Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Хроніка етнічних чисток в Україні – 1

15 травня 2014, 17:29

Українська нація протягом минулого століття не раз переживала етнічні чистки. Нині ж на сході України та в Криму розгортається ще один етап деукраїнізації наших територій.

Під "етнічними чистками" розумію свідому політику, скеровану на витіснення представників української національної групи з певних територій. Етнічні чистки мають на меті не знищити повністю "чуже" для "русскава міра" українське населення, а створити для нього такі умови існування, унаслідок яких українці змушені залишити територію свого проживання. Суттєвим елементом політики етнічних чисток є різноманітні форми насилля (моральне та фізичне знущання, зумисне нищення майна та матеріальних цінностей жертв, грабунки, убивства та інші форми насилля та примусу).

Перший етап етнічних чисток уже розгорнуто. Головною ціллю їх організаторів є провідна верства нації – мішенню залякувань, нападів та убивств насамперед є найбільш національно свідомі активісти громадського та політичного життя. Ліквідація або вигнання таких активістів позбавляють загал етнічної чи політичної групи організаційного стрижня, без якого неможливий ефективний опір політиці етнічних чисток. До прикладу, під час Другої світової війни антиукраїнські акції польського підпілля проти українців на Холмщині почалися з убивств та вигнання українських активістів, діячів просвітницького, кооперативного рухів та ін. Винищення та вигнання активістів також має на меті залякати "чуже" цивільне населення, продемонструвати небезпеку, що її несе відстоювання власних національних інтересів. За аналогічним сценарієм розгорталися події на території колишньої Югославії в 1990-х рр. (Боснія, Косово).

На сході держави вже створено нестерпні умови для життя українців, які не піддалися кремлівському зомбуванню. Батьки не можуть позбутися тривоги за дітей, відправляючи їх у небезпечні (через загрозу нападів) дитсадки та школи; напівпаралізовані (а в деяких містах – знищені) органи державної влади. Моральний і фізичний терор, масові вбивства, закриття приватного бізнесу, рекет, перебої в роботі підприємств та установ, відсутність нормального товарозабезпечення у містах, де терористи почувають себе господарями, – усе це результати роботи бандформувань Путіна, що діють під вивіскою "федералізації". Вже зараз можемо говорити про щонайменше 4000 переселенців із Криму та сходу України, яких прийняла західна Україна. Лише за останні 10 днів на гарячу лінію Львівської ОДА звернулися 2000 мешканців сходу країни. Це інтелігенція, багатодітні родини, громадські діячі, викладачі, журналісти, громадські активісти та ін.

Хронологія етнічних чисток: від українофобії до розстрілів

Пропоную до уваги аж ніяк не повний перелік терактів та антиукраїнських дій путінських найманців. Ця хронологія дає уявлення про загальні тенденції в діях злочинців та дає змогу відстежити зростання інтенсивності етнічних чисток на сході. Отже:

1 березня у Харкові сепаратисти штурмують облдержадміністрацію, де на той час перебували прихильники Майдану. Ставлять на коліна, б'ють та знущаються з активістів. Велика кількість постраждалих, серед яких відомий український письменник харківець Сергій Жадан.

13 березня в Донецьку російські бойовики та кримінальники Партії регіонів нападають на мітинг за єдність України. Міліція не зупиняє бандитів. Аби прикрити відхід учасників мітингу, які не готові до силового протистояння, залишаються декілька десятків патріотів. В них летить цегла, застосовується сльозогінний газ, гранати, бʼють всім, що трапляється під руку. У результаті нападу гине свободівець Дмитро Чернявський, якого путінські кримінальники убили заточкою, ще 50 осіб дістають тяжкі травми. Лікарні відмовляються їх приймати. Мати Дмитра Чернявського розповідає потім, що просила сина не ходити на чимдалі небезпечніші мітинги (напади почалися ще 19 січня), але він відповідає: "Ти мене виховала так, що не можу туди не ходити".

15 березня – м. Харків: проросійська терористична організація "ОПЛОТ" і сепаратисти нападають на будинок товариства "Просвіта" на вул. Римарській. Застосовують зброю, є двоє загиблих. 25 затриманих.

17 березня – у Харкові відбувається масове спалення націоналістичної та національної літератури на вулиці Римарській (біля офісу "Просвіти"). Сутички сепаратистів із патріотичними харківцями.

21 березня – м. Барвінкове Харківської області: відбувається напад на будинок свободівця Геннадія Митрюка.

6, 7 квітня – м. Харків: сутички сепаратистів та українських патріотів. Знову захоплення ОДА. Через добу – спецоперація зі звільнення облдержадміністрації.

12 квітня у Первомайському (Харківщина) на активістів ВО "Свобода" нападає керівник "народної дружини".

13 квітня на мітинг за єдність України у Харкові нападають путінські "туристи" та сепаратисти: стріляють у патріотів, б'ють, застосовуючи спецзасоби. Велика кількість постраждалих, серед яких і свободівці. Міліція бездіяльна.

17 квітня на Запоріжжі в місті Мелітополь учасники сепаратистського мітингу нападають на свободівця Максима Довженка та його матір.

21 квітня захоплюють і піддають тортурам сина активістки "Свободи" Катерини Бикової. Крім нього, викрадають кількох проукраїнських активістів, яких утримують у будівлі луганського Управління СБУ.

26 квітня у Горлівці російські терористи захоплюють 3 бійців спецпідрозділу СБУ "Альфа", катують їх, керівникові групи виколюють очі. СБУ встановлює, що захоплення її бійців відбулося внаслідок зради всередині відомства. 7 травня відбувається обмін силовиків на трьох сепаратистів, серед яких самопроголошений "губернатор" Донеччини Павло Губарєв. Його фінансування пов'язують із "сімʼєю" – зокрема з Олександром Клименком та Олександром Януковичем.

29 квітня – обстріл з автоматичної зброї луганського адвоката, учасника Майдану, члена Штабу національного спротиву Луганщини Ігоря Чудовського за відмову виступити на телебаченні з антиукраїнськими заявами.

4 травня – м. Харків: підпалюють паркан прихильниці ВО "Свобода", волонтерки медичної служби Майдану.

У ніч з 30 квітня на 1 травня в місті Костянтинівка Донецької області російські терористи захоплюють керівника місцевої організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Артема Попіка. Приблизно тоді ж у Добропіллі викрадають місцевого підприємця, який зі своїми колегами підтримує та забезпечує українську армію. Його вивозять у Словʼянське СБУ, що перетворюється на справжню катівню, залиту кров'ю та завалену трупами. Підприємця вдається викупити.

2 травня в м. Горлівка Донецької області викрадають активіста Василя Будика. Бойовики у масках та з автоматами заштовхують його у свою автівку і відвозять у невідомому напрямку.

2 травня в центрі Донецька терористи захоплюють у полон одного із сотників Майдану, керівника Самооборони Донецької області Миколу Якубовича. 10 травня вдається визволити його із полону.

4 травня в м. Новогродівка Донецької області терористи захоплюють 6 українських активістів, шахтарів і депутатів місцевих рад, серед них Олександр Вовка, Костянтин Мусейко, Ігор Братусь, Валерій Павлик, Олександр Гуров, Олег Бубич. Захоплені зазнають катувань, що відбуваються у приміщенні захопленої терористами Донецької ОДА. Через день 3 із них відпускають.

4 травня терористи відкривають вогонь по двох рибалках на річці Лугань. Як наслідок в одного з постраждалих – вогнепальне поранення передньої черевної стінки, лівого плеча і передпліччя. Другого рибалку досі не знайшли.

5 травня в м. Стаханов на Луганщині підпалюють автомобіль довіреної особи Олега Тягнибока у 114-му виборчому окрузі Олександра Чорниша. Під тиском численних погроз він із родиною змушений виїхати з міста.

Вночі з 5 на 6 травня в Донецькій області терористи вчиняють напад із застосуванням автоматичної зброї на дачу головного редактора сайту "ОстроВ" Сергія Гармаша, де він перебуває разом із народним депутатом Єгором Фірсовим. Оскільки нападникам відповідають збройно – вони відступають.

6 травня у Горлівці викрадають виконувача обов'язків начальника Микитівського райвідділку Горлівського міськуправління міліції Сергія Чернишова. Його авто обстрілюють з автоматичної зброї, самого міліціянта із вогнепальними пораненнями тягнуть у захоплений раніше відділок міліції – тепер катівню.

7 травня бойовики "Донецької республіки" викрадають фермера селища Шандриголове Краснолиманського району Валерія Сала. Наступного дня його знаходять спаленим у машині в Харківській області.

8 травня в Макіївці на Донеччині терористи викрадають члена місцевої організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олексія Демка – довірену особу кандидата на пост Президента України Олега Тягнибока у 57-му виборчому окрузі. Наступного дня його, жорстоко побитого, з вогнепальними пораненнями, знаходять мешканці міста на вулиці і відвозять в одну з лікарень Макіївки.

8 травня у Краматорську Донецької області зникає безвісти Василь Нестеренко після того, як пішов до міліції повертати свою машину, відібрану сепаратистами за те, що відвозив продукти українським військовим.

8 травня викрадають просто з дому Олександра Волкова у Ясинуватій. Його взяли в полон та катували, однак чоловікові вдалося втекти.

8 травня увечері в м. Дружківка на Донеччині терористи обстрілюють і грабують дім члена "Просвіти" Євгена Шаповалова. Перед тим 4 травня невідомі кидають у його будинок пляшки із запалювальною сумішшю.

9 травня неподалік міста Свердловськ Луганської області озброєні бойовики розстрілюють родину підприємців з м. Антрацит, які намагаються виїхати за межі області двома машинами. Їх розстрілюють на очах у їхньої неповнолітньої доньки, яку із важкими пораненнями доправляють до лікарні.

9 травня на одному із блокпостів у м. Костянтинівка Донецької області терористи розстрілюють православного священика Павла Жученка, коли він просить сепаратистів припинити військові дії. В його тілі виявлено 8 куль. За повідомленнями ЗМІ, у розстрілі бере участь чеченський найманець.

9-10 травня у Макіївці російські терористи беруть у заручники батьків члена місцевого осередку Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Юрія Бенедюка. 9 травня 2014 року злочинці, розшукуючи активіста "Свободи", вдираються до будинку Юрія М'ясоїда, вітчима свободівця. Наступного дня озброєні терористи приходять за адресою, де зареєстрований свободівець Юрій Бенедюк, і беруть у заручники його матір: вимагають викуп у розмірі спершу 100 000 доларів, згодом – такої ж суми у гривнях. Зрозумівши, що з родини нема чого взяти, згодом відпускають заручників.

10 травня у районі селища Ганзівка на об'їзній дорозі між Макіївкою і Донецьком терористи обстрілюють реанімаційний автомобіль, уночі викрадають з реанімації активіста "Свободи" Андрія Демка, якого лікарі намагалися вивезти в Дніпропетровську область для лікування у зв'язку із важким кульовим пораненням і пошкодженням хребта.

10 травня в Луганську терористи викрадають українського активіста Михайла Логвиненка. В якості заручника його утримують у будівлі обласного управління СБУ, де катують. 12 травня терористи відпускають активіста.

10 травня в м. Брянка на Луганщині терористи розстрілюють 4 хлопців за привітання "Слава Україні!". Двох убито, решта двоє – у лікарні з важкими вогнепальними пораненнями.

11 травня у Краматорську сепаратисти обливають бензином і підпалюють жінку, яка публічно засудила "референдум".

11 травня у Краматорську викрадають начальника аеропорту і трьох його співробітниць. Одній із них завдають звірячих травм, згодом відпускають.

13 травня у оскаженілі терористи ґвалтують таксистку, яка на прохання українських бійців везе їм сигарети.

13 травня у місті Антрацит Донецької області викрадають в. о. директора АТП 10918 Валерія Коноплю за проукраїнську позицію. Викраденого утримують і катують у будівлі РДА.

13 травня у Дзержинську на Донеччині просто з місця роботи викрадають дантиста та вимагають від його родини 3 млн. грн. викупу.

У ніч з 13 на 14 травня у центральних та північних районах Луганщини відбуваються спроби підпалу майна українських активістів. Зокрема, у місті Брянка активістам, які не бажають співпрацювати з російськими терористами, у виробниче приміщення та автомобіль закидають кілька пляшок із запалювальною сумішшю. На Старобільщині приблизно о 1:45 до помешкання керівника Старобільської районної "Свободи", довіреної особи Олега Тягнибока у 115-му окрузі Олександра Парамонова закидають 3 пляшки зі запалювальною сумішшю. На щастя, зреалізувати плани зловмисникам не вдається. Примітно, що капітан міліції, який прибуває на виклик, заявляє, що не вживатиме заходів з розшуку та затримання злочинців, оскільки "боїться".

14 травня у Краматорську терористи викрадають співробітника управління соцзахисту міста Максима Матюшенка. Озброєні бойовики витягають його з квартири, помешкання розграбовують.

Ще раніше терористи облаштовують у тамтешній міськраді свою "податкову". Діє вона за наступним механізмом: терористи викрадають підприємців, катують і вимагають грошей, аби їх відпустили і "дозволили" вести бізнес.

14 травня на Луганщині відбувається щонайменше 4 випадки викрадення мирних громадян.

14 травня у Краматорську терористи викрадають керівника окружної виборчої комісії N48 Сергія Шандибу просто під час засідання ОВК. Разом із Шандибою злочинці викрали оргтехніку та документацію.

Загалом українські активісти в Луганській, Донецькій та решті областей сходу і півдня України постійно зазнають залякування з боку терористів, які погрожують знищити родини, їхнє майно та бізнес. Українські сімʼї змушені виїжджати за межі загрожених областей. Так, на Луганщині значна частина свободівців змушені залишити міста Ровеньки, Щастя, Красний Луч, Стаханов та інші.

У Донецьку сепаратисти трощать машини з українськими прапорами (ще тиждень тому в обласному центрі такого не було), тероризують підприємців.

Викрадення активістів, захоплення заручників є основною практикою тиску терористів на українську громаду. За повідомленнями Генпрокуратури, на Донбасі терористи утримують понад 125 заручників, до яких застосовують тортури, а щонайменше 78 українців путінські горлорізи вбили.

powered by lun.ua
Коментарі — 58
Катерина Серко _ 19.05.2014 19:46
IP: 77.120.157.---
Справжня виважена і жорстка державницька позиція!
Марія Новікова _ 19.05.2014 15:23
IP: 212.90.161.---
Теперешня влада не може дати відсіч і захистити людей від купки терористів, а тут ще є реальний ризик, що обереруть олігарха. Люди, досить наступати на тіж самі граблі, дай боже нам президента Олега Тягнибока, він покладе кінець цьому горю українського народа!
Andrew Susol _ 19.05.2014 10:30
IP: 95.134.27.---
чому так по поличкам не може розкласти весь інший політичний склад Верховної Ради!!!!!
Тимур Книш _ 18.05.2014 20:33
IP: 212.8.35.---
Окрім націоналіста-нікому немає діла? Крим-татар нищать,Україна-українців...Україні-українського Президента! Тягнибок-панацея від знищення Нації.Закон про зброю,рішуче АТО-хто пропонує,і хто-проти?Економіка цікава всім,а захист Нації-справа лише Тягнибока?
Ярослав Юрків _ 18.05.2014 11:26
IP: 37.55.206.---
Юрій Демчина:
skatt:
Це або троль, що знає українську напише, або клініка)))
Це skatt від КАМАЗу, який переїхав "запоросского казачка"!
Як казав Тягнибок про скинутий в Києві пам'ятник Леніну: "Яке безглузде самогубство!"
DoctorUkraine _ 17.05.2014 23:09
IP: 74.125.181.---
Только Тягнибок-спасение и надежда украинцев и Украины!
Volodimir Lugoviy _ 17.05.2014 19:03
IP: 91.201.224.---
Треба влаштувати єтнічну чистку на Кубані – а то росіяни зовсім нюх втратили...Взагалі, дійсно бачимо ту ситуацію, що українців знову нищать за бажання самоідентифікуватися. Тому з цими виродками розмова одна – розстріл! З усіх українських політиків мабуть лише Тягнибок, будучи президентом, зможе втілити це в життя! Чітко, послідовно та безпощадно – нищити ворогів України!!!
Tamara Bilinskaya _ 17.05.2014 11:29
IP: 212.178.0.---
Sergey Roscha:
Он сам всю эту историю затеял! и придумал всякие аргументы. типа- Европа, Америка... И не нужно нам рассказывать байки про Турчинова и про защиту украинцев... кем? – Россией??????????????????? От чего и кого... от неё самой???? НЕ смешите мои тапочки, как говорят у нас в Одессе!
Адріан Опачко _ 17.05.2014 05:52
IP: 37.53.159.---
пхутін почав справжній геноцид Українського народу (всіх національностей) сильніший, ніж сталінський. Адже сталінська армія принаймні тупо не розстрілювала без висунення жодних офіційних звинувачень тих, хто просто розмовляє українською чи кримсько-татарською мовами, тих хто просто у коректній формі висловлює свою незгоду з його політикою (в т. ч. росіян за національністю), і просто випадкових людей, які опинилися не в той час не в тому місці, як це робить б*ядимир пі*рутін. Також сталінська армія не прикривалася мирними жінками й дітьми, як робить це *уйло!
Leonid Pidchybii _ 16.05.2014 22:34
IP: 94.232.211.---
Як українцям застосувати принцип "Розділяй і володарюй" для політичної перемоги? Аналітичні матеріали політтехнологаzemlj.blogspot.com/2011/08/blog-post. htmlМіжнародний Аналітичний Центр Права
Громадянин України _ 16.05.2014 21:49
IP: 78.111.187.---
skatt:
"русский мир" – в русской жопе! Руський – це Київ це Ураїна! Галиччани, це українці, але аж ніяк не московське хам (н) ство – угрупування диких азіатів
teres _ 16.05.2014 18:49
IP: 74.125.181.---
Є таке самовизначення – українець.
А ти спробуй побути українцем в ЛуГандоні.
Ще не вбили, не викрали, не взяли в заручники?

Цей почерк НКВД ми знаємо. Проходили.
Тому вихід один – смерть ворогам.
Юрій Демчина _ 16.05.2014 17:24
IP: 178.137.163.---
skatt:
Це або троль, що знає українську напише, або клініка)))
skatt _ 16.05.2014 14:34
IP: 82.117.233.---
Забагато букофф... Коли вже тягнибоки збагнуть, що СПРАВЖНІ УКРАЇНЦІ ЗАВЖДИ БУЛИ ЧАСТКОЮ РУССКОГО МИРА, а в РІ та в СРСР були імперієутворюючою нацією?! А ось галичани – не українці ні з якого боку, за виключенням вкраденої ними мови, завжди були ворогами Русского мира а відтак і справжніх українців. Тому чи не найбільший злочин Сталіна – силове приєднання до Україні найтемнішого, найзабітішого та найзлостивішого клаптя Речі Посполітої. І 99, 9999 % усіх негараздів молодої держави Україна – від відсутністі успіхів в будь-який галузі і до втрати Крима – наслідок цього злочина...
Wlad Vasyliuk _ 16.05.2014 12:43
IP: 46.119.136.---
А ти запитай, друже Олеже у своєі партійноі "орлиці", чи не було більш нагальних проблем, як піднімати вереск навколо мови?
А взагалі, бачив я вас усіх на Майдані, як ви втікали звідтіля, як щурі. Жалюгідне видовище, це люди скинули янучар, а ви йому потурали і руку (!) подавали.
Чого скулиш? Тенюха ви висували, Махніцький- ваш прокурор, не спромоглися проти Болотова справу порушити і в розшук оголосити- виіхав через прикордонний перехід офіційно БО НЕ БУЛО ПІДСТАВ затримувати! Ви в здоровому глузді там панове депутати-прокурори-меліоціонери?

P.s А проект закону про люстрацію "3 к" ще є? А орлиця пройде цей тест? Га, Олежка? Чи вона за дорученням львівського підпілля ОУН проникала в компартію? Ех ви, правнуки погані...
Roman Kulyk _ 16.05.2014 12:36
IP: 212.90.161.---
Sergey Roscha:
неодноразово Свобода робила звіти про свою діяльність, погугли й буде тобі щастя
а всім коментуючим – невже ви такі наївні дурні, що щиро вірите – Путін не почав би війну, аби не скасування мовного закону?))), просто смішно. Для нього саме існування сильної України – виклик, тому військова інтервенція була лише питанням часу, а не законів.
Й Свобода вже давно б провела всі потрібні заходи по врегулюванню кризи, аби мала просту більшість в парламенті. Свої "яйця" союзникам не позичиш, а ригів бити не можна – бо ж громадськість засуджує)
Sashko Barmak _ 16.05.2014 11:33
IP: 178.95.168.---
Чому теперішня влада не може придушити сепаратистів на сході Україні?
Якби Тягнибок став президентом він би швидко придушив російську агентуру в нашій державі!
Анатолій Пушкін _ 16.05.2014 09:53
IP: 37.53.114.---
Слід терміново допомогти нашим побратимам на сході країни, чому ця влада не може дати відсіч сотні маргінальних проплачених терористів?аби Тягнибок став президентом – вірю він би жорсткими рішучими методами придушив виступи російської агентури й захистив проукраїнське населення, за 23 роки правління олігархами та їх маріонетками докотились до нових етнічних чисток... а зараз суспільство на порозі обрання нового олігарха президентом – соромно за людей!"
Виктор Лисковский _ 16.05.2014 09:13
IP: 74.125.17.---
Sergey Roscha: ТЫ НЕ РОША! ТЫ РАША! К ТОМУ ЖЕ ПРОДАЖНАЯ И БЕЗМОЗГЛАЯ! КТО ВАС СЮДА ЗВАЛ????? ВАЛИТЕ В СВОЮ МОСКОВИЮ И ТАМ ДОЖИВАЙТЕ БЫДЛЯКИ! ЗДЕСЬ ВЫ ТОЛЬКО СМЕРТЬ НАЙДЕТЕ!
Владимир Беспалов _ 16.05.2014 07:07
IP: 86.111.82.---
Посадите Ахметова и направьте все его деньги на Армию!
Все ж ж кричали что он другая сторона Януковича, чего ж его никто не трогает?
Вы ж при власти.
А пожаловаться и поклеймить всех – не мешки таскать.
makovuca _ 16.05.2014 05:15
IP: 74.125.181.---
Це все дуже добре написано. АЛЕ ЗАРАЗ ГОЛОВНЕ – ЗАБЕЗПЕЧИТИ АРМІЮ ВСІМ НЕОБХІДНИМ. НЕ ДЕРИБАНЬТЕ КОШТИ, ЯКІ ВИДІЛЯЮТЬСЯ НА АРМІЮ! СТВОРІТЬ ЯКУСЬ КОМІСІЮ, ЯКА Б ПЕРЕВІРЯЛА ВСЕ.НАПРОСИЛИ ГРОШЕЙ ПО СВІТІ, А ТЕПЕР ЩЕ ДО ВИБОРІВ ХОЧЕТЕ РОЗБАЗАРИТИ ЇХ! Надіюся, що Свобода до цього відношення не має. Але ви повинні це контролювати. якщо ви патріоти. На "юльків" надії нема.
Bazavluk1654 _ 16.05.2014 03:04
IP: 93.73.238.---
В даний час наших військових турбує наступне. Чому у наших них відсутні бронежелети 5 і 6 рівнів захисту, чому для військових не придбали шоломи із спеціальною бронею (такі шоломи лише у керівників), а використуються металеві. Чому для військових не придбали декілька десятків гелікоктерів (навіть не нових) моделі АПАЧІ, якими можна вести прицільну стрільбу по терористам та 99,9 % гарантія, що противник не уцілить у наших хлопців. Де прилади для нічного бою? Чому кошти, які люди перераховують на 565, тільки вчора, 15.05.14 р., дали дозвіл на використання? Чому кошти, які виділені із державного бюджету не використовує Міністерство оборони?
Де терористи знаходяться: у ВРУ, МО України, в Уряді, чи в Слов"янську і Краматорську?
Медуни Ца _ 15.05.2014 23:21
IP: 74.125.18.---
Виталий Ященко:
Берите пример с России. Они не церемонились с чеченцами
Вы все поставили с ног на голову! Не с России надо брать пример, а с чеченцев!
Микроскопическая Чечня сражалась с огромной Россией НА РАВНЫХ.
А 46-миллионная Украина подняла ручки кверху и кричит "обама помоги".
Тімур Кондратюк _ 15.05.2014 22:38
IP: 93.126.104.---
"...Поэтому нам остается лишь последовать известному совету Маккиавели: "Людей следует либо ласкать, либо изничтожать, ибо за малое зло человек может отомстить, а за большое – не может; из чего следует, что наносимую человеку обиду надо рассчитать так, чтобы не бояться мести". Крым – малое зло. За него можно отомстить. Следовательно, нам надо добить Украину, введя войска на восток, чтобы мстить было больше некому, а действительно проявившаяся в эти дни украинская нация была уничтожена в зародыше. Аннексия Новороссии. Передача под протекторат НАТО Галиции. Буферное государство в центральных регионах. Любые политические издержки будут меньше, чем проблемы, которые возникнут через 10 лет, когда выжившая Украина отойдет, отстроится и начнет мстить...Путин не "подарил нам Крым". Путин подарил нам врага, врага абсолютного и непримиримого... Если мы не добьем Украину сейчас, нас будут проклинать наши дети и внуки." таке бажання Кремлівських шовіністів, висловив російський націоналіст Є.Просвірнін
Тімур Кондратюк _ 15.05.2014 22:38
IP: 93.126.104.---
"...СМИ за полгода растеряли, за небольшим исключением, признаки профессионализма и шельмуют украинцев так, что Геббельс представляется образцом этичности. Великий и могучий русский язык обогатился "высококультурными" выражениями. Укры, майданутые, бендерлоги, правосеки, укропы – такие эпитеты изобрели люди публичные и пишущая братия. В социальных сетях популярно называть украинцев "хохлочурками". Мило. Репортеры LiveNews наравне с террористами, тоном оперативников ФСБ, допрашивают пленных украинцев: "Вот ты встретишься с придурками, с которыми на Майдане познакомился, что им скажешь?" Помните, Россия воевала в Чечне. Было противостояние с теми, кто в значительной массе поддерживал исламистов, ответственных за массовые убийства русских; и была фанатичная жестокость к российским военнопленным. Но, как ни странно, пресса не устроила демонстративную порку чеченцам. Миролюбивая Украина, значит, опасней?..." Максим Собеский "Украина сводит Россию с ума" 15.05.2014
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter