Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Заява фракції ВО "Свобода" про вихід з коаліції

24 липня 2014, 12:59

Фракція ВО "Свобода" у Верховній Раді України оголошує про свій вихід з парламентської коаліції.

Таким чином, відповідно до статті 90 Конституції України, ми ініціюємо розпад парламентської коаліції та створюємо правові підстави для дострокового припинення повноважень Верховної Ради VII скликання і проведення дострокових парламентських виборів.

Вважаємо, що такий крок дозволить провести дострокові вибори парламенту в жовтні-листопаді цього року. Це вимога Революції Гідності, яку підтримує абсолютна більшість українців, і її має бути виконано.

Перевибори дозволять очистити парламент від колишніх союзників Януковича, ставлеників олігархів і агентів Кремля, комуністів та "регіоналів", які саботують ухвалення законів у царині протидії російській агресії, проведення люстрації влади та демонтажу корупційно-олігархічної системи державного управління.

Переконані, що парламент, який став прихистком для зрадників України та корупціонерів, не має права на існування.

Дострокові вибори парламенту – це єдиний спосіб для Українського народу делегувати у Верховну Раду сильну проукраїнську більшість, спроможну захистити національні інтереси та ухвалити реформи, необхідні для розвитку країни.

"Свобода" закликає партнерів по коаліції, з якими ми стояли пліч-о-пліч на Революції Гідності, – партії "Батьківщина" і "УДАР" підтримати цю ініціативу.

Також ми закликаємо усіх народних депутатів України ухвалити закон про вибори парламенту на пропорційній основі з відкритими партійними списками. Це дозволить суттєво посилити вплив громадян на формування персонального складу нового парламенту та усунути корупційні та адміністративні загрози існуючої змішаної системи виборів.

В умовах фактичної війни з російським агресором на Донбасі та реальної загрози національній безпеці держави, чинний парламент має продовжити свою роботу до часу обрання нового складу Верховної Ради.

Незалежно від рішення про вихід із коаліції, фракція "Свободи" продовжить активну парламентську законотворчу роботу, керуючись вимогами Революції Гідності та "Програмою захисту українців".

powered by lun.ua
Коментарі — 28
Рома Коломиец _ 24.07.2014 13:13
IP: 176.109.174.---
СВОБОДА ДАЖЕ МОВУ ЗАХИСТИТИ НЕ МОЖЕ ВИД ТОГО ЩОБ ВОНА СТАЛА ОФИЦИЙНОЮ...КУДИ ВАМ ПЛЕНТАТИСЬ У РАДУ ЗНОВ! ДЕ БЛОКУВАННЯ ТРИБУНИ? ДЕ МИТИНГИ? МОВУ ЗДАЛИ ПАРАЗИТЫ! ВДРУГЕ ГОЛОС ВАМ НЕ ВИДДАМ
Рома Коломиец _ 24.07.2014 13:09
IP: 176.109.174.---
ВДРУГЕ ОЛОС ЗА СВОБОДУ Я НЕ ВИДДАМ – НАЙИЛИСЯ
-Vesna- _ 24.07.2014 13:03
IP: 93.75.117.---
Вітання!
Це добре – що Свобода прогресує, а не маргіналізується.
Це єдиний спосіб потрапити до слідуючого Парламенту.
Зеленський63 Aтака Путіна1280 Корупція1418 Україна та Європа1122 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter