Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Україна – типова міліційна держава: бандити і міліція – одна коаліція

25 грудня 2013, 20:09

Після кривавих подій 30 листопада на київському Майдані Незалежності та жорстокого побиття в ніч на 25 грудня журналістки, активістки Майдану Тетяни Чорновол стало зрозуміло, що Янукович використовує силовиків, щоби зберегти свою владу. Зміцнювати силові структури президент почав одразу – тільки-но став главою держави. Вочевидь, ще тоді він здогадувався, що українці не вінчатимуть лаврами донбаського зека.

Ось лише неповний перелік злочинного терору, який відбувається з благословення режиму під час мирних акцій протесту:

На Житомирщині депутатові Корольовської районної ради від "Свободи" Максимові Вілівчуку та депутатові-свободівцю Житомирської міської ради Сергієві Онищуку понівечили автомобілі. Голові Житомирської міської організації ВО "Свобода" Вікторові Брокарєву побили авто, пошкодили двері в квартирі, розмалювали під'їзд написами з погрозами, також листи з погрозами надіслали доньці та її подругам. 15 грудня двоє працівників ДАІ дорогою до Києва завдали Вікторові удару в потилицю і побили ногами; наступного дня листами й телефонними дзвінками з погрозами тероризували його чотирнадцятирічну доньку.

У Києві було спалено авто свободівця Віктора Поштаря, яким він забезпечував перевезення провізії на Майдан.

У Херсоні невідомі особи підпалили автомобіль голови обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Гаврилка.

12 грудня близько 1-ї години ночі на Харківщині невідомі підпали авто народного депутата України від ВО "Свобода" Ігоря Швайки, який у цей час приїхав провідати свою дружину та доньку в пологовому будинку. Транспортний засіб згорів ущент і не підлягає відновленню – залишився тільки кузов.

І це – тільки поодинокі приклади. Наголошую: не караючи злочинців, влада їх заохочує. Це дуже нагадує ті кримінальні "розбірки" 90-х років, бо інакше ці бандити, які захопили владу в державі, не вміють мислити.

Зазначу, що за останній тиждень сталося ще кілька пригод, у результаті яких постраждали активісти Євромайдану. Так, у неділю стріляли в активіста "Дорожнього контролю" Володимира Маралова. Увечері у вівторок у Харкові один із організаторів місцевого Євромайдану Дмитро Пилипець дістав кілька ножових поранень. У вівторок також стало відомо про те, що помер від травм побитий "беркутівцями" 18 грудня Павло Мазуренко. В кількох містах з'явилися повідомлення про підпал автівок активістів Майдану. Так діє режим проти мирних протестувальників. Так діє влада проти власного народу!

Натомість режим щороку збільшує фінансування і утримання силових структур у державі. Так, лише за 2010-2011 роки у 2-3 рази збільшили фінансування силових структур. Генпрокуратурі за цей час збільшили бюджет із 1,2 мільярда гривень до 2,2 мільярда, СБУ – на пів мільярда гривень, МВС – майже на два мільярди гривень. 2012-2013 років кошти на силові структури майже подвоїли. Недаремно експерти називають Україну поліційною державою, де армія міліції майже утричі більша, аніж у світі. Журналіст "Радіо Свобода" Василь Зілгалов порахував, що в нас працівників МВС удвічі більше, аніж Збройних сил України. На 100 тисяч мешканців України припадає до 800 осіб міліції! Це навіть більше, аніж за часів СССР. І це тоді, коли загальний світовий показник сягає 300 поліційних, а за рекомендаціями ООН має бути не більше, ніж 222 міліціянти на 100 тисяч громадян. До прикладу, у Чехії цей показник сягає 405, у США – трохи більше ніж 200, в Італії понад 500. Лише Росія та Білорусь перевершили Україну за цими негативними показниками (1000 та 1400 міліціянтів на 100 тисяч населення відповідно).

Найбільшою силовою структурою МВС в Україні є "Беркут" (аналог російського ОМОНу). Він дислокується у всіх областях України, у Києві та Севастополі – найбільші підрозділи. Крім нього, у внутрішніх військах України є понад 12 спецпідрозділів. Серед них – "Барс" (14-а окрема спеціальна бригада в Ірпені Київської області), "Ягуар" – окремий полк спеціального призначення (Калинівка у Вінницькій області), "Гепард" – окремий полк спеціального призначення у Запоріжжі, "Тигр" – спеціальний полк у Криму. Ще є спецзагони "Омега", "Вега", "Скорпіон", "Скат". Усі ці підрозділи підпорядковані президентові Януковичу і повинні виконувати будь-який його наказ, зазначив Зілгалов. Також існує відділ швидкого реагування "Сокіл", який має боротися із організованою злочинністю, державна служба охорони "Титан", спеціальний батальйон судової міліції "Грифон" та спецпідрозділ СБУ – "Альфа", який має боротися в основному з тероризмом.

Тобто маємо цілу армію "дуже" спеціальних бійців, які у нинішніх умовах можуть виконати будь-який божевільний наказ Януковича. Наголошую: в жодній країні, окрім Білорусії та України, фінансування силових структур не перевищує бюджет зовнішньої оборони.

Вочевидь, Янукович йде війною проти власного народу! Президент, Генеральний прокурор і міністр МВС вдалися до кримінального кривавого терору, який нині відбувається в Україні. Бандитська влада має зрозуміти: народ не зупинити – боротьба триватиме до перемоги!

powered by lun.ua
Коментарі — 122
Александр Васильев _ 23.01.2014 20:20
IP: 77.121.44.---
Маленькая ода Федерации

Александр Аргентинский

Всех завел Майдан в тупик
Полная прострация!
Выход видится один:
Только Федерация!

Север,Запад,Юг,Восток
Нет одной ментальности
Компромисса лишь росток
Сбережет от крайности!

Нужно срочно поменять
Свою Конституцию
Она только развела
Политпроституцию!

Унитарность-это бред
В двадцать первом веке
Зло не надо ворошить
В нашем человеке!

Ведь у каждого своя
Есть душа и грация...
И поэтому,друзья
Нужна Федерация!

Вот она объединит
Граждан всех по нации
И реальность победит!
Слава Федерации!
Михаил Светлов _ 29.12.2013 03:04
IP: 178.137.51.---
Шановний пане Олеже! Хочу від щирого серця привітати Вас як справжнього лідера українського національного руху. Як людині, що їй близька політична позиція Вашої політичної сили, та яка вірить у Ваше велике покликання у цьому житі, мені хотілося б висловити деякі мої особисті міркування, якими мені хотілося б поділитись.
На мій погляд зараз необхідно докласти максимум зусиль для того щоб почути голос Нашого Сходу. Треба відкинути всі питання що нас роз'єднують. Без Донецька, Харкова, Криму і Одеси ми не переможемо.
Не секрет, що на Сході Ваш образ демонізують. Тому треба дати чіткі та зрозумілі меседжі, що Ви їм не ворог. Вам необхідно відвідувати міста Сходу. Виступати, спілкуватись, намагатися зрозуміти їх. У тому числі спілкуватись російською. Це не соромно.
Якщо Ви не станете своїм на Сході, то нащо Вам така перемога?
Люди повинні почути, що Вами будуть ініційовані системні реформи:
Михаил Светлов _ 29.12.2013 03:02
IP: 178.137.51.---
1.Прийняття закону, який би надавав можливість виборцям позбавити повноважень депутата, якого вони обрали – цей закон народ чекає вже давно і на Сході, і на Заході.
Якщо зібрано підписи 15 відсотків виборців за недовіру депутату, то в цьому окрузі призначаються нові вибори. Дуже просто і ефективно. Такий саме порядок і для Президента – 7 млн. підписів – і на перевибори.
2. Всі депутати обираються по мажоритарних округах і несуть відповідальність перед своїми виборцями.
3.Заборонити вибори за партійними списками. Партійні списки – це списки для водіїв, масажистів та кухарок.
Михаил Светлов _ 29.12.2013 03:02
IP: 178.137.51.---
4. Реформа судової системи. Судова гілка влади повинна формуватись шляхом виборів. Суддів всіх рівнів від району, міста, до Верховного суду обирають виборці на виборах. Кожні 2 роки проводяться голосування про довіру судді. Якщо зібрано підписи 15 відсотків виборців за недовіру судді, то в цьому окрузі призначається голосування про довіру судді позачергово. Будь який нечесний суддя може бути позбавлений повноважень своїми виборцями. Ні президент, ні парламент не будуть мати ніякого впливу на кадрову політику судової системи. Це дасть можливість зробити суди чесними і залежними тільки від сумління і закону.
5.Реформа місцевого самоврядування, яка передасть у розпорядження місцевих громад реальні грошові кошти. В місцевих бюджетах гарантовано буде залишатись певний високий відсоток від зібраних податків і зборів. Це особливо важно для промислових регіонів, які вважають, що годують усю країну віддаючи ВСІ гроші в центр і нічого не отримуючи взамін.
Людмила Матушкіна _ 28.12.2013 16:37
IP: 46.98.133.---
Працівників МВС удвічі більше, аніж Збройних сил України.
Людмила Матушкіна _ 28.12.2013 16:28
IP: 46.98.133.---
Держава збільшує фінансування і утримання силових структур за рахунок українських громадян.
Людмила Матушкіна _ 28.12.2013 16:22
IP: 46.98.133.---
Божевільний наказ.
Леонид Витко _ 28.12.2013 11:41
IP: 91.124.122.---
Перед написанием своего комментария я хочу задать вопросы модератору:
!) Почему Вы,вопреки своим правилам допускаете к опубликованию комментарии с откровенной матерщиной,
оскорбляниями в адрес Президента и власти?
2) Почему слова "бандицька влада"пишутся и буквально смакуются одними и теми же людьми с? явными бан-дитскими наклонностями?
А теперь по существу дела:Ведает ли обыкновенный гражданин за какие "бабки"вождь (фюрер) "Свободы"
строит себе королевский дворец в заповедной зоне?Отвечаю,что не ведает.Так вот,как говорится в извест-
ном фильме даю вам информацию для размышления:ударная стройка идет за БАНДИТСКИЕ ДЕНЬГИ.Это
известно журналитам и наверняка тем, кому по долгу работы надо знать об этом.Уже ведется следст-
вие и я уверен,что скоро"фюреру"придется справлять новоселье в другом месте. согласно УК.
Yurkiv _ 27.12.2013 21:01
IP: 74.125.181.---
Нахаба:
Не перетвориться. Надто різношерсна публіка. Я добре пам'ятаю еклектичний Рух і той пшик, яким він скінчився: нездатністю взяти владу. Для боротьби з бандою потрібна партія "лєнінского тіпа", і така партія є – дисциплінована Й структурована. ВО "Свобода"називається. Треба вливатися в неї і діяти, ведучи інших за собою.
Я пишу про це з тих пір, як перетворився з "дочитувача" УП в дописувача, з серпня 2012 року.
Якби то 36 000 000 Українців зрозуміли, нарешті, що доля України знаходиться тільки в ЇХ руках, і об'єдналися навкруг істинно Українських Лідерів Ющенка і Тягнибока, за долю Держави можна було би не хвилюватися.
Як до цього прийти людям?
Через помилки останніх 20 років.
Я якось писав, що усталені Нації вчаться на своїх помилках, а Наша перетворює їх у Майдани.
Але це не може не радувати, тому що Нація не знаходиться у відчаї, Нація бореться!
Вам особисто, я дякую за те, що Ви серед тих, хто не кориться долі, а творить ЇЇ, нову долю України!
Yurkiv _ 27.12.2013 18:35
IP: 74.125.17.---
Нахаба:
Yurkiv:
У Західній та Центральній Україні владу можна було б захопити відносно легко, бо там у ригів немає соціальної бази. Вони там здебільшого чужинці, окупанти. А варто було б перетягнути на свій бік частину армії та силовиків, решта б усралися й посипалися б.
Якби риги їм сильно допекли, вони самі би дали про це знати опозиції. Видно, їх добре "підгодовують"! Крім того, не повірю, що цей совковий, у своїй більшості, армійський генералітет здатний тримати і нейтралітет у суспільних змаганнях.
Виглядає так, що з "наскоку" це бандугрупування не здолати, потрібен час для організаційної роботи по усій Україні. Єдина Українська Партія – це надійний рецепт перемоги.
Можливо, у таку партію перетвориться НО "МАЙДАН"?
Yurkiv _ 27.12.2013 14:36
IP: 74.125.17.---
Нахаба:
На хвилі народного протесту можна було брати владу 1 і 8 грудня – створювати Уряд національного порятунку, заручатися підтримкою армії і робити кроки з легітимізації цього уряду. А тепер цей шанс безнадійно просрано. Особливі "подяки" панам Кличку, Яценюку та Тягнибоку, у котрих не вистачило сміливості та мужності на рішучій крок.../QUOTE]
Почекайте шановний пане!
Послiдовнiсть мала би бути такою:
1. Заручитися підтримкою Армії, цебто, більшості генералів і офіцерів.
2. Заручитися підтримкою силовиків, хоча би частково, бо їх чисельність є більшою, аніж регулярної Армії.
3. Після цього можна сміло робити державний заколот.

Невже Ви думаєте, що Янукович настільки глупий, що наперед не подбав про свою повну безпеку зі сторони Армії і МВС?
Отже, ця трійця може спиратися лише на 50-60% українських громадян.
На Майдані вони представлені всього 15 000 самих відчайдушних, таких, як Ви.
З них можна створити і Уряд, і навіть Армію, але в межах Майдану.
Yurkiv _ 27.12.2013 08:21
IP: 74.125.181.---
Слушне зауваження! Якого дідька йому ще й і "перекаденцьовувати" цілий рік та й на наші голови?
Люся Глотюк _ 27.12.2013 00:02
IP: 178.158.252.---
Пане Тягнибок, сподіваюся Ви читаєте коментарі до Вашого блогу. Тому звертаюся до Вас. Віповідно до ст. 103 Конституції України чергові вибори президента проводяться останньої неділі березня 5-го року каденції президента. Янукович склав присягу 25 лютого 2010 року, тобто березень 5-го року його каденції – це березень 2014 року. Тож чергові вибори мають відбутися 30 березня 2014 року, а не 2015. Чому про це не говорить опозиція?
дід_панас _ 26.12.2013 23:52
IP: 176.106.207.---
Теодор Дяків:
"... бандити і міліція..."
- А депутат від "Свободи" І,Кривецький (більше відомий під прізвиськом "Пупс") до якої категорії відноситься?
Читайте і далі Експрес, щоб бути підкованішим і не ставити дурних питань. Може знайдете відповідь на питання де хоча б один протокол допиту цього небезпечного "бандита"?
дід_панас _ 26.12.2013 23:28
IP: 176.106.207.---
Прикро, що з кожним побитим активістом чи журналістом, з кожною спаленою машиною борця з режимом, ми стаємо черствішими, сприймаємо такі новини як буденність... Це дуже погано...
Ostap Maks _ 26.12.2013 23:11
IP: 37.19.144.---
Янукович вже у 2010р. мав план, що він буде робити з Украіною!Як тільки його "коронували", він прийнявся до роботи: почав будувати бункер-Палац, укріплення в Міжгір'і, під сина Олександра поставив "Фунта"-олігарха Курченко, як підставну особу, бо знав,що ці олігахічні статки-це рекетирські "побори" з усієї економіки:система,яку збудував рекетир Клименко-податкова та митниця, дерибан державної власності, ресурсів, бюджету.
Він йшов до "Покращення"! Йому байдуже народ Украіни, доля мільонів людей, Європейський вибір. Хижа, звіряча потвора!
Ostap Maks _ 26.12.2013 22:59
IP: 37.19.144.---
Цих виродків з Бориспільськоі траси записали в кандидати помічників Захарченко або Клюєва, головних тітушок, і т.п.Але вони по-тупому зробили "роботу" і засвітилися, тепер їх сплавлять як непотрібний, відпрацьований матеріал, котрий не справився з партійним завданням Партії Регіонів!
poltavka _ 26.12.2013 22:34
IP: 178.95.135.---
Пане Олеже!Гадаю.що маю право до Вас звертатися,бо голосую за Вас вже 10 років!Не треба нас ідеологічно надихати.Особливо,як що полум*яні гасла закінчуються самі знаєте чим.Давайте разом щось робити.Як що ми вже на сьогодні є там.де є І з тими.з ким є.Давайте щось зробимо,щоб потім не було соромно за полум*яність наших промов!
Yurkiv _ 26.12.2013 20:45
IP: 74.125.181.---
kren:
Yurkiv:
kren:
Таня Киянка:
1. Не міліційська,а -міліційна
-vts-m-:
...І насамкінець: передайте, батьку, орлиці, що слово "міліційська" – існує лиш в уяві окремих кандидатів від філології...
Зрозуміли,як правильно?:-)
Правильно і звично буде МИЛИЦЕЙСКАЯ!
Звично-так.а правильно-поліційна (полицейское государство) -таке визначення з,явилось до того як-в пєвом в мірє государствє рабочіх і крєстьян-ополчення стало держ.службою.Десь в кінці 18 го.поч 19 ст.в Германії чи Австрії,може й там і там.В Російській імперії з,являється з сер 19 го. ст.
Я мав на увазі, що правильно і звично буде для -vts-m-:)))
kren _ 26.12.2013 17:32
IP: 188.0.104.---
Yurkiv:
kren:
Таня Киянка:
1. Не міліційська,а -міліційна
-vts-m-:
...І насамкінець: передайте, батьку, орлиці, що слово "міліційська" – існує лиш в уяві окремих кандидатів від філології...
Зрозуміли,як правильно?:-)
Правильно і звично буде МИЛИЦЕЙСКАЯ!
Звично-так.а правильно-поліційна (полицейское государство) -таке визначення з,явилось до того як-в пєвом в мірє государствє рабочіх і крєстьян-ополчення стало держ.службою.Десь в кінці 18 го.поч 19 ст.в Германії чи Австрії,може й там і там.В Російській імперії з,являється з сер 19 го. ст.
Install Install _ 26.12.2013 17:07
IP: 46.211.143.---
Щось ця "Настасья" філіповна прибріхує...
Такого як яник – важко знайти – це бриліянт чистої данбасяцької породи.

(а Вона ще і в Сіракузах була!)
Yurkiv _ 26.12.2013 17:06
IP: 74.125.181.---
Татьяна Филипповна:
Да, после этого они продолжали ходить за мной по Крещатику, окружали. чтобы люди не видели написанный на писчей бемаге плакатик (я видела как это делают в Вене, Сиракузе, флоренции, Париже) с текстом: "Они такие же. как Янык, а то и хуже!" Мне в лицо орали. что я "брешу". За меня заступились пару мужчин, которые все это видели. Они оказались со Львова, приехали семьями поддержать майдан. Сказали, что пойдут сейчас же за обратными билетами. Цитирую их: "Це не Майдан, це цирк!" Ну а я на ЭТОТ майдан уже не ходок, пойду в аптеку за успокоительными.
З аптеки і треба було починати свою подорож до "готелю", де відпочивають вояки Майдану.
А то КМДА, КМДА, була чи не була? Хто послав у розвідку? Захарченко?
Yurkiv _ 26.12.2013 17:01
IP: 74.125.181.---
kren:
Таня Киянка:
1. Не міліційська,а -міліційна
-vts-m-:
...І насамкінець: передайте, батьку, орлиці, що слово "міліційська" – існує лиш в уяві окремих кандидатів від філології...
Зрозуміли,як правильно?:-)
Правильно і звично буде МИЛИЦЕЙСКАЯ!
Алла Шульгина _ 26.12.2013 16:47
IP: 62.221.92.---
Татьяна Филипповна:
Да, после этого они продолжали ходить за мной по Крещатику, окружали. чтобы люди не видели написанный на писчей бемаге плакатик (я видела как это делают в Вене, Сиракузе, флоренции, Париже) с текстом: "Они такие же. как Янык, а то и хуже!" Мне в лицо орали. что я "брешу". За меня заступились пару мужчин, которые все это видели. Они оказались со Львова, приехали семьями поддержать майдан. Сказали, что пойдут сейчас же за обратными билетами. Цитирую их: "Це не Майдан, це цирк!" Ну а я на ЭТОТ майдан уже не ходок, пойду в аптеку за успокоительными.
"Свежо придание, но верится с трудом" (с.)
Алла Шульгина _ 26.12.2013 16:43
IP: 62.221.92.---
"Бандити і міліція – одна коаліція" – точнее не скажешь.
ONLINE
Мовне питання191 Зеленський76 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter