Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

На жаль, ми запізнюємося з люстрацією...

19 березня 2014, 09:47

Нам, ще вчора опозиційним політикам, треба зрозуміти, що ми перестали бути опозицією і тепер є частиною влади – сьогодні доступні інші методи боротьби навіть з відвертими ворогами України.

Якщо вчора такі методи були виправдані (наприклад, захоплення адміністрацій і змушування чиновників кривавого режиму під тиском народу писати заяву на звільнення, що "Свобода" робила ще задовго до Майдану, то нині вони є недоречними.

Влада має користатися іншими, абсолютно легальними важелями люстрації. З проведенням якої ми, на жаль, запізнюємося.

Я мав розмову з Ігорем Мірошниченком з цього приводу. Розумію його емоційну мотивацію, яка підштовхнула на ці дії. Але як політик він мав би керуватися не емоціями, а холодним розумом. Незважаючи навіть на ті потрясіння, які ми всі пережили і переживаємо. І.Мірошниченко, як і кожен зі свободівців, готовий добровільно зняти з себе депутатську недоторканість і відстоювати свою правоту перед судом. А також перед громадою.

Своєю чергою, просив би і товариство не керуватися емоціями в бажанні негайної розправи над свободівцями.

Слава Україні!

powered by lun.ua
Коментарі — 228
Сергей Розора _ 26.03.2014 21:08
IP: 46.118.187.---
Нічого більше. Хай відповідають тільки по закону. А закон у нас один для всіх. А у "Свободи" інакша думка?
Тоді банду геть!!!
Ostap Max _ 25.03.2014 19:42
IP: 37.19.175.---
Юля і Турчинов злили Крим Путіну під новий дачний кооператив для членів його "​​Політбюро" і Царський пляж для терориста Путіна, який хворіє бонапартизмом.
Юлі запропонували операцію в Харківській в'язниці: або вона труп, або вона віддає Крим і підтримує інтереси РФ, а Кремль її підтримає на виборах.
БЮТ навіть запускає в Інет записи телефонних розмов Юлі з Шуфричем, де вона славить себе "великим" патріотом. Шоу має тривати!
Ostap Max _ 25.03.2014 19:41
IP: 37.19.175.---
Юля і Турчинов злили Крим Путіну під новий дачний кооператив для членів його "​​Політбюро" і Царський пляж для терориста Путіна, який боліє бонапартизмом.
Юлі запропонували операцію в Харківській в'язниці: або вона труп, або вона віддає Крим і підтримує інтереси РФ, а Кремль її підтримає на виборах.
БЮТ навіть запускає в Інет записи телефонних розмов Юлі з Шуфричем, де вона славить себе "великим" патріотом. Шоу має тривати!
Ostap Max _ 24.03.2014 23:53
IP: 80.64.90.---
А что делал Турчинов всё это время? Хренов головнокомандующий!
От этого бестолоча никакой пользы, -помощник Юли, которая на проводе с Шуфричом.А Шуфрич с Медведчуком, который бьет челобитную перед Террористом Путей.
Natalia Berdadyn _ 22.03.2014 00:49
IP: 46.173.161.---
Ostap Pankiv:
Люстрація-річ необхідна-але виникає справедливе запитання до Вас шановний Олег-яке моральне право має партія заявляти про люстрацію коли бувша комуністка пані Ірина Фаріон є членом Вашої партії а остання "витівка" пана Мірошниченко?-представник РФ пан Чуркін в ООН у своєму виступі використав її як аргумент проти нашої України! Я ДО ОСТАННЬОГО моменту не вірив чуткам-що Ви та Ваша партія-це проект ПР та Москви зокрема-але після... Моя особиста точка зору що всі новостворені національно патріотичні партії-приклад-Наша Україна та ВО Свобода фальшиві та служать для вирішення особистих потреб їх лідерів.
згідно з законопроектом "Про люстрацію" поданим Тягнибоком у 2005 р. Фаріон не підпадає під люстрацію. Більше того, не попадає за відповідним польським чи чеським законом.
Далі, слова Чуркіна і російської пропоганди мають якусь вагу? Лише для тролів. Далі, Свобода далеко не новостворена, а найстарша з усіх сучасних партій.
Ластовецкий Василий _ 20.03.2014 16:51
IP: 93.180.244.---
Нажаль ми (наша влада) запізнюється у всьому.
Влада Януковича вичікувала з розгоном Майдану, а через місяць вже було пізно.
Нова влада вичікувала з ліквідацєю озброєної банди що захватила парламент Криму, а через місяць вже стало пізно.
Чого ще ми вичікуємо? Поки російська армія почне розстрілювати українських військових?
Але ж тоді вже буде пізно, бо ситуація стане такою ж неконтрольованою, якою вона стала і для Януковича.
Але куди будете тікати Ви, ті, хто спочатку наказував Українським військовим не відповідати на првокації, потім "дозволив" без уведення військогового стану використовувати зброю для свого захисту, а надалі, мабуть, накаже іти на озброєнний прорив російської блокади. Скільки "небесних сотень" Вам потрібно, щоб навчитись приймати своєчасні і виважені рішення?
Я пишаюсь тим, що я українець. Але мені соромно за безпорадність і нерішучість української влади.
Слава Україні! Ганьба дилетантам при владі!
Ирина Чумак _ 20.03.2014 16:10
IP: 74.125.182.---
Если честно, не понимаю общественной истерии по этому поводу. Когда представители 11 сотни самообороны раздерибанили машины Януковича, а потом открыли стрельбу, когда эти машины нашли (привет из 90х?), то ограничились парой статей. А тут уже ООН и ОБСЕ выражают "занепокоення". Это что за охота на ведьм? Что за показательные суды?

Пусть Мирошниченко откажется от неприкосновенности (не сдавая мандат) и предстает перед судом за хулиганство. Платит штраф или что там положено за мелкое хулиганство по закону и приступает к работе. Потому что работы у вас сейчас будет много – Тимошенко вернулась... И вам понадобится много сил и умений, чтобы ее нейтрализовать.
кимбер _ 20.03.2014 14:57
IP: 74.125.181.---
Сейчас на НТКУ (первом национальном) транслировали прямой эфир громадського телевидения.В студию пригласили Ольгу Богомолец и какого то парня.Ольга рассказывала о майдане,студентах и т.ди постепенно дошла до снайперов.Начала возмущаться почему никто их не ищет.Парень тоже подхватил тему и начал возмущаться полной таинственностью вопроса о принадлежности снайперов.Ведущий мгновенно взял паузу на рекламу.А я и думаю что же будет дольше.А дальше после рекламы стали транслировать соревнования.Всё! Вопрос по снайперам под запретом!
Игорь Де _ 20.03.2014 14:06
IP: 74.125.18.---
Райхер:
Вы не правы. Не надо никого зомбировать, достаточно посмотреть видео (к сожалению запрещено давать линки) и все... Вы сами, своей ненавистью и ядом разпропагандируете кого угодно. Последняя выходка – ярчайший пример...
Ostap Pankiv _ 20.03.2014 07:56
IP: 95.132.44.---
Maestro Snape:
мандат має покласти також політична істеричка та колишня комуністка Ірина Фаріон та брати приклад спрвжньої люстрації з таких країн як Польща та Чехія.
Ostap Pankiv _ 20.03.2014 07:45
IP: 95.132.44.---
Люстрація-річ необхідна-але виникає справедливе запитання до Вас шановний Олег-яке моральне право має партія заявляти про люстрацію коли бувша комуністка пані Ірина Фаріон є членом Вашої партії а остання "витівка" пана Мірошниченко?-представник РФ пан Чуркін в ООН у своєму виступі використав її як аргумент проти нашої України! Я ДО ОСТАННЬОГО моменту не вірив чуткам-що Ви та Ваша партія-це проект ПР та Москви зокрема-але після... Моя особиста точка зору що всі новостворені національно патріотичні партії-приклад-Наша Україна та ВО Свобода фальшиві та служать для вирішення особистих потреб їх лідерів.В мене виникає питання-чому новостворені патріоти моєї Батьківщини не поповнили ряди дійсно патріотичної та славної своєю історією та боротьбоюОУН яка на даний момент існує? Напевне гроші спонсорів краще використовувати на власні потреби ніж на розбудову дійсно нашої Української Соборної Держави.
Sergey Kutcenko _ 20.03.2014 00:02
IP: 78.137.14.---
Это ты говоришь про люстрацию, а сам ютишь на теплых местах регионалов? Присяжнюка кто в консультантах имеет? Швайка? А кто прокурор Киева? Кум сына Пшонки. "Свобода" – это Партия Регионов
Andry Zayats _ 19.03.2014 23:57
IP: 213.179.252.---
Ксеня Козакова:
підтримую вас, але до прикладу щодо питання керівника УТ 1.
канал державний – виконував накази влади, в тому числі і вже зараз за влади Турчинова і ко виконував їхні вказівки...
так як канал 100% державний звільнення керівника – питання одного звінка від відповідного керівника кабміну.
що мішало Мірошниченку і компанії підійти до тЯгнибока, позвонити до Яценюка, підписати лист про звільнення і урочисто на камеру вручити директору УТ 1, при цьому сказавши в очі як культурна людина все що він про нього думає! 10 хвилин на звінки. годину на офіційний документ і декілька днів піару про справедливість і чесність свободи.
АЛЕ!!!!!! завдання не таке стояло! завдання було обісрати Українських патріотів з висоти 17 поверху Національної Телекомпанії.
Andry Zayats _ 19.03.2014 23:49
IP: 213.179.252.---
тільки говорили про завдану шкоду іміджу як маємо бігом реакцію чУркіна і рОсії озвучену у раді безпеки ООН.

Дякую Олег твоїй команді за дискредитацію, а тобі особисто за блискавичну реакцію.

тепер вся Україна знає хто є хто.
.
Ефим Обухов _ 19.03.2014 23:40
IP: 77.90.250.---
Олеже! Зробіть європейській шаг! Нехай ті хлопці, що нанесли шкоди іміджу нової України, назалежно від того що вони самі гадають про свій вчинок, негайно складуть депутатьскі повноваження і на колінах попросять вибачення у українського народу, як то зробили Беркут у Львові. Та нехай чесно чекають на суд. Тоді з цієї сітуації ми вийдемо переможцями, бо можна буде заткнути пельку кожному "путинцю" прикладом відповідальності. Дуже прошу і не тільки я, зробіть мудрість!
Сергей Розора _ 19.03.2014 23:25
IP: 46.118.187.---
Геть партії від влади.
Досить "Свободі" і БЮТу дерибанити владу.
Геть БЮТократіЮ.
Maestro Snape _ 19.03.2014 22:28
IP: 74.125.17.---
Шановний пане, Ваш підлеглий ганебно підставив Україну у надзвичайно важкий час. Він надав нашому ворогові приклад бандитизму нової влади з відеодоказом. Нагадаю, саме неконтрольованість, ултра-націоналізм і бандитизм нової влади є головним приводом російської агресії. І як Ви вже встигли помітити – на засіданні ООН ворог не забув згадати про цю чудову подію. Нагадаю, що всі про-російські журналісти у західних виданнях, так само як і проплачені коментатори (яких там у сотні разів бульше ніж наших відчайдух) повторюють ті саме тези про незаконність нової влади.
Більш того, те, що пан Мірошниченко мав можливість вирішити проблему правовим шляхом, а натомість вчинив злочин, зафільмував його на відео і виклав в інтернет, свідчить про спланованість цієї антиукраїнської акції.
Тому, шановний, у Вас є лише два варіанти дій – примусити Мірошниченка здати мандат і відповісти перед законом, або ж визнати, що Ваша партія є провокаторами, що працюють на Кремль.
Vadim Yakovlev _ 19.03.2014 22:10
IP: 74.125.181.---
Почему эта сволочь еще пытается гонять мыло по тазику "бил, не бил" в эфире Громадського в статусе депутата?
Adriano Verdelli _ 19.03.2014 21:52
IP: 74.125.17.---
ШАНОВНІ!! ЗАРАЗ ЧАС ВИГНАТИ МОСКОВСЬКИХ ОКУПАЦІЙНИХ ПОПІВ! ВОНИ З АВТОМАТАМИ ВІДБИРАЮТЬ НАШІ ЦЕРКВИ В КРИМУ! ТОМУ РОБИМО ЦЕРКОВНИЙ МАЙДАН! В СУБОТУ, В 12.00, 22 БЕРЕЗНЯ ЗБИРАЄМОСЬ НАВПРОТИ СОФІЇ КИЇВСЬКОЇ ТА ПЕЧЕРСЬКОЇ ЛАВРИ! ПАЛИМО ШИНИ – ТО НАШ ЛАДАН І МИРО ДЛЯ ПОПІВ, ВИГАНЯЄМО ЇХ, А ЦЕРКВИ ПЕРЕДАЄМО ПІД КОНТРОЛЬ ОБ'ЄДНАННЯ РЕЛІГІЙНИХ ГРОМАД, УПЦ КП, УГКЦ, УКЦ, всіх тих, ХТО ПІДТРИМАВ СВОБОДУ НАРОДУ! ВЛАСНІСТЬ НАМІСНИКА ЛАВРИ ПОПА ПАВЛА АРЕШТУВАТИ І ЗРОБИТИ СИРОТИНЕЦЬ! ТО САМЕ ЗРОБИТИ З ІНШИХ МАЄТКІВ ЄПІСКАПОВ І ПОПІВ-ГРАБІЖНИКІВ! ВСІ НАШІ СВЯТИНІ ЩО Є В МП ПЕРЕДАТИ ПІД КОНТРОЛЬ ДЕРЖАВИ, І ЩОБ ТАМ ПО ЧЕРЗІ МОЛИЛИСЯ ВСІ ЦЕРКВИ- ЩО Є НАЩАДКАМИ КИЇВСЬКОЇ ЦЕРКВИ!!!! ПОПАМ ПОЗВОЛИМО ТЕЖ ДЕКОЛИ МОЛИТИСЯ...для покаянія... ВІДІБРАТИ ПОЧАЇВ, ЗАКАРПАТТЯ І ВСІ ГОЛОВНІ ІСТОРИЧНІ СВЯТИНІ! ВИГАНЯЄМО МОСКОВСЬКИХ ПОПІВ З УКРАЇНИ! ЛИШЕ ТОДІ ВОНИ ПЕРЕСТАНУТЬ РУХАТИ НАШИХ СВЯЩЕНИКІВ В КРИМУ!!!ТА БИДЛОТА РОЗУМІЄ ТІЛЬКИ СИЛУ НАРОДУ!!!
Ксеня Козакова _ 19.03.2014 21:46
IP: 94.231.67.---
НЕ схвалюю дії "Свободівців".
Але чому та [***] далі керує першим національним!!!!!!!!!!!
ЧОМУ досі не знайдено тих, хто ВБИВАВ, КАТУВАВ, ВИКРАДАВ мирних громадян!!!!!!!!!!!!!
Чому досі на посади призначають тих (прокурорів, міліціянтів та інш), хто працював на ХРЯКА!!!!!!!!!!!
Чому на ВСІХ телеканалах нас дальше "вчать як жити" такі ГНИДИ режиму ХРЯКА як: шУФРИЧ, мІРОШНИЧЕНКО, гЕРМАН та інша БРИДОТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Невже намає в Україні інших НОРМАЛЬНИХ економістів, юристів, полілтехнологів, яких в дійсності було цікаво слухати, а не ту БЕДЛОТУ!!!!!!
npvol _ 19.03.2014 20:48
IP: 78.30.220.---
если б только с люстрацией... Вы уже часть страны потеряли...
dem4-enko_ _ 19.03.2014 20:19
IP: 176.104.80.---
Чи розуміють Ільєнко, Мірошніченко та особливо шанований мною Бенюк, що вони, наслідуючи "Сашу Бєлого", віддали зайвого козиря в руки Москви? Чи у вас хтось є її агентом? Щоби мінус перетворити на плюс, доречно було б цим хлопцям скласти мандати добровільно і відповісти за законом. Варто знати, що Москва діє за принципом "Держіть вора!", що здійснилося передбачення У.Черчіля, який сказав: "Фашисти майбутнього будуть називати себе антифашистами". Добре, що І.Фаріон притихла, добре, що мовний закон Колесніченка не підписали, хоча його взагалі не треба було торкатися. І ще одне, фантастичне, майже нездійсненне, але скажу. Для України, як для держави, сьогодні неоціненним плюсом було би ДОБРОВІЛЬНе "скорочення" фракції "Свободи" в парламенті. Я розумію ваші емоції зараз, я теж проти цього, але стілець з-під Путіна, з-під сепаратистів сходу і півдня треба якось вибити, або хоч ніжку підпиляти. Ви там ще молоді, збережемо державу – ще оберетеся. Але сьогодні не той час.
Михайло Дмитрик _ 19.03.2014 19:41
IP: 74.125.17.---
Мирошниченко осознано чи ні, але зробив провокацію, на користь брехуна, що сидить в засаді за східним плотом. Найкраще буде щоб він здав депутатський мандат. Той хто прийде на його місце зможе свої емоції, тим більше в цей важкий час, направляти дуже розумно і правильно. Моя дружина луганчанка каже; "мені аж жалко Тягнибока, через тупі поступки деяких його однопартійців".
Алексей Чумак _ 19.03.2014 18:55
IP: 178.165.77.---
это было совершенно лишним.
Мирошниченко должен быть сдержаным. зачем сейчас делать такие провокации?
Fedir Syzyi _ 19.03.2014 18:43
IP: 94.231.187.---
Ви би спочатку зняли депутатські мандати з комуністів, ригіоналів типу молодшого сина Янукровича, Колєсніченко і т.п. погані типу гепи-допи, а потім, коли стабілізується ситуація в країні, можна говорити про справедливо чи не справедливо вигнали директора НТКУ, який останні місяці справно гадив, шкодив Україні і всім нам!!!
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter