть дуже жорсткими і брудними.

ДЕСЯТІ БАНДЕРІВСЬКІ ЧИТАННЯ: "Філософія української перемоги. Візія Великої України"

Така вже, очевидно, планида Бандерівських Читань – проходити на тлі визвольної боротьби, пожеж війни і полум'я вогнів, – цілком відповідно до життя того, кому вони присвячені...

Вимоги очільників органів місцевого самоврядування щодо відсічі агресії РФ

Заява очільників органів місцевого самоврядування, обраних від ВО "Свобода", про відсіч вторгненню московського агресора. Восьмий рік триває московська агресія проти України...

Де Україні шукати союзників на міжнародній арені?

Де на міжнародній арені є українські союзники? І головне – що слід зробити, щоб виграти дипломатичну війну проти Москви? Восьмий рік поспіль влада веде цю політику, м'яко кажучи, провально...

Закон про особливий статус Донбасу: як і хто веде Україну до капітуляції?

Що об'єднало у спільному голосуванні здавалося б непримиренних опонентів з "Європейської солідарності", "Слуг народу" та ОПЗЖ? Путінські хотілки з федералізації України...

Вагнергейт: скандал з Єрмаком та Зеленським

Журналісти із Bellingcat опублікували першу частину свого розслідування. І воно миттю стало топ-темою всіх українських ЗМІ. З'явилися тисячі коментарів – і від аналітиків, і від політиків, і від свідомих громадян...

Бандера – наш Герой! Покрова – наше свято!

14 жовтня – День створення Української Повстанської Армії. Про УПА я знаю не з підручників. Рідний брат моєї бабусі – лікар-хірург Петро Скобельський – боровся за Незалежність у лавах УПА...