Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Меморандум із посібниками терористів, які посягають на життя українців та територіальну цілісність української держави, – це документ на потурання тероризму

20 травня 2014, 23:14

Документ, який сьогодні ухвалила Верховна Рада нібито для пошуку порозуміння та миру в українській державі, насправді не містить жодного слова про захист українців, яких є більшість в Україні та зокрема на Донбасі і проти яких нині спрямовано етнічні чистки на сході української держави. Ухвалений "меморандум" є попросту потуранням терористам, які діють на території українського Донбасу, та попускання їхніх злочинів, спрямованих проти української нації. Доки не буде забезпечено повної ліквідації тероризму на території України – ні про які меморандуми не може бути й мови.

Ухваленим нині документом парламентарі без жодного зважання на волю українського суспільства фактично намагаються переписати Конституцію України. Укладачі так званого меморандуму, не питаючи про це в українського народу, визначають Україну парламентсько-президентською республікою. До того ж, вони прагнуть офіційно затвердити в Конституції незрозумілий статус російської мови. Незбагненим залишається прагнення виокремити російську мову серед інших мов, які побутують в Україні. Документ по суті принижує мови інших національних меншин. Перегляд статусу української мови як єдиної державної є не лише замахом на основи державного ладу, а й зрадою українського населення Донбасу, що мужньо протистоїть російській агресії.

Ба більше, на догоду "регіоналам" та олігархічним кланам нардепи обумовлюють забезпечення повноважень регіонам тоді, як у Конституції є виключно поняття областей. Тож по суті вони намагаються утворити регіональні князівства, якими керуватимуть місцеві князьки, а про жодне розширення повноважень місцевих громад, за що би мала боротися українська влада, насправді не йдеться.

Окрім того, констатація факту підтримки Верховною Радою України Женевських домовленостей дипломатів України, США, Евросоюзу, Російської Федерації від 17 квітня 2014 року не має жодного сенсу без визнання зриву домовленостей російською стороною, яка відповідальна за ескалацію насильства та демонстрацію сили на території України. Також викликає подив відсутність жодної згадки про засудження окупації Кримського півострова військами РФ та чіткої позиції з приводу повернення його до складу України, що є зрадою сотень тисяч кримців.

Поки хоч один російський окупант залишається на квадратному метрі території України, поки хоч один проросійський терорист продовжує загрожувати мирним мешканцям сходу України – діалог із ними є неможливим. Будь-які спроби порозуміння з убивцями та диверсантами є контрреволюційною діяльністю, і її має бути засуджено як посібництво ворогові та намагання утворити широку коаліцію з антиукраїнськими політичними силами.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" підтримує кожну спробу національного порозуміння та виступає за припинення громадянського конфлікту на тлі відсічі російській агресії. Водночас підписання будь-яких меморандумів, ініційованих Партією регіонів та написаних під диктовку кремлівських кураторів, посилює позиції проросійських терористів та завдає підступного удару в спину захисникам Вітчизни, що стримують ворожий натиск на сході. Заклики "відмовитися від радикальних дій", адресовані не терористам, а українським силовикам-учасникам Антитерористичної операції, є вищою формою цинізму та політичного фарисейства на тлі масових фактів убивств та викрадень мирних українців російськими окупантами. Фракція ВО "Свобода" вважає недоцільними будь-які угоди з ПР допоки не буде наведено лад на Донбасі – до завершення повномасштабної антитерористичної операції, до припинення етнічних чисток та затримання і покарання злочинців, які посягають на життя українських громадян та територіальну цілісність української держави.

powered by lun.ua
Коментарі — 52
Гоцка _ 21.05.2014 09:35
IP: 46.149.90.---
Sarmi:
Повністю підтримую Вас. Маємо обрати українця і борця за Україну, а не якогось манкурта.
Українці, гуртуймося!
Taras Grivna _ 21.05.2014 09:33
IP: 37.53.143.---
Тягнибок и ВО Свобыдла. Ваша песенка спета. Давай до свиданья
Гоцка _ 21.05.2014 09:30
IP: 46.149.90.---
"Поки хоч один російський окупант залишається на квадратному метрі території України, поки хоч один проросійський терорист продовжує загрожувати мирним мешканцям сходу України – діалог із ними є неможливим."
Так убей оккупанта, чтоб он,
А не ты на земле лежал,
Не в твоем дому чтобы стон,
А в его по мертвым стоял.
Пусть исплачется не твоя,
А его родившая мать,
Не твоя, а его семья
Понапрасну пусть будет ждать. Конст. Симонов.
Маємо так відповісти окупантам.
Sarmi _ 21.05.2014 09:29
IP: 95.132.132.---
Опитування брешуть – голосуймо за Тягнибока!
Sarmi _ 21.05.2014 09:27
IP: 95.132.132.---
Повністю підтримую позицію партії "Свобода" та її лідера Олега Тягнибока і вважаю що він буде лідером української нації. Закликаю усіх віддати за Олега Тягнибока на виборах 25 травня свій голос. Оберемо українського Президента. Особисто я буду за нього голосувати та прошу усіх приєднатися. Два лідери опитувань пересварилися між собою та повиливали одне на одного купи бруду. Довіри до них більше немає, вони не зрозуміли народу, не зрозуміли Революції Гідності. Тягнибок зможе виправити ситуацію на краще.
Yriy Shandra _ 21.05.2014 09:11
IP: 130.185.59.---
Анна Попова:
До всього сказаного, можна додати, що за останні два місяці свобода, бют та удар своїм бездарно-боязьким керування привели до втрати частини країни, своїми АТО та потурання януковичо-ахметівській банді, створили хаос на сході. що привело до економічного спаду. Створений вами уряд немає жодної стратегії розвитку держави і одна ціль набрати побільше кредиті, хто їх має віддавати? Думаю, що після третьго Майдану, вас чекає суд за зраду державних інтересів.
80000 _ 21.05.2014 09:01
IP: 37.52.81.---
Sergey Roscha:
Твій велікій карлік ПУ в центрі Москви на Дубровці влаштував Хатинь куда більшу в три-чотири рази крові було більше, ...
а в Беслані цей карлик знищив в ході операції біля 500 ДІТЕЙ-Школярів...це вже 10 Одесс і ви цьому ви-б-л-я-дку ноги лижете...читай Анастасію Дмитрук...молода дівчина легко розібралась що таке-кацап.
80000 _ 21.05.2014 08:27
IP: 37.52.81.---
Анна Попова:
Ваша правда Аня третій Майдан повинен закінчитися вже не такою порнографічною люстрацією як проводить Тягнибок, а хірургічною кастрацією Батьківщини Свободию...ці в-р-о-дки за ДВА місяці показали свою незграбність некомпетентність брехливість.Дерибан корупція процвітає а вони ще лізуть кредити брати тому щовже мало власних ресурсів для розкрадання цією шайкою от і думають міжнародні ресурси розікрастим. В тебе совість є Тягнибок...чи ваша совість вже давно заставлена за бумажки і бірюлики????
Анна Попова _ 21.05.2014 07:51
IP: 109.201.241.---
Пане Тягнибок, переважна більшість проблем, які ви висвітлюєте підтримує 85% людей, та є одне "АЛЕ", з цього що ви декларуєти, ви та ваша партія нічого не робите, крім банальної балаканини. Хоча коли за вас голосували на виборах в 12 році надіялись, що ви будети відстоювати національні інтереси. Та нажаль, що під час Майдану та останні два місчяці ви підігруєте бют і самі зробили з себе маріонетку (ваш рейтинг тому підтвердження), і все заради декількох посад у владі. Шкода, але в даний час на Україні так і несформовано партії та лідера з проукраїнського характеру. Більше того бют, удар, чинять спротив формуванню партії (обєднаню) з нових облич, які на Майдані показали свій професіоналізм та здатність захищати інтереси держави, а не партійні. Ви їх боютесь, бо вони проти системи при якій добре живеться пратіям та чиновникам, які змінють партійність в залежності від сьогодення. Потрібен ще один МАЙДАН та повна люстрація всіх гілок влади від районів до Києва.
80000 _ 21.05.2014 07:04
IP: 37.52.81.---
Лицемірство і брехливість, це ваше справжнє обличчя Олеже і така ж ваша партія. Особисто я бачу і знаю як депутати, а тепер міністри по вашій квоті збирають і вимагають ХАБАРІ -"дельта Тягнибока ". Це ті хто збирався з корупцією боротись.і люстрацію проводити- ме-рзо-тни-ки Ганьба про-да-жній Свободі.
Yurij Shapovalov _ 21.05.2014 05:45
IP: 178.94.9.---
В Украине запрещен скайп для звонков в организации, даже Радио-эра просит 10000 грн. за звонок. В Харькове пошли дальше. 18 летних не включили в списки для голосования и запретили сообщать о таких ошибках по телефону. Вместо подготовки к экзаменам – ходи сам и исправляй, если есть лишних часов шесть для очереди, ошибки или вредительство бюрократов. Нет интернета, нет телефонов для решения простейших проблем. "Добрые" люди подсказали выход: Пойти в день выборов в суд, выиграть процесс и получить разрешение на включение в списки.
Sergio Denysenko _ 21.05.2014 02:44
IP: 77.122.24.---
Чи не кращє було би прийняти документ, типу: "Київ не проводитиме більше АТО на Донбасі, поки мешканці Дондасу не звернуться з відповідним проханням до Києва"
Марія Беднарчук _ 21.05.2014 01:41
IP: 74.125.181.---
Все правильно пише автор статті! Підтримую!
Gorobets _ 21.05.2014 01:30
IP: 74.125.181.---
Sergey Roscha _ 20.05.2014 23:26IP: 74.125.18.--
Вопрос поставлен однозначно: или – или! Или ДНР и ЛНР складывают оружие, и всех их потом в тюрьму. Или полное уничтожение народа, проживающего в ДНР и ЛНР. Других вариантов из опубликованной статьи не вытекает. Подумаешь, миллионом больше, миллионом меньше. Только вот где эти российские террористы? Поймите, не один дурак из России не пойдёт воевать в Украине! За кого? За олигархов?

За деньги!!!!!.До 500 долл в день.4 грузовика долл вывезли в Россию в этом году из Украины!!!
Lider_UKRAINY _ 21.05.2014 00:17
IP: 91.124.253.---
Мирослав Огневич:
Lider_UKRAINY:
Мирослав Огневич:
Вот как можно быть такими идиотами?
23 года плакать, что укр. язык ущемляют, вместо того, чтобы принять закон о языках и поставить в этом вопросе точку?
Но нет, простые и логичные пути – это не для Украины.
Саме СВОБОДА пропонує простий і логічний шлях для усіх – ХОЧЕШ БУТИ УКРАЇНЦЕМ, БУДЬ НИМ!
Вы хоть понимаете, что написали бессмысленный набор слов?
Для Вас – так!
Anatoly Andreyko _ 21.05.2014 00:11
IP: 93.170.65.---
Этот меморандум- есть провоцирование гражданской войны в Украине.
Тімур Кондратюк _ 21.05.2014 00:11
IP: 93.126.104.---
"...Перепрошую: "зшивати країну" – шляхом її розколу? Це як? "Йти на компроміс" – шляхом створення умов для демонтажу держави? "Зшивати країну", торгуючи українською мовою – роздерти країну у шмаття. Складається враження, що наш прем'єр-міністр озвучує кимось написане, не вдумуючись у суть слів. Погляньмо: він ставить собі в заслугу те, що нинішня влада "зберігає у силі мовний закон Ківалова-Колєсніченка". Але ж навіть і бродячим котам та собакам відомо, що такий закон Верховна Рада ніколи не ухвалювала. І якщо визнавати, що тоді нормативний акт "був ухвалений" Верховною Радою, тоді які претензії до того ж самого способу "ухвалення" горезвісного пакету "законів диктатури" від 16 січня? Адже те, як чинив "комуністичний" Калєтнік, головуючи на засіданні ВР 16 січня, те ж саме чинив з "мовною провокацією" Ківалова-Колєсніченка головуючий комуніст Адам Мартинюк..." Сергій Головатий: "Для мене російська мова – це мова агресора, російського Гітлера" 20.05.2014
PERETZ11 _ 21.05.2014 00:03
IP: 74.125.181.---
Тут свистят про то шо Киев не слышит Восток. А восток Украину вообще когда-нибудь слышал? Они хоть шо то слышат,что они в Украине живут. А не под рязанью.Меморандум-это очередное угодовство бютовских псевдолибералов, клычковских розмазней в смычке с рыговской комуно-рашистской,заолигархераченной агентурой, которая давно должна быть просто раздавлена.не взирая на лица.Глухих рашистов с автоматами надо просто физически уничтожать.Глухих без автоматов -оставить на потом.Возможно санация даст свои плоды и у них восстановится слух ко всему украинскому.Донецк должен быть присоединен пополам к днепропетровску.Пополам к запорожью.А луганск к харькову.На правах районного центра.Про преференции русского можно было говорить до начала войны.Сейчас никаких преференций быть и в помине не может.Прочие культурные преференции-только на паритетной основе: 2 украинские школы в раше-одна русская в Украине.1 украинская церковь в раше- одна прорусская в Украине.3 украинских консульства=1 от раши
Мирослав Огневич _ 20.05.2014 23:59
IP: 92.112.62.---
Lider_UKRAINY:
Мирослав Огневич:
Вот как можно быть такими идиотами?
23 года плакать, что укр. язык ущемляют, вместо того, чтобы принять закон о языках и поставить в этом вопросе точку?
Но нет, простые и логичные пути – это не для Украины.
Саме СВОБОДА пропонує простий і логічний шлях для усіх – ХОЧЕШ БУТИ УКРАЇНЦЕМ, БУДЬ НИМ!
Вы хоть понимаете, что написали бессмысленный набор слов?
rujena _ 20.05.2014 23:58
IP: 74.125.183.---
Мирослав Огневич:
Вот как можно быть такими идиотами?
23 года плакать, что укр. язык ущемляют, вместо того, чтобы принять закон о языках и поставить в этом вопросе точку?
Но нет, простые и логичные пути – это не для Украины.
я не плачу, а розмовляю СВОЄЮ РІДНОЮ українською мовою. І плювати мені на всякі заявки про "рускій как государствєнний" в Україні. На світі є тільки одна країна в якій російська може і повинна бути державною мовою – це Росія. А Україна не Росія. І всі ці мовно- язиковиє спекуляціїї вже набридли.
Lider_UKRAINY _ 20.05.2014 23:53
IP: 91.124.253.---
Мирослав Огневич:
Вот как можно быть такими идиотами?
23 года плакать, что укр. язык ущемляют, вместо того, чтобы принять закон о языках и поставить в этом вопросе точку?
Но нет, простые и логичные пути – это не для Украины.
Саме СВОБОДА пропонує простий і логічний шлях для усіх – ХОЧЕШ БУТИ УКРАЇНЦЕМ, БУДЬ НИМ!
Vasyl Sydorenko _ 20.05.2014 23:52
IP: 74.125.181.---
Сепаратисти мають сидіти за гратами? А ми маємо вкалувати за себе, за тата карла і тьотю нелю? Ні, дармоїдів нам не треба. Лікар сказав морг – значить морг.
Мирослав Огневич _ 20.05.2014 23:43
IP: 92.112.62.---
Вот как можно быть такими идиотами?
23 года плакать, что укр. язык ущемляют, вместо того, чтобы принять закон о языках и поставить в этом вопросе точку?
Но нет, простые и логичные пути – это не для Украины.
Микола Луценко _ 20.05.2014 23:34
IP: 78.111.186.---
Були сумніви. Тепер розвіялись – Свобода єдина партія якій можна довіряти.
-Vesna- _ 20.05.2014 23:27
IP: 93.75.117.---
Як можна було за цю муйню голосувати? УДАР з БЮТом здуріли разом з Турчиновим.

Сепаратисти мають бути знищені або сидіти за гратами. Довго сидіти.
ONLINE
Aтака Путіна1191 Корупція1297 Україна та Європа1068 тітушки19 Уряд реформ392
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter