Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Визнати УПА. Заборонити комуністичну ідеологію

14 жовтня 2014, 09:45

Сьогодні, 14 жовтня, на Свято Покрови – в день Українського козацтва і Української Повстанської Армії – Українська громада вимагає від Парламенту і Президента ухвалити такі історичні рішення:

1. Визнати вояків ОУН-УПА учасниками боротьби за державну незалежність України.

Проект Закону про визнання Організації Українських Націоналістів і Української Повстанської Армії воюючою стороною у Другій світовій війні за свободу і незалежність України, N2111а

Проект Закону щодо надання статусу учасників бойових дій ветеранам руху опору – членам Організації українських націоналістів (ОУН) та Української повстанської армії (УПА), N2685

2. Скасувати відзначення Дня захисника Вітчизни в день совєтської армії – 23 лютого і перенести його на Свято Покрови 14 жовтня.

Це має бути зроблено указом Президента.

3. Запровадити як офіційне вітання "Слава Україні!" і повернутися до національних військових традицій в Збройних силах та правоохоронних структурах держави.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо порядку виконання військового вітання), N5138

4. Очистити Україну від символіки колоніального совєтського періоду: свят, пам'ятників, назв вулиць та міст тощо. Зокрема, маємо завершити лєнінопад, який розпочався під час Революції Гідності.

Проект Постанови про подолання наслідків совєцької окупації України, N4217.

5. Заборонити комуністичну ідеологію в Україні як людиноненависницьку і таку, що була використана для вбивства мільйонів українців – геноциду української нації.

Проект Закону про заборону комуністичної ідеології в Україні, N3530

Це незмінна позиція Всеукраїнського об'єднання "Свободи" і всіх українських націоналістів, починаючи з 1991 року.

Впродовж 23 років, ми говорили, що Україна стане насправді незалежною нацією і державою, коли
:

1) Буде шанувати воїнів ОУН-УПА, які віддали своє життя в боротьбі за її незалежність.

2) Очиститься від ідеології та символіки совєтського колоніального періоду, яка принижує українців та возвеличує катів українського народу.

3) Звільниться з павутини русифікації українського мовного простору, засобів масової інформації, масової культури і церкви.

За це нас, націоналістів, різноманітні українофоби називали і продовжують називати "розколювачами єдиної країни".

Тепер же, коли розпочалася неприхована російська військова агресія проти України мільйони українців переконалися в правдивості нашої позиції.

Україна зазнала агресії там, де ніколи не було належної поваги до державної незалежності України, до української мови та українських героїв.

Сьогодні Україна єдина і сильна нашою готовністю бути українцями, протистояти агресору і захищати нашу незалежність.

Це слова нашого гімну: "Душу й тіло ми положим за нашу свободу".

Це сила українського націоналізму! Це виконання першої заповіді Декалогу українського націоналіста: "Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї".

Українські військовики, які протистоять російській агресії на Донбасі, є прямими спадкоємцями ОУН-УПА у боротьбі за незалежність України.

Історичну справедливість має бути відновлено
– ті, хто в середині ХХ століття ціною власної крови захищав Україну, мають бути визнані державою національними героями.

"Свобода" доб'ється ухвалення цих та інших законів, щоб українці нарешті стали господарями в своїй державі, на своїй Богом даній землі.

Що для цього потрібно? – Більше рішучих голосів в парламенті!

Слава Україні!

powered by lun.ua
Коментарі — 64
Shamazov Rustam _ 19.10.2014 18:08
IP: 95.54.151.---
Sergey Bochin:
А потом удивляемся, почему Крым и Восток принимают решение выйти из состава Украины... Наверное нужно объединиться и отделить бандэрштат от нормальных Украинцев... Упыри эсэсовскиекие
молодец-1000%
Shamazov Rustam _ 19.10.2014 17:59
IP: 95.54.151.---
фашистов на виселицу
80000 _ 15.10.2014 22:07
IP: 46.203.126.---
Важливо далі. Проблема ОУН-УПА – явно не начасі і її хоче використати Тягнибакс у своїх цілях для того щоб чутливих до національного питання українців розвести як ЛОХІВ і ще раз попасти у парламент.
Дурень дурнем – якщо памятаєте напочатку "нового" післяМайданного парламенту ці сволотівські ідіоти розкололи Україну законом про мови – тепер щоби влетіти в парламент розколюють законом про УПА Неведіться на дешеву провокацію цього шуллєра – йому до УПА як до місяця – це примітивний кидаловець барига.
80000 _ 15.10.2014 22:02
IP: 46.203.126.---
Світлана Іземенко а Україна голубка у нас що чистокровна українцями заселена по вашому вибили вирізали євреїв – нормально...за ними порізали поляків -ще краще...а далі цигани вірмени росіяни у вас що голова геть від зомбування поїхала...що за риторика різати вбивати – краще народжуйте і будуйте.
По друге ти голубка навіть незнаєш -звідки тобі знати?? у вашій сволотівській пту цьому не вчать -але Львів від фашистських загарбників звільнила АК -польські солдати – а бандерня в цей час їхніх жінок і дітей різала. В Європі бандерні нема чого робити -кращий союзник їх по кривавих злочинах це НКВД -воістину два людожери які зіли один одного.
Проте ще раз кажу істинні цілі ОУН-УПА і до цієї миті ніхто пояснити не може – вони вели себе вкрайт недальновидно і вкрай неадекватно. Це про командування а перед більшістью простих воїнів УПА я схиляю голову.
Світлана Іземенко _ 15.10.2014 20:40
IP: 37.54.124.---
наприклад...як вам подобається слова Романа Шухевича -"Смерть одного ляха це метр Вільної України"...
ну квакайте Іроди про...про що???
але нащо поляків які постраждали набагато більше за українців – в лютому 1940 року сталінський режим почав і за 4 хвилі депортував і знищив до мільйона поляків ну а потім Сталін найняв бендерівців щоби продовжували його -сталінське потворство. Й бандерівці старались працювали завзято на велікого грузіна – ну а грузін дійсно такий "великий" що із ОУН розправився.
ну це у його стилі всі бувші друзі в могилу -мертві мовча
Вибачте, але коли нашу країну загарбують рос. війська, то нашим військовим не можна говорити, що смерть кожного рос. найманця це метр ВІЛЬНОЇ УКРАЇНИ (якось не логічно.). А за те, що ОУН боролися і з поляками за вільну україну, то це так вони били на 2 фронти. А ви якби на нас напала Європа, то її вітали б з квітами. (немає різниці проти кого вони воювали, вони віддавали життя за ВІЛЬНУ УКРАЇНУ)
80000 _ 15.10.2014 17:34
IP: 46.203.126.---
Максим Коломис та Andriy Vilyura,Slavko Yurkiv
ви банальні зомбовані неуки не хочу ображати бо ваші образи і ваше хамство реально стверджує що справжній націоналізм в руках зомбованих істот перетворюється в криваві справи...
наприклад...як вам подобається слова Романа Шухевича -"Смерть одного ляха це метр Вільної України"...
ну квакайте Іроди про...про що???
Я Вам ще раз повторюю – серед справедливого народного руху на Західній України – використовувались і злочинні криваві методи -навіть геноцид. Я сам за комуняку на гілляку – це так Слава Україні – але нащо поляків які постраждали набагато більше за українців – в лютому 1940 року сталінський режим почав і за 4 хвилі депортував і знищив до мільйона поляків ну а потім Сталін найняв бендерівців щоби продовжували його -сталінське потворство. Й бандерівці старались працювали завзято на велікого грузіна – ну а грузін дійсно такий "великий" що із ОУН розправився.
ну це у його стилі всі бувші друзі в могилу -мертві мовчать...
Максим Коломис _ 15.10.2014 01:01
IP: 176.8.234.---
Всі, у кого іще не відбулося змосковщення мозку не можуть не підтримати СВОБОДУ, вже хоча б тому, що решта – взагалі не зрозуміло хто))) я про Самопоміч і насамперед інфантильну Гриценківську позицію, не кажучи вже про решту ляшків
Максим Коломис _ 15.10.2014 00:57
IP: 176.8.234.---
Peter Blood:
хелоу, тролик!)))) зарплату отримав хоч, сподіваюсь
Максим Коломис _ 15.10.2014 00:56
IP: 176.8.234.---
80000:
звернися у дурку))) моє ти щене безнадійний, га?
Andriy Vilyura _ 15.10.2014 00:33
IP: 213.5.193.---
80000:
Батько Медведчука також був в УПА,а синок – юда! Також, чоловіче,поцікався архівами КГБ,в яких є купа інформації про *летючі* загони НКВД,які під виглядом бійців ОУН-УПА вирізали цілі села,щоб такі як ти скиглили про злочини бандерівців! Не черпай інфи з російського телевізора – здоровіший будеш! І не повторюй КГБістської х е р н і!
Капітан Кук _ 14.10.2014 23:54
IP: 46.211.132.---
Ще одне бла-бла-бла від свободи.Настільки нагальне питання,яке одразу змінить ситуацію в агросекторі,освіті,промисловості...Швайку ми вже почули,з його "пропозиціями".Нововведення у податковій сфері незабаром, не те що побачимо- реально відчуємо на власній шкурі.Воістину-свобода борець за...Що таке демократія? Демократія- це право кожного барана вибрати любого хто його буде стригти.Продовжуйте Олеже й далі в такому дусі.В чому-чому,а в пафосі та експлуатаціі ідеологем вам немає рівних.А лиш практичних результатів ми не бачимо...Бідний,бідний Дон Кіхот...боротьба з вітряками,яку він видає за боротьбу з ворогом і свято у це вірить прикриваючи своі діі лицарською справедливістю й самовідданістю...та з несамовитою впертістю переконує у цьому Санчо Панса.Що несе він волю та свободу...
Яна Якимцова _ 14.10.2014 23:26
IP: 94.154.208.---
Slavko Yurkiv:
Peter Blood:
Slavko Yurkiv:
===
Славко Мурків вийшов на нічний "дижур"., .
Привет, Йолопе!
На нічну варту!
Самое противное, что этот йолоп – старое агрессивное ничтожество, у которого маразм бьет через край.
Вы оставайтесь при своем мнении и не обращайте внимания на придурков.
Andy Inna Gritsay _ 14.10.2014 22:01
IP: 74.125.181.---

Ого, скільки тролів повилазило – як їм Українці мішають. Свобода все правильно говорить і робить – невже добровольці в АТО не достойні щоб їх держава паважала? Достойні, так само як ОУН-УПА. Але сьогодні ні тих ні тих не поважають. Це стид і ганьба – країна не поважає людей які за неї відають своє життя. Хто скажіть тоді при владі? Патріоти? Ні, чиста злодійня...
Ще треба взнати який олігарх заслав провокаторів під ВР – ой, як декому нe хочется щоб їм мішали красти в парламенті...
Andy Inna Gritsay _ 14.10.2014 21:58
IP: 74.125.181.---

Ц е СТИД і ГАНЬБА – проголосовати за мусорa міністра час був a за повагу до людей які за Українy віддали i відають своє життя щоб далі могли бути при владі і красти – НІ?! Хто скажіть тоді при владі? Патріоти? Ні, чиста злодійня...
Ксеня Козакова _ 14.10.2014 21:10
IP: 94.231.71.---
Степан Фаріон:
Я живу у Львові, голосувала спочатку за РУХ, потім за Свободу, коли побачила та відчула на власній шкурі як депутати свободівці в міській та облрадах голосували, то стало зрозуміло, що вони такі самі,як РИГИ. тільки прикриваються патріотизмом!!!
А ТИ, СТЕФАНЮ, краще помовчи, навчися спілкуванню, можеш взяти уроки в Юрка Михальчишина (до речі прекрасний патріот) або і Ірини Фаріон (прекрасний мовознавець) та інших нормальних людей.
Ксеня Козакова _ 14.10.2014 21:00
IP: 94.231.71.---
Andy Inna Gritsay:
СТИД І ГАНЬБА "СВОБОДІ", ЯКА вкотре показала чиї гроші відробляє і кому служить!!!
Andy Inna Gritsay _ 14.10.2014 20:50
IP: 74.125.19.---

Ц е СТИД і ГАНЬБА – проголосовати за мусорa міністра час був a за повагу до людей які за Українy віддали i відають своє життя щоб далі могли бути при владі і красти – НІ?! Хто скажіть тоді при владі? Патріоти? Ні, чиста злодійня...
Andy Inna Gritsay _ 14.10.2014 20:27
IP: 74.125.181.---
Slavko Yurkiv:
поліщук ua:
У той час, коли на Україну нападають російські війська, пану Тягнибоку приспічило відкрити другий фронт проти власної країни. Проти своєї (іншої у нас нема) чинної влади. Розірвуть Україну отакі "лідери". Ганьба!
А чого ж Вам так "приспічило" захищати чинну владу?
Якщо влада не визнає ГЕРОЇВ, які причинилися до того, аби ця влада (УКРАЇНСЬКА) відбулася, то чи не варто цю владу послати до "причинного місця"?

Пошліть їх всіх наступного тижня. Голосуйте за Свободу!
Andy Inna Gritsay _ 14.10.2014 18:39
IP: 74.125.181.---
Ц е СТИД і ГАНЬБА – проголосовати за мусорa міністра час був a за
повагу до людей які за неї віддали i відають своє життя щоб далі могли бути при владі і красти – НІ?! Хто скажіть тоді при владі? Патріоти? Ні, чиста злодійня...
Wasyl Andrijczuk _ 14.10.2014 18:38
IP: 62.122.69.---
100%Олеже!УПА-це Слава й Гордість України!Взірець для побудови Української Армії,яка буде непереможною для проклятої мацкфи!
Andy Inna Gritsay _ 14.10.2014 18:33
IP: 74.125.181.---
Україна, це СТИД і ГАНЬБА – країна не поважає людей які за неї відають своє життя. Hевже добровольці в АТО не достойні щоб їх держава паважала? Достойні, так само як ОУН-УПА. Але сьогодні ні тих ні тих не поважають. Хто скажіть тоді при владі? Патріоти? Ні, чиста злодійня...Через місяць буде шанс щось змінити – давайте не втратимо його. Свобода є наша, Перевіренa українська партія яка дійсно відстоює
Українські інтереси і словом і ділом. Українa потребує сильну національну партію як ніколи щоб урівноважувати слабого президента яким всі крутять і вертять як їм завгідно. Голосуйтe за перевіренi
партії а не за всяке нове тріпло i троянськi кoнi. "Патріотiчна" злодійня яка контролює ЗМІ робить все щоб дискредитувати націонал партії бо знають що не дадуть красти по чорному (чи по новому). А те
що олігархам мішають справжні Українці – то це не секрет.
Andy Inna Gritsay _ 14.10.2014 18:29
IP: 74.125.181.---
Україна, це СТИД і ГАНЬБА – країна не поважає людей які за неї відають своє життя.
Andy Inna Gritsay _ 14.10.2014 18:26
IP: 74.125.181.---
Свобода все правильно говорить і робить – невже добровольці в АТО не достойні щоб їх держава паважала? Достойні, так само як ОУН-УПА. Але сьогодні ні тих ні тих не поважають. Це стид і ганьба – країна не поважає людей які за неї відають своє життя. Хто скажіть тоді при владі? Патріоти? Ні, чиста злодійня...
Ще треба взнати який олігарх заслав провокаторів під ВР – ой як декому нe хочется щоб їм мішали красти в парламенті...
Українці – не ведiться на брехливі ЗМІ олігархів яким наплювати на наші ціності, традиції i віру. Якщо і вони щось рoблят.ь добре для України це тільки тому що їхні бізнесові інтереси тимчасово перетинаються з інтерсами Українців. І це все. Немає ніякої любові до батьківщини і людей.
jrmo _ 14.10.2014 18:23
IP: 74.125.181.---
Олеже, таку купу гною за день не перелопатиш. Потрібно виховати ще одне покоління. Це держава, а не сімейний клан. Прийде на все свій час.
Andy Inna Gritsay _ 14.10.2014 18:21
IP: 74.125.181.---
Ого, скільки тролів повилазило – як їм Українці мішають. Свобода все правильно говорить і робить – невже добровольці в АТО не достойні щоб їх держава паважала? Достойні, так само як ОУН-УПА. Але сьогодні ні тих ні тих не поважають. Це стид і ганьба – країна не поважає людей які за неї відають своє життя. Хто скажіть тоді при владі? Патріоти? Ні, чиста злодійня...
Ще треба взнати який олігарх заслав провокаторів під ВР – ой, як декому нe хочется щоб їм мішали красти в парламенті...
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter