Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Хроніка етнічних чисток в Україні-2

17 травня 2014, 11:34

Продовжуючи тему розгортання повномасштабних етнічних чисток на сході України, хочу звернути увагу на те, хто підтримує моральний і фізичний терор проти українців. Це важливо, адже ці особи перебувають на території нашої держави і у нас є всі можливості для припинення їхньої терористичної діяльності.

Ні для кого не секрет, що етнічні чистки організовують і проводять путінські терористи. Пряму підтримку їм забезпечують "регіонали" та комуністи. Вони відповідають за організаційне забезпечення й вербування кадрів. Генпрокуратура також пов'язує їх із фінансуванням терористів.

У Донецьку трійка "регіоналів" складає ядро підтримки сепаратизму. Це секретар Донецької міськради, заступник керівника міської організації ПР Сергій Богачов та двоє нардепів-мажоритарників від Донецька – Микола Левченко та Олександр Бобков.

Генпрокуратура підозрює народних депутатів "регіоналів" Юрія Іванющенка та Олександра Єфремова у фінансуванні сепаратистів. Люди Єфремова здійснювали координацію сепаратистів. Зокрема, помічник Єфремова Арсен Клінчаєв керував натовпом 9 березня, коли сепаратисти захопили телекомпанію та вивісили над Луганською ОДА російський триколор. Побічним доказом причетності Єфремова слугують систематичні заяви нардепа, які дублюють тези сепаратистів, та визнання "референдуму про незалежність "ДНР" від 11 травня.

У Донецьку на псевдореферендумі 11 травня багато членів Партії регіонів брали участь у процесі як основні фальсифікатори. Наприклад, головою ЦВК так званої "Донецької народної республіки" призначили Романа Лягіна, який раніше працював на Партію регіонів та очолював штаби "регіоналів" у цьому краї. У ЦВК "ДНР" на нього було покладено функцію "намалювати" необхідний захмарний результат "голосування".

Не менш активно сприяють сепаратистам комуністи. Зокрема депутати Луганської обласної ради Максим Чаленко та Юрій Хохлов (який публічно бере на себе відповідальність за проведення одного з антиукраїнських мітингів всупереч судовій забороні), депутат Алчевської міської ради Олександр Бебешко, перший секретар Рубіжанського обкому КПУ Нелі Задирака. Комуністи, не криючись, займаються набором до сепаратистських груп, їхнім структуруванням та організацією у своїх партійних офісах; брали участь у підготовці та проведенні "референдуму". Зокрема, в Рубіжному всі "комісії" псевдореферендуму набирали в приміщеннях КПУ, там само проводили і збори та консультації. Така ж картина – у решті міст краю.

Разом із фінансуванням та організаційним забезпеченням "регіонали" та комуністи здійснюють зомбування громадян. Так, депутат Луганської облради "регіонал" Родіон Мірошник використовує ефіри для сепаратистської агітації, порушуючи тим самим інформаційну безпеку країни. Якби це було безпечно - так само робив би і Царьов.

Харків – не виняток: там ядром і основними рупорами Кремля виступають обрані від Партії регіонів народні депутати Олег Царьов та Михайло Добкін та комуністи на чолі з місцевим "фюрером" Аллою Алєксандровською. Царьов і не приховує свого прямого зв΄язку з терористичною організацією та вносить застави за звільнення злочинців. Це не вичерпний, однак цілком репрезентативний перелік співорганізаторів етнічних чисток.

Чи можливо зупинити дестабілізацію та винищення українців?

Зупинити анексію українських територій та демонтаж української державності, ліквідувати осердя терористів, перетворити деморалізованих мешканців сходу України на патріотичних громадян та гарантувати їхню безпеку – першочергові завдання держави. Влада в цих умовах має діяти швидко і рішучо. Натомість у парламенті зареєстровано цілу низку законодавчих ініціатив про амністію терористам, з убивцями українців і української державності закликають "вести діалог" і навіть... надавати їм державні посади!

Українська влада має вжити дієвих заходів: передовсім слід забезпечити дієздатність парламенту, що має ухвалити невідкладні рішення, які забезпечать реалізацію однієї з головних функцій держави – безпеку громадян. Ідеться, зокрема, про ухвалення закону про люстрацію та докорінне очищення влади від агентів Кремля та українофобів. Адже саме толерування попередніми керманичами держави задавнених окупаційних міфологем, сприяння поглибленню шизофренії історичної памʼяті підтримувало і нині підживлює українофобію. Саме це є основою ідеології терористів. Фракція "Свободи" вже звернулася до Міністерства юстиції з клопотанням заборонити Партію регіонів і КПУ. Ці та їм подібні політичні сили не мають права існувати в Україні, бо порушують закон, підтримують винищення українців, а тому їх слід негайно заборонити. Верховна Рада має ухвалити закон "Про заборону комуністичної ідеології в Україні" – нагадаю, що ми зареєстрували цей законопроект ще 4 листопада 2013 року.

У контексті боротьби за відновлення конституційного ладу та територіальної цілісності необхідно позбавити депутатської недоторканності тих депутатів, які діють у змові з Кремлем та спонсорують проведення етнічних чисток в Україні. Не можна дозволити їм уникнути правосуддя – їх необхідно взято під варту. Ізоляція прямих агентів Кремля від впливу на суспільство має стати принциповим питанням для українських силовиків.

Ще однин фактор, який створює сприятливий клімат для проведення етнічних чисток, це саботаж у всіх ланках державної влади подолання російської агресії. Правоохоронцям зручніше покривати злочинців, а не захищати українських громадян; продавати терористам списки патріотичних громадян, а не запобігати їх винищенню; військові, які базуються на Донбасі, бояться брати на себе відповідальність за недопущення озброєних сепаратистів на територію держави; чиновники знімають державні прапори чи закривають очі на це...

"Свобода" внесла проект постанови про невідкладні заходи щодо підвищення професійного рівня співробітників правоохоронних органів. Він передбачає підвищення професійного рівня силовиків і спеціальну процедуру переатестації працівників прокуратури МВС, СБУ, органів охорони державного кордону.

На варті безпеки та єдності країни має стояти український патріотизм. Його демонструють добровольці Національної гвардії і територіальних батальйонів оборони. Патріотизм та озброєне українське суспільство здатні зупинити і ліквідувати тероризм на теренах нашої держави. Отже, ще одним нагальним документом, який слід ухвалити, є закон "Про цивільну зброю та припаси". Усі окупанти першим ділом відбирали у підкорених зброю. Тому сьогодні українцям – козацькій нації – необхідно повернути право володіти зброєю. Озброєний народ – непереможний. Більше того, озброєний народ – завада не лише зовнішній агресії, але і внутрішній несправедливості, зокрема, узурпації влади.

На путінське україножерство та кількатосотлітній імперський апетит до української землі ми повинні дати остаточну відповідь. Вона буде жорсткою і переконливою. Плекаймо українську силу!

powered by lun.ua
Коментарі — 88
Ifgeniy _ 05.06.2014 11:28
IP: 95.132.235.---
Тягнибок – єдиний політик, зацікавлений в добробуті свого народу.
Вадімір Гавріш _ 29.05.2014 11:30
IP: 212.15.155.---
Ostap Ost:
Повний бред! Тягнибок – єдина людина, яка вимагає люстрації. Ніякого дозволу олігархів йому не потрібно. І якщо українці не піддались на провокацію, яку провели олігархи 25травня, а проголосували серцем, то країна побачіла би одразу хто такі справжні патріоти України. І що вони можуть зробити задля своєї батьківщини. Слава Нації!! Смерть ворогам!!
Ostap Ost _ 24.05.2014 00:15
IP: 80.64.90.---
Хто платить, той замовляє музику! Чи не так, пан Тягнибок?Тягнибоку дозволили його хазяїни-Коломойський та Пупс виступати про голий патріотизм, ходити у вишиванці, та розмовляти українською мовою!
Чи багато Тягнибок та "побратими" говорять про демонополізацію олігархії, про жорстку фіскальну політику монополії олігархіі, про створення привабливого фондового ринку без преференціі олігархів, про конкурентний ринок капіталів, праці, та технологій, вагому захищену соціальну політику через створення потужних профспілок?
Юлія Левченко _ 20.05.2014 09:58
IP: 194.146.180.---
ми на порозі війни, паралельно йде підготовка до виборів, що приємно так це те що Олег Ярославович думає про українців в регіонах охоплених війною, одразу видно що він справжній політик, а не пройдисвіт що займається самопіаром!
Ostap Ost _ 20.05.2014 00:37
IP: 78.111.186.---
Программа правительства реформирования экономики: демонополизация олигархии на внутреннем и внешних фондовых рынках фискальными методами, увеличение доли оплаты труда в себестоимости продукции, и защита соцполитики, модернизация промышленных предприятий с учетом экологических норм Евросоюза, контроль трансфертного ценообразования.
Не придержываешся программы – платишь повышенные налоги! Нормальные налоги-демонополизированным предприятиям, уменьшенные налоги – модернизированным предприятиям с высокой ЗП работникам труда.
Ринат- первый на выход! Хватить деньги транжирить на развлечения и сепаратизм, прикрываясь копеечной благотворительностью.
Jaroslava Vozniuk _ 19.05.2014 16:43
IP: 95.134.179.---
Oleg Olegovich:
Бред полный – зоголовок "Хроніка етнічних чисток в Україні-2"

и где примеры этнических чисток? Проведение реффередума – это что этническая чистка?

У вас крыша совсем поехала!!!
Криша поїхала в тих хто референдум проводить – у бандитів та сепаратистів. Саме вони проводять етнічну чистку українців. Росіяни нас ненавидять і культувують фашизм по відношенню до українців.
Анжеліка Антоненко _ 19.05.2014 14:37
IP: 212.90.161.---
Діюча імпотентна влада не взмозі вирішити питання миру та спокою в країні і тільки Тягнибок – жорсткий та рішучій, зможе придушити наступ на українське населення та ліквідувати осердя терористів. Гнати треба регіонів і комуністів,які досі щось забули у ВР, які виправдовують та допомогають сепаратистам, місце їм за гратами! Якщо б ще давно прийняли свободівський закон про зброю, то не було б ситуації,яку маємо зараз, є чимало людей – простих мешканців, які готові захищати свою хату та територію,була б зброя. Треба дати шанс Україні перший раз в історії мати гідного президента – українця Олега Тягнибока!
Andrew Susol _ 19.05.2014 10:12
IP: 95.134.27.---
закон про зброю вже давно лобіюється свободою. олег тягнибок знає як це запустити в рух. і ще про схід. чому ж, бляха муха, наш баптист не коцне тих пару сотень сепараторів. думаю АТО не мала тривати стільки часу.
Radist2010 _ 19.05.2014 09:59
IP: 94.153.230.---
Дмитро Уманець:
Свободі важко протягнути закон коли їх лише 35 чоловік голосує...
У мене зараз два варіанти, або Тягнибок або Ярош. До цього дня я схилявся до Яроша, бо у нього в президенській программі дозввіл на зброю було прямо прописано, було багаго інших "солодких речей", типу шерифи та обраність всього і вся... проте я вважаю це основне. У Тягнибока, хоч і колись була декларація про зброю, проте в программі чогось про це не було нічого сказано. Більш того сама Свобода визнає що під час Майдану втратила багато прихильників, бо діяла не так радикально як від неї вимагали... Проте 35 партійців в умовах зради ПР та КПУ це золота акціія без якої жоден закон не може бути прийнятий, тому при бажанні шанси є, до тогож без цього закону наступний Майдан неминучий, бо теперешня влада явно йде до узурпації.
В принципі я свідомий що шансів і Ярошу і Тягнибоку пройти у другий тур мінімальні, проте вважаю що треба голосувати за ідею, щоб переможець почув її.
НадіяЄ _ 19.05.2014 09:36
IP: 82.207.35.---
Ще один віртуальний хронікер-історик! А на війну виборювати незалежність нашої держави не пробували, пане авторе?
Bazavluk1654 _ 19.05.2014 02:45
IP: 93.73.238.---
С террористами можна покончить в течении нескольких дней. Для этого необходимо приобрести 10 штук (оптом стоимость их дешевле) вертолетов модели АПАЧ. На данных вертолетах можно поразить цель террористов (Ноны-шмоны) с расстояния 8 км. В тоже время, с оружия, которое имеется у террористов, невозможно будет подбить вертолет АПАЧ с расстояния 8 км. Указанный вертолет оборудован тепловизорами и т.д., которые дадут возможность определить место нахождения их ПЗРК и т.п. куда б они его не спрятали и за каким домом и уничтожить это оружие. Вертолет типа АПАЧ прост в управлении и удобен для ведения боя в городских условиях, где прячется противник за спинами мирного населения.
10 штук вертолетов стоят – 180 млн. дол. США. Вся общественность Украины должна обратиться к предпринимателям Украины и призвать их в срочном порядке приобрести указанные вертолеты для нашей армии. Так мы сохраним жизнь мирным украинцам на Донбассе и солдатам нашей армии.
Дмитро Уманець _ 18.05.2014 21:24
IP: 74.125.181.---
Radist2010:
Якщо цей закон про зброю приймуть то буду голосувати за Тягнибок
Я Вам скажу більше: Якщо Ви та інші громадяни не будете підтримувати своїми голосами Тягнибока і Свободу в цілому, то такі важливі закони, типу закону про зброю – навряд чи будуть прийняті... Свободі важко протягнути закон коли їх лише 35 чоловік голосує...
Radist2010 _ 18.05.2014 19:01
IP: 95.158.38.---
Якщо цей закон про зброю приймуть то буду голосувати за Тягнибока... Більш менш адекватний, як на мене. Українці повинні вміти самі себе захистити. В жодній країні поліція не гарантує особисту безпеку громадян, і втручається вже по факту вбивств та грабунків, протидіяти ж цьому повинні громадяни самостійно. особливо це демострує ситуація на сході. Думаю, маючи дома навіть двостволку набагато більше шансів захистити себе від розгулу колорадських нацистів, ніж без неї, і 100% середд постих громадян жертв булоб менше.
Tu Fuse _ 18.05.2014 18:21
IP: 74.125.18.---
Sergey Roscha:
... имею полное право как школьный учитель истории, обществознания, экономики, права, технологии, рисования, черчения, алгебры и геометрии, подполковник запаса с 27 апреля 2009 года. Ещё, в школьном клубе ФИЛОСОФСКО-ИСТОРИЧЕСКИЙ РЕПОРТЁР, который я веду для старшеклассников, через газету УКРАИНСКАЯ ПРАВДА изучаем общественное мнение...
Бедные хабаровские дети!
Это ж какую мегапсихику надо иметь, чтоб выдержать общение с этим допотопным совковым экспонатом – Рощей.

Мне представляется, что родители этих несчастных детей да и сами дети просто обязаны срочно обратиться в РАЙОНО и потребовать зачистки их территории от сумасшедшего "педагога".

Судя по фото на его странице, это – типичный извращенец-педофил,маскирующийся под активного околообщественного деятеля.

Дети хабаровской СШ N68, мы с Вами!
Держитесь!
Oleg Skaskiv _ 18.05.2014 15:13
IP: 74.125.17.---
Sergey Roscha:
Вот чего ты лезешь из своего Хабаровска??? Мы же не учим вас как правильно обучать медведей играть на балалайках???
hrim _ 18.05.2014 11:50
IP: 74.125.17.---
Пане Олеже.

За тиждень до виборів ПРЕЗИДЕНТА підняте Вами питання не вирішити.
Зате можна зняти одну з причин, яка призводить до такого – одвічне внутрішнє самопоборювання.
Про що мова на поточний момент.
Серед кандидатів на ПРЕЗИДЕНТА немало тих (серед них і Ви), які на МАЙДАНІ стояли разом проти ЗЛА. Ви декларували про одну кандидатуру.
Що ж ми маємо?
Повторення старої української традиції – боротьба між собою за булаву.

Зробіть виняток у нашій історії – зніміть свою кандидатуру.
Від того Ваш рейтинг як політика тільки виросте. Ви продемонструєте політичну мудрість державника.
СВОБОДА на парламеннтських виборах тільки від того тільки виграє, знову ж тавки як державницька партія.
Костянтин Свіржецький _ 18.05.2014 11:32
IP: 93.76.28.---
Sergey Roscha:
Сирожа! Я уже писал подобным тебе в коментах и повторю для тебя то же самое тебе: если ты еще не понял: нам пох...й твои коменты, ты сам, твои вдохновители и твоя страна. Все изменилось после Крыма, вы нам стали неинтересны. Поэтому не гавкай зазря в пустоту. Для тебя лично как расейскому одержимому: посмотри последнюю серию Масяни, там четко поставлен твой (и на сей час большинства расиянцев) диагноз.
Grygoriy Veda _ 18.05.2014 08:43
IP: 194.213.105.---
Sergey Roscha:
Теперь мы знаем, что ПРАВЫЙ СЕКТОР в своей основе это польское название, и подготовлен он был в Польше. За идеологическую основу взяли теорию национального самоутверждения народа, проживающего на ОКРАИНЕ, У КРАЯ польского государства, которую разработал гражданин Польши (до 1939 года, а до 1918 года – Австро-Венгрии) Степан Бандера, враг польского государства, организатор многочисленных террактов, за что был осуждён на пожизненное заключение в Польше. Получается, что киевская власть полностью зависит от Польши. А поляков, в свою очередь поддерживают немцы, им не терпится вернуть утерянные после Второй мировой войны земли, а поляки спят и видят Львов и окрестности своими землями. Для России стало понятно, что идёт прямая оккупация украинских земель с применением Вооружённых сил. Сам термин БАНДЕРОВЦЫ – это вывеска для тупых.
А яек вам діло бляд.лям до України. ПНХ Фор Евер. Маєте свою дику Орду і нетт Чебурашка отам і пишіть
бун _ 18.05.2014 08:11
IP: 91.124.50.---
Олег, все просто, замість Донцова, якого на радість путіну ваша партія піарить з початку свого заснування, треба було піарити Драгоманова. Тобто замість всієї тієї ахінеї про лицарів та свинопасів треба було говорити про права і свободи людини, а це те, що в підсвідомості кожного українця. Права людини в цій країні потрібні в першу чергу етнічним українцям, саме вони, складаючи в містах-мільйонниках частку до 80%, не мають права на свою мову та ідентичність, вони мусять постійно мімікрувати під новую общность совєцкага чєлавєка. Все це починалося ще в 30-х минулого століття, дискусія на шпальтах УП триває про це близько 5 років. Але права людини для вашої політсили – це толерастія, отож в ряди могилищиків українців записуйте в першу чергу себе.
Grygoriy Veda _ 18.05.2014 07:33
IP: 194.213.105.---
Людмила Тернавская:
Рыгов и Коммуняк надо всех пересадить пожизненно. Хватит кормить за народные деньги врагов народа Украины. Если бы мы ещё в 1991 году провели люстрацию Коммунистической партии, мы бы уже жили давно лучше, богаче Венгрии, Польши и Прибалтитки
А это правда, если б эти Матрены с Востока и Юга в калошах и ватниках (что взрастили сегодняшних бандитов) поддержали Запад Украины и прогнали коммунофашистов сделав люстрацию еще в 90-х Украина была б сегодня до не узнаваемости, богатой и счастливой и конечно в ЕС. Так им раша дикая нужна и они на митингах знаменем ленина этим кацапским всех подряд били и орали "Бандеры вон с Украины". А вышло, так что бандаревцами стали все украинцы. Жаль времени и тысяч миллионов судеб, что они уничтожили. Да это они и если б поступили как Прибалты за свободу и честь этого бы не было. Но кара Божья накажет их и всех этих недорослей патриоты Востока и Юга уничтожат. Им не по пути с бандитами.
Ostap Ost _ 18.05.2014 07:26
IP: 80.64.90.---
Радянська влада зрусифікувала українців в краснодарському краю, ростовській, білгородській,брянській, воронезкій обл. до рівня 5-7% населення.Путін з остервинілою жостокістю переписав в 2010р. та зменшив кількість українців ще в 2рази.
Так же само він тепер буде зменшувати кількість українців в Криму прискоренними темпами, про це він мріє зробити в Україні.Путін має дику ненависть до всього українського, так само як і його кум Медведчук, який пограбував електоенергетику Украіни та реалізовує сепаратиський рух в Україні при допомозі російських диверсантів.
zmey-15 _ 18.05.2014 06:46
IP: 46.211.208.---
DoctorUkraine:
Только Тягнибок-спасение и надежда украинцев и Украины!
DoctorUkraine:

О да. Тягнибок это политикан, сделавший со своими побратимами для нынешний ситуации на востоке и в Крыму так много, что его наверняка героем России тайным указом Путлера сделали.
zmey-15 _ 18.05.2014 06:46
IP: 46.211.208.---
DoctorUkraine:
Только Тягнибок-спасение и надежда украинцев и Украины!
DoctorUkraine:

О да. Тягнибок это политикан, сделавший со своими побратимами для нынешний ситуации на востоке и в Крыму так много, что его наверняка героем России тайным указом Путлера сделали.
zmey-15 _ 18.05.2014 06:43
IP: 46.211.208.---
DoctorUkraine:
Тімур Кондратюк _ 18.05.2014 01:00
IP: 93.126.104.---
Після того, як українці провалили план путлерівських холуйолакеїв, а саме: "легітимного", окремих капіталістів (олігархів), представників ПР і КПУ, щодо втягнення України до Московського тайожного ярма, частина комунориговонялів (особливо з АРК, Луганської, Донецької і Харківської обл.) перебуваючи в розпачі і агонії, при потужній підтримці та прямому втручанні Кремля, стали на бік окупантів та відкрито ведуть війну проти української нації та української України...Особисто від Вас і Вашої політичної сили, шановний пане Олеже, у дуже не прості для України дні, залежить, чи будуть здані інтереси нашої держави...Потрібно провести АТО у Верховній Зраді...не допустити виконання вимог РФ щодо федералізації...що буде значити: пенсії, дотації, утримання, здійснюватимуть українці, оскільки де-юре територія України, а де-факто управлятиме територією, кадрова, соціальна, гуманітарна, інформаційна...політика, Росія...статус російської мови...чия мова того й влада...тобто, знову Росії і т.п...
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter