Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Україна – це Твоя Свобода

24 серпня 2014, 10:46

Такого Дня Незалежності ще не було. Ні, ми бачили, звісно, і барвистіші феєрверки, і гучніші концерти, й урочистіші паради, аніж будуть, либонь, цього року. Зате нині за Незалежність рідної країни вболівають і моляться мільйони українців. Так щиро й гаряче, як мабуть ніколи за два минулі десятиліття.

Останні 23 роки не раз доводилося чути, що українці не цінують своєї Незалежності. Не бережуть її як зіницю ока, мовляв, тому, що вона їм надто легко далася – без жодної краплі крові.

Насправді це не так. За Незалежність (яка нам начебто з неба впала у 1991-му) заплатили "авансом" наші попередники. Заплатили дуже дорогою ціною. Не краплями, а ріками крові. Не сотнями, не тисячами, а реально мільйонами життів... Просто про це треба пам'ятати. "Пам'ятай про великі дні наших Визвольних змагань", – недарма так звучить одна із заповідей "Декалогу українського націоналіста".

Тому, в День Незалежності України, найперше вшануймо всіх, хто за неї боровся і бореться. Мазепинців, петлюрівців і бандерівців... Героїв Небесної Сотні та вояків, котрі проливають кров за Україну сьогодні... Молімося за душі загиблих і за здоров'я живих патріотів.

І пам'ятаймо про ціну нашої Незалежності! Аби не доводилося, через забуття, розплачуватися кров'ю знову і знову. Бо, як це не пафосно звучить, від нашої спільної національної пам'яті залежить майбутнє кожного окремого українця.

Що сталося після того, як московські самодержці знищили Гетьманщину і зруйнували останній оплот козацької вольниці – Запорізьку Січ? Правильно, в Україні насадили кріпацтво. Ще вчора вільних людей перетворили в безправних холопів, яких можна було пороти канчуками за непослух, продавати й міняти на гончих псів...

Що сталося після того, як московсько-большевицькі окупанти знищили самостійну УНР? Так, вони ввели колгоспне рабство. Українців, які ще й не встигли звикнути до волі, "розкуркулювали", вивозили на рабську працю до Сибіру, мільйонами вбивали Голодомором... А тих, хто вижив, перетворили на безправних "гвинтиків" тоталітарної системи...

Що сталося після того, як сталінським опричникам вдалося зламати опір борців за волю України – вояків ОУН-УПА? Знову простих людей, які лише посміли мріяти про свободу, грабували, ешелонами везли на каторгу, катували по тюрмах... Врешті позбавили елементарних особистих прав і свобод кожного, кого не дотиснув каток репресій...

Як бачимо з вікового досвіду, особиста свобода кожного українця є можливою тільки за умови національної Незалежності. І якраз на цьому завжди наголошували націоналісти: "Свобода народам! Свобода людині!" – бандерівське гасло саме так і звучить. "Нема свободи людини без свободи народу. І немає свободи народу без свободи людини", – підкреслював Ярослав Стецько.

А Степан Бандера, навіть праху якого бояться цілі покоління москалів (хоча особисто він і автомата в руки, либонь, не брав), довершив цю думку: "Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний".

Свобода, – вона як повітря. Щось таке невидиме й невловиме. А головне, – неначе "на халяву". Здавалося б, усім же його вистачає! Ну що воно там може коштувати? Допоки людина дихає вільно, то й не зважає... Але як тільки хтось перекриє їй кисень, вона вмить не те що усвідомить, але й фізично відчує усю життєву необхідність отого ковтка повітря. Так і Свобода. Її теж не побачиш, не почуєш і на хліб не намажеш. У буденній метушні чоловік, бува, й зневажає її убогу. Він згоден, часом, і обміняти Свободу на якісь блискучіші блага. І у неволі, мовляв, можна вижити... Але яке ж то життя? Тому гідна людина вмить осягає істинну вартість Свободи, як тільки хтось норовить її відібрати.

Бачиться, сьогодні нація заново осмислює цінність Свободи і Незалежності. А значить, – матиме й хліб, і до хліба. Головне – вистояти.

Отож єдине, що нині варто побажати Україні, – якнайшвидшої остаточної перемоги! Аби вже наступний День Незалежності ми пишно й весело святкували під мирним українським небом. Аби українці на той час уже й забули про окупантів, терористів і будь-яку п'яту колону. Та й про саме існування Московської орди – щоби забули на віки-вічні.

З Днем Незалежності, брати і сестри!

Слава Україні!

powered by lun.ua
Коментарі — 47
80000 _ 26.08.2014 17:34
IP: 46.203.227.---
Михайло Васильченко:
Фу Міша воно і видно що живеш ти в Миколаєві матюкаєшся і грубіян неувічливий, з такими манерами Міша ти кругом будеш жити як свин'я – навіть посередині Германії. Я дуже радий що Порошенко розпустив цю позорну верховну раду і прикладу міша усі зусілля щоби таке потворне недорозуміння як зрадницька свобода більше на Україні не існувало.Міші – ваша Партія Регіонів і Комуністи за яких твій рідний Миколаїв так одностайно голосував для западенців то закінчені вороги і злодії – тому на них анафема накладена давно,а от це свободівське недорозуміння на Майдані клялося -молилося за Україну стояти -Міша, Україну відбудовувати після тих уродів що у твоєму Миколаєві за лідерів,
типу Круглова?? але ця босота свободівська сама стала на місце регіонів і включилась в
розкрадання,це йуди -потвори,місце для яких Міша – під Варварівським мостом вниз головами зрозумів???ти Круглова з бандою Міша вже люстрував чи свободівець – Махніцький його простив за $.
Михайло Васильченко _ 26.08.2014 00:36
IP: 217.77.215.---
80000:
Шо ты несеш взагалі?! Хто що деребане? Я живу в Миколаєві (Миколаївська обл) та маю можливість порівняти рівень розвитку міста з иншими, де владу має саме Свобода... Так от: я би все віддав, щоби саме ця партія в нас мала більшість у міській раді.
А ти – тупий бот.
80000 _ 25.08.2014 21:42
IP: 46.202.198.---
1234567:
Побойтесь Бога – при чём здесь воины ОУН-УПА к этой мгновенно зажравшейся и потерявшей стыд и совесть шайке дерибанщиков лицемеров из свободы...те люди жизнь отдавали за Украину – а эти из Украины сосут последние соки. Притворится, может и волк овечкой, но недолго, эти свободовцы свою сущность мерзкую показали за пару месяцев.
1234567 _ 25.08.2014 20:16
IP: 109.251.10.---
Ценности вы свои показали на Волыни в 1943.
Не надейтесь, что все забыли про веночки из деток прибитых вашими дедами к столбам.
Valerian Grabovski _ 25.08.2014 11:07
IP: 91.236.224.---
АНДРІЙ АНДРІЙЧЕНКО!!!
ЩО ЗРОБИВ Я? Я ВЕДУ ІНФОРМАЦІЙНУ ВІЙНУ НА ВСІХ САЙТАХ ДЕ Я Є ЗАРЕЄСТРОВАНИМ. БО ВВАЖАЮ ЩО ІНФОРМАЦІЙНА ВІЙНА З КРЕМЛЕМ ПРИНОСИТЬ БІЛЬШ ВАГОМІ РЕЗУЛЬТАТИ АНІЖ ЗБРОЯ БО МІНЯЄ СВІДОМІСТЬ ТИХ ХТО ПОРУЧ ІЗ ТИМИ ХТО ЛЮБИТЬ ПОСТРІЛЯТИ В УКРАЇНЦІВ І ВЗАГАЛІ В ЛЮДЕЙ...МАНЬЯКІВ НАСПРАВДІ НЕ ТАК БАГАТО, А ОТ ПЕРЕКОНАТИ ЛЮДИНУ В ТОМУ ЩО РОСІЯ І УКРАЇНА НЕ Є ВОРОГАМИ,А ВОРОГОМ Є ПУЙЛО-СИСТЕМА,ЩО ЖЕВРІЄ В ЗАЖЕРЛИВОМУ КРЕМЛІ, СМЕРДИТЬ У КОЖНОМУ ПУЙЛОСОСОВІ ЩО ЖЕРЕ УКРАЇНСЬКИЙ ХЛІБ І ТУТ ЖЕ Ж СЕРЕ ПОРУЧ ТА МІСТИТЬСЯ В КОЖНОМУ ОЛІСРАРХОВІ,ЩО ОБДИРАЄ НАРОДИ ОБОХ КРАЇН.
ОСЬ ЦЕ ТРЕБА ДОНОСИТИ КОЖНОГО ДНЯ...
Андрій Андрійченко _ 25.08.2014 10:31
IP: 74.125.181.---
Свобода-це найкраща партія. Тролям я вже відповів. До речі, вчора Тягнибок подарував батальйону "Січ" броньовану розвідувально-дозорну машину (БРДМ). А що зробили ви?
Captain Peter _ 25.08.2014 00:40
IP: 188.230.41.---
Андрій Андрійченко:
Фаріон йде по мажоритарці, як Тягнибок казав по 5-му
===
Нікуди ця мезенна Фурія вже не "йде", бо сидить денно і нощно вичищає своє зрадницьке коиуняцьке минуле!
Captain Peter _ 25.08.2014 00:34
IP: 188.230.41.---
рівненчанин:
Свобода-це піонери партії регіонів,це найпродажніші постаті в нинішній політиці
===
Брехлива і крикливо-провокативна партєйка! Але все одно хоче пролізти з а всяку ціну до майбутньої Верховної Зграї, не зважаючи на мінімальний рейтинг свого Швабодного фюрера Тягни$$$а
рівненчанин _ 25.08.2014 00:22
IP: 77.123.62.---
Свобода-це піонери партії регіонів,це найпродажніші постаті в нинішній політиці
Андрій Андрійченко _ 24.08.2014 23:49
IP: 74.125.181.---
Березне2:

Ну так ТВ канали належать олігархам, і жоден з них не є спонсором Свободи. От і не чутно...

Заходьте на їх сторінку в фейсбуці. Дуже хороша і інформативна.
Андрій Андрійченко _ 24.08.2014 23:46
IP: 74.125.181.---
Березне2:

Ну так ТВ канали належать олігархам, і жоден з них не є спонсором Свободи. От і не чутно...
Березне2 _ 24.08.2014 23:43
IP: 130.185.19.---
Андрій Андрійченко:
Ну тоді забираю свої слова назад. Просто по новинах за свободу нічого не чутно.
Андрій Андрійченко _ 24.08.2014 23:37
IP: 74.125.17.---
Березне2:

Сотні свободівців, в тому числі депутати, зараз на фронті. Партія відвезла в зону АТО броніків і т.д на 30 мільйонів гривень, і депутати продовжують особисто туди з допомогою їздити практично через день.
Андрій Андрійченко _ 24.08.2014 23:34
IP: 74.125.17.---
80000

От тебе плющить)))))

Ще раз повторюю: є докази- в прокуратуру. Інакше виглядаєш як собачка, яка гавкає на караван. І просто замовний троль, який висмоктує щось з пальця. Впевнений, що хлопці, яких свободівці врятували від куль, тобі б натовкли обличчя зараз. Ти можеш мені хоч десять прізвищ назвати, хто тобі в Свободі не подобається, а я тобі назву 100 справжніх свободівців-патріотів, які вже доказали справaми, що вони найкращі. Жодна партія в нашій країні не може похвалитися такою кількістю достойних людей, як Свобода. Я і абсолютна більшість друзів будемо голосувати саме за них, бо хто б там що не казав, а час показав, що це найдостойніша і найкраща з партій.:
Березне2 _ 24.08.2014 23:30
IP: 130.185.19.---
Олег а яку ти ціну заплатив? чи ти хочеш щоб хтось мовчки брав автомат і йшов воювавав, а ти будеш сидіть в кабінеті і пафосні статті валить. Хоча не знаю можливо ваша свобода десь, комусь і допомагає.
80000 _ 24.08.2014 22:49
IP: 46.203.96.---
Андрій Андрійченко-Тягнибок.
Коли йшла війна свободівець-виродок Черняков голова лісового комітету уклав договір на авіаобслуговування...12 квітня уклала угоди щодо оренди авіатранспорту з екіпажем на загальну суму 18,20 млн грн. Про це повідомляється в...19 червня -ТОВ "Авіакомпанія "V-Авіа" на оренду
пасажирських літаків з екіпажем за 2,96 млн грн-."Віснику державних закупівель".
це для того щоби гроші вкрасти чи тебе свободівського ++я по країні катати.
За ці гроші можна відремонтувати і обладнати 20 літаків чи гелікоптерів...а свобода це ЕЛЕМЕНТАРНО ВКРАЛА...читай вісник державних закупівель...чи то тоже брехня???

Irina Zory _ 24.08.2014 21:30
IP: 77.52.152.---
Кріпатство на украіні зникло,коли Б Хмельницький за підтримки російськоі держави звільнив украіну від гніту речі посполитоі,яка і тримала украінців за своіх холопів,вважаючі іх другосортним народом. Усім патріотам раджу почитати вірш украінського дисидента Василя Симоненка '' Я зусрічався з вами в дні суворі''.
Андрій Андрійченко _ 24.08.2014 19:53
IP: 74.125.181.---
80000:
))))) Ти реально смішний))) Зараз у мене друзі, ДН святкуємо, угораємо з тебе))) Ти точно троль)) Навіть не знаєш, що любе соц.опитування не проблема замовити так, як захочеться)) У любого тижневика)) Ну то таке)) А ще не знаєш, що нікого на фронт не відвозили))) Тебе обманули, а людину спокійно відпустили в Київ. Але на фронті, дійсно, сотні свободівців, а депутати тоннами відвозять туди допомогу. Свобода на фронт відправила на більш ніж 30 млн.гривень. Коротше, не зміг ти нічого ані доказати, ані показати...звичайний тролінг:) Зі святом тебе, і кажи, щоб розумніше методички вам писали. І перестань вже порівнювати вибори президента з парламентськими. Не ганьбися:)
80000 _ 24.08.2014 19:40
IP: 37.52.239.---
Андрій Андрійченко:
ТТ – це відомий тернопільський тижневник -газета така тернопільська...ну ясно -вона для тебе грязна крємльовская газєтьонка що на свободу наговорює... а рейтинг вашого лідера – що знаходиться в межах похибки... Свободівець Тягнибок у 2 рази програв невідомому Рабіновичу та якійсь там жінці...що я до Майдану теж не чув... а Ляшко набрав голосів аж у 8 раз більше...а Гриценко у 5разів...вас вже немає...лідер вже здувся по-повній...ну а Сех Фаріон Гутник у Львові ім нема чого вже робити...як і Кайді у Тернополі...комік -чотириждирозведений Швайка – сміх...його академіки розказують із зборів ледве копняками не вигнали...а Рудік – ха-ха -ха...цього свободівського -дерибанщика запхали в авто і "добровольцем" на фронт відправили...що симптоматично за державного службовця найвищого рангу ніхто не заступився ні президент ні прем'єр ні спікер...видно достав усіх хапуга із свободи. Правда сумніваюсь що його довезли...таке по дорозі розтечеться і авто загадить.
Андрій Андрійченко _ 24.08.2014 18:36
IP: 74.125.17.---
А вірити опитуванню якогось ТТ то взагалі смішно)))) Вся країна знає, як такі опитування замовляються))) Насмішив)))
Андрій Андрійченко _ 24.08.2014 18:33
IP: 74.125.17.---
80000:
Ще раз повторюю, є докази- в прокуратуру. Інакше виглядаєш як собачка, яка гавкає на караван. І просто замовний троль, який висмоктує щось з пальця. Впевнений, що хлопці, яких Кайда врятував від куль, тобі б натовкли обличчя зараз. Ти можеш мені хоч десять прізвищ назвати, хто тобі в Свободі не подобається, а я тобі назву 100 справжніх свободівців-патріотів, які вже доказали справими, що вони найкращі. Жодна партія в нашій країні не може похвалитися такою кількістю достойних кадрів, як Свобода. А те, що ти порівняв рейтинги президентськими з парламенськими ще й показує що політолог з тебе взагалі ніякий.
80000 _ 24.08.2014 18:22
IP: 37.52.239.---
Андрій Андрійченко:
ти чоловіче згадав Кайду як прохвесіонала з чистими руками і помислами...а тернополяни по опитуванню "ТТ" – тернопільського тижневника його та БЮТівця Деревляного визначили як найбільший СОРОМ -за свій вибір... Ці дві істоти з каоліції розвернули дерибан області та й ще між собою війну розгорнули...який коаліціянт більше відхватить...пока перемагав Кайда – за ним була прокуратура та СБУ...а за ворогом -міліція...але тепер ситуація змінилась і явно не на користь Кайди. Хоча з його манерами...впаде в ноги Порошенку – покається...то може і вибачать. такі істоти завжди для бруду потрібні.
80000 _ 24.08.2014 18:03
IP: 37.52.239.---
Андрій Андрійченко:
А як тобі факти...брешеш чи ти?...чи твої "друзі" із Західної України, там у Тягнибока друзів нема...майже.
Слухай ФАКТИ неуч. --СВОБОДА -2012 року на виборах у парламент набрала по львіській -38%, по тернопільській -31% по франківській -33% у цілих числах, без десятих, а тепер на виборах президента лідер Свободи -Тягнибок набрав по львівській,по тернопільській та франківській по 1% -цілому проценту.
Це офіційні дані ЦВК... чого ти людям голову морочиш і обманюєш. В принципі лицемірство та обман це свободівське фірменне" блюдо". Так як тобі ві Львові, і Сех давила на виборців, і Фаріон а результат -1.16%. То як твої друзі пояснують таке ФІАСКО Тягнибока???
Андрій Андрійченко _ 24.08.2014 16:57
IP: 74.125.17.---
80000:
У мене теж багато друзів, і навіть родичів живуть у Львові та по всій ЗУ. І я їм якось більше вірю ніж тобі. Всі кажуть: паплюжать Свободу тільки ті, чиї корупційні схеми вони закрили. Експрес, на приклад, бо заборонили ще більше цигарок в кіосках з газетами продавати. А якщо є у тебе що розповізти, то будь мужиком, а не тряпкою, і йди в прокуратуру, а не анонімно брудом поливай людей в інтернеті. Кайда поранених виносив на своїх плечах з під куль, є повно доказів від очевидців в інтернеті, а ти де засвітився? Виглядаєш ти тролем-тряпкою. Під кожним постом Свободи пишеш. Он люди вже над тобою сміються.
80000 _ 24.08.2014 16:46
IP: 37.52.239.---
Андрій Андрійченко:
Цікаво Андрюша що я сам із Західної України де за Свободу в свій час віддали багато голосів львів'яни тернополяни франківці і зганьбили вашу партєйку ті про кого я пишу місцеві партєйці- дерибанщики і пустозвони – Фаріон Сех Черняков Гутник Махніцький. Далі я тобі розкажу і про Кайду -дерибанщика із Тернополя...
Корупція1350 Уряд реформ406 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter